320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bogdan Vaštšuk (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Rahune nüüd ja ära lapsikuks mine.
    Mind üldse ei huvita tema rahvus, seega keera tuure maha.
    Sibulal või tiblal pole rahvust ning rahvuse teema on üldse saamatute inimeste ulgumine, sest rahvus, kui suuri gruppe ühendav mõiste loodi paarsada aastat tagasi, kui usulise kuuluvuse järgi enam territooriume polnud võimalik ühendada.
    Jah ma tõesti ei soovi teda koondisesse, sest kõik mida ta paar aastat twitteris ja instas postitas oli selge meelsuse näitamine.
    Selles saab ta ainult ennast süüdistada ja tehtut muuta on alati keerulisem.
    Kas sa ei ole nooruses teinud asju mida hiljem oled kahetsenud? Ma kahjuks ei tea sinu vanust, aga usun,et oled ka lollusid teinud
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Keda ta praegu ülemangiks siis? Ja Läti liiga kõvem? Lubage naerda. Juba salamahti 22 aastaseks ka saanud. Vanus juba selline, et peaks Läti liigas vähe rohkem paugutama.

      Lõpetuseks kas Kristen Saartsi peaks ka kutsuma, lõi teine Premiumis 8 väravat ja veel Pârnu eest, kelle rundajatel laks ka ilmselt selg valusaks pallide oma vorgust välja noppimise pärast.
      Kõik peale TOP4 klubide oleks Läti liigas puhas relegatsioonimaterjal ning teeks Vaprust ja Tarvast seal liigas. TOP4 oleks ilmselt tiitliheitluses või tugevad keskmikud.

      Ja kui sa oleks viitsinud statistikat vaadata, siis Saarts mängis rohkem mänge, rohkem minuteid ning kulus 100 minutit rohkem 1 värava löömise jaoks. Saarts kindlasti mängis mingi osa mänge ka tipuründes. Vaštšuk on pigem poolkaitse/äär.

      Ja nimeliselt, Okeaania turniiri kooseisust ma ei näeks miks ta peaks olema kehvem kui sarnasel positsioonil mängivad Roosnupp, Liivak või Miller.
      Valikturniiri koosseisu materjal ta tõesti momendil veel kindlasti ei ole.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Kas sa ei ole nooruses teinud asju mida hiljem oled kahetsenud? Ma kahjuks ei tea sinu vanust, aga usun,et oled ka lollusid teinud
        Olen, kindlasti olen, ka veel hiljuti olen ning ilmselt teen ka veel.
        Tema puhul polnud see lihtsalt 1-2 korda vaid süstemaatiline: iga kord, kui oli 9 mai, Krimmi okupeerimine ja annekteerimine Venemaa Föderatsiooni poolt või kui vähegi oli võimalik näidata oma meelsust.

        Mul pole selle vastu midagi, kui keegi defineerib end venelasena aga samas soovib siiralt ka Eestit esindada, need kaks tegurit ei pea ilmtingimata teineteist välistama.
        Minu jaoks on see meelemuutus kummaline ja lihtsalt ei usu seda.

        Kommentaar


          #94
          Mina ka selle mehe siirust ei usu. Nüüd järsku üleöö kasvas suureks (22) ja sai aru, et Eesti koondis on südames, kuigi vanuses 18-21 irvitas veel Eesti koondise kaotuse üle, lehvitas putsadel Venemaa lippu ja okupandi suurim püha 9. mai vajas ka twitteris suurelt ära märkimist.
          Ja selles suhtes ka jah, et mänguliseltki pole tegelane koondise vääriline.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas magicm Vaata postitust
            Mina ka selle mehe siirust ei usu. Nüüd järsku üleöö kasvas suureks (22) ja sai aru, et Eesti koondis on südames, kuigi vanuses 18-21 irvitas veel Eesti koondise kaotuse üle, lehvitas putsadel Venemaa lippu ja okupandi suurim püha 9. mai vajas ka twitteris suurelt ära märkimist.
            Ja selles suhtes ka jah, et mänguliseltki pole tegelane koondise vääriline.
            Aga siis teeb postituse, et tegelikult on ta imikust peale unistanud Eesti koondise esinemisest ja lihtsameelsed kohe heldivad...

