320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    21.00 Rennes - Amiens
    Amiens skoorib esimesena @2,75
    Amiens skoorib viimasena @2,75

    Haha, fuck you motherfucker. Nope.

    September/ Oktoober: -8.75
    November: -26.65
    Detsember: -10
    Kontojääk: 54.60


    Hispaania: 1/4
    Prantsusmaa: 2/7
    Saksamaa: 1/3
    Venemaa: 1/3
    Holland: 1/1
    Inglismaa: 1/2
    Portugal: 0/1
    Eurokarikad: 3/10
    Koondised: 4/7
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      16.00 Bologna - Cagliari
      Cagliari skoorib esimesena @2,37
      Cagliari skoorib viimasena @2,37


      Kui me ainult viimast vooru vaatama, siis Bologna ees müts maha- heas hoos Sampdoriat rööviti konkreetselt ja laitmatult. Hooaja algus on olnud Bolognal punktide kogumise mõttes üsna edukas. Kindlalt võeti omad punktid ning hetkel ollakse piisavalt heal kursil, et mitte välja langeda. Cagliari hooaja algus oli kohutav. Võit Benevento üle oli mingis mõttes murranguline, teatud kindlus on tagasi saadud ja kaitses ollakse vähe kindlamad. Eelmine voor läks selle nahka, et Inter oli päris hea realiseerimisprotsendiga. Selles voorus kohtuvad omavahel võrdsed tiimid. Bolognal on küll koduväljakueelis, kuid paremini mängima see neid ei pane. Ei tohiks vähemalt...
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        16.00 Bologna - Cagliari
        Cagliari skoorib esimesena @2,37
        Cagliari skoorib viimasena @2,37

        1-1 jäi. Midagi positiivset ka seeriasse. Raudselt kogemata.



        Ja muidugi eriti äge värk:



        Ehk siis ma tean küll, miks see viga tekkis. Kontrollisin üle, peale minu on panustanud veel üks kasutaja, et Cagliari lööb viimasena. Las see inimene võtab selle kui jõulukingituse. Summa pole suur.

        September/ Oktoober: -8.75
        November: -26.65
        Detsember: -3.14
        Kontojääk: 61.46


        Hispaania: 1/4
        Prantsusmaa: 2/7
        Saksamaa: 1/3
        Venemaa: 1/3
        Holland: 1/1
        Itaalia: 1/1
        Inglismaa: 1/2
        Portugal: 0/1
        Eurokarikad: 3/10
        Koondised: 4/7
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ma ise ei jaga hokist suurt matsu, aga lätlasest kolleeg ütles, et Dinamo Riga võidukoefitsiendis on väärtust või nii. Kuna lähen ise ka mängule, siis mingi sümboolse summa lükkan kusagil.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            6. Osa

            Mida ma koefitsientide maailmas vihkan?

            Üldiselt vihkamine on väga tugev sõna ja ega ei tasu seda liiga tõsiselt võtta. Pigem toon välja mingid ärritavad hetked, mis teinekord ei võimalda kvaliteetselt tööd teha. Seejuures võib antud tekstist välja tulla, nagu ma oleks megarahul endaga ja arvaks täiega palju endast. See pole üldse nii. Ma ütlen isegi nii palju, et ma olen pigem rahulolematu endaga. Mingile püüdmatule ideaalile läheneda sooviva isiksusena tahan alati paremini, rohkem ja kasumlikult. Aga mind rahustab maha see fakt, et mina jään igal juhul pika perioodi peale plussi ning võin olla julgem ja võtta eksimusi/ kaotusi vabamalt.

            Mind veidi häirib, kui keegi tuleb mingi Eesti asjaga turule enne mind. Ja seda juhtub põhimõtteliselt tihti, iga päev, iga kord. Ennekõike seetõttu, et Coolbet on agressiivne ressurss. Jah, turule tuleb välja esimesena pigem Coolbet. Aga see mind nii väga ei häirikski, kui nad nii tihti panustajatele kingitusi ei teeks. Viimane näide on Näosaade.

            Meenutage siinkohal eelmist osa, kus ma kirjeldasin koefitsientide koostamise protsessi. Väga lihtne on kellegi oddse kopeerida ja selle najal elatuda. Põhimõtteliselt ma vahel teen seda. Kui muud kohustused peale tulevad ja väga ei jõua süveneda. Aga üldiselt see ei ole see, mille jaoks ma siia maailma tulin. Ja ma ei lepiks kunagi nii vähesega.

            Aga kui keegi on sul ees "valede" või "natuke valede" koefitsientidega, siis on raskem omaloomingut ajada. Kas või seepärast, et kui mingi ime läbi juhtub see, mida vastaskontor ennustab, siis olen mina omadega pupus veidi (kuigi midagi hullu ka samas). Jah, ma räägin konkreetselt Coolbetist, kuna neil on kontor siin ja peaks olema teadmisi. See on normaalne, kui Marathon või bet365 ronivad ette ja ei pruugi kõiki nüansse teada.

            Mulle üldse ei meeldi, kui me ettevõte-siseselt keskendume valedele asjadele või ei keskendu tähtsatele asjadele piisavalt palju. Ma ei saa kahjuks rohkem öelda, aga kõikides ettevõtetes käivad praegu MM-i projektid. Ja noh see, millele meie ettevõte näiteks rõhub... Reaalselt saaks asju oluliselt ägedamalt teha ja pakkuda asju ja kampaaniaid kõigile. Aga noh lõpuks raha mängib, eks...

