320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esiliiga mingid betid on Betsafe's olemas. Lisasin veidi ka Meistriliigat, aga Meistriliiga puhul lähevad ka kõik mängud eraldi loomulikult.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Aastalõputurniir siis selleks aastaks läbi. Väga huvitav oleks lugeda telekavaataja kokkuvõtet turniiri kohta, kas siis betsafe’i jaoks oli tegu õnnestunud turniiriga või pigem vastupidi? Sattusin ka ise betsafe lehel koefitsente vaatama ning enne turniiri oli Florat ikka selgelt ülehinnatud. Koefitsentide liikumise põhjal võis välja lugeda, et enamus panustasid flora turniirivõidule? Ei oskagi öelda kas tegu oli pigem halva päevaga flora jaoks või lihtsalt kasutas hoopis telekavaataja osavalt ära enda infot, et panustajad florale raha paneksid, teades teistest midagi rohkemat?

      Õnneks endal olid jällegi mõningad probleemid mobiilse versiooniga ning lehte turniiri lõpuks ära ei laadinudki, seega jäi favoriidile panused tegemata.

      Kommentaar


        Floral oli selgelt parim koosseis nimede poolest. Esimene päev vist neist paljusi ei kasutatud.

        Algselt postitas Muhamed Vaata postitust
        Ei oskagi öelda kas tegu oli pigem halva päevaga flora jaoks või lihtsalt kasutas hoopis telekavaataja osavalt ära enda infot, et panustajad florale raha paneksid, teades teistest midagi rohkemat?
        Siis oleks ta ju konfi suuremaks teinud.

        Kommentaar


          Koosseise arvestades ei oleks mitte miski pidanud paberi peal Flora võitu vääratama. Tulla turniirile pea täiskoosseisus esindusmeeskonnaga esineti selgelt nõrgemalt kui eeldatud. Samas, puurijalgpall ei ole suur jalgpall.

          Kommentaar


            Ma tahaksin tänada kõiki, kes mu blogi loevad ja asjakohaseid küsimusi ja kommentaare postitavad. Ütleme nii, et eile juhtus üks äpardus. Mingil põhjusel (just faking eile) keeldus mu programm töötamast ning kõik, mis ma sain teha on vaid esialgsed koefitsiendid kolleegile saata. Ja muidugi ei olnud mul mingit kontrolli olukorra üle. Eile oli panustajad vägagi edukad...

            Aga üldiselt. See summa, mis panustati kõikidele muudele turniiridele, moodustab (räägin ainult Eesti turust) Meistriliiga turniiri käibest no ütleme umbes 5%. Ehk siis igaüks võib ise mõelda, kui mõttekas on madalamate liigade turnadele midagi üles panna.

            Aga minu jaoks isiklikult oli Aastalõputurniir sitaks äge väljakutse (alternatiiv oleks olnud tuim ja mugav jõulueelne aeg). Järgmine aasta kindlasti uuesti.

            PS! Kuna mul ei ole aega, tahtmist, motivatsiooni ja teadmisi see hooaeg, siis jätan siinkohal oma panuste blogi ka. Olgu see igaühele selgeks näiteks, et kui aega ei ole jälgida, siis on plussi jääda pea võimatu. Küll aga jätkan enda blogis pigem pikemate postituste tava ja ehk promon midagi, mida teen. Praeguseks on katseaeg läbi, nii et olen ilmselt siin veel pikemaks ajaks.

            Head Uut Kõigile panustajatele!
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              sullegi head uut! muide, milline prohmakas peab olema, et betsafe kinga annab sulle? olen aru saanud, et matšidele täiesti valede koefide andmine ei taga veel kingahoopi. Või mis on suurim patt?

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                sullegi head uut! muide, milline prohmakas peab olema, et betsafe kinga annab sulle? olen aru saanud, et matšidele täiesti valede koefide andmine ei taga veel kingahoopi. Või mis on suurim patt?
                Kes see seda kohtukeissi ikka endale kaela tahab?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  10. osa

                  Kuidas valmisid Aastalõputurniiri koefitsiendid?

