320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ei suuda otsustada -.-

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei suuda otsustada -.-

    Suutsin.

    #2
    Üks hea lugu AC Milaniga seoses on Istanbul 2005.

    Kuid mis sul nendest välismaistest klubidest. Tule vaata ja toeta parem Eesti jalgpalli.

    Kommentaar


      #3
      jyrka?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas GAM8L3R Vaata postitust
        Tahan fännata ühte klubi ning hiljaaegu mõtlesin, et võtan Chelsea. Mu parima sõbra lemmikklubi on Chelsea, mu eeskuju (jalgapllivälise) lemmik on Chelsea ja isa oma ka. Ka mul pole kunagi midagi Chelsea vastu olnud.
        ...
        Ette tänades,
        kõige imelikuma postituse tegija soccernetis
        Arvan küll et see üks normaalsemaid postitusi, vähemalt viimasel ajal

        Aga Chelseast.
        Mulle hakkaks vastu.
        Esiteks, tegu Londoni ühe jõukama linnaosaga, jäädes maha põhimõtteliselt vaid London Cityst (mis on paksult täis maailma tipp finantsasutuste peakontoreid jne) ja Kensingtonist (kus asub kuningapalee). Korterite hinnad seal algavad 2 miljonist eurost.Ma ei tea kui palju eestis on inimesi kelle loomulik, pingutamata elujärg küüniks sinnani, kas 10 tuleb ära või pigem siiski mitte. Kui sa pole just Vichmanni, või Armin Karu või Ossinovski või mõne kohaliku tundmatu "naftamagnaadi" järeltulija siis seostada ennast selle linnajaoga on arvatavasti raske.

        Teiseks, klubi omanik naftaoligarh Roman Abramovich (kes väidetavalt tõi omal ajal suurde poliitikasse Putini Jeltsini asemele) ja kelle kontrolli all olev Sibneft sai enda kätte väidetavalt peenraha eest Hodorkovskile kuulunud Jukose varad.
        Selgituseks, Jukos oli omal ajal kõige läänemeelsem naftakompanii venemaal, esimene kes võttis kasutusele lääne raamatupidamise standardid ja tänu sellele sai ka esimesena registreerida ennast maailma suurimale New Yorki aktsiabörsile - NYSE.
        Palju on räägitud Hodorkovski (kes aastal 2003 oli Venemaa rikkaim inimene) vangisolemisest alates 25. okt 2003 (seega pea 10 aastat juba), kuida peaaegu üldse mitte teistest Jukose jt Hodorkovski firmade töötajatest, alates juhatuse ja nõukogu liikmetest osakonnajuhatajteni välja, raamatupidajad, juristid, iti- ja turvamehed jne jne. kokku suurusjärgus mitmeid tuhandeid inimesi, kes samamoodi istuvad vangis. Lihtsad vene inimesed kes sattusid olema valel ajal vales firmas tööl. Aga ega see ajakirjanikke sh. eesti omi eriti ei huvita.
        Ma ei taha olla Chelsea või Schalke fänn, mõeldes nendele inimestele.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          #5
          Tere
          Soovitaksin Sul toetada mistahes eesti jalkaklubi, kuna minu arvates annab staadionil kaasa elades ning võite noppides suurema emotsiooni, kui mistahes inglise või itaalia superklubi fännamine teleka taga.