            Veel üks asi... Täiega masendav on minu töö juures see, et omades kokkupuudet vaid Eesti turuga jääb põhitöö marginaalseks. Ehk siis koefitsiendid mingitele kõrvalistele spordialadele- need võtavad tohutult aega ja süvenemist ja kui sellele pole üldse panustatud... VÕi heal juhul panustavad selle spordiala sportlased. See viib lihtsalt moti alla. Aga pean missiooniks siiski võimalikult palju sporti klientidele pakkuma ja küll turg järgi tuleb. Nii kaua kuni on olemas türklased, on kõik hästi...

            1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

            2. osa: kontrastide maailm

            3. osa - mida teeb telekavaataja Betsafe's


            4. osa - kaotatud põlvkond

            5. osa - kuidas sünnib koefitsient
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              1) välisturgude mehed joonduvad põhiliselt Pinnaclest ja teistest suurematest trendsetteritest? Koefid loksuvad automaatselt paika, aga lokaalsed bookied võtavad rohkem vahelt, et Pinn 1.89 muutub Betsafes näiteks 1.82ks. Või saab samuti miskit omaloomingut teha?

              2) kas pikemas perspektiivis näed ennast bookiekontori asutajana? ega ilmaasjata siin väiksel turul ca 10 bookiet ei rähkle.

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                1) välisturgude mehed joonduvad põhiliselt Pinnaclest ja teistest suurematest trendsetteritest? Koefid loksuvad automaatselt paika, aga lokaalsed bookied võtavad rohkem vahelt, et Pinn 1.89 muutub Betsafes näiteks 1.82ks. Või saab samuti miskit omaloomingut teha?

                2) kas pikemas perspektiivis näed ennast bookiekontori asutajana? ega ilmaasjata siin väiksel turul ca 10 bookiet ei rähkle.
                1. Välisturud (need turud, millel ei ole oma tiimi) pantakse paika automaatselt paika. Ehk siis Betsafe ostab sisse teenust, mis hoiab väärtused turu keskmes enam-vähem.

                2. Vau... ei näe.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  21.00 Willem II - NAC Breda
                  NAC lööb esimesena @2,36
                  NAC lööb viimasena @2,36

                  Kurat ma tegin rumaluse. Uimase peaga ei tohi panustada. Aga panin kokku 10 eurot...

                  Aga olgu. Minu arvates suhteliselt sarnased tiimid, suhteliselt sarnaste motivatsioonide ja sarnaste seisudega. Mingit ajaloolist ebamugavust ka pole. Breda on selline "oleme kaitses ja üritame vastu rünnata" tiim. Willem II vastu peaks toitma iseenesest. Aga eks näis. Loodan, et päris 10 eurot maha ei mängi...
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.00 Willem II - NAC Breda
                    NAC lööb esimesena @2,36
                    NAC lööb viimasena @2,36
                    Vedas, et päris 10 eurot maha ei mänginud. Ärge panustage unise või pohmellis peaga!

                    September/ Oktoober: -8.75
                    November: -26.65
                    Detsember: -1.34
                    Kontojääk: 63.26


                    Hispaania: 1/4
                    Prantsusmaa: 2/7
                    Saksamaa: 1/3
                    Venemaa: 1/3
                    Holland: 2/2
                    Itaalia: 1/1
                    Inglismaa: 1/2
                    Portugal: 0/1
                    Eurokarikad: 3/10
                    Koondised: 4/7
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      21.00 Guingamp - Dijon
                      Dijon lööb esimesena @2,4
                      Dijon lööb viimasena @2,4


                      Tasemevahe on võistkondade vahel olematu. Dijon on sitaks seksikas tiim see aasta, kus on ründeosakonnas kõik väga hästi. Probleem selle panuse juures on muidugi Guingampi viimase aja hea vorm kaitses, aga Dijon omab väga head potentsiaali. Ja see on ka hea, et Guingamp pole eriti terav rünnakul. Vaatame.

                      Lisaks mulle tundub, et täna on sitaks selliseid mänge, mida võiks antud loogikaga proovida:

                      CP - Bournemouth
                      Angers - Montpellier
                      Dortmund - Werder
                      Juventus - Inter
                      Twente - Den Haag
                      Aves - Tondela
                      Deportivo - Leganes
                      Valencia - Celta
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        21.00 Guingamp - Dijon
                        Dijon lööb esimesena @2,4
                        Dijon lööb viimasena @2,4


                        Tasemevahe on võistkondade vahel olematu. Dijon on sitaks seksikas tiim see aasta, kus on ründeosakonnas kõik väga hästi. Probleem selle panuse juures on muidugi Guingampi viimase aja hea vorm kaitses, aga Dijon omab väga head potentsiaali. Ja see on ka hea, et Guingamp pole eriti terav rünnakul. Vaatame.

                        Lisaks mulle tundub, et täna on sitaks selliseid mänge, mida võiks antud loogikaga proovida:

                        CP - Bournemouth
                        Angers - Montpellier
                        Dortmund - Werder
                        Juventus - Inter
                        Twente - Den Haag
                        Aves - Tondela
                        Deportivo - Leganes
                        Valencia - Celta
                        Plussi poleks jäänud Hispaania mängud ja Juve - Inter. Loomulikult Dijon ei löönud väravat. Aga andestame seda fakti 12. minutil saadud punasega.

                        September/ Oktoober: -8.75
                        November: -26.65
                        Detsember: -6.34
                        Kontojääk: 58.26




                        Hispaania: 1/4
                        Prantsusmaa: 2/8
                        Saksamaa: 1/3
                        Venemaa: 1/3
                        Holland: 2/2
                        Itaalia: 1/1
                        Inglismaa: 1/2
                        Portugal: 0/1
                        Eurokarikad: 3/10
                        Koondised: 4/7
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          7. Osa

                          Inimesed on nii erinevad...

                          Nagu ma olen varasemalt alati rõhutanud, siis