Lehekülg 80, kokku 80 EsimeneEsimene ... 30707677787980
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 598, kokku 1598
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.45 Maribor - Liverpool
    Liverpool goals under 2,5 @1,95

Kui juba Kruus ja Vara teevad Betsafe VIP lounges panuseid, siis ei saa ka telekavaataja maha jääda. Mina küll kombodega lahmima ei hakka, vaid jagan teiega üht tähelepanekut. Liverpool võõrsil nõrgema võistkonna vastu. Minu meelest on siinkohal väärtust igasugusel under-panustamisel. Usun, et Maribori treener ei ole loll inimene, ning teab, kuidas Kloppi tiimi vastu mängida. Jah, klassivahe on meeletu, aga kui kiirust sees pole, on selle klassivahe neutraliseerimine suhteliselt lihtne.

Muidugi Liverpool tahab võita ja end näidata ja üldse võimalikult kiiresti enda edasipääsu kindlustada, aga samas pühapäeval on juba mäng Tottenhamiga ka... et kas ikka niiväga on vaja vastaseid purustada?
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    21.45 Maribor - Liverpool
    Liverpool goals under 2,5 @1,95
    Olgem ausad veits narr tunne, aga missiooni mõttes jätkame. Võib-olla juba novembriks on raha otsas. Mis ma aga tähele panen selle projektiga. Mida väiksem on summa ja kui summa pole minu oma, seda suvalt kuidagi lahmin.

Mängu muidu ei vaata, aga ilmselt on seal kõik selge.

September/ Oktoober: -25
    Kontojääk: 75

Hispaania: 0/2
    Prantsusmaa: 0/1
    Venemaa: 0/2
    Holland: 1/1
    Eurokarikad: 1/4
    Koondised: 4/6
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.45 Benfica - Manchester United
    ManUnited to win + under 3,5 @2,40

Tundub nii tüüpiline väljasõit ManU jaoks või õigemini Mourinho jaoks. Vastane pusib ja üritab, aga kõik teed pannakse lukku. Ja siis lõpuks (või üsna alguses) saab ManU oma tahtmise kätte ja võtab kohustusliku võidu. See hooaeg on CL alagrupis kõik oluliselt nõrgemad kui United ja eesmärk on ilmselt alates 5. voorust reservidega purjetada.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.45 Benfica - Manchester United
    ManUnited to win + under 3,5 @2,40
    Väga igav ja etteaimatav.

September/ Oktoober: -18
    Kontojääk: 82

Eurokarikad: 2/5
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

22.05 Braga - Ludogorets
    Braga DNB @1,48

Euroopa Liiga on selline turniir, kus on megaraske mingeid panuseid teha, kuna võistkondade võrdlust teha on peaaegu võimatu. Piilusin siis natuke teie kõigi arvamust ning maandasin veidi riski. Ei taha midagi ägedat ja tulutoovat valida, vaid võtan lihtsalt Braga Draw No Beti. Braga vorm peaks tõusuteel olema ning Ida-Euroopa satside jaoks on need väljasõidud Portugali alati rasked olnud.
    SBT12 võitja

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

22.05 Braga - Ludogorets
    Braga DNB @1,48

Euroopa Liiga on selline turniir, kus on megaraske mingeid panuseid teha, kuna võistkondade võrdlust teha on peaaegu võimatu. Piilusin siis natuke teie kõigi arvamust ning maandasin veidi riski. Ei taha midagi ägedat ja tulutoovat valida, vaid võtan lihtsalt Braga Draw No Beti. Braga vorm peaks tõusuteel olema ning Ida-Euroopa satside jaoks on need väljasõidud Portugali alati rasked olnud.
    Euroopa liigale on tegelikult suhteliselt riskitav panuseid teha ilma alg 11 vaatamata. Seal mõni väga tugev meeskond otsustab vahest ikka totaalse kannapöörde tulemuse tõttu minna totaalse u19 satsiga peale.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Euroopa liigale on tegelikult suhteliselt riskitav panuseid teha ilma alg 11 vaatamata. Seal mõni väga tugev meeskond otsustab vahest ikka totaalse kannapöörde tulemuse tõttu minna totaalse u19 satsiga peale.
    Braga ja Ludogorets tulevad põhikoossseisudega, 100% kindel. Aga muidu väitega nõus.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Valesse teemase issand jumal, kuidas ma kustutada saan

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma tõstan su teemasse, kui koosolek läbi saab.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma tõstan su teemasse, kui koosolek läbi saab.
    Aitäh sulle

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

22.05 Braga - Ludogorets
    Braga DNB @1,48
    Ludogoretsi võit oli pigem ebaloogiline, aga Euroopa Liigat katsuda on üldse ebaloogiline.

