320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas giga204 Vaata postitust
    Both teams to score asub Pinnacles menüü all "Specials". Seda pakutakse ainult valitud suurtele liigadele ja Hispaania liiga seda on.


    Vaatasin, et 1,763 on BTS sellele mängule. Seega eriti midagi ei kaota. Igal juhul peaks Sociedad lööma. Küll aga tuleviku tarbeks läheb vägagi vaja.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      ei leidnud AH marketis midagi põnevat ja ei oska ka su panusele takka kiita/vastu vaielda, küll aga uurisin O/U 2,5 veidi. Oddsportalist 87% kasutajatest (62 out of 71) ennustab et tuleb over 2,5. Igivana küsimus - miks bookied annavad nii ilmselgele resultaadile nii kõrgeid oddse? Hetkel SBO 2.00 ja Pinn 1.99. Igivana vastus - ilmselt et rohkem rahvast tõmmata panustama overile Ilmselt sama % on ka mujal portaalides nagu OLBG jne..

      Samas ei oleks under 2,5s midagi üllatavat - Malaga on see hooaeg 42% mängudest under olnud ja Real 48% mängudest. Nii et ma ise võtan under 2,5. Loodan, et võib ka sinu valitud marketitest pisut kõrvale kalduda analüüsides, on see ok?

      Kommentaar


        hea pick, telekavaataja!

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          21.45 Malaga - Real Sociedad
          Real Sociedad over 1,0 @1,769
          Jaanuar:-11.55
          Laoseis: 988.45

          Täna ma kindlasti midagi ei panusta. Võib nii juhtuda, et enne reedet ei teegi panuseid.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ma arvan, et midagi head leiab täna mängust Plymouth - Liverpool. Mul on ka enda mõtteid, aga ma avaldan need vahetult enne mängu.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              21.45 Plymouth - Liverpool
              1st Half under 1,25 @2,09

              Kas te teate, kes on see härra esiplaanil või teine härra tagaplaanil?



              Tegelikult ei olegi see oluline. Nad on mõlemad täna algkoosseisus. Ja teate, mida see tähendab? Liverpool on eksperimentaalkoosseisuga väljas, antud juhul tähendab see hulgaliselt nooremat koosseisu.

              Mis juhtub, kui noored mängu pannakse?
              No ega eriti midagi ei juhtu. Liverpool jääb ikka favoriidiks, sest koosseisus on piisavalt mehi, kes on teisest klassist, kui vaesed Plymouthi mehed. Ja korraldus mänguks on ikka sama, domineerida, rünnata, võita. Ja ikka selles samas stiilis nagu põhivõistkond seda teeb- olgu Origi, Sturridge ja Coutinho abiks.

              Aga sageli, kui noored on väljakul, siis tahtmist kipub olema rohkem, kui teadmist. Teadmise all ma mõtlen seda seisundit, kus sa tead, mida ja kuidas sa teed. Nende madalama liiga meestega nad jaksavad joosta küll, aga see teadmine, kuidas neid ületada, ei pruugi tulla kohe. Kas tuleb üldse?

              Igatahes fakt on see, et Plymouthi plaan ei tohiks liiga palju erineda 2 nädala tagusest plaanist. Nüüd on rohkem pealtvaatajaid, ehk riskitakse rohkem. Samas on esimene poolaeg kindlasti rohkem powerit sees ning ollakse ka valvsamad. Liverpool aga peab veel natuke sisse elama. Alles olid sa Old Traffordil ja nüüd oled kusagil edela rannikus mingis imelikus kohas ja mängid meeste vastu, kellel on suurem motivatsioon kui su igivanal rivaalil, aga kas see motivatsioon on Liverpoolil?

              Ma arvan, et Liverpool saab väga palju palli hoida täna. Ma arvan, et see ei ole Plymouthi jaoks esimesel poolajal füüsilises aspektis veel probleemiks. Kas Liverpool ise suudab olla valvel ja vastast mitte lasta oma värava juurde? Mõtlesin pikalt ka lihtsalt under 3,0 peale, kuid mine tea, mis meestega juhtub, kui liialt ära väsitakse...

