320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    22.05 Braga - Ludogorets
    Braga DNB @1,48
    Ludogoretsi võit oli pigem ebaloogiline, aga Euroopa Liigat katsuda on üldse ebaloogiline.

    September/ Oktoober: -23
    Kontojääk: 77


    Hispaania: 0/2
    Prantsusmaa: 0/1
    Venemaa: 0/2
    Holland: 1/1
    Eurokarikad: 2/6
    Koondised: 4/6
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Edaspidi lähevad kõik ennustused SIIA teemasse.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kuidas sa triobetis töötad kui sa nii suvalt mööda lahmid koguaeg? Muutub nagu natukene kahtlaseks

        Kommentaar


          Esiteks ma pean Nasfali ees vabandama, kuna kogu arusaamatus tekkis minu halvast ülihalvast sõnastusest. Muidugi unise peaga vaatasin, et 5 on hoopis 3. Reaalselt ei saa Betsafe's AH-1-te panustadagi. Ise selle jama kokku keerasin. Samas mõte sellest, et ma kedagi kuritarvitan ajas üle maksa. Aga jällegi, mina olen süüdi ja las see nii ka jääb. Minu bet samas jääb jõusse ning teen sulle hooaja 2 viimast SBT-d välja, kui paned mu sõnu sööma.

          Vastuseks Nasfali küsimusele: kuigi ma töötan Betsafe's ja igapäev puutun kokku koefitsientidega (väike intro minu 3. osale), ei ole mul liiga palju aega Euroopa jalgpalli jaoks kahjuks see aasta. Ma ei tegele Euroopa jalgpalli liigadega ning vabal ajal tahaks lihtsalt diivanil naisega vedeleda mitte veel ekstra jalkat vaadata. Sellest ka minu oluliselt sitem protsent võrreldes EELMISE HOOAJAGA näiteks.

          Need, kes mu blogi vähe pikemalt jälgivad, teavad, et üldiselt olen pikemas perspektiivis ikkagi õigel teel. Ma ei ole kunagi väitnud, et see on mu elatusallikas, pigem niisama põnevuse jaoks. Sellel hooajal on tegu pigem natuke promoga ja ideede jagamisega. Lisaks ma ei mängi ka otseselt enda rahale, mis teeb mind laisemaks. Ma arvan, et igaüks saab aru, et mu kvaliteet on langenud võrreldes eelmise hooajaga. Samas mu eesmärk on olnud jääda hooaja lõikes plussi ning see pole kuhugi kadunud.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ära muretse mu lause oli lihtsalt sarkastiliselt pandud siia mitte tõepähe mõelduna. See eilne cashouti teema, mis ma ikka oskan öelda. Vabandama ei pea millegi ees. Lihtsalt kukkus see meil lollisti välja - sina tahtsid nalja teha, aga see nali otsustus lihtsalt tõeseks ja siis tekkiski arusaamatus. See minu blogi nn mahategemine... milleks? Ma üritan elus esimest korda blogi teha ja arendada ja sa lihtsalt lendad laivi oma mingite bettide ja panustega, et see kaua vastu ei pea... Sellessuhtes jätab mind see külmaks, mis panuseid sa pakud kaua mu blogi vastu peab. Lihtsalt jätab natukene sellise tunde sinupuhul, et nii kui ma õigustatult tahtsin üle küsida, mis värk selle fullcashoutväitega on, siis sa lendad peale nagu mingi isa.

            Ma boikoteerin seda blogi, mingi @99 configa, et see 2018 vastu ei pea, ala üritasid mulle ikka väga kõvasti ära panna.

            Nüüd kui mõni teine inimene sulle ka rahulikult seletas olukorda, et võta rahulikumalt ja seletas kuidas asi oli, siis nüüd muutsid totaalselt teksti.

            Sellessuhtes ei ole mul sinuvastu ikkagi mitte midagi ja müts maha sinu sbt korraldamise/ blogi ees. Lihtsalt ei tasu alati nii isa mängida ja kohe hakata paika panema.

