320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Argentina jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin teist poolaega, Tevez ja Chavez (puht nime pärast jäi meelde) pisteti Riveri keskkaitsjate poolt konkreetselt taskusse. Loodetavasti oli see lihtsalt üks halb poolaeg, sest Juve-aegse Carlitosega ei kannatanud ta eile mingit võrdlust.

    Üldiselt kõik möll ja värk oli lahe küll, aga kuna ma suurt kedagi peale Teveze ei tundnud, siis ingliskeelse kommentaatoriga oleks mängu jälgimine oluliselt huvitavam olnud. Seda vist aga ametlikult ei pakuta ja tuleb ikkagi tavalisi striime otsida?

    Kommentaar


      Teine poolaeg oli vähe jama jah.
      Sõpakaid ja liigat inglise keeles ei tohiks leida. Liigat näeb ametlikust ülekandest läbi Futbol Para Todos youtube kanali. Sama pilt mis telekasse jookseb seal.

      Liiga palju Euroopas tuntud mängumehi eile platsil polnud tõesti. Riveri poolelt võiks Ponzio Hispaanias vähemalt tuttav nimi olla.

      Sudamericanat ja Libertadorest olen inglise keeles vahest leidnud isegi, aga reeglina hispaania keelsed streamid ikkagi.

      Kommentaar


        Ja noh Boca Nicolas Lodeiro on ikkagi Eestile värava löönud. Saavutus omaette seegi

        Kommentaar


          River Plate on omale Brasiiliast tagasi toonud D´Alessandro. Internacionali fännide seas saavutas mees legendi staatuse
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Bocalt suht mittemidagiütlev avalöök Temperley vastu. vaevaline see mäng.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Natuke oli valus vaadata tõesti. Polnud ideid, polnud tegusid. Rohkem iseloomu, kurat!
              Öösel vastu neljapäeva superkarikas San Lorenzoga..

              Muideks paistab nagu Futbol Para Todos on enda tegevust natuke koomale tõmmanud. Tänseid Lorenzo ja Boca mänge nende kanalil näiteks ei olnud. Küll aga oli Telefe youtube ülekandes. Leidsin mingi nähtavasti fännide tehtud lehe, kus tundub et saab kõik vajalikud striimide lingid kätte - http://futbolparatodos.net/

              Kommentaar


                River Plate`i avamäng lükkub siis vist homsele, sellist basseini pole ka ammu aega näinud staadionil
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Päris mõnus tõesti.

                  Kommentaar


                    päris soodad seal Argentinas. eile oli Riveril mäng liigas, täna juba Santiagos otsustav Libertadoresi mäng
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      päris soodad seal Argentinas. eile oli Riveril mäng liigas, täna juba Santiagos otsustav Libertadoresi mäng
                      Vale River Plate?

                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        krt õigus, see ju see uruguai versioon. ma juba tegelt enne esimest mängu olin valel teel, ikka ei õpi
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Natuke soodad on nad seal küll, aga päris nii haiged õnneks mitte jah

                          Kommentaar


                            Mulle väga meeldib Arruabarrena, aga täna öösel on küll ülitähtis kohtumine ja viimase aja tulemused just suurt optimismi ei süsti mängule vastu minnes.. Mul ja ka paljudel argentiinlastel kellega ma olen suhelnud, on tunne nagu meeskond on tema jaoks liiga suureks kasvanud. Ta ei oska seda satsi enam mängima panna ja eelkõige ei oska ta Tevezt täielikult ära kasutada. Ideed on otsas ja eriti hea näide oli eelmine mäng liigas. Ehk oleks siin vaja suuremate kogemustega treenerit lihtsalt? Rodolfo on ju iseenesest väga noor treener. Esimesi hoiatusmärke võib minu arust eelmisest hooajast leda tegelikult. Kuigi tegu oli üldse ebanormaalse aastaga ja kogu teekond kahe tiitlini oli kohati kõike muud kui lihtne ja ilus, aga see selleks.
                            Praeguse mängupildiga jääb Libertadores märjaks unenäoks. Lõuna-Ameerika kõige kallim meeskond peaks nagu rohkemat suutma.

                            Väga loodan, et see on mingi hetkeline peata olek ja juba täna saadakse meeskond mängima.
                            Kuigi ma siiski julgen kahelda, et Angelicil(Boca president) oleks mune Arruabarrena lahti lasta näiteks poolest hooajast.
                            On nad ju suured sõbrad ja liitlased ikkagi. Rodolfo lubas ameti maha panna, kui Angelicit poleks uuesti presidendiks valitud.

                            Õhtuks on räägitud ka kolmesest keskkaitsest - Cata Diaz, Tobio ja Insaurralde.
                            Kõlab igaljuhul huvitavalt. Osvaldo alustab ilmselt pingilt ja põhis on Chavez.

                            Kommentaar


                              PUT* kui piinlik. Selline kuradi ketukas finaalis siis.
                              Chau Vasco.

                              Aitäh kahe tiitli eest, aga nii ei saa edasi minna. Täiesti näotu mäng jälle. Keskväli on täiesti kasutu. Mitte mingeid ideid ei olnud. Null. Häbi võiks olla kogu meeskonnal!
                              Ole nüüd aumees ja pane amet maha.

                              Kommentaar


                                Kui Boca treener núùd ka kinga ei saa...
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X