320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    15.00 CSKA - Anzhi
    1st Half under 1,25 @1,68
    Kaotas see panus ja veel millise häbiga...

    Tõtt-öelda läks ikkagi maikuu täielikult aia taha. Olid selleks nii objektiivsed kui ka subjektiivsed põhjused. Ikkagi oleks pidanud aprilliga ära lõpetama, aga üritasin veel pingutada mitmel rindel ja tulemus Pinnacle kontos igatahes kannatas. Aga pole hullu. Projektiga jäin plussi ning järjekordselt võib öelda, et kui mõistlikult keskundada enda tugevustele, mõistlikult panustada, siis ei pea tingimata panustamisega raha kaotama. Mina ei ole suuremat sorti panustaja. Mina naudin analüüsimisprotsessi ning väärtuste otsimist. Mulle meeldib lähtuda mängukäigust ja seda üritada ennustada. Ometi olin võimeline 5 kuu perspektiivis säilitada väikest plussi.

    Aga lõpetuseks siis projekti statistika, mida ma kogu aeg avalikult hoidsin:

    Jaanuar: -262,1
    Veebruar: 457.15
    Märts: 2.85
    Aprill: 304.15
    Mai: -109.15
    Laoseis: 1392.9


    Prantsusmaa: 9/13 (3 VOID)
    Hispaania: 8/17 (4 VOID)
    Saksamaa: 7/10 (1 VOID)
    Itaalia: 3/5 (2 VOID)
    Inglismaa: 1/2
    Venemaa: 7/12 (3 VOID)
    Eurokarikad: 8/11 (2 VOID)
    Eesti: 1/1
    Koondised: 1/3
    Muu Sport: 0/2

    Ning minu rahavoogude graafik, kui kedagi huvitab:




    Ma tänan kõiki, kes mu blogi loevad. Alates sellest hetkest, kui ma taaselustasin selle, on toimunud 57000 klikki. Eks kerge edevus on ka seda kõike juhtinud. Järgmise hooaja kohta ei oska midagi öelda. Telekavaataja teeb kontod tühjaks ja hakkab peatselt suvepuhkust nautima.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Romario postitus enda blogis tuletas mulle meelde, et 2. liiga projekt on pooleli. Ma seda lõpuni ei vea, kuid 1. ringi lõpuni ikka proovin. Ja kui nüüd need mängud laivi ka ilmuvad, siis on ehk kellelgi ka abi.



      Niiisiis kokkuvõtteks eelmisele voorule, siis favoriidid (Leva, Narva ja Merkuur) võtsid oma võidud ära. Kuigi Legioni ma natuke alahindasin. Usun, et järgmises voorus Piraaja vastu on nad suured favoriidid. Suvine aeg muidugi lööb teatud võistkondade koosseisudesse auke ja see võib over/underit mõjutada.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        2. liiga projekt on ainuke, mis vajab lõpule viimist. Suure tõenäosusega teen seda 1. ringi lõpuni.



        Eelmises voorus oli Legion tõesti suur favoriit Piraaja vastu ning ma natuke alahindasin koduvõistkonda (või hindasin üle võõrsiltiimi). Oluline on märkida, et nii Merkuuril kui ka Maardu duublil olid omad raskused vastaste võitmisel ning Narva ei suutnudki Maardu Unitedi vastu viigist enamat. Küll on aga vabalanguses TTÜ Ararat, kes loovutas väga kergelt punkte Jõgevale, kes on selle hooaja tõeline komeet. Selle nädalavahetuse voor peaks esmapilgul päris lihtne olema.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mitte kuhugi ei pääse te telekavaatajast. Euroopa jalgpalli panused + mõttekäik nagu alati. Seekord siis terve hooaja vältel! Seekord on siis summad väiksemad, kuid ülesanne jääda plussi veelgi raskem, kuna olgem ausad Betsafe's on ju oluliselt suuremad marginaalid, kui Pinnacles!

          Aga see pole veel kõik. Innustatuna football2u-st, tulevad igapäevased küsimused ka lugejatele. Auhindadeks loomulikult Betsafe boonusraha.

          Lisaks avan ka teatud panustamiskontorite telgitaguse ning tutvustan seda maailma (siiski ärisaladuse piires).

          Blogi taasalustab juba homme!
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Super. Edukat panutamis hooaega ja ootame häid tip'e

            Kommentaar


              21.45 Spartak Moskva - Liverpool
              Liverpool võidab + over 1,5 väravat @1,99 (Betsafe)

              Spartak põeb tavapärast teise hooaja sündroomi. Eelmine hooaeg võideti see kauaoodatud tiitel, tehti kõik selle nimel ning see hooaeg on õhk õhupallist välja läinud.

              Tegelikult on Carrera üritanud korduvalt meeskonnale elu sisse pumbata: a) on vahetatud taktikat b) karistatud mängijaid c) on olnud tõsiseid kollektiivseid jutuajamisi. Aga fakt on selge. Suvel jäeti mingi töö tegemata ja nüüd on raske. Raske isegi Venemaal. Ja teate, millega on Spartak eriti hädas? Vastaste kiirete kaitsest rünnakusse üleminekutega. Ja teate, kellega Spartak täna mängib...