            Peace out

            Ja ma kavatsen just nimelt jätkata selle blogiga meelega kasvõi iganädalaselt, aga just selleks, et sulle isiklikult näkku panna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Nüüd kui mõni teine inimene sulle ka rahulikult seletas olukorda, et võta rahulikumalt ja seletas kuidas asi oli, siis nüüd muutsid totaalselt teksti.
              Ma pole ühtegi teksti muutnud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                21.00 Metz - Dijon
                Dijon lööb esimesena värava @1,99

                Dijon on oma mängutasemelt kindlasti üks underachievereid see hooaeg. Meeskonnal on tegelikult väga hästi paigas kõrge press, suurepäraselt minnakse kaitsest rünnakule (ja seda ka näiteks PSG, Monaco ja Marseille vastu). Küsimus on ainult selles, et suurtes mängud jääb tugevusest puudu ning vajutakse lõpus ära. Jah, tegu on võõrsilmänguga, kuid Metz ei ole eriti hea pressingutaluja võistkond. Eelmine voor oli selge näide sellest, kuidas Metz lihtsalt vajus eduseisus enda kasti ja lootis paremat. Kui nüüd läheb Metz vähe julgemalt välja on üsna suur tõenäosus, et Dijon suudab neid ära karistada.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  21.00 Metz - Dijon
                  Dijon lööb esimesena värava @1,99
                  Mäng veel käib, ise loodan südamest, et Dijon võidu koju toob. Nad on tõesti valel kohal tabelis.



                  September/ Oktoober: -18.05
                  Kontojääk: 81.95


                  Hispaania: 0/2
                  Prantsusmaa: 1/2
                  Venemaa: 0/2
                  Holland: 1/1
                  Eurokarikad: 2/6
                  Koondised: 4/6
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    19.30 Leganes - Athletic Bilbao
                    Both teams to score @2,08

                    Ma lähen seekord täielikult statistika vastu. Seega numbrite armastajad, võite mind kohe praegu kaotajaks tembeldada. See on fakt, et Leganes on 4-st kodumängust löönud vaid 2 väravat see hooaeg. Fakt on ka see, et eelmine hooaeg jäi sama mäng 0-0.

                    Mis mind siis sunnib seda panust tegema? See, millise kergusega Leganes see hooaeg mängib. Kiired üleminekud kaitsest-rünnakule. Suurepärane poolkaitsjate toetamine ründefaasis ja meeletu hulk loodud võimalusi selle hooaja algusfaasis. Tegelikult on mul tunne, et keegi vahetas Leganesi ja Eibari ära see hooaeg. Lisame siia Bilbao neljapäevase mängu ning mitte just kõige kindlama kaitseliini, saame päris head eeldused Leganesi väravaks.

                    Teisalt ma hindan Bilbao kvaliteeti piisavalt kõrgeks ründefaasis, et siit võiks juba vähemalt üks värav ära tulla. Jah, tiba riskantne, aga suurem tõenäosus, kui seda koefitsiendid pakuvad.

                    Muidugi on tegu Hispaania liigaga ja mingi lambine 30. minuti punane kaart võib kõik pea peale pöörata.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      19.30 Leganes - Athletic Bilbao
                      Both teams to score @2,08
                      Jah, riskisin. Aga sittagi ei saa juua kahjuks. Üldiselt oli teine poolaeg Bilbaol teravusest puudu ja neljapäevane mäng võis seda mõjutada. Leganesele soovin väga palju edu. Mulle meeldib, et nad nii mitmekesist jalgpalli jagavad see hooaeg.




                      September/ Oktoober: -23.05
                      Kontojääk: 76.95


                      Hispaania: 0/3
                      Prantsusmaa: 1/2
                      Venemaa: 0/2
                      Holland: 1/1
                      Eurokarikad: 2/6
                      Koondised: 4/6
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Tahtsin täna väga midagi Lokomotiv - Krasnodari mängust leida, aga midagi pähe ei hakanud.

                        Niisiis taastan eelmise hooaja "pingevabad mõtted". See oli siis rubriik, kus ma mingile analüüsile ei pretendeerinud, küll aga väljendasin esimese mõtte, mis oleks väärt panustamiseks.

