320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas on mingi reaalne põhjus, miks Prantsusmaa võidu koefitsent Rootsi vastu täna on nii madal? Keegi teab?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      22.00 Prantsusmaa - Rootsi
      Rootsi AH+1,25 @1,90

      Ma ei suuda mingit põhjust leida, miks peaks Prantsusmaa täna Rootsit sõpruskohtumises võitma vähemalt 2 väravaga. Rootsil läheb tõesti (eriti ründeliinis) veidi teistsugusem koosseis (http://www.aftonbladet.se/sportblade...cle19877050.ab) aga sellise koosseisu puhul on alati see, et inimesed tahavad ka end tõestada ja näidata, milleks nad võimelised on. Samuti, ega Prantsusmaal ka toprivistus täna välja ei lähe. Ja samamoodi pingevabalt katsetatakse ja proovitakse uusi nägusid. Seega ei ole selle mängu põhiprioriteet tulemus, vaid katsetamine ja proovimine. Ja võistkondade vahel ei ole nii palju klassivahet, et Prantsusmaa kaheväravaline võit oleks ilmne.

      EDIT! Jalgpall on huvitav asi. 82. minutil võis arvata, et see on päris hea panus. 84. minutil oli tunne, et noh vähemalt võidan midagi. 85. minutil võis neeta rootslasi, 86. minutil võis hüpata rõõmust. Kokkuvõttes jäi seis 1-0 ning +90 eurot.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        SAN mängud

        Tšehhi kõrgliiga Slavia - Hladec 1,57
        Prantsuse 2. Niort - Tours 1,83
        Prantsuse national Boulogne - Epinal 1,95
        Saksa 3. Liga Regensburg - Arminia 2,05
        Saksa regional sudwest Zweibrucken - Brauntal 1,67
        Saksa regional bayern Bamberg - Ingolstadt II 2,10
        Ungari Puskas Academy - Haladas 2,00
        Itaalia seria B Vicenza - Cittadella 2,20
        Türgi Genclerbirligi - Kardemir 2,30
        Belgia Mouscron - Lierse 1,95
        Inglise Championship Blackpool - Bolton 2,25
        Inglise League 1 Notts County - Yeovil 2,50
        Inglise League 2 Tranmere - Southend 2,50
        Poola esiliiga Widzew - Katowice 2,05
        Slovakkia Podbrezova - Ruzomberok 1,73
        Sloveenia Gorica - Zavrc 2,60
        Hispaania Segunda Albacete - Osasuna 2,80
        Hispaania Segunda grupp 1 Marino - Leonesa 2,25
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Selle nädalavahetuse mõtted veel esialgu. Kas panustamiseni jõuan, tont seda teab.

          Krasnodar - CSKA First half goals over 0,75

          Barcelona - Sevilla, Sevilla AH+2

          Chelsea - West Brom, West Brom AH+2

          Dinamo Moscow - Terek, Dinamo to win

          Arsenal Tula - Amkar, 1st Half goals under 1,0

          Lokomotiv - Ufa, under 2,25
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            SAN mängud

