320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Aserbaidžaan (15.11.2013 18:45)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kui mina perega staadionile jõudsin, oli mäng juba alanud.


    Pareiko-väravas teda süüdistada ei saa ja jälle oli ainukene mängija, kes oma särgi fännidele andis.

    Kams- mängis oma koha ilusti välja ja hetkel tundub,et Jääger võib pingile jääda.

    Artjunin- vastastele kinkis värava aga teisel poolajal mäng paranes märgatavalt. Usun,et temast saab koondisele vajalik täiendus.

    Reintam- Kahjuks ei suutnud väravat ära hoida, aga sai väga hästi vastastega hakkama

    Kallaste- positiivne üllatus kindlasti ja nurgalöögid paremad kui Kostjal!

    Ojamaa- No kas peatreener pani mehe nii valele kohale ja sellest ka väha kehv mäng tema poolt

    Dmitrjev- Must töö sai jälle tehtud

    Vassiljev- Kahe otsaga mõõk, väga ohtlikud löögid ja siis mõned kohe väga ebaõnnestunud karistuslöögid.

    Kruglov- eilse mängu üks parimaid! Vähemalt mulle tundub,et tema on päris paljudele väravatele eeltöö teinud. Ehk kesal on söödustatistikat ka olemas.

    Anier- müstiline mees, klubis särab aga viimased koondisemängud on ikka väga kehvad. Eilse mängu võttis kokku see moment, kui ta kaotas karistusalas palli ja jäi maha sinna istuma ja sokke kohendama. Samas meie omad võitlesid ja vaid kitsekarjuste väravavahi imeline tõrje päästis neid. Aga Anier veel istus kolletunud murul. Peaks vist suhtumise kokku võtma

    Zenjov- Super värav ! Oli lähedal ka teisele ja sellest juttu Anieri teemas. Meil ikka on olemas tasemel ründaja!

    Mosnikov- Võib rahule jääda

    Teniste- Ilusti sai omal kohal hakkama

    Luts- Sai ühe ilusa üle puusa löögiga hakkama, aga enamus ajast vist ei saanud ise ka aru kus asus. Krt löö pall väravasse, aga tema jäi vastaste kaitsjaid ootama. Ja kui pall oli nurgalööki minemas ,siis miks oli vaja seda palli päästma minna? Pärast sai Kallaste käest ja sõimata. Ärgaku üles!

    Kink- seekord vähemalt üritas aga mõned korrad läks ka korralikult sõlme

    Hunt- Sai ühe väga hea söödu, aga omaksvõtt jättis soovida ja sinna see rong ka läks.

    Tarmo Rüütli- Seekord võib tema tööga rahule isegi jääda.

    Fännid- olid kohal ja toetasid omasi mõnuga aga vähemalt koondisemängudel peaksime kõik olema nagu ÜKS MEES! Ühtsust rohkem, rivaliteet jätta klubimängudeks! Mulle isegi meeldis kohati see Nõmme FC Flora ühistöö!

    Tennisepublik- Krt kus Teie olite?? krt staadion täitsa tühi. Iga koondise kodumäng peaks olema pidupäev ja piletite nimel peaks käima sõnaotseses mõttes tapmine staadioni ees, aga ei. Need pakspersed tulevad vaid siis staadionile, kui mõni kuulus nimi meie vastu mängib.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #77
      Eesti koondise keskmine vanus 27 a. 2 k.
      Aserite koondise keskmine vanus 25 a. 2 k .

      Võrreldes viimases kahes valikmängus platsile pääsenutest ei osalenud Eesti koondisel 5 mängijat, osales 12 mängijat.
      Aserite koondisel ei osalenud võrreldes 2:0 võiduga P-Iiri üle ja 1:1 viigimänguga Venemaaga kogunisti 10 mängijat, osales 7 mängijat.

      ELO reitingus tõusime 101-dalt, 99-ks
      Aserid kukkusid aga vastupidi 99-dalt kohalt 101-ks.