                  Ennekõike ütlen vaid, et Aastalõputurniiriga tekitasin endale päris palju põnevust ja kohati ka peavalu. Selle lausega ma mõtlen ennekõike turniire väljaspool Premium Liigat. Teised (veel amatöörlikumad) turniirid olid küll põnevad ja kindlasti oli paljudel tore meel, et sai igast asjadele panustada, kuid reaalselt mingit tulu nad ei minule ega tööandjale ei andnud. See, mis jäi Premium Liiga turniirist väljapoole, oli sisuliselt eneselõbustamine ja noh kohati ka katsetamine. Ei ole kindel, et järgmine aasta midagi sellist keegi väga viitsib teha. Aga never say never.

                  Igatahes saadan suure hulga kriitikanooli Jalgpalliliidu ja/või klubide suunas: koefitsiente oleks oluliselt, ma rõhutan OLULISELT rohkem, kui nimekirjad oleksid avalikustatud vähemalt 24h enne turniiri algust. Siin kohal mind ei huvita, kes seal oleks mänginud, oluline oleks olnud teada.

                  Aga noh neljapäeval, 28. detsembril, polnud mul veel midagi teada. Keegi muidugi ei sundinud midagi avalikustama, aga tahe riskida oli olemas. Üldturniirivõidu koefitsiendid olid muidugi üleval, aga enne nimekirjade avalikustamist ei huvitanud need kedagi. Siin kohal on üldse paslik küsida, mille jaoks peaks keegi üldse pakkuma koefitsiente sellisele turniirile. Noh Betsafe on nagu Jalgpalliliidu peasponsor ja meil on nagu kohustus justkui. Lisaks nad vist korraldavad midagi koha peal ka. Aga lisaks sellele? Ma arvan, et need summad ei ole tegelikult üüratult suured võrreldes muu panustatava kraamiga. Küll on see töötajate isiklik ego, mis ei luba midagi lihtsalt vahele jätta...

                  Igatahes tulin välja teatud lisapanustega (turniiripanused). Nad jäid esialgu ka paika. Hakkasin mänge ükshaaval võtma...

                  Kujutage ette, kui te hakkate tegema koefitsiente tundmatus keskkonnas. Et keegi annaks teile nimekirja Andorra käsipalli liigast, teil oleks eelmise aasta tabel, kuid te poleks lõpuni kindlad selles... Noh mingi eelaimdus mul siiski oli ja õnneks on selle turniiri puhul tegemist ikka tõsise lotoga vahepeal.

                  Igatahes oluliselt õigem oleks vabastada mänge portsjonite kaupa, nagu seda Coolbet tegi. Aga fakk, nii on ju igav. Nii ma avalikustasin kohe kõik esimese päeva mängud ja läksin koju. Loomulikult koju jõudnuna avastasin, et sel hetkel kui trammis olin, avalikustas Soccernet paljude võistkonnate nimekirjad. Aga selleks ajaks olin nagunii juba aru saanud, et Levadia ja Nõmme Kalju ei mängi põhirivistuses. Ma olin seda aru saanud panustamisaktiivsusest turniiripanustele... Aga see kõik oli endiselt suht okei.

                  Kõige parem osa algas 29. detsembril. Istusin kodus ning hakkasin turniiri jälgima. Kogu selle tööaja jooksul olid need 60-80 minutit kõige põnevamad minu elus. Ma pidin ruttu esimeste mängude põhjal tegema analüüsi, kes on hea ja kes mitte ning vajadusel korrigeerima ülejäänud päeva koefitsiendid. Kusagil 5-6 vahel ma panin arvuti kinni ja rohkem ei muutnud midagi. Kõik läks tavapäraselt. Aga see tunne oli mega. Panin panuste income feedi peale, et ikka adrenaliin laes oleks ja noh mul on alati huvitav, mille peale panustatakse. Flora esimene päev hävitas päris paljud.

