320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Vihmaste ilmadega seoses otsisin mängu välja ja kohe olen probleemi ees. Olen Bradford PA jõudnud League 1 ,kui probleem järgmine. Nimelt on mul kogu klubi peale kirjas vaid 10 mängijat (meenutab väheke nagu reaalselt Blackpooli ), kui minu probleem on selles,et klubile on pandud peale üleminekute embargo. Kuidas ma peaks edasi tegutsema? Tahaks ikka omale mängijaid juurde
    Tasuta mängijaid ei saa? Madalamates liigades on väga harva mõtet kellegi eest üldse raha maksta.

    Laenud?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Tasuta mängijaid ei saa? Madalamates liigades on väga harva mõtet kellegi eest üldse raha maksta.

      Laenud?
      Mitte midagi ega kedagi ei saa! Kas keegi on varem sellise probleemiga kokku puutunud?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Mitte midagi ega kedagi ei saa! Kas keegi on varem sellise probleemiga kokku puutunud?
        Ei ole küll kokku puutunud, kuid kui mul on olnud ainult üks väravavaht, siis mäng lisas ise miskise venna, kellele ei saa lepingut pakkuda ega treenida teda. Äkki lisab sul ka juurde
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ei ole küll kokku puutunud, kuid kui mul on olnud ainult üks väravavaht, siis mäng lisas ise miskise venna, kellele ei saa lepingut pakkuda ega treenida teda. Äkki lisab sul ka juurde
          Nu mul ka lisab,aga nende näitajad on täitsa olematud. Ma isegi ei saa aru,mis peaksin tegema,et embargost vabaneda. Nüüd muidugi on veel 2 meest vigastusega audis.
          Üritan veel kuidagi vastu pidada,kuigi juba päris mitmed klubid on kutsunud tööintervjuule
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Mitte midagi ega kedagi ei saa! Kas keegi on varem sellise probleemiga kokku puutunud?
            kas klubi müük käib hetkel?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              kas klubi müük käib hetkel?

              Ei käi. Juba poolteist hooaega ei ole saanud kedagi osta. Meestel saavad lepingud läbi ja minul jääb mängumehi aina vähemaks
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Ei käi. Juba poolteist hooaega ei ole saanud kedagi osta. Meestel saavad lepingud läbi ja minul jääb mängumehi aina vähemaks
                Barca vol.2
                sigpic

                Kommentaar


                  Kas 2014 versioonil polegi editori? Kui on, siis kus ma selle leiaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas poldake Vaata postitust
                    Kas 2014 versioonil polegi editori? Kui on, siis kus ma selle leiaks?
                    Samamoodi nagu 2013 omal, lisaks saad osta lisaks ka in-game editori.

                    Kommentaar


                      Ei tea kuidas 2013 oli.....viimati oli mul FM 2011

                      Kommentaar


                        Panin editoriga ManU le raha juurde ja tegin ostu ralli Aga mis siis juhtub kui FFP ületada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas poldake Vaata postitust
                          Panin editoriga ManU le raha juurde ja tegin ostu ralli Aga mis siis juhtub kui FFP ületada?
                          Trahvid võib-olla, aga transfer embargo peaks suht kindel olema.. Ässitan proovima

                          Kommentaar


                            Kust saaks teisi liigasi juurde?

                            Kommentaar


                              Kui mängu enda valik ei rahulda siis piilu http://www.fm-base.co.uk

                              Kommentaar


                                laupäevast on ka klassikaline mitte-ametlik suvine transferupdate saadaval neile,kes ise ei viitsi. põnev ,nagu ikka.aga pelgalt ajutine lahendus FM15 tulekuni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X