320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bogdan Vaštšuk (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Võiks poisile ikka võimaluse anda. Seda enam, et palju meil neid ründajaid ikka on kes väravaid suudavad lüüa. Peale Purje ei olegi kedagi.
    Vaštšuk on sisuliselt terve hooaja mänginud poolikuna. Peamiselt keskel, aga hooaja lõpus ka äärel.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      See oleks ikka ülikõva prank, kui keegi talle Vene koondise kutse suudaks nüüd valmis viksida...
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Kommentaar


          Järgmiseks peatuspaigaks siis mullune Bulgaaria pronks Sofia Levsk.

          Kommentaar


            Sama hästi võiks Valeri Karpinil oma teema olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Sama hästi võiks Valeri Karpinil oma teema olla.
              Ei mäleta, et Karpin Eesti eest mänginud oleks ja seda teha sooviks.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Ei mäleta, et Karpin Eesti eest mänginud oleks ja seda teha sooviks.
                Tegelt on ta tagantjärele siiski vihjanud, et mänginuks hea meelega ka Eesti eest, aga ... mängis siiski Venemaa eest. Tal oli lihtsalt võimalus valida.

                Kommentaar


                  Üpris korraliku klubi on Vaštšuk leidnud. Saame näha, kas ka Levski eest peale saab ning kuidas mängib. Viibin ise statsionaarselt Bulgaarias, nii et kavatsen silma peal hoida. Samuti on Artjunin pallimas sama liiga vutti.

                  Kommentaar


                    Koondise seisukohalt on jätkuvalt õhus küsimus, et kas ta soovib siiralt sinist särki kanda või on koondise esindamise soov tingitud eelkõige huvist oma karjääri seeläbi edendada. Pigem kipun arvama, et Reimi all me teda mängimas ei näe, aga kui Levskis tõuseks põhitegijaks, siis sportlikult peaks kutse kohe kindlasti tulema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Tegelt on ta tagantjärele siiski vihjanud, et mänginuks hea meelega ka Eesti eest, aga ... mängis siiski Venemaa eest. Tal oli lihtsalt võimalus valida.
                      On sul fakt välja tuua?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        On sul fakt välja tuua?
                        Kindlasti on mul selle kohta ajalehe väljalõige olemas, aga ma ei vaevu seda otsima, võibolla kunagi talvel teen foto sellest. Üpris keeruline otsida lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Kindlasti on mul selle kohta ajalehe väljalõige olemas, aga ma ei vaevu seda otsima, võibolla kunagi talvel teen foto sellest. Üpris keeruline otsida lihtsalt.
                          Netist vaadates küll kuskilt viidet sellele ei leia. 2010. aasta leidsin kõige hilisema ja tol hetkel esindas Eesti koondist, varasemaid mänge ei näita ja hilisemates pole Venekoondise lõhnagi.

                          Kommentaar


                            urmar räägib ju Karpinist, ei?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              urmar räägib ju Karpinist, ei?
                              Ikka Karpinist jah.

                              Kommentaar


                                Panin ise villast, sain mehhanisaatori postitusest vähe valesti aru alguses.

                                Vastsuki juurde tulles, siis ei usu mina et ta siiralt tahab esindada Eesti koondist.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X