320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas ma olen liialt pessimistlik kui arvan, et Narva Transi kaotus Eurokarikates ei tohiks nii kõrge olla?
    Vaevalt.

    Kommentaar


      Kas Dundalk ei oleks veidi magusam panus? Suurem koefitsient. Iiri liiga on juba täies hoos ja Dundalkil 13-mänguline winning spree.

      Kommentaar


        Huvitav, et Hapoeli koef tõuseb korralikult täna.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kas ma olen liialt pessimistlik kui arvan, et Narva Transi kaotus Eurokarikates ei tohiks nii kõrge olla?
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Vaevalt.
          Ja milline imeline ja etteaimamatu liikumine.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ja milline imeline ja etteaimamatu liikumine.
            et kui Unibetis kukkus 4.75 pealt 8.00 peale, siis tekkis väärtus võtta Transi võitu?

            Kommentaar


              tänks vihje eest. Optibetist püüdsin veel 1.75 koefitsendi kinni, täitsa kasulik kopikas.

              Kommentaar


                Betsafe oli vist üsna helge et Tänaku top3 jõudmine anda koef 10( mis siis et max panus oli 3), aga see eest raha on raha.

                PS: Peaasi et nüüd ei chokeks

                Kommentaar


                  Nagu juunikuus rääkisin, siis sel hooajal on plaanis hoida blogi vähe aktiivsemas olekus.

                  Kuna mul oli natuke raha mõnes kontos, siis ümardasin veidi ning jätsin järgnevad summad:

                  Coolbet - 150
                  Optibet - 100
                  Paf - 100
                  bet365 - 50
                  Pinnacle - 80

                  Kokku - 480

                  Alates septembrist hakkan siis panustama. Iga panus, mis ma teen, postitan ka siia. Panuste summa on ilmselt 5-10 (point pole liiga rikkaks saada, vaid pigem jagada värki). Lisaks on panustatavateks spordialadeks kõik, mis liigub. Mis tähendab, et liiga palju analüüsi te siit see hooaeg ei näe.

                  Lähemalt juba lähipäevil.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                    bet365 - 50
                    Sellega oli see, et bet365 kontol oli tegelt 55 eurot ja ma mõtlesin, et savi- projekti mõttes mängin need 5 eurot siis stiilselt maha ja rahuldan oma hasardivajadust kombotades.



                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      12ne kombo on suht julm.pihta saada on muidugi meeldiv,aga mingi muguruza p2rast h2vida ajaks ilmselt hinge t2is.ma tavaliselt yle 4 ei pane.siis nad peavad aegajalt ikka mulle ka v2lja kirjutama.kuigi peale seda,kui 200 naela 6llerahaks v2lja v6tsin,on asjad kehvemaks l2inud.ma isegi ei tea,miks ma eile PAOK ja belgradi red stari v6idu kombosse panin.seda saab seletada ainult lootusega teenida 325 pounderit ja nagu ikka joomane olemisega
                      kunagi pole olnd,et midagi polnd

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manalamees Vaata postitust
                        12ne kombo on suht julm.pihta saada on muidugi meeldiv,aga mingi muguruza p2rast h2vida ajaks ilmselt hinge t2is.ma tavaliselt yle 4 ei pane.siis nad peavad aegajalt ikka mulle ka v2lja kirjutama.kuigi peale seda,kui 200 naela 6llerahaks v2lja v6tsin,on asjad kehvemaks l2inud.ma isegi ei tea,miks ma eile PAOK ja belgradi red stari v6idu kombosse panin.seda saab seletada ainult lootusega teenida 325 pounderit ja nagu ikka joomane olemisega
                        Ma teen umbes 3-4 suurt kombot aastas. Vahepeal on vaja aur lihtsalt välja saada. Valikutest jälgisin ainult Benfica mängu, mis oli suht nobrainer minu meelest.

                        Ülejäänud valikuid iseloomustab see gif:

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Mis see kombo kogukoef oli? Ma ise teen ka vahel lihtsalt meelelahutuse mõttes mingeid 5-10seid kombosid paari euri peale. Pärast hea mõni õhtu kontrollida flashscorest tulemusi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Mis see kombo kogukoef oli? Ma ise teen ka vahel lihtsalt meelelahutuse mõttes mingeid 5-10seid kombosid paari euri peale. Pärast hea mõni õhtu kontrollida flashscorest tulemusi.
                            10.9 äkki?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kui natuke jagamiseks läks, siis minu kuu aja tagune kombo.

                              Kommentaar


                                see rallika oma on loogiline ja ilus.ma pole ise kunagi 1 betiga nii palju teeninud.396 oli max ja see ka kogemata,kuna duubeldasin sigalakku t2is mingit nhl 3 m2ngu ja vedas
                                kunagi pole olnd,et midagi polnd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X