              Igatahes Jürgen Klopp approvis mu panuse isiklikult.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mis mind paneb imestama on nurgalöökide hc. -3,5 liverpoolile 1,89.

                Eelmine mäng jäi 18-0.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  21.45 Plymouth - Liverpool
                  1st Half under 1,25 @2,09
                  Jaanuar:+15.70
                  Laoseis: 1015.70

                  Täna panuseid ei tule.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Täna ma muugin lahti koodi nimega Las Palmas - Deportivo​.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      raske mäng...võib kõike juhtuda, soovitaks midagi muud valida aga edu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                        raske mäng...võib kõike juhtuda, soovitaks midagi muud valida aga edu
                        Lähtume loogikast ja loodame parimat.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          21.45 Las Palmas - Deportivo
                          Over 2,5 @2,08

                          Ega ta lihtne mäng tõesti ei ole. Üldiselt ma statistikaga enda panuseid kunagi seletada ei taha, kuid minu mõttekäigu aitavad mõista kaks järgnevat statistika lõiku...

                          Pallivaldamine sel hooajal.



                          Vastaste löögid võistkonna väravale per mäng.




                          Kuidas hakkab mäng kulgema?

                          Las Palmas võtab mängu enda kontrolli alla. Lühikesed söödud, pikad lahtimängimised ning pika palli otsimine liinide vahele. See on Las Palmase trump. Kuna Deportivo langeb ehk natuke madalamale liiniga, siis saab see Las Palmasel natuke keerulisem olema.

                          Deportivo loodab aga ennekõike oma kiiretele vasturünnakutele, mis üldiselt võõrsilmängudes neile vähemalt ühe värava näol ka tulemust toovad. Ja me kõik teame, et sellised võistkonnad nagu Las Palmas on väga tundlikud kiirete üleminekute vastu.

                          Teine oluline faktor on see, kui palju mõlemad võistkonnad tegelikult lasevad pealelööke teha enda väravatele. Kui Las Palmase puhul on see üldjuhul vastaste vasturünnakutega seletatav, vähemalt osaliselt, siis Deortivol on kaitseliinis tunda iga mäng mingit imelikku kinnikiilumist. Iga mäng vähemasti 10 minuti jooksul juhtub midagi, mille jooksul on tohutult punkte kaotatud see hooaeg. Sama käib ka Las Palmase kohta. Need imelikud ebakindlad hetked mängus, kus antakse kõik ära, on liiga tihedad tulema. Isegi viimases mängus Gijoni vastu domineeriti 60 minutit täielikult ja siis 15 minutiga imeti endale nii palju ohtlikke võimalusi, et mäng oleks ääre pealt ära antud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            21.45 Las Palmas - Deportivo
                            Over 2,5 @2,08
                            Seis:

                            Jaanuar: -34.3
                            Laoseis: 965.7

                            Hispaania: 1/2
                            Inglismaa: 1/1
                            Hoki: 0/1

                            Homme jäid mulle silma järgmised mängud:

                            a) Nantes - PSG
                            b) Metz - Montpellier
                            c) Alaves - Leganes
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              18.00 Nantes - PSG
                              Nantes goals over 0,5 @1,909

                              Sellest mängust rääkides peab alustama sellest mehest:



                              Sergio Conceicao, kunagi ülekeskmise mängija, asus eelmise aasta lõpus Nantesi peatreeneri ametile, et klubi langemisohust päästa. Ma ei hakka üle tähtsustama seda, et tema käe all on liigas tunnistatud vaid võite ja väravaid pole lastud. Ilmselgelt pole Montpellier, Angers, Toulouse ja Caen tasemed PSG omaga võrreldatavad. Küll aga tahaksin välja tuua midagi, mis peaks minu nägemuses aitama tänast panust ellu viia.