            Tšehhi kõrgliiga Slavia - Hladec 1,57
            Prantsuse 2. Niort - Tours 1,83
            Prantsuse national Boulogne - Epinal 1,95
            Saksa 3. Liga Regensburg - Arminia 2,05
            Saksa regional sudwest Zweibrucken - Brauntal 1,67
            Saksa regional bayern Bamberg - Ingolstadt II 2,10
            Ungari Puskas Academy - Haladas 2,00
            Itaalia seria B Vicenza - Cittadella 2,20
            Türgi Genclerbirligi - Kardemir 2,30
            Belgia Mouscron - Lierse 1,95
            Inglise Championship Blackpool - Bolton 2,25
            Inglise League 1 Notts County - Yeovil 2,50
            Inglise League 2 Tranmere - Southend 2,50
            Poola esiliiga Widzew - Katowice 2,05
            Slovakkia Podbrezova - Ruzomberok 1,73
            Sloveenia Gorica - Zavrc 2,60
            Hispaania Segunda Albacete - Osasuna 2,80
            Hispaania Segunda grupp 1 Marino - Leonesa 2,25
            Tšehhi kõrgliiga Slavia - Hladec 1,57 -
            Prantsuse 2. Niort - Tours 1,83 -
            Prantsuse national Boulogne - Epinal 1,95 +
            Saksa 3. Liga Regensburg - Arminia 2,05 +
            Saksa regional sudwest Zweibrucken - Brauntal 1,67 -
            Saksa regional bayern Bamberg - Ingolstadt II 2,10 POSTPONED
            Ungari Puskas Academy - Haladas 2,00 +
            Itaalia seria B Vicenza - Cittadella 2,20 -
            Türgi Genclerbirligi - Kardemir 2,30 -
            Belgia Mouscron - Lierse 1,95 +
            Inglise Championship Blackpool - Bolton 2,25 -
            Inglise League 1 Notts County - Yeovil 2,50 -
            Inglise League 2 Tranmere - Southend 2,50 +
            Poola esiliiga Widzew - Katowice 2,05 -
            Slovakkia Podbrezova - Ruzomberok 1,73 -
            Sloveenia Gorica - Zavrc 2,60 -
            Hispaania Segunda Albacete - Osasuna 2,80 -
            Hispaania Segunda grupp 1 Marino - Leonesa 2,25 -

            See nädalavahetus on -65,5. Kokku -187,6. Ja ikka olen jäärapäine ning veel ei võta kokku. Küll detsembris jõuab.

            Kahjuks nädalavahetusel ei olnud aega reaalse raha panustamiseni jõudnud. Olen üldiselt rahul, et Venemaa liigaga olin üldiselt õigel teel.

            Nüüd mõtleme juba Meistrite Liiga peale ning siit minu esialgsed mõtted.

            Roma AH 0
            Benfica AH 0. Ma arvan, et kumbki vene klubidest ei võida omad mängud ja ilmselt kaotavad nad.
            APOEL AH +2
            Malmö AH +1,5
            Olympiacos AH +1,5
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              19.00 CSKA - Roma
              Roma AH 0 @1,77

              Kui CSKA selle mängu võidab on nad põhimõtteliselt edasipääsenud, Euroopa Liiga koha on nad kindlasti sellega lunastanud. Tegelikkuses võit Man City üle garanteerib Romale edasipääsu (kui just Bayern viimases voorus sitta tootma ei hakka). Viik jätab kõik võimalused Romale. Roma ei pea seda mängu võitma. Samas vaadates Roma graafikut kuni aastavahetuseni, siis siin on veel mõlema Milano klubiga mäng, ebameeldiv väljasõit Genoasse. Ja samas võit täna kindlustab Romale edasipääsu. Seega motivatsioon on olemas ja väga suur.

              Ma ei ole nõus nendega, kes siin overit ootavad. Kuna nüüd ei tee CSKA seda, mida nad Roomas tegid. Nad istuvad nüüd rahulikult taha ja ootavad oma võimalust. Roma pallivaldamise, kiirete rünnakete armastus on see, mis hetkel moskvalastele sobib. Just sellise võistkonna vastu saidki nad nädalavahetusel harjutada. Ja ausalt öeldes ei tulnud neil see hästi välja. CSKA kaitse on ikka liiga aeglane.