              Vaadake suurepärast näidet eelmisest Spartaki liigamängust:



              Liverpooli rünnak on hetkel Spartaki kaitseliiniga võrreldes teisest maailmast. Ja loomulikult ohverdab Carrera täna oma rünnakutugevust, et seda neutraliseerida. Probleem on aga selles, et Liverpool on võimeline seda murdma igal juhul ja sedasorti vastase vastu puudub Spartakil kogemus tegelikult (OK 0-5 Zeniidilt on midagi sinnakanti). Igatahes minu hooaja esimene panus blogi raames läheb sellele, et Liverpool on Spartakist üle ja näeme vähemalt kahte väravat (muide Spartak võib jumala kergelt ka juhtima minna).

              Natuke selle hooaja blogi formaadist: Minu kontol on 100 eurot. Kõik panused teen Betsafe kontoris. Kõik panused on 5 eurot (kui ei ole, siis ma ütlen). Eesmärk hooaja lõpus omada üle 100 euro kontol.

              Lisaks! Kõige olulisem muudatus on päevaküsimused, millele õigesti vastamine annab punkte (sulgudes on siis märgitud, kui palju õigesti vastamine punkte annab. Iga kuu parim saab Betsafelt väikese 20 eurose boonuse. 2. koht saab 10. Hooaja parimad saavad juba suuremaid meeneid (nende suurus täpsustub!).

              26. septembri küsimused:

              1. Sevilla lööb värava esimese 25 (24:59) jooksul? Jah/ Ei (1 punkt)
              2. Real Madrid lööb värava esimesel poolajal? Jah/Ei (1)
              3. Besiktas - Leipzig- kes võidab või jääb viiki? 1x2 (2)
              4. Napoli - Feyenoord esimese poolaja väravad? Üle 1,5/ alla 1,5 (1)
              5. Manchester City - Shaktar- Leroy Sane lööb värava? Jah/Ei (1)
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                21.45 Spartak Moskva - Liverpool
                Liverpool võidab + over 1,5 väravat @1,99 (Betsafe)
                Alustada blogi kaotusega on traditsioon. Seekord ei suutnud Liverpool teisel poolajal lisakäiku anda ning pidi leppima vaid viigipunktidega.

                September: -5

                Kontojääk: 95

                Eurokarikad: 0/1
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  21.45 Juventus - Olympiacos
                  Juventus to win + under 3,5 @1,98 (Betsafe)

                  Tundub, et sedatüüpi panused istuvad mulle. Teisalt siin on jälle kombinatsioon kahest asjast. Juventuse kaitseliin kollapseerus see hooaeg 1 (2) kord. See oli Camp Noul. Ja siis oli ka 45 minutit kõik suhteliselt kontrolli all, kuni De Sciglio vigastada sai ja Messi oma talenti näitas. Jah, olid suured probleemid ka superkarika finaalis. Üldiselt endast nõrgemate võistkondade vastu saadakse Itaalias hästi hakkama ja ma mõtlen just kaitses.

                  Ründes on aga olnud geeniuse rollis hetkel Dybala, kes on kõvasti tiimi tassinud ja niimõnegi tähtsa värava löönud. Higuain on täiesti vormist väljas ja viimase mängu saanud isegi puhata. Itaalia ajalehed vihjavad, et täna võib Juventus välja käia 3-4-3 taktikat, mida pole otseselt väga käiku lastud, kuid mis võiks teoorias megahästi töötada. See võimaldaks väga hästi külalistele survet peale panna ning kui 1 või 2 on löödud, ümber transformeeruda kaitsvaks asetuseks. Juventus Olympiacost hävitama täna ei lähe. Pealegi on kindlasti kõigil meeles, kui ebameeldiv vastane Kreeka tiim 3-4 aastat tagasi oli.

                  Jah, Olympiacos ei ole kotik tiim, aga kreeklastel on tõsiseid probleeme keskendumisega. Seda näitavad nii kodused mängud kui ka esimene vastasseis Meistrite liigas. Oodata on kinnist jalgpalli ja kindlasti kui Juventus selle võidab, siis lihtsalt neile see ei anta. Seda, kas eksin, näeb muidugi juba õhtul...

