320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Argentina jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    8 kollast oli, kui ma õigesti mäletan.
    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Mitte ühtegi kollast kaarti mängu jooksul?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      8 kollast oli, kui ma õigesti mäletan.
      Ma vaatasin Livescore tulemust ning tundus imelikuna, et sellises mängus ühtegi kaarti ei antud. Ju siis neil info lihtsalt puudus.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        See oleks jah maailmaime

        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
        Ma vaatasin Livescore tulemust ning tundus imelikuna, et sellises mängus ühtegi kaarti ei antud. Ju siis neil info lihtsalt puudus.

        Kommentaar


          Racingu mees Centurion sõitis kahe punase alt läbi, ajas peaaegu mingid lapsed alla, keeldus alkotestist ja siis proovis politseile altkäemaksu anda
          El delantero de Racing volvió a protagonizar un escándalo callejero. Luego, ante la presencia policial, sugirió un ofrecimiento de dinero para evitar ser multado. Finalmente amenazó al agente con el que hablaba

          Kommentaar


            Kas tõesti jätab Sampaoli Dybala suvisest MM'ile sõitvast koondisest välja?
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
              Kas tõesti jätab Sampaoli Dybala suvisest MM'ile sõitvast koondisest välja?
              Vaadates Argentina koosseisu, siis ei ole imestada. Sel hooajal ta ründeliinis kedagi klubitasandil veenvalt üle mänginud pole. Sama keiss oli ka eelmisel MM-il Teveziga, kes pärast vapustavat hooaega ja Serie A tiitlit jäi MM-ilt eemale.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Dybala ja Messi ei mahu koos platsile. Pole mõtet.

                edit: Pingile ehk tuuakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Dybala ja Messi ei mahu koos platsile. Pole mõtet.

                  edit: Pingile ehk tuuakse.
                  Ei nõustu. Hea treener suudaks nad mõlemad platsile panna. PSG treener suutis Ibra ja Cavani samas koosseisus alustama panna. Ja Cavani paugutas isegi ääreründajana väravaid. Pigem on asi treeneris, kes eelistab teisi mehi ja oma mängujoonist.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Di Maria - Agüero - Dybala
                    ---------- Messi ------------

                    Nii mõtled? See keskväli joostakse kohe üle.

                    Kommentaar


                      Midgai taolist näiteks. Aga pigem ikkagi Agüero kuskile kui Dybala. Icardi veel eriti keeruline.

                      Dybala-Higuain-Messi

                      Dybala-Higuain
                      -----Messi------
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Banega ja Paredes double pivot töötas alles Itaalia vastu ilusti. Aga absoluutsete tippude vastu oleks mingit musklit sinna rohkem vaja.

                        Kommentaar


                          Banega ja Paredes ei olnud korraga väljakul.

                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Banega ja Paredes double pivot töötas alles Itaalia vastu ilusti. Aga absoluutsete tippude vastu oleks mingit musklit sinna rohkem vaja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Banega ja Paredes ei olnud korraga väljakul.
                            WTF? Ma ei kontrollinud küll üle, aga neid highlighte mis ma vaatasin, sealt jäi mulje nagu oleks olnud koos keskel. Aga juusiis minu paha

                            Kommentaar


                              Paredes ja Biglia alustasid. Banega vahetas Paredese välja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Banega ja Paredes double pivot töötas alles Itaalia vastu ilusti. Aga absoluutsete tippude vastu oleks mingit musklit sinna rohkem vaja.
                                Esimeses väravaolukorras oli see Lo Celso, kes Banegaga kenasti seina mängis. Võibolla mõtlesid teda?
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X