              Ja nüüd selle faktori juurde, miks ma arvan, et kumbki vene võistkondadest need enda jaoks otsustavad mängud ei võida. Nimelt sellel on natuke ajalooline faktor. Vene võistkonnad mängivad alati neid 5. vooru mänge kodus. Need on alati otsustava tähendusega ja neid sisuliselt alati mängitakse maha. Kuna Venemaa klubid tegelikult ei ole teab mis tugevad, samas kuna (eriti viimasel ajal) on jalgpalli süstitud rohkelt raha, oodatakse neilt ka tulemusi. Mängijad on oma peades juba võitjad ja nii põletakse enne otsustavaid mänge läbi. Arvan, et siin mängus võib väga kergelt sama asi juhtuda. Kuigi CSKA on kogenud võitleja Euroopas, on Roma tiba tugevam ning mina eelistan täna itaallasi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Enne kui läheme tänase päeva juurde, räägin ühe lihtsa loo sellest, kuidas ma suhtlesin eile Optibeti klienditeenindusega. Nimelt ei ole ise suurem boonuste kasutaja ning väga reklaamikirju ei loe ka, aga seekord saatis triobet kirja, mille pealkiri oli Täpse skoori riskivaba panus Man. City - Bayerni mängule. Antud kuulutuse läbi lugedes tekkis mul kahtlusi. Justkui tekstist tuleb välja, et piisab ka lihtsalt võidu peale panustades, samas pealkirjas on suurelt kirjas õige skoor. Antud reklaami lisan siia postituse juurde.



                Niisiis otsustasin ma klienditeenindusse e-kirja saata. Järgnevalt kopeerin meie vestluse:

                1. voor
                Tere


                Kas tänane riskivaba pakkumine mängule Man.City - Bayern tähendab üksikpanust õigele skoorile (nt. 1-1 või 0-2) või ainult võitjale, kaotajale, viigile?
                --------------------------------------------------------------
                Tere,

                Antud pakkumine kehtib ainult õigele tulemusele ehk siis kes võidab.
                ----------------------------------------------------------------------

                Noh selge pilt mõtleb ilmselt 99%, kui mitte 100%, nendest kes seda loevad. Kuna mulle isiklikult ei meeldi rumaluste pärast raha kaotada ning sellel hetkel ma lootsin, et mulle vastatakse, et panustama peab õigele skoorile. Igal juhul millegi pärast klienditoe vastus ei sisendanud minus kindlust. Tahtsin igaks juhuks üle küsida.

                2. voor
                Tere

                Teie vastus ajab veidi segadusse. Antud tingimused on toodud siin lingil: (link üleval toodud reklaamile).

                Kampaania pealkiri on "täpse skoori panus". Mina mõistan seda nii, et raha hiljem tagasi makstakse, pean panustama "täpsele mänguskoorile". Ehk siis kui ma panustan näiteks Bayerni võidule, siis ma ei saa raha tagasi, aga kui ma panustan Bayerni võidule seisuga 2-0, siis saan. Kas mul on õigus?
                --------------------------------------------------------------------------
                Tere!

                Väljavõte pakkumisest: Pane tähele, riskivaba on vaid Su esimene eelpool toodud tingimustele vastav õige tulemuse üksikpanus ning multipanused antud pakkumise puhul arvesse ei lähe.
                ------------------------------------------------------------------------------
                Ausalt öeldes see vastus viiski mind ilmselt kõige enam endast välja. Jah seepärast ma saatsingi lingi, et ta saaks mulle sellest mingi lõigu kopeerida.

                3. voor
                Tere

                Jah, ma andsin Teile selle pakkumise lingi, sest ma ei saanud konkreetselt aru, mis panusetüübile see kehtib. Ma saan väga hästi aru, et see kehtib esimesele ükspanusele, mis sellele mängule tehakse. Te pole aga siiamaani vastanud minu küsimusele. Kas riskivaba on üksikpanus a) 1X2 panusetüübile (näiteks Bayerni võit ükskõik, mis seisuga) või b) panustades korrektsele skoorile (näiteks 0-1)?
                --------------------------------------------------------------------------------
                Tere!