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Sa tüüp ajad puhast sitta suust välja! Reaalselt oli Eesti liigas 4 tugevat võistkonda! Paljud selle aasta premium liiga top 5 skoorijatest lõid top 4 vastu väravaid?
              Pärnu jaoks on iga tiim top4. Aga see selleks, ma statistikasse ei süvenenud jah, lihtsalt jäi meelde kui nuud hooaja lopupoole öeldi ülekandes, et Saarts 8 pannud.
              Nasfal mis seis sul selle Floraga on ? Ma pole isegi Flora fänn. Sul on nad väga hinge lähedased. Mul on taitsa ükskoik kus klubist ta tuleb. Peaasi, et ta soovib Eestit esindada ja on siin siiski üles kasvanud. On ta venelane, armeenia, või mingit kolmandat verd või nime, mind see eriti ei morjenda.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Kas sa ei ole nooruses teinud asju mida hiljem oled kahetsenud? Ma kahjuks ei tea sinu vanust, aga usun,et oled ka lollusid teinud
                pmst aasta-kaks tagasi oli noorus, nüüd enam pole? ma ei usu tõesti sellistesse ümbersündidesse. reeglina on sellistel asjadel taga pragmaatilised põhjused.

                Kommentaar


                  #98
                  Mingi rahvuslik sadism on moes? Kõik mis Eestis on sitt ja mujal on muru neoonroheline. Olgu see kasvõi Läti jalgpall. Läti liiga ei ole mingi valgusaastate kaugusel eestist eest ära. Pigem vastupidi üks pidev kriis. Neil pole seal mingi superanalüüsi tulemusel 8 klubi ametlikult liigas (kuni mõni ära ei kuku jälle) vaid olud on sellised, 2014 veel oli viimati kümme klubi. See aasta Babite visati välja mängude fikseerimise eest. 2015 lõpetati 6 klubiga, kui läks Skonto jne. Liiga probleemid on ka koondisele mõjuma hakanud. Välismängijaid on üksikuid ja MM valikgrupis jäädi Fääridest taha, enne viimases voorus Andorrale 4 löömist oli kirjas vaid 3 väravat ja kodus oldi nulli peal.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    pmst aasta-kaks tagasi oli noorus, nüüd enam pole? ma ei usu tõesti sellistesse ümbersündidesse. reeglina on sellistel asjadel taga pragmaatilised põhjused.
                    mitte et see teema üldse trükimusta vääriks, aga tema kunagistest (2013) Twitter'i postitustest küll erilist Eesti-vastasust ei aimdu:

                    Kommentaar


                      Küll aga 2015 instagramist.
                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Kas meil on koondises vaja selliseid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                        mitte et see teema üldse trükimusta vääriks, aga tema kunagistest (2013) Twitter'i postitustest küll erilist Eesti-vastasust ei aimdu:

                        https://twitter.com/bvashchuk
                        Ta on metsikult kõike, mida talle siin mõned (mina nende hulgas) ette heidavad kustutanud.
                        2-3 kuud tagasi oli kõik veel üleval. (9. mai hõiked, Putini pooldamine ning kui vägev on mida Venemaa Ukrainas ja mujal teeb) ja mõllas ta põhiliselt Instagramis, mis nüüd üldse lukus.