                  Flora teine päev hävitas aga minu. Kuigi tegelikult hävitas minu päeva see, et just see päev ma ei saanud enda (nimetame seda nii) koefitsientide koostamisprogrammi. Jah, mul ei olnud probleem koefitsiendid korra läbi mõelda, aga ma enam ei osalenud selles protsessis. See oli selles mõttes löök allapoole vööd, et Aastalõputurniir on minu jaoks nagu elav organism, kes muutub, kes areneb ja ma pean kogu aeg sel silma peal hoidma. Midagi hullu muidugi ei juhtunud, aga nii head tulemust enam ei saanud.

                  Lisaks 1x2-tüüpi panustele, otsustasin ka O/U 3,5 pakkuda. See oli panustajatele seekord kullaauguks, kuna tegemist oli läbi aegade ühe resultatiivsema Aastalõputurniiriga. 4,07 väravat per mäng on kõva. Aga jällegi, oleks koosseisud varem avalikustatud, saaks veelgi rohkem staffi lisada.

                  Lõpetuseks võib öelda, et selliste out-of-box sündmuste pärast ma seda tööd teengi. See, kui sa torkad näppu herilaspessa ja loodad, et nõelata ei saa, on kõva adrenaliinilaks. Tänks, et mängite ja järgmise sedalaadi ürituseni!

                  1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

                  2. osa: kontrastide maailm

                  3. osa - mida teeb telekavaataja Betsafe's


                  4. osa - kaotatud põlvkond

                  5. osa - kuidas sünnib koefitsient


                  6. osa - Mida ma koefitsientide maailmas vihkan?

                  7. osa - Inimesed on nii erinevad...

                  8. osa - invisible mode

                  9. osa - kummaline oktoobriõhtu
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Võrkpall - Balti Liiga

                    Pärnu - BIGBANK Tartu

                    Tartu võit on minu meelest hea panus. Pafis saab 2,2-ga hetkel.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Võrkpall - Balti Liiga

                      Pärnu - BIGBANK Tartu

                      Tartu võit on minu meelest hea panus. Pafis saab 2,2-ga hetkel.
                      Ma arvan sama.

                      Kommentaar


                        1. See hetk, kui isegi türgi panustajad on Eesti spordis osavamad



                        2. See hetk, kui su tööd ikka üldse ei panda tähele (okok, turundusevärk ja nii).



                        Allikas
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Saalihoki

                          Eesti liiga

                          Jõgeva vs Saku

                          Jõgeva @8.5 (Coolbet) tundub hea panus.


                          Jäähoki

                          Eesti liiga

                          Narva vs Viking

                          Viking @2,4 (Coolbet) tundub hea panus.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Mis värk nende türgi panustajatega oli? Ei saa poindile pihta vist

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Mis värk nende türgi panustajatega oli? Ei saa poindile pihta vist
                              Betsson Group on suur kontsern, millesse kuuluvad nii põhjamaised kui ka lõunamaised brändid. Sageli koefitsientide väljatulekul on eestlased kiired kohaliku turu vigu ära kasutama. Aga tänu emotsionaalsetele türklastele on pikemas perspektiivis grupil pluss olemas.

                              Aga noh see oli rohkem selline "türklased" määratlus. Selle all mõtlen pigem emotsionaalseid inimesi, kes laksivad kombosid õnne peale. Eilset TTÜ-Rapla mängu hammustasid kõik panustajad läbi, v.a mina.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Huvitav, kas Jõgeva suudab Spartat ka võita? Ma paneks 1 ühiku Jõgeva võidule ja 3 ühikut, et Jõgeva ei kaota. Loomulikult praeguste Coolbeti koefidega (7,75 ja 4 siis vastavalt).
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X