                Teie peate panustama võistkonna peale kes võidab
                ----------------------------------------------------------------------------------

                Ok, see on ilmselt minu kiiks ja ma peaks enda IQ-d kontrollima. Ja tegelikult ta ütleb välja, et panustama peab sellele kes võidab. Samas kombinatsioonis reklaamiplakati pealkirjaga ning selle vastusega võinuks Optibet mulle hiljem öelda, et skoori peale panustamine tähendabki seda. Ma ei saanud kordagi vastust, et selle pealkiri on eksitav või täpse skooriga ei ole midagi pistmist, kordagi ei maitud mulle sõna 1X2 panusetüüp vms.

                Ühe sõnaga jätsin panustamata eile. Olen ühe teise panustamislehega kunagi samamoodi kõrvetada saanud ning minu arust on igasugused riskivabad pakkumised ülihalvasti sõnastatud. Kas see on meelega nii või mitte, seda ma ei tea. Igatahes oleksin ma 1-1 peale panustanud ja ei tea, kas raha tagasi saanud.
                Lisatud failid
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  19.00 Zenit - Benfica
                  Benfica AH +0,5 @1,88 (double chance)

                  Põhimõtteliselt sama seletus nagu eile. Jah on küll võimalus, et Zenit võidab mängu, neil on päris head mängijad teatud faasis, aga ma arvan, et vene klubi ei saa jälle favoriidikooremaga hakkama ning põrub vaatamata suurtele kulutustele.

                  21.45 Leverkusen - Monaco
                  Monaco AH+1 @1,74

                  Minu arust on see alagrupp ikka megapõnev. Ei, siin ei ole tugevaid võistkondi, aga see on nii võrdne. See tekitab põnevust. Leverkusen tahab kindlasti täna võita. Monaco kindlasti mitte kaotada, et viimases voorus kodumängus kõik ära otsustada. Ma ausalt öeldes mõtlesin pikalt U2,5 peale, aga Monaco AH+1 meeldib mulle isegi rohkem. Leverkusen on küll tubli ja hoos, aga Monaco oskab mängu ära kuivatada.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    täpse skoori peale pidi panema, ise sain küll raha tagasi.panin 1-1.

                    Kommentaar


                      Natuke enda statistikast alates hetkest, mil hakkasin igale mängule 200 eurot panustama e. siis alates 01.08.2013. Kõik panused viisin siia teemasse alates novembrist 2013.

                      Lisan siis ühe pildi, mis peaks väga hästi statistikat illustreerima.


                      Kommentaariks tabelile: + veerus on toodud kõik panused, mis kas võidavad või võidavad poolenisti; - veerus on toodud kõik panused, mis on kaotanud või kaotanud poolenisti. 0 veerus on välja toodud need panused, mille puhul on sajaprotsendiliselt raha tagasi makstud.

                      Kommentaariks graafikule: Graafikus ei ole arvestatud neid hetki, mil ma raha välja võtsin. Kogu projekti jooksul olen ma välja võtnud 2814 eurot. Hetkel on pank 1804 eurot. Hooajalõpu eesmärk on 3200 eurot.

                      Lisatud failid
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        neid pilte näeb nii väikselt, üritasin salvestada aga suurendades ikka udune.

                        Aga edu huvitav lugemine alati, edu edaspidiseks

                        Kommentaar


                          Ma nüüd avastasin seda probleemi. Hea meelega kuulaks kellegi soovitust, kuidas oleks kõige kergem lisada siia screenshot nii, et inimesed seda ilusti näeksid. Abi teretulnud!
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Lükka uploadi ülesse ning lingi pilti siia. saad valida nii preview kui täissuuruses pildi vahel.

                            Kommentaar


                              Ühesõnaga esialgne postitus eelmisel lehel on uuendatud ja nüüd on võimalik midagi välja lugeda küll.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Panen nädalavahetuseks paar huvitavat mõtet. Jällegi ise pigem ei jõua panustamiseni, aga mine tea.

                                Dordrecht - Willem II, Dordrecht goals under 1,0
                                Hoffenheim - Hannover, Under 3,0
                                Leverkusen - Köln, Köln AH+1
                                CSKA - Ufa, Under 2,75
                                Rubin - Dinamo, Dinamo AH 0
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X