                              Vasturünnakud on uus Nantesi relv

                              Loomulikult on Conceicao tõstnud võistkonna üldist moraali ning ülddistsipliini, mis on kindlasti aidanud punkte korjata. Kuid võrreldes sügisese Nantesiga on praegune Nantes palju rohkem teadlik sellest, kuidas vastase väravani jõuda. Ehk siis jutt käib teravatest ja kiiretest vasturünnakutest, mis sageli aitavad kergelt vastase surve alt välja tulla. Väga suurt osa mängivad Nantesi rünnakutes äärepoolkaitsjad.

                              Kuna PSG keskjoon on üldiselt piisavalt paljude mängijate poolt esindatud, võib äärte pealt kiired rünnakud olla just see, mis Nantesile mitmeid võimalusi loob. Kas PSG on pärast talvepausi oluliselt muutunud? Kui ei ole, siis fakt on see, et võõrsil on neil tihti probleeme mitteallaandvate vastastega, kes teavad, kuidas neid nõelata. Nantes küll ei kasuta 3 keskkaitsjaga taktikat, kuid heas vormis olev Nantes peaks kõikide eelduste kohaselt jõudma PSG väravani mitmel korral (kas või juba selle pärast, et PSG poole peal on veel rohkem ruumi vasturünnakuteks, kui teiste vastu oli) ning enesekindlust taastanud võistkond võib üsna suure tõenäosusega selle võimaluse ka väravaks teha.

                              Kevin Trapp on igatahes minuga nõus:
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                21.00 Metz - Montpellier
                                Metz goals over 1,0 @1,833

                                Kui rääkida selle mängu liinidest, siis on nad liiga Montpellier poole kaldu. Arvestades, et mäng on Metzi kodus (no ütleme lihtsalt, et Montpellier võõrsil), olen ma veidi üllatunud.

                                Metzi klubil on muidugi hulganisti probleeme:
                                1. 3 põhimängijat on Aafrika Rahvuste Karikal
                                2. paar mängijat on vigased
                                3. tabelis ollakse viimased

                                Aga Metzist rääkides, tunduvad need probleemid olevat pigem kusagil taustal. Õigemini need on triviaalsed. Võistkonnas ei ole meeleheidet, õigemini mängupildis ei ole seda näha. See on oluline, käed ei ole rüpes (võrreldes näiteks Angersiga). Talvepausilt tagasi tulles langeti muidugi kohe mõlemast karikasarjast välja. Samas, kes seda praegu ette heidab, kui ees on võitlus Ligue 1 koha nimel? Nice vastu mulle Metz meeldis- oldi kaitses kindlad, ründes teravad. Kas te teate, et Nice väravavaht valiti eelmine voor sümboolsesse koosseisu? Montpellier väravavahil ei pruugi nii hästi seekord minna, et kõik ära tõrjub.

                                Montpellier probleemid


                                Esmapilgul võib ju öelda, et ka võõrsilvõistkonna probleemid on pigem triviaalsed. Kuid kui hea oleks teil tööd teha, kui teie ülemus ütleb, et hea meelega laseks teid lahti, kui see poleks vaid nii kallis...

                                Ka Montpellier võistkonnas on paar vigastatut ning Sylla on Aafrikas (kuigi ta ülemäära tähtis see hooaeg pole olnud). Aga mitte ilma asjata ei ole Montpellier treeneri töökoht küsimärgi all. Võistkond on kui paat suurel merel. Keegi ei oska seda juhtida ja kui midagi juhtub, siis vajub põhja. Pigem käib see metafoor võõrsilmängude kohta, kus Montpellier pole kordagi suutnud väravat puhtana hoida. Kaitseliin on Šveitsi juust + igavoorused rumalad väravad, mis endale sisse lastakse on ka mingitmoodi näitaja.

                                Metz on võimeline siin väravat lööma ning väravat lasknud Montpellier on väga ebastabiilne ollus.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X