                        See ei väärikski trükimusta, kui ta nüüd äkki ei väidaks, et soovib Eesti koondist esindada ning teda on valesti mõistetud jne. Veel sel kevadel pröökas ja avaldas toetust hoopis teisele peremehele.
                        Ilmselt jõudis lihtsalt kohale, et oma kodumaa koondisesse asja pole aga vaja end ikka pildil hoida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                          mitte et see teema üldse trükimusta vääriks, aga tema kunagistest (2013) Twitter'i postitustest küll erilist Eesti-vastasust ei aimdu:

                          https://twitter.com/bvashchuk
                          Eks ta on ära kustutanud. Selle teema 3. leheküljel ka näha ühte tema postitust 9.mai kohta 2a tagasi. Meenub ka endalegi, et eelmise aasta Eesti 0-7 Portugali tulemuse üle Twitteris irvitas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Pärnu jaoks on iga tiim top4. Aga see selleks, ma statistikasse ei süvenenud jah, lihtsalt jäi meelde kui nuud hooaja lopupoole öeldi ülekandes, et Saarts 8 pannud.
                            Nasfal mis seis sul selle Floraga on ? Ma pole isegi Flora fänn. Sul on nad väga hinge lähedased. Mul on taitsa ükskoik kus klubist ta tuleb. Peaasi, et ta soovib Eestit esindada ja on siin siiski üles kasvanud. On ta venelane, armeenia, või mingit kolmandat verd või nime, mind see eriti ei morjenda.
                            Mul ei ole flora vastu niimoodi mitte midagi, mind ajab Flora fännide ja toetajate ning muidu toredate inimeste kahepalgelisus närvidele. Klubi omanik on Eesti jalgpalliliidu president klubil on tasuta kasutada Alecoqi igast treeningvõimalused asjad tasuta. Nende vahendite eest saadakse noormängijatele paremaid tingimusi luua ning lepinguid pakkuda kui teistel klubidel kulub see raha igast staadionite ja asjade hooldamisele jne ning ei ole võimalusi noortele selliseid treeningkomplekse rajama. Võidetakse nüüd noortega see tiitel ära ja teised klubid vaakuvad hinge, sest tahavad ka konkurentsis püsida ja läksid riskipeale välja ja kukuvad kokku. Peale seda tuleb Flora fänn jutuga ala Flora süsteem peaks kõigile eeskujuks olema ja see on jätkusuutlik ja kõik klubid peaks niimoodi üles rajatud olema. Ja tüüpiline Flora fänn ei taha näha asja tagamaid ja ta ei vaevugi mõtlema, mis sellise asja üldse võimaldab ning siis tembeltatakse teisi alaarenenudeks.

                            Bogdani suhtes ma ütlen niipalju, et mina teda samuti Eesti koondisesse ei tahaks. Eesti koondise särki tuleks kanda südamest ja auga. Kui su süda kuulub Venemaa juurde las ta kuulub ja kui sinujaoks on see pisike riik maailmas teisejärguline, siis las me oleme. Kui sa lapsena tundsid, et sa oled Venelane ja Venemaa on sinu kodu, siis selline asi ei muutu ei 5 aasta pärast ei 10 aasta pärast ei 50 aasta pärast. Oma kuuluvust sa ei muuda. Kui sa tunned, et sa oled teise riigi kodanik, aga sa oled üles kasvanud muus riigis ja antakse võimalus esindada ning tunned, et ma suudan selle riigi eest mängida nagu enda oma eest ja anda iga viimse kui higipiisa eesmärgi nimel, siis mina aplodeerin sulle täpselt nagu igale teiselegi koondislasele staadionil. Jalgpallur, kes muudab iga natukese aja tagant oma seisukoht on ebakindel ja siit tekib minu küsimus, et kas meil on oma koondisesse vaja ebakindlaid ja mitte põhimõttekindlaid pallureid? Eduka koondise saab ehitada ülesse ühisele põhimõttele ja enesekindlusele ning koondise särki kandes peaks olema see kõigil ühine ja siis ei tohiks dissitente olla.

                            Kommentaar


                              Tal oli vahepeal üks kasutaja veel twitteris (ma ei tea kas ta kustutas selle või twitter ise deaktiveeris konto).

                              Praegune https://twitter.com/bogvastsuk

                              Kommentaar


                                Võiks poisile ikka võimaluse anda. Seda enam, et palju meil neid ründajaid ikka on kes väravaid suudavad lüüa. Peale Purje ei olegi kedagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X