                        Tänased Hispaania mängud:

                        1. Depor - Girona under2,5
                        2. Real Sociedadi võit Espanyoli üle, Espanyoli underid.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          19.30 Bayer Leverkusen - Union Berlin
                          1st Half under 1,5 @1,84

                          Karikate midweek on alati tore. Tugevamad klubid mängivad nõrgemate vastu ning tulemuste perspektiivid on üsna hägused. Saksa karikas on viimasel ajal üks kõige hägusemaid. Bundesliga ja Bundesliga2 vahel ei ole üldse nii suur tasemevahe, et tippvõistkonnad mängeldes edasi läheksid. Põnevat ja suhteliselt võrdset mängu ootan ka sellest paarist. Kuigi viimases voorus sattus Leverkusen hoogu (2. poolajal btw), ei ole tegu on enam Meistrite Liiga tasemel satsiga juba ammu. Taseme langus, mis juhtus eelmise hooaja kestel, väljendub Leverkuseni tabelipositsioonis ja see on suhteliselt õiglane.

                          Igal juhul on Leverkusenil olnud probleeme, kui vastane mängib 2. numbrit. Union kohe kindlasti ei hakka initsiatiivi selles mängu haarama ning läheb põhikoosseisuga niikaua kaitsvalt mängima, kuni seis on 0-0 või 1-0. Selles on Unioni võimalus. Lahjendatud koosseisuga Leverkusen küll jääb domineerima, aga vaevalt, et nad suudavad Unioni kohe alguses maha suruda. 1. poolajal on Unionil veel piisavalt jõudu, et kontsentreeritud olla. Siinkohal peab tähele panema, et Unionil on piisavalt taset, et heas füüsilises vormis kaitset lukus hoida Leverkuseni vastu.

                          Ja tänased pingevabad mõtted:

                          1. Inter - Sampdoria, under 2,5
                          2. Mainz - Kiel, under 2,5
                          3. Schweinfurt - Eintracht, kodumeeskonna +2 või +2,5
                          4. Murcia - barca, 1st half over 1,5
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            19.30 Bayer Leverkusen - Union Berlin
                            1st Half under 1,5 @1,84
                            Union jäi ikka räige rünnakulaviini alla, aga pidasid mulle vajalikul hulgal vastu.



                            September/ Oktoober: -18.85
                            Kontojääk: 81.15

                            Hispaania: 0/3
                            Prantsusmaa: 1/2
                            Saksamaa: 1/1
                            Venemaa: 0/2
                            Holland: 1/1
                            Eurokarikad: 2/6
                            Koondised: 4/6
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              19.45 Lille - Valenciennes
                              Valencienne to score @1,69

                              Üldiselt on Lille see hooaeg halb vaadata. Ma ei arva, et Bielsa on 100% peastpõrunud, aga tema meetodid ei ole (vähemalt alguses) edu toonud. Ja mis kõige enam on kannatada saanud- kaitseliin. Lille on Ligue1-s kohutav vaadata. Nagu U19 poisid vs. täiskasvanud mehed. See naiivsus lööbki kõige enam enda väljakupoolel välja. Väravaid lastakse ennekõike lihtsate eksimuste tagajärjel- mehi ei markeerita enda kastis, vastaste liikumised ja seinad ei loeta läbi. Poolkaitse on väga nõrk palli äravõtmisel ja vastase liikumise takistamisel.

                              Lille on kohutav, ta ei ole nii kohutav, et peaks Ligue2 võistkonnale kodus kaotama (kuigi tasemelt ollakse sarnane), kuid värav külalistelt on suhteliselt reaalne.

                              Pingevabad mõtted õhtuks:

                              1. Roma 1st Half AH -1
                              2. Torino X2
                              3. Cagliari - Benevento under 3,5
                              4. Spartak Nalchik AH +2,5
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Pingevabad mõtted õhtuks:

                                1. Roma 1st Half AH -1
                                2. Torino X2
                                3. Cagliari - Benevento under 3,5
                                Peatreener lubas tänaseks päris mitmeid tatkikalisi üllatusi ja vahetusmehi põhikoosseisu (sealhulgas paremakaitsja Karsdorpi debüüti), niiet hoiaks ise pigem sellest nädalasisesest mängust eemale, vähemalt suure skooriga seonduvatest panustest. Samuti ei nimetaks Toriino võõrsil viik-võitu Fiorentina vastu "pingevabaks" ja kui Cagliari ja Benevento üldse kuskil skoorima kukuvad, siis omavahelises mängus.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X