                  27. septembri küsimused

                  1. Anderlecht - Celtic, kes võidab või viik? (2) 1x2
                  2. PSG - Bayern- Kas Cavani lööb värava? (1) Jah/ Ei
                  3. CSKA - Manchester United- Kui palju väravaid lööb ManU? (3) 0, 1 või 2+
                  4. Atletico - Chelsea- Kas esimesel poolajal lüüakse värav? (1) Jah/ Ei
                  5. Sporting - Barcelona- väravate arv? (1) üle/ alla 3,5
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.45 Juventus - Olympiacos
                    Juventus to win + under 3,5 @1,98 (Betsafe)


                    September: -0.1


                    Kontojääk: 99.9


                    Eurokarikad: 1/2

                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Kas 4 inimest on 10/10 või sai mõne küsimuse eest rohkem punne?
                    Mõne küsimuse eest saab rohkem kui 1 punkt. Maksimum oleks olnud 14. 2. voorus sai Meintz maksimumpunktid muidu.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      22.05 Lokomotiv - Zlin
                      Zlin EH +2 @1.76 (ehk siis AH +1,5 ehk siis Zlin võib ühe väravaga kaotada) Betsafe

                      Lugu on selles, et Zlin jäi mulle meelde juba eelmine hooaeg, kui äärmiselt underlik võistkond. Millest sellised tulemused? Ma ei tea, ma pole ausalt ühtegi Tšehhi liiga mängu eelmine hooaeg näinud. Küll aga ei olnud see fluke (pop-sõna, eks), vaid võistkonna stiil väljendubki tema tulemustes.

                      Ja nüüd sõidab Zlin külla Lokomotivile, kes on suht hästi hooaega alustanud, kuid siin on üks aga... Lokomotiv on ülihea siis, kui ta saab rahulikult kaitsta ja vasturünnakutele mängida. Yuri Semin my ass! Aga Lokomotiv sakib kohutavalt, kui ta peab organiseeritud bussist läbi murdma (vt. mängud Tosno ja Amkari vastu kodus), lisaks läbi ussimunni võideti SKA Khabarovskit kodus ülinapilt.

                      Zlin näitas eelmises voorus, et hädas ollakse ka ise, aga kaitsta osatakse. Ilmselt lähevad nad Moskvas ka rahulikult peale ja Lokomotiv jääb aeglaselt palli veeretama, teadmata, kuidas tšehhid murda.

                      Samahea panus on ka under 2,5, aga miski sisetunne ütleb sellest eemale hoida.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        22.05 Lokomotiv - Zlin
                        Zlin EH +2 @1.76 (ehk siis AH +1,5 ehk siis Zlin võib ühe väravaga kaotada) Betsafe

                        Ma ei tea, ma pole ausalt ühtegi Tšehhi liiga mängu eelmine hooaeg näinud.
                        Eks Euroopa Liigaga ongi see, et raske on võrrelda ja laskusin ise sellesse lõksu. Kuigi pean tunnistama, et 2. minuti penalt muutis kõike. Lokomotiv ei olnud mänguliselt nii üle, kui seda näitab seis.



                        September: -5.1

                        Kontojääk: 94.9

                        Eurokarikad: 1/3
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          21.45 Celta Vigo - Girona

                          Girona on juba Segundast saadik olnud võistkond, kelle kastis ei ole vastastel suurt midagi öelda. Selline võin uinutab ning Primerasse naasmisel on olnud Kataloonia kanti esindav sats probleemide küüsis just rünnakufaasis. Pole viimasel ajal muidugi kergete killast ka vastased olnud, aga olgem ausad- tulla Barcelona vastu Messi ManMarkinkuga on tase omaette.

                          Celta Vigo on selles mõttes huvitav, et viimase õhtu Kataloonias veetsin just selle satsi mängu vaatamas Espanyoliga. Seal oli probleemiks see, et jubekergelt sai Espanyol liikuma ja Celta kaitseliin murdus. Girona tase on nõksa sitem ning mängu approach on ilmselt ka kaitsvam, kui Espanyol kodus.

                          Mis ma tahan öelda on see, et Celtale meeldib tegelikult palli hoida. Sellise mänguga murravad nad Girona ühel hetkel niiguinii, küsimus on vaid selles, kas ja kui palju suudab Girona vastu nõelata. Minu hinnangul mitte liiga palju.

                          Aga õhtul oleme targemad.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            21.45 Celta Vigo - Girona
                            Peaks oma panuseid tagant utsitama, nagu pidi tegema seda Unzue eile. Üldiselt pole hullu, ise alles hakkan süvenema hooaja tegemistesse. Celtal on muidugi kaitseliinis tugevad probleemid see hooaeg.



                            September: -10.1


                            Kontojääk: 89.9


                            Hispaania: 0/1
                            Eurokarikad: 1/3
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              18.00 PSG - Bordeaux
                              1st Half goals under 1,5 @1,86

                              Kuidas teie meelest läheb Bordeaux seda mängu mängima? Kas läheb täie jõuga ründama, üritades pealinlasi karistada või hoiab tagasi, liinid kokku ja üritab iga hinna eest tempot alla viia?

                              See on tegelikult väga loogiline, pealegi on PSG-l alles kolmapäeval ka mäng peetud. Ehk siis Bordeaux-l on kõik eeldused punktirööviks olemas (v.a klassivahe). Kas see neil õnnestub, näeme õhtupoole.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                18.00 PSG - Bordeaux
                                1st Half goals under 1,5 @1,86
                                Realiseerimiskunnid Pariisist nah...



                                September/ Oktoober: -15.1




                                Kontojääk: 84.9




                                Hispaania: 0/1
                                Prantsusmaa: 0/1
                                Eurokarikad: 1/3
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X