320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

    2. Osa

    Kontrastide maailm

    Terve oma elu olen ma kokku puutunud erinevate äärmustega ning tean suhteliselt täpselt, mida inimesed erinevates olukordades mõtlevad. Mu olen oma elus elanud nii Kaukaasia kolkakülas, Tallinna magalarajoonis kui ka Viimsi eramute piirkonnas. Olen kogenud ägeda poisi staatust vene koolis kui ka umbkeelsena võidelnud oma au eest (ja see pole niisama öeldud) eestikeelses koolis. Ma ei tea, kuidas olukord nüüd on, aga üheksakümnendates ei olnud üldse kaiff eesti koolis venelasena olla. Küll lõpuks ellu jäin.

    Kontrast oli pärast Katleri Põhikooli astuda Reaalkooli. Mul ei läinudki seal kordagi enda rusikaid vaja... Kontrast on vene meedia vs. eesti meedia...

    Igatahes mingi hetk, nagu ma sissejuhatavas osas juba mainisin, töötasin ma ettevõttes nimega Betgenius. Sisuliselt esimene töökogemus (noh suvel mingit juhutööd on ikka kõik teinud-see ei loe). See oli selline tore kontorikene Koplis (hiljem Kesklinnas)- midagi erilist. Kui ma erialasele tööle läksin, siis oli kõik jälle teistmoodi. Ettevõte, milles 80% töötajatest on rasket füüsilist tööd teevad mehed, on tõeline elukogemus. Ei, seal olid ka kontoriinimesed ja kontor ise, aga see kõik on hoopis teistmoodi. Siinkohal ei taha ühegi tööliigi ega ettevõtte kohta halvasti öelda. Lihtsalt pärast tööstusettevõtet on kesklinnakontor tõesti midagi muud...

    Niisiis Betsafe- kontor keset kesklinna. Mugav? Jah. Kaasaegne? Jah. Rahvusvaheline? Kohe kindlasti. Ma olin sealt ka varem läbi astunud, kui mul teatud inimestega kohtumised olid, kuid nüüd ma pidin oma uue tööandja ägeduses ikkagi uuesti veenduma. Kuigi ägedus on ilmselt ülepaisutatud sõna. Hoolimine töötajate heaolust on väga kaasaegne mõiste- haisu sees ning vireleva lambi all ongi raskem tööd teha.

    Iidamast aadamast on minu jaoks tähendanud töö midagi vastikut, ebameeldivat ja rasket. Pole ime- mu vanemad on nõukogude liidus kasvanud ja seal tähendas töö ainult üht- võimalikult kiiret tööpäeva lõppu. Mitte kunagi ma ei oleks osanud arvata, et mõisted nagu mängukonsool, õlleõhtud, tasuta maitsev toit käivad tööandja juurde. Aga selline on reaalsus ja mis kõige imelisem- see ei tähenda, et keegi ei teeks tööd...

    Lihtsalt töö siin on teistsugune. Inimesed ei kasuta siin ära neid hüvesid, mida neile pakutakse. Mitte keegi ei söö kogu tasuta toitu ära (nagu kindlasti mu eelmises kohas oleks tehtud- kuigi ma olen ise ilmselt suurim patustaja), mitte keegi ei mängi päevläbi lauatennist või XboXi. Need on vahendid, kuidas oma aju tööle saada. Ja ma olen sellega nõus.

    Kuigi oma väljaõppeprotsessi ja ülesandeid kirjeldan järgmistes osades, tahaksin selle peatüki lõpetada väga hea näitega kontrastist. Oma ametikohast sõltuvalt võtan iganädalasest äriprotsessi koosolekust. Niisiis, ma olen käinud juhtkonna koosolekul eelmises töökohas, ning kujutasin ette, kuidas numbrite ja tulemustega mängitakse. Sellel koosolekul arutati aga 20 minutit, kuidas teha, ok ütleme ausalt, kuidas Eurobasketist välja pigistada maksimaalne kasu ettevõttele.

    Sellel koosolekul ma mõistsin, et uus töökoht on sõõm värsket õhku. Kui see pole kontrast, mis mulle meeldib, siis mis see on?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      peaks ka teiste panustajatega koosoleku tegema, et kuidas kihlveokontoritest maksimum välja pigistada Eurobasketi ajal

      aga hea lugemine!

      Kommentaar


        Ma ääremärkusena mainiks, et ühelt poolt on see äärmiselt äge ja teisalt ka kurb, et telekavaataja eesti keel (vähemalt foorumi näitel) on kordades parem kui paljudel eesti keelt emakeelena kõnelevatel foorumlastel.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ma ääremärkusena mainiks, et ühelt poolt on see äärmiselt äge ja teisalt ka kurb, et telekavaataja eesti keel (vähemalt foorumi näitel) on kordades parem kui paljudel eesti keelt emakeelena kõnelevatel foorumlastel.
          Ivan sai minust kirjandis rohkem punkte, kui mina (81p) ja ma pean veel tänasel päevalgi ennast võrdlemisi kirjaveavabaks kirjutajaks :P
          Kirjutan seda puhtalt respecti pärast, Sinu väike artikkel tõi ühiselt veedetud (pool) kooliaega taas meelde :P
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Ivan sai minust kirjandis rohkem punkte, kui mina (81p) ja ma pean veel tänasel päevalgi ennast võrdlemisi kirjaveavabaks kirjutajaks :P
            Kirjutan seda puhtalt respecti pärast, Sinu väike artikkel tõi ühiselt veedetud (pool) kooliaega taas meelde :P
            Õigluse mõttes mainin, et kirjandis nii suurtele kõrgustele ei küündinud. Proovikirjand oli tõesti lennuparim, aga selle eest ei saanud isegi paid.

            Üldiselt elu on mul eesti keelt õpetanud.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              21.45 Maribor - Liverpool
              Liverpool goals under 2,5 @1,95

              Kui juba Kruus ja Vara teevad Betsafe VIP lounges panuseid, siis ei saa ka telekavaataja maha jääda. Mina küll kombodega lahmima ei hakka, vaid jagan teiega üht tähelepanekut. Liverpool võõrsil nõrgema võistkonna vastu. Minu meelest on siinkohal väärtust igasugusel under-panustamisel. Usun, et Maribori treener ei ole loll inimene, ning teab, kuidas Kloppi tiimi vastu mängida. Jah, klassivahe on meeletu, aga kui kiirust sees pole, on selle klassivahe neutraliseerimine suhteliselt lihtne.

              Muidugi Liverpool tahab võita ja end näidata ja üldse võimalikult kiiresti enda edasipääsu kindlustada, aga samas pühapäeval on juba mäng Tottenhamiga ka... et kas ikka niiväga on vaja vastaseid purustada?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                21.45 Maribor - Liverpool
                Liverpool goals under 2,5 @1,95
                Olgem ausad veits narr tunne, aga missiooni mõttes jätkame. Võib-olla juba novembriks on raha otsas. Mis ma aga tähele panen selle projektiga. Mida väiksem on summa ja kui summa pole minu oma, seda suvalt kuidagi lahmin.

                Mängu muidu ei vaata, aga ilmselt on seal kõik selge.

                September/ Oktoober: -25
                Kontojääk: 75


                Hispaania: 0/2
                Prantsusmaa: 0/1
                Venemaa: 0/2
                Holland: 1/1
                Eurokarikad: 1/4
                Koondised: 4/6
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  21.45 Benfica - Manchester United
                  ManUnited to win + under 3,5 @2,40

                  Tundub nii tüüpiline väljasõit ManU jaoks või õigemini Mourinho jaoks. Vastane pusib ja üritab, aga kõik teed pannakse lukku. Ja siis lõpuks (või üsna alguses) saab ManU oma tahtmise kätte ja võtab kohustusliku võidu. See hooaeg on CL alagrupis kõik oluliselt nõrgemad kui United ja eesmärk on ilmselt alates 5. voorust reservidega purjetada.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.45 Benfica - Manchester United
                    ManUnited to win + under 3,5 @2,40
                    Väga igav ja etteaimatav.



                    September/ Oktoober: -18
                    Kontojääk: 82


                    Hispaania: 0/2
                    Prantsusmaa: 0/1
                    Venemaa: 0/2
                    Holland: 1/1
                    Eurokarikad: 2/5
                    Koondised: 4/6
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      22.05 Braga - Ludogorets
                      Braga DNB @1,48

                      Euroopa Liiga on selline turniir, kus on megaraske mingeid panuseid teha, kuna võistkondade võrdlust teha on peaaegu võimatu. Piilusin siis natuke teie kõigi arvamust ning maandasin veidi riski. Ei taha midagi ägedat ja tulutoovat valida, vaid võtan lihtsalt Braga Draw No Beti. Braga vorm peaks tõusuteel olema ning Ida-Euroopa satside jaoks on need väljasõidud Portugali alati rasked olnud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        22.05 Braga - Ludogorets
                        Braga DNB @1,48

                        Euroopa Liiga on selline turniir, kus on megaraske mingeid panuseid teha, kuna võistkondade võrdlust teha on peaaegu võimatu. Piilusin siis natuke teie kõigi arvamust ning maandasin veidi riski. Ei taha midagi ägedat ja tulutoovat valida, vaid võtan lihtsalt Braga Draw No Beti. Braga vorm peaks tõusuteel olema ning Ida-Euroopa satside jaoks on need väljasõidud Portugali alati rasked olnud.
                        Euroopa liigale on tegelikult suhteliselt riskitav panuseid teha ilma alg 11 vaatamata. Seal mõni väga tugev meeskond otsustab vahest ikka totaalse kannapöörde tulemuse tõttu minna totaalse u19 satsiga peale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Euroopa liigale on tegelikult suhteliselt riskitav panuseid teha ilma alg 11 vaatamata. Seal mõni väga tugev meeskond otsustab vahest ikka totaalse kannapöörde tulemuse tõttu minna totaalse u19 satsiga peale.
                          Braga ja Ludogorets tulevad põhikoossseisudega, 100% kindel. Aga muidu väitega nõus.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Valesse teemase issand jumal, kuidas ma kustutada saan

                            Kommentaar


                              Ma tõstan su teemasse, kui koosolek läbi saab.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Ma tõstan su teemasse, kui koosolek läbi saab.
                                Aitäh sulle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X