320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oujee, Eurovisioon läheneb. Ja kuigi Eesti oma pole nii põnev kui üldine, on ka siin pärleid. Coolbet ronis muidugi ette (reaalsuses jõudsid nad Betsafe'st pool päeva ette umbes), aga neil oli ilmselt mõne ERR töötajaga kokkulepe.

    Aga igatahes ma liiga palju ei räägiks ja ega Eesti Eurovisiooni puhul pole ma kunagi suuri pärleid avastanud, kuid keda huvitab minu arvamus, siis võrrelge Betsafe ja Coolbeti koefitsiente.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ma pole Eesti Lauluga suurt kursis aga see Elina lugu kohe kindlasti ei istu mulle.

      Äkki keegi seletaks selle loo fenomeni mulle ära ja miks ta ülekaalukalt suurim favoriit on?

      Kommentaar


        Homme on Flora - Jurmala mäng. Nö liigade võitjad. Floral on selleks hetkeks juba 5 ok intensiivsusega sõprusmängu peetud. Läti Spartak vaevleb finantsprobleemides, võistkonnal pole mingit enesekindlust, trenni pole õieti tehtudki, rääkimata mängudest.

        B365 tuli välja Flora võiduga @2,3 midagi. See on kindlasti väärtus.

        Ma tahtsin alguses üles panna selle mängu, aga kuna minu arvamus on sootuks turust erinev, siis jätan selle meie jalkatiimile homseks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Sorry, et promon ja nii, aga kas konseptsioon ei tule tuttav ette Betsafe uues mängus?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Stig Rästa saab TOP3 Eesti Laulus saab veel 1.90-ga Coolbetis kätte.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              11. osa

              Asjaolud muutuvad kiirelt

              Paar nädalat tagasi tehti Betsson Grupi töötajatele avalikuks uudis rekonstrueerimisest efektiivsuse tõstmise eesmärgil. Päeva pealt koondati 160 inimest (130 neist on Malta kontoris). Antud uudis ei ole mingi siseinfo ning oli kajastatud paljudes meedia väljaannetes. Põhiliselt muidugi Malta omades, kuna suures enamuses mõjutas see selle riigi keskkonda. Eesti kontorist koondati 1 inimene. Tõesti see oli veider aeg ja on ehk ka edaspidi.

              Needsamad rekonstrueerimised mõjutasid ka minu tiimi ja osakonda. Paljud töötajad said Maltal kinga ning paljud liigad automatiseeritakse. Ka minult "võeti ära" paar liigat ning asemele pandi mõned teised (põhiliselt me räägime Vene spordist). Mida see tähendab Eesti panustajale? Seda, et Eesti jalgpalli Meistri, Esiliiga + karikas ja superkarikas hakkavad olema kooskõlas turuga. Või noh, me räägime siin põhiturgudest nagu võitja, händikäpid ja väravate arvud. Ehk siis sisuliselt b365 copy/paste. Kindlasti võib see mõnele vägagi sobida ning nii mõnigi leiab (eriti hooaja alguses) endale suurepäraseid panuseid. Teisalt ei ole mina enam nende liigade riskimanagemendiga seotud. Ehk siis need vennad ei hakka süvenema. Kui keegi valuesid hittima hakkab, pigistatakse see Betsafe'st välja.

              Tegelikult, nagu kogu see panustamine ja koefitsientide koostamise protsess, on ka see ärimudel ka väga kiire ja muutuv. Ja peabki olema. Kes jääb liiga mugavaks, kohe kaotab ihaldatud turuosa või ihaldatud kasumi. Ma olen üsna kindel, et mingi aeg automatiseeritakse ka teised suuremad Eesti liigad. Ja ehk mingi hetk (võib-olla üsna peagi) tekib elus jälle võimalus midagi uut kogeda või valida.

              Aga mis ma tegelikult tahtsin öelda, et pole see traderi töö midagi nii hull. 6 kuud vastu pidanud ja ilmselt pean rohkemgi. Elu on tšill- nautigem!

              1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

              2. osa: kontrastide maailm

              3. osa - mida teeb telekavaataja Betsafe's


              4. osa - kaotatud põlvkond

              5. osa - kuidas sünnib koefitsient


              6. osa - Mida ma koefitsientide maailmas vihkan?

              7. osa - Inimesed on nii erinevad...

              8. osa - invisible mode

              9. osa - kummaline oktoobriõhtu

              10. osa - kuidas valmisid Aastalõputurniiri koefitsiendid
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ebaviisakas on küll küsida , aga palju sellise tööga palka saab ?(või on äkki juba küsitud)

                Kommentaar


                  Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                  Ebaviisakas on küll küsida , aga palju sellise tööga palka saab ?(või on äkki juba küsitud)
                  Küsida võib alati. Enam-vähem numbritest ma võin rääkida kusagil õlle taga, foorumisse ma seda ei kirjutaks. Ülemäära rikkaks ei saa, aga saab hakkama küll.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Ok selge arusaadav.

                    Kommentaar


                      Kõik, kellel on Betsafe konto, siis Belgia- Inglismaa mängule ei ole üldse nii keeruline saada. Eelmise raundi parim sai 25 punkti. Meie ennustusliigas on iga nädal keegi paremat skoori tegemas põhimõtteliselt.

                      Proovige nalja pärast siin ennustada.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Tehke eripanus Chelsea-Barcelona live'is - Willian lööb latti. Senimaani on ta mõlemad postid ära kolistanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Tehke eripanus Chelsea-Barcelona live'is - Willian lööb latti. Senimaani on ta mõlemad postid ära kolistanud.
                          Mõtlesin ise ka sama mängu ajal. Tuleb ära raudselt.

                          Kui keegi aga tahab Betsafe'st mingeid turge küsida (eriti laivis), siis Client Support on siiski parim viis sellele (juhuks, kui sa tõsiselt mõtlesid).
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                            Needsamad rekonstrueerimised mõjutasid ka minu tiimi ja osakonda. Paljud töötajad said Maltal kinga ning paljud liigad automatiseeritakse. Ka minult "võeti ära" paar liigat ning asemele pandi mõned teised (põhiliselt me räägime Vene spordist). Mida see tähendab Eesti panustajale? Seda, et Eesti jalgpalli Meistri, Esiliiga + karikas ja superkarikas hakkavad olema kooskõlas turuga. Või noh, me räägime siin põhiturgudest nagu võitja, händikäpid ja väravate arvud. Ehk siis sisuliselt b365 copy/paste.
                            See hooaeg saab väga palju nalja. Ma siiralt loodan, et eestlasi, kes tunnevad Eesti jalgpalli paremini kui b365 analüütikud, ei hakata liiga piirama.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Mu sõbrale anti täna lihtsalt täiesti lambi küsimise eest 25€ boonuse väljamängimine, kutt tegi sellest 350€, et kas see ongi norm või, et niisama küsides antakse boonuseid laiali?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Navas Vaata postitust
                                Mu sõbrale anti täna lihtsalt täiesti lambi küsimise eest 25€ boonuse väljamängimine, kutt tegi sellest 350€, et kas see ongi norm või, et niisama küsides antakse boonuseid laiali?
                                Ma ütlen ausalt, ma ei tegele boonuste kandmisega üldse. Seega antud protsessi dünaamikat ei saa ma kommenteerida.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X