320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    19.00 Tammeka - Sillamäe Kalev
    Tammeka AH +2 @2,00

    Kuigi turniiritabelit vaadates tundub, et Tammekal ei ole enam motivatsiooni või erilist vajadust end tappa väljakul (Jõhvi ei võida elusees kõik 4 järgmist mängu) on siiski Tammeka hooaja lõpuks päris hea hoo sisse saanud ja tegelikult ka mängupildi käima saanud. Viimased mängud Tammeka vastu on olnud kõigil rasked ja võtavad väga palju energiat. Lisaks on Tartus tekkimas ka omamoodi atmosfäär (Eesti mõistes) Tamme staadionil. Sellise publiku (kuigi pole ka väga suuremaarvulisem) ees ei tohi lihtsalt mutta kukkuda.
    Vaadates Sillamäe Kalevit, siis mulle tundub, et kui võistkonnal tekkis reaalne võimalus tõusta, tekkis ka mingisugune surve või kerge kramp mängus. Samas osatakse nende vastu nüüd rohkem mängida ja mängija perekonnanimega Kabaev on eriti suure kaitsjate hoole all.

    Päeva jooksul lisan ka oma "statistikapanuste" rubriigi mängud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Selle nädalavahetuse list (rasvaselt märgitud favoriit):
      Mechelen - Geel 1,67
      Midtjylland - Silkeborg AH-1 1,65
      Birmingham - Bolton 2,25
      Ajaccio - Arles 2
      Waalwijk - Telstar 3,6
      Iasi - Botosani 2,88
      Standart - Waregem 1,62
      Ostrava - Jihlava 1,91
      Yeovil - Swindon 2,25
      TPS - Lahti 1,57
      Niki Valos - Panthrakikos 2,4
      Myjava - Bystrica 1,90
      Beleares - Hercules 2,30
      Giguerence - Coritiba 2,90
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        13.30 CSKA - Kuban
        Over 2,25 @1,97

        See, kui võimsad võistkonnad ründes on, võiks juba eelduse anda antud panuse mängimisel. Venemaa liiga tasemel on CSKA-l tappev ründeliin ja väga tugev poolkaitseliin. Samas isegi Venemaa liiga tasemel on CSKA-l nõrk kaitseliin, lekkiv kaitseliin. Nende kaitseliini raudvara Ignaševitš on hetkel alavormis, koondise eest suutis ta kaks korda "resultatiivselt" eksida. Mina isiklikult arvan, et organiseeritud vasturünnakute vastu võib neil väga suuri probleeme tekkida ja Kubanil saab kindlasti 3-4 väga head võimalust täna olema. Ja üldse antud panuse läbitavus oleneb sellest, kas võõrsilvõistkond lööb värava või mitte. Ma arvan, et palju suurem tõenäosus on see, et lööb.
        Tegelikult siiski üks häiriv faktor selle panuse juures on siiski olemas. Nimelt ilm Moskvas. Ilmaennustus ütleb, et mängu ajal võib hakata sadama lund. Kraad on hetkel alla nulli Venemaa pealinnas.

        Lisaks sellele ei soovita panustada Amkar- Dünamo mängule, kuna Permis on tugev lumesadu ja kui see mäng ei jää ära, siis tuleb väga ettearvamatu.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          14.00 Daugavpils - Skonto
          Daugavpils AH+2 @1,65

          Väike informatsioon Läti kõrgliigast. Nimelt on neil suur segadus ja Skontolt võeti maha 4 punkti. President astus tagasi. Keegi ei saa midagi aru ja tiitlijaht on lõppenud. Skontol ei ole kahjuks enam motivatsiooni oma vastast hävitada. Lisaks sellele ei ole Daugavpils olnud eriline peksupoiss see hooaeg. Jah, nad on 8ndal kohal ja nad on päris palju mänge kaotanud, kuid rohkem kui 2 väravaga on nad kaotanud vaid kolmel korral. 2 Korda Liepajale, kes pidavat olema väga ründava suunitlusega, ning ühe korra liiga liidritele.

          Lisaks sellele jäid mulle silma sellised huvitavad panused: PAOK - Atromitos U2,5 või 2,25. Videoton - Debrecen, koduvõistkonna võit. Aga seda puhtalt statistika pealt jällegi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Selle nädalavahetuse list (rasvaselt märgitud favoriit):
            Mechelen - Geel 1,67
            Midtjylland - Silkeborg AH-1 1,65
            Birmingham - Bolton 2,25
            Ajaccio - Arles 2
            Waalwijk - Telstar 3,6
            Iasi - Botosani 2,88
            Standart - Waregem 1,62
            Ostrava - Jihlava 1,91
            Yeovil - Swindon 2,25
            TPS - Lahti 1,57
            Niki Valos - Panthrakikos 2,4
            Myjava - Bystrica 1,90
            Beleares - Hercules 2,30
            Giguerence - Coritiba 2,90
            Selle nädalavahetuse saldo on -62,3. Kokkuvõttes on -81,8. Järjest enam saan veendumust, et ilma eeltööta ei tee midagi. Samuti peaks vist hakkama liigasid sorteerima.