          Jõudu ja jaksu soovides
          Joonas

          Kommentaar


            #6
            Ma arvan, et lemmikklubi ei saagi niimoodi valida. Kui peaksin valima oma lemmikklubi, siis valiksin ma ta mängupildi ja mängustiili järgi, mis mulle meeldib.
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              #7
              Noh minu lugu on selline, et 2002 MM oli minu esimene kokkupuude jalkaga...kuna ma olin sel ajal veel väike, siis vanema venna eeskujul hakkasin prantsusmaad fännama. Millegi pärast hakkas sealt lambist mulle Trezeguet meeldima...2003 siis nägin veel paar mängu Champions Leaguest, kus Trezeguet mängis Juventuse eest...siis hakkasingi tänu Trezeguet´le Juventust fännama ja aastaid hiljem, kui Trezeguet lahkus sellest klubist, olengi jäänud õnneks ja üldiselt Juventuse fänniks. Koondistest fännan itaaliat, kuigi 2006 aastal veel südamest vihkasin itaaliat Siis olin veel Prantsusmaa suur toetaja ja arvatavasti kõik mäletavad, mis 2006 MM finaalis juhtus...aga jh nüüd kuna Trezeguet enam ei mängi prantsusmaa eest ja Juventuses mängib teatavasti suur osa itaalia koondislasi, siis olengi rohkem hakanud pooldama Itaaliat, kui Prantsusmaad.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                #8
                Aastast 2006 Saksamaa ja Bayerni toetaja. Ilmselt seetõttu, et sattusin pärast 2006 MM'i Saksamaale :P
                FC Bayern München!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas RR9 Vaata postitust
                  Aastast 2006 Saksamaa ja Bayerni toetaja. Ilmselt seetõttu, et sattusin pärast 2006 MM'i Saksamaale :P
                  Kujutan, ette, et võis olla võimas elamus, mingi melu ikka käis...

                  Kommentaar


                    #10
                    Jalgpalliklubifänlus võib olla arenev protsess.

                    Klubitasemel kulges teekond vastavalt Sturm Graz - Galatasaray Istanbul - Deportivo La Corouna kuni jäi lõpuks pidama Atletico Madridi juurde. Neist kahe esimese klubi sümpaatia põhines suhteliselt paljuski nende huvitavatel nimedel

                    Kodumaise ja välismaise klubi fännamine on küllaltki erinevad asjad, omad sümpaatiad võivad olla nii siin kui sealpool piiri.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      jyrka?
                      Nädal aega hiljem aga: ditto.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas GAM8L3R
                        Kui tahad kaugele leus jõuda ei peagi mõtlema kannatustele vaid keskenduda "gloryle".
                        Soovitan Bayernit ja Barcat. Tegelt on veelgi lihtsam igast tippliigast mitu lemmikut võtta, siis saad kindlasti rõõmustada ja jõuad elus kaugele!
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          #13
                          Üpris kindla peale minek oleks ka SPL-i Celtic, iga aastane tiitel siis kindlustatud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #14
                            Viimasest postitusest siin teemas on juba veis aega möödas, aga ikkagi räägin enda loo ära.
                            Mulle hakkas Man Utd meeldima 2002 aastal, kui Beckham seal mängis (Beckham ja Ronaldo9 olid ainukesed mängijad keda ma teadsin). Kui aga Beckham lahkus, siis mind algul jalka ei huvitanud, kuni 2004-2005 aastal hakkas mulle meeldima Cristiano Ronaldo, siis ma uurisin kus CR mängib ja tuli välja et Manchesteris ja veel no7. Sellest päevast peale olen Manu ja CR-i fänn.
                            Seda ka veel, et aastal 2009 oli valus laks kui CR lahkus, aga armastus Unitedi vastu oli ja on siiamaani nii suur et toetan neid tõenäoliselt surmani.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Ziggs
                              Hahahahahahaha, sa oled ikka tõsine naljamees.
                              Tüüp ei viitsi Eesti liiga mänge vaadata ja siis on gloorikas? Ära nüüd vihane ole, et ManU Euroopa Liigassegi ei pääse järgmine aasta, kuulsin siseinfot omavatelt inimestelt, et nad jäävad see aasta ikkagi Premieri püsima, äkki järgmine aasta jälle!

                              Mis puutub teemasse siis ise fännan Real Madridi, Chelseat, Internazionalet, Bayernit ja Monacot. Monaco süstis mulle sisse isa, mitte Dimitri rahapatakad.
                              Oledki gloorikas. See ongi see, et sul puudub muu side, kui sinna on rahhidega ostetud head mängijad, kes vb on sulle enne juba meeldinud ning nüüd sa kaagutad kaasa, et oled "fänn". Tegelt ei saa üks eestlane fännata Real Madridi, Chelseat, Internazionalet, Bayernit ja Monacot. See, et sõnal on negatiivne tähendus, ei muuda selle tähendust. Sul pole mingit isikliku sidet klubiga, sa lihtsalt vaatasid,e t seal mängib CR ja hakkasid "fännama" ehk oledki gloorikas. Ära solvu nüüd kindlasti.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X