      Budule, Kruglovi viimane assist oli Martin Vungile - 6.09.2011, Eesti - P.- Iiri 4:1,

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Mäng oli lahe, tunda oli et tuleme kaotusseisust välja. Ma olin kindel kahes asjas, et LIndpere lööb ära ja me lööme rohkem kui kaks neile. Kahjuks natukene jäi puudu, aga võimalusi jagus. Kohtunike vile mulle meeldis ka !!

        Pareiko saab jaanuaris 37. Pehrsson on 37... koondise peatreener sama vana, kui mängija ei tundu väga veenev.
        Pehrsson saab mais 38. Goes oli 34 kui Eesti meeste koondise peatreeneriks sai (samal ajal koondises aasta noorem Reim). Ei tea mis mees rootslane on aga vähemalt vanus ei ole küll see mille järgi treenerit valida või kohe hukka mõista. Minu lemmik Guardiola oli 37 kui Barcelona peatreeneriks sai
        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

        Kommentaar


          #79
          Artjunin oli ikka kordades kindlam kui Reintam. See üks tagasimägu viga, millest värav tuli, on kogu muu taustal andeks antav. Kui iga mäng (nagu Reintamil kombeks) mingi puterdus tuleb, siis ehk vaataks oma seisukoha ümber. Aga selle mängu põhjal peaks kindlasti olema meie kaitseliini noorenduskuuri silmas pidades Artjuninil vähemalt kaks järgmist koondisekutset kindlustatud olema.

          Kommentaar


            #80
            Kes soccernetis need hääletused kokku lööb ja kommentaarid paneb?
            Mille eest Anier nii kõrge hinde sai?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Järgmist Rähni siit ei tule ilmselt, selle au on Reintam endale reserveerinud juba
              +1

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Kes soccernetis need hääletused kokku lööb ja kommentaarid paneb?
                Mille eest Anier nii kõrge hinde sai?
                Anier mängiski täiesti okei mängu, minu silmis vähemalt.

                Seda kui erinevad on hinnangud mängijatele, näitab seegi kui kiitvalt räägib ÕL Reintami mängust, samas kui siinsetel pole just nähtavasti erilist vaimustust.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Anier mängiski täiesti okei mängu, minu silmis vähemalt.

                  Seda kui erinevad on hinnangud mängijatele, näitab seegi kui kiitvalt räägib ÕL Reintami mängust, samas kui siinsetel pole just nähtavasti erilist vaimustust.
                  Kusjuures ma pole täheldanudki, et siin Reintami väga manatud oleks. Tegi ju täitsa okei mängu, nagu ma ütlesin - oleks Artjunini juraka joonelt ära toonud, lauldaks talle hosiannat praegu. Aga muidu minu meelest üks kindlamaid esitusi Mikult senini. Neile kolmele - Artjuninile, Kallastele ja Reintamile paluks ikka üha enam ja enam mänguaega, sest Klavani ja Morozovi kõrval sada prossa tulevikutegijad. Eks Mets ehk teisipäeval näitab, kas tahab ka sellesse aulikku seltskonda trügida või ei. Artjunin igatahes tegi minu silmis küll vähemalt seda, mida pidi - tasus usalduse eest, mille koondisekutsega sai täiesti soliidse esitusega.

                  Florakana valus öelda, aga kaks eks-florakat floppisid eile kõige valusamalt: Kams ja Luts. Kams oli siuke... Nurgeline. Ja kui Teniste tuli, siis tulid Gerdi nurgad veel teravamalt esile (samas Kams tegi Türgi vastu väga soliidse partii...). Ja Luts, see üks ülepuusapeaaeguväravas pirakas välja arvata, siis paistis samamoodi ebakindlusega silma. See kastis paanitsemine oli ikka verivalus vaadata...

                  Kommentaar


                    #84
                    'Le Pagelle' - players evaluations - by RdS: http://tereitalia.altervista.org/rds...-azer-pagelle/
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Florakana valus öelda, aga kaks eks-florakat floppisid eile kõige valusamalt: Kams ja Luts. Kams oli siuke... Nurgeline. Ja kui Teniste tuli, siis tulid Gerdi nurgad veel teravamalt esile (samas Kams tegi Türgi vastu väga soliidse partii...). Ja Luts, see üks ülepuusapeaaeguväravas pirakas välja arvata, siis paistis samamoodi ebakindlusega silma. See kastis paanitsemine oli ikka verivalus vaadata...
                      Lutsu kohapealt peab nõustuma. See oli üsna robustne esitus temalt eile. Aga Kams oli täiesti okei, millegi ülemäära heaga silma ei paistnud, samas polnud ka midagi ette heita. Tubli koolipoisi hinne 3 ehk.

                      Kui see kaitseliin eile kokku võtta, siis mängisid ju kõik suhteliselt samal tasemel, keegi kellestki üle polnud ja ega keegi alla ka ei jäänud partneritele. Kui jätame selle Artjunini prohmaka nüüd välja.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Sa lihtsalt ei tea jalgpallist sittagi aga mina olen poolt
                        Kui seal mingi sügavam sarkasm peidus ei ole, siis ütleks, et seda oli piinlik lugeda. Kõik teised on lollid, aga suur juht tohlak on ainuüksi tark ja toob meile venna, kes pole suutnud veel midagi võita. Kui üldse sellist venda kaalutakse, siis tekib küsimus, et miks??? Ehk siis arvatavasti vaatas, et leiab sellise psühholoogiliselt mõjutatava (Djugardensi fännid voolisid nagu märga savi oma ähvardustega) venna, kelle kaudu saab ka koondise peatreenerit mängida. Ja Rüütli saab just vastuhakkamise eest sule sappa. Kunagi oli see sama jalamatt tal Teitur ning koondislased ainult Florakad.

                        Olgem ausad nüüd natuke. Koondise on täna edasi viinud ikkagi Levadia pallurid, kellest vanasti hoiti eemale kui pidalitõbistest.

                        Kommentaar


                          #87
                          raske tegelikult midagi öelda ju kaitsjate kohta, sest erilist survet ei suutnud aserid tekitada(ehk kiitus poolkaitse liinilegi?), aga see pole meeste süü, selliseid apse nagu artjuninil sisse tuli, juhtub ka parimates peredes ja ilma pareikot laitmata, ilmselt mõni kiirem poiss oleks ka pallini jõudnud, kuigi jah ega sellist söötu oli raske ootada. aga sellest olukorrast enam tegi murelikuks siiski see olukord kui mõlemad keskkaitsjad kuskil uitasid ja siis ei jõudnud tagasi joosta, koos ilmselt mehed väga löögijõuline paar vist siiski pole?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas realking Vaata postitust
                            Kui seal mingi sügavam sarkasm peidus ei ole, ...
                            võta vabalt, tal NIMI kohustab
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              #89
                              Mina olen eilse mänguga rahul. Kaitse arvestades suhtelist kogenematus polnudki väga õudne. Ründes lükati päris mitmel korral kenasti söötu, asi mis Eesti koondisel jääb vajaka. Aga kui Lindpere väravavärk maha arvata, siis on nurgalöökide sooritamine jätkuvalt kehv. Vanasti kui Eesti oli keskmiselt nõrgem, vähemalt vastased kartsid Eesti nurgakaid. Aga iseenesest oli mäng tore.
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                #90
                                Selles mängus oli näha seda Eesti koondist, kes 1 valikgrupp tagasi playoffidesse end rahmeldas. Viimases seerias nägime seda vast Hollandi vastu ainult. Võitlus, usk ja tahtmine ära teha, tahtmine võita. Just sellest hingest jäi meil viimases valiksarjas puudu.
                                Säärane mudel uute noormängijate kasutamiseks/kaasamiseks koondisse nagu eile peaks olema ka edaspidi aluseks. 1-2 debütanti või vähekogenud koondislast kõrvuti kogenud meestega. Asjast oli tolku ka, selline Lõuna Ameerika stiilis turnee on tühja panek. Jah, Artjom tegi oma kala ära aga mis siin ikka, muidu on mehes sisu ja potensaali küll !
                                Reintami mäng toob mulle miskipärast silme ette kurikuulsa Marco Materazzi. Mitte, et ta inimesi jalaga tampida tahaks aga sellised banzai do or die läbimõtlemata võtteid esineb küll.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X