September/ Oktoober: -23
    Kontojääk: 77

Eurokarikad: 2/6
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Edaspidi lähevad kõik ennustused SIIA teemasse.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kuidas sa triobetis töötad kui sa nii suvalt mööda lahmid koguaeg? Muutub nagu natukene kahtlaseks

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Esiteks ma pean Nasfali ees vabandama, kuna kogu arusaamatus tekkis minu halvast ülihalvast sõnastusest. Muidugi unise peaga vaatasin, et 5 on hoopis 3. Reaalselt ei saa Betsafe's AH-1-te panustadagi. Ise selle jama kokku keerasin. Samas mõte sellest, et ma kedagi kuritarvitan ajas üle maksa. Aga jällegi, mina olen süüdi ja las see nii ka jääb. Minu bet samas jääb jõusse ning teen sulle hooaja 2 viimast SBT-d välja, kui paned mu sõnu sööma.

Vastuseks Nasfali küsimusele: kuigi ma töötan Betsafe's ja igapäev puutun kokku koefitsientidega (väike intro minu 3. osale), ei ole mul liiga palju aega Euroopa jalgpalli jaoks kahjuks see aasta. Ma ei tegele Euroopa jalgpalli liigadega ning vabal ajal tahaks lihtsalt diivanil naisega vedeleda mitte veel ekstra jalkat vaadata. Sellest ka minu oluliselt sitem protsent võrreldes EELMISE HOOAJAGA näiteks.

Need, kes mu blogi vähe pikemalt jälgivad, teavad, et üldiselt olen pikemas perspektiivis ikkagi õigel teel. Ma ei ole kunagi väitnud, et see on mu elatusallikas, pigem niisama põnevuse jaoks. Sellel hooajal on tegu pigem natuke promoga ja ideede jagamisega. Lisaks ma ei mängi ka otseselt enda rahale, mis teeb mind laisemaks. Ma arvan, et igaüks saab aru, et mu kvaliteet on langenud võrreldes eelmise hooajaga. Samas mu eesmärk on olnud jääda hooaja lõikes plussi ning see pole kuhugi kadunud.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ära muretse mu lause oli lihtsalt sarkastiliselt pandud siia mitte tõepähe mõelduna. See eilne cashouti teema, mis ma ikka oskan öelda. Vabandama ei pea millegi ees. Lihtsalt kukkus see meil lollisti välja - sina tahtsid nalja teha, aga see nali otsustus lihtsalt tõeseks ja siis tekkiski arusaamatus. See minu blogi nn mahategemine... milleks? Ma üritan elus esimest korda blogi teha ja arendada ja sa lihtsalt lendad laivi oma mingite bettide ja panustega, et see kaua vastu ei pea... Sellessuhtes jätab mind see külmaks, mis panuseid sa pakud kaua mu blogi vastu peab. Lihtsalt jätab natukene sellise tunde sinupuhul, et nii kui ma õigustatult tahtsin üle küsida, mis värk selle fullcashoutväitega on, siis sa lendad peale nagu mingi isa.

Ma boikoteerin seda blogi, mingi @99 configa, et see 2018 vastu ei pea, ala üritasid mulle ikka väga kõvasti ära panna.

Nüüd kui mõni teine inimene sulle ka rahulikult seletas olukorda, et võta rahulikumalt ja seletas kuidas asi oli, siis nüüd muutsid totaalselt teksti.

Sellessuhtes ei ole mul sinuvastu ikkagi mitte midagi ja müts maha sinu sbt korraldamise/ blogi ees. Lihtsalt ei tasu alati nii isa mängida ja kohe hakata paika panema.

Peace out

Ja ma kavatsen just nimelt jätkata selle blogiga meelega kasvõi iganädalaselt, aga just selleks, et sulle isiklikult näkku panna.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

Nüüd kui mõni teine inimene sulle ka rahulikult seletas olukorda, et võta rahulikumalt ja seletas kuidas asi oli, siis nüüd muutsid totaalselt teksti.
    Ma pole ühtegi teksti muutnud.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.00 Metz - Dijon
    Dijon lööb esimesena värava @1,99

Dijon on oma mängutasemelt kindlasti üks underachievereid see hooaeg. Meeskonnal on tegelikult väga hästi paigas kõrge press, suurepäraselt minnakse kaitsest rünnakule (ja seda ka näiteks PSG, Monaco ja Marseille vastu). Küsimus on ainult selles, et suurtes mängud jääb tugevusest puudu ning vajutakse lõpus ära. Jah, tegu on võõrsilmänguga, kuid Metz ei ole eriti hea pressingutaluja võistkond. Eelmine voor oli selge näide sellest, kuidas Metz lihtsalt vajus eduseisus enda kasti ja lootis paremat. Kui nüüd läheb Metz vähe julgemalt välja on üsna suur tõenäosus, et Dijon suudab neid ära karistada.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

21.00 Metz - Dijon
    Dijon lööb esimesena värava @1,99
    Mäng veel käib, ise loodan südamest, et Dijon võidu koju toob. Nad on tõesti valel kohal tabelis.

September/ Oktoober: -18.05
    Kontojääk: 81.95

Prantsusmaa: 1/2
    Eurokarikad: 2/6
    SBT12 võitja

Järjehoidjad

Postitamise reeglid