            Lisaks Kreeka ja Ungari liiga statistilised tähelepanekud ei tõestanud end seekord.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Täna olen nagu kaval rebane kanala ümber luusimas. Nimelt väga meeldib mulle panus Getafe AH+1. No ma olen surmkindel, et Sociedad ei võida vastast 2 väravaga täna. Vähemalt, kui ma järeldan seda nende mängu põhjal. See, mis mind vaevab on Getafe. Alati olnud selline imelik võistkond, püsib liigas ei tea mille najal. Igatahes väga kahtlane. Terve päev murran pead, miks peaks Getafe täna olema soosivam kui Sociedad ja ei jõua heale järeldusele.

              Ilmselt jääb see siiski panustamata.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Lõpuks Getafe võitis ka eile. Suurepärane mäng ja natuke kahju, et ma siiski panustada ei julenud.

                21.45 APOEL - PSG
                APOEL AH+1 @1,88

                Seda panust oleks veel täna saanud 2.10-ga. Kuradima kahju. Kokkuvõttes oli mul täna 3 mängu, mille aasia liine ma nõrgematele jälgisin. Igal juhul on Apoel üks vastik võistkond ja kõigil on siin keeruline alati. PSG pole praegu teab mis suures hoos ning Zlatanit ka pole. Suhteliselt tõenäoline on, et PSG võidab selle mängu, aga väga tõenäoline, et ka ei võida. Mängud Küprosel kujunevad alati sellisteks kahtlasteks, kinnisteks. APOEL oskab vastast kinni siduda keskväljal ning kaitset lukku panna. Samas ka PSG-le pole siin lustimiseks aega. Kui isegi see 1-0 ära lüüakse, jäädakse seda kui aaret hoidma ja vaevalt enam rünnakule minnakse. Seega näen ma +1 head taganemisteed. Ja underit ei taha ma võtta, sest kardan, et APOEL lööb hoopiski värava.

                Lisaks puurisin täna veel Maribori AH+2 ning Ajaxi AH+2,5. Esimese puhul hirmutab mind ikkagi Sloveenia liiga tase, et poisid Mariborist võivad lihtsalt ära vajuda ja Chelsea isegi ilma erilise motivatsioonita võib neile 2-3 vabalt lõpus ära lüüa. Ajaxi puhul hirmutab mind Ajax ise.

                PS! Miks Sillamäe - Infonet nii vara alustasid? Infoneti AH+1 oli väga ilmne minu meelest.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma ise valisin enda jaoks suhteliselt riskantse panuse kuid loodan , et toimib man.city (-1) 2.10 aga kahtlane on see et alles hommikul oli see 1, 87

                  Ps: ei saa aru, juhid 2:0 , valdad palli no kurat mida sul veel vaja on???
                  Tüüpiline city

                  Kommentaar


                    21.45 Anderlecht - Arsenal
                    Arsenal to win @2,04

                    Arsenali võit oli algselt hinnatud 1,57-ga. Nüüd on selle hind üle 2. Miks inimesed Arsenali üldse ei usu? 1. Sest Arsenalil on kehv vorm. 2. Arsenalil on palju vigastatuid. 3. Arsenal mängib võõrsil jne. Aga mismoodi see Anderlecht parem on? Nädal aega tagasi ma tõsiselt juurdlesin AH -1 kohta siin mängus. Praegu saab võidu koefitsendiga 2. Klassivahe on siin lihtsalt nii tohutu. Mängutempo, füüsiline jaks, tehnika, pallivaldamine- kõik tegelikult räägib Arsenali kasuks. Lisaks vaadake, mis graafik Arsenalil Andrelechti mängudega samal ajal on. Pole eriti keeruline. 2 võitu annavad Arsenalile kindla edasipääsu alagrupist ja seda Arsenalil on kindlasti vaja.
                    Lugesin natuke ka Belgia fännide arvamusi tulevasest mängust. Nende arvamus põhimõtteliselt ühtis minu omaga, kuigi see poleks mu meelt muutnud. Arvan, et täna on väga mõistlik sellise hinna eest oodata Arsene Wengeri poistelt võitu.

                    Aga rääkides eilsetest mängudest:
                    Loomulikult oli minu jaoks Roma selline kaotus üllatus. Üllatus oli see, et ei saadud iseendaga hakkama, kui värav lasti. Usun, et Saue JK oli eile Flora vastu väärikam kui Roma Bayerni vastu.

                    Cavani suutis mind eile võidetud rahast ilma jätta, samas oli panuses ka väike kindlustus, mis töötas. Chelsea hävitas sloveenid. See on tegelikult hea, seda kõrgemaks tõusevad händikäpid Sloveenia mänguks.

                    Ajax pidas muideks -2,5 händikäpi vastu, aga nagu arvasin ainult seepärast, et Barca lõpetas teisel poolajal mängimise. El Classico on ikkagi tulekul.

                    Olen väga üllatunud, et Vene võistkond suutis 2-0 tagant viigi välja pigistada, aga samas oli mängus ka kahtlane penalti. Muideks neid kahtlaseid penalteid oli eile veelgi. Minu kaastunne kasutajale ltrubetsky2. Panuse suund oli iseenesest ju õige.

                    Teised tänased mängud:
                    Ma arvan, et Monaco ja Basel on väga alahinnatud. Keegi neist peaks kindlasti võitma. Nende võidud on muideks hinnatud üle 2,4. Veel ma arvan, et Atletico ei võida Malmöt rohkem kui kahe väravaga. Aga need on vaid minu arvamused ja oletused.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Napilt, aga siiski.

                      Kommentaar


                        Tõesti vedas. Nagu ma aru saan, siis Arsenali esitus oli sitemast sitem. Samas see ongi kõrgklassi võistkonna tunnus- osata sita mänguga endast nõrgemat satsi võita lõpuks.

                        Täna jäi mulle silma 3 panust:
                        Krasnodari Draw no Bet.
                        Zalzburg - Zagreb Over 3.0
                        Steaua AH-1.

                        Kusjuures esimest 2 võtan kui väga reaalseid. Mul on veel aega otsustada, kas panustada täna raha või mitte.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Zalzburg - Zagreb Over 3.0
                          Hei, kas oskaksid antud panust põhjendada. Aitäh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zizi Vaata postitust
                            Hei, kas oskaksid antud panust põhjendada. Aitäh.
                            Hoiaks eemale. Ilm on väga väga vihmane Salzburgis. Ei ole just suureskoorilise mängu poolt antud tingimused. Võib-olla jääb mäng üldse ära.

                            Netiavarustes lugesin, seega 100% ei pruugi antud info tõele vastata. Ilmajaamad aga seda vihma osa kinnitavad küll.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zizi Vaata postitust
                              Hei, kas oskaksid antud panust põhjendada. Aitäh.
                              1. Ma olen veendunud, et Salzburg on võimeline palju väravaid lööma. Nende rünnak on tegelikult päris hea, päris häid mängijaid leiab sealt. Tegelikult nende mäng on väga rünnakule orienteeritud, kuigi viimasel ajal on peatreener seda kontseptsiooni veidi muutnud.

                              2. Mida see Salzburgi mäng endast kujutab? See nö kontseptsioon on väga kõrge kaitseliini press, vastase survestamine tema poolel, kiire palli üleviimine rünnakule. Zagreb on vasturünnakutele orienteeritud võistkond ning pikki läbisööte on väga lihtne kõrge kaitseliiniga võistkonna vastu teha.

                              3. Zagrebi ründel pole ka midagi viga ja Salzburgi kaitsjate eksimused on see aasta olnud väga tihedad. Hetkel on seal paar sellist venda kaitseliinis, keda fännid üldse ei salli ja keda ka Meistrite Liiga alagrupifaasi mittepääsemises süüdistati.

                              Kokkuvõtteks: Kui sa mängid kodus, kõrget pressi, kiiret jalgpalli, siis suure tõenäosusega sa saad väravaid. Samas kui su kaitseliin ei ole sellise stiili puhul just kõige kindlam, siis saavad ka vastased suure tõenäosusega löögile.

                              Kuid seda mängu ma siiski näppima ei hakka. Kuigi kõik faktid räägivad sellest, et see panus mängib, valin ma siiski muu panuse täna.

                              PS! Aitäh kasutajale Halb ründaja info eest. Ilm võib sageli üsna häiriv faktor olla. Samas teinekord libe väljak annab pallile rohkem vabadust väravasse sattumisel.

                              19.00 Krasnodar - Wolfsburg
                              Krasnodar draw no bet @2,03

                              Valin selle panuse, sest mulle tundub, et koefitsentide liikumine ei ole õige. Krasnodar ei ole hetkel üldsegi nõrk võistkond. Ja minu arvates on nad selle mängu favoriidid, isegi juhul kui Wolfsburg võtab selle mängu tõsiselt ja paneb täiskoosseisu sinna mängule välja. Aga ta ilmselgelt ei pane.
                              Lisaks see atmosfäär, mis Krasnodari Euroopa mängudel on... ütleme nii, et liigas ei tule mängule 8 000 pealtvaatajat ka mitte (v.a Zenidi ja Spartaki vastu) ja siin on iga mäng 25000+ kohal. Publikuatmosfäär annab väga palju juurde. Igal juhul arvan, et antud väärtuse eest on see hea pakkumine.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kahjuks tundub, et selle panusega on ühelpool - Wolfsburg juhib 3:1 ja 62 minutit mängitud..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X