320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Aserbaidžaan (15.11.2013 18:45)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Anieri polnud näha.
    Esimese pooltunni jooksul oli pidevalt ees aktsioonis, esimene ohtlikum pealelöökki tuli temalt. Ta pole kunagi selline mängija olnudki, kes kogu mängu vältel eredalt pildis on.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Esimese pooltunni jooksul oli pidevalt ees aktsioonis, esimene ohtlikum pealelöökki tuli temalt. Ta pole kunagi selline mängija olnudki, kes kogu mängu vältel eredalt pildis on.
      Jah, selle esimese pealelöögi registreerisin, peale seda oli teda otsatribüünilt vaadates ikka väga raske aktsioonis märgata. Teisel poolajal oli ta küll täieliselt pildilt kadunud, see oli siis just see aeg, kui meite koondis hullama hakkas.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Jah, selle esimese pealelöögi registreerisin, peale seda oli teda otsatribüünilt vaadates ikka väga raske aktsioonis märgata. Teisel poolajal oli ta küll täieliselt pildilt kadunud, see oli siis just see aeg, kui meite koondis hullama hakkas.
        Mulle meenub veel kaks olukorda: 10. minut kui ta sööduga hästi vabanenud Zenjovi leidis, kes millegipärast sellega magama jäi ja üks-üks olukorras löömata jättis ning korra hullas veel osavalt kastis, paraku löögile ei saanud. Väravat ta küll ei löönud, aga kehvalt ei mänginud.

        Poleks Zenjov väravat ära löönud, siis ega tema mängust poleks olnud midagi eriti positiivset rääkida.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Poleks Zenjov väravat ära löönud, siis ega tema mängust poleks olnud midagi eriti positiivset rääkida.
          Mulle see sobib, peaasi, et värava-kaks ära lööb
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Mulle see sobib, peaasi, et värava-kaks ära lööb
            Ei, absoluutselt. Eks see on ka tasemel ründaja omadus, et oled terve mängu varjus, aga lööd oma ära.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              #66
              Samal ajal, kui Tarmo Rüütli juhendatud Eesti jalgpallikoondis sepistas väljakul vahva võidu, viibis Lilleküla staadioni VIP-loožis, jalgpalliliidu juhatuse liikmetest ümbritsetuna rootslane Magnus Pehrsson, kellest võib saada järgmine Eesti peatreener.

              Samal ajal, kui Tarmo Rüütli juhendatud Eesti jalgpallikoondis sepistas väljakul vahva võidu, viibis Lilleküla staadioni VIP-loožis, jalgpalliliidu juhatuse liikmetest ümbritsetuna rootslane Magnus Pehrsson, kellest võib saada järgmine Eesti peatreener.

              Kommentaar


                #67
                Nojaa, Pehrsson küll lahkus Djurgardeni tüüri juurest omal soovil, aga ei mainita, et tulemused olid tema juhtimisel lihtsalt kohutavad ja kui ta poleks fännide ähvarduste tõttu ise lahkunud, siis oleks ta mingi hetk tõenäoliselt kinga saanud nagu juhtus ka tema eelmise tööandja Aalborgi juures.

                Pole nüüd küll kindel, kas selline mees on kuidagi parem kui Rüütli...
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  #68
                  Sa lihtsalt ei tea jalgpallist sittagi aga mina olen poolt
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #69
                    Florasse

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Sa lihtsalt ei tea jalgpallist sittagi aga mina olen poolt
                      Kogu argument?

                      Valgusta siis meid, mis sel mehel oleks pakkuda? Mille poolest ta parem on kui Rüütli? Mida tal klubitasandil ette näidata on või mis imelised muutused tema käe all Eestit ees ootavad? Midagi peab ju olema, et sa teda nii kangesti pooldad. Või Rüütli-vastasus on nii suur, et igasugune välismaine nimi kõlab päästeinglina?
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Kogu argument?
                        Vaata kirjutaja nime!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Kogu argument?

                          Valgusta siis meid, mis sel mehel oleks pakkuda? Mille poolest ta parem on kui Rüütli? Mida tal klubitasandil ette näidata on või mis imelised muutused tema käe all Eestit ees ootavad? Midagi peab ju olema, et sa teda nii kangesti pooldad. Või Rüütli-vastasus on nii suur, et igasugune välismaine nimi kõlab päästeinglina?

                          Djurgårdens IF 2013 Pehrssoni käe all:
                          31 March 2013 Helsingborgs IF 3 - 0 Djurgården
                          8 April 2013 Djurgården 0 - 3 Mjällby
                          14 April 2013 BK Häcken 4 - 0 Djurgården
                          18 April 2013 Djurgården 1 - 1 Brommapojkarna
                          22 April 2013 IF Elfsborg 2 - 0 Djurgården

                          pärast 4 järjestikust kaotust ja 1 viiki tabeli lõpuosas asuvate satsidega "lahkus vabatahtlikult"

                          tuletab vägisi meelde soome HJK tänavust saatust, loobuti omast heast ja kogenud treenerist (Muurinen) ja toodi kalli raha eest uus treener (Böstrom), ikkagi rootsist, jalgpallimaalt - selleks et euroopa liigades edu saavutada... ja häviti juba esimeses ringis nõmme kaljule, ja seda täiesti maotu mänguga.

                          ei tahaks et eesti koondisega päris nii juhtuks. kui juba uus treener siis keegi kel oleks ka mingeid saavutusi ette näidata.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            #73
                            Ei usu, et tema meile tuleb, üldiselt arvan, et ikkagi lubatakse Tarmo Rüütlil see üks valikgrupp veel mängida, mees on seda väärt, koondis teda toetab....
                            Nagu ütles Pohlak, et nad ei oleks professionaalsed, kui nad ei hoiaks enda jaoks alternatiive vabana....

                            Antud mehe saldo nüüd küll igaljuhul kindlusetunnet ei tekita! Ei näinud ka kiirel Wikipediaga ülevaatamisel mitte ühegi rahvuskoondise treenerina olemist... Arvan, et meil oleks vaja ikka meest, kes omab kogemusi rahvuskoondiste juhendamisel, mitte ainult klubide. Klubi, kus on mängijad ikkagi 95% oma ajast kohal juhendamine on üks asi, ning koondise, kust tulevad kokku üle maailma laiali olevad mehed erinevate stiilide ja raskustega liigadest juhendamine ikka hoopis teine tera!

                            Kommentaar


                              #74
                              Kusjuures Pehrssoni lahkumine Djurgårdeni peatreeneri kohalt oli põhjustatud Djurgårdeni, end inglise stiilis huligaanfirmiks tituleeriva Djurgårdens Fina Grabbar, hoolide nii telefoni teel kui ka otsestest verbaalsetest ähvardustest kehvade tulemuste eest meest karistada.
                              Seesama DFG on Skandinaavia võib-olla, et karmim vutihuligaanide gäng.

                              Hiljem ta küll kahetses oma otsust ja soovis Djurgårdeni treeneriks naasta aga siis oli juba hilja.

                              Kommentaar


                                #75
                                Mäng oli lahe, tunda oli et tuleme kaotusseisust välja. Ma olin kindel kahes asjas, et LIndpere lööb ära ja me lööme rohkem kui kaks neile. Kahjuks natukene jäi puudu, aga võimalusi jagus. Kohtunike vile mulle meeldis ka !!

                                Pareiko saab jaanuaris 37. Pehrsson on 37... koondise peatreener sama vana, kui mängija ei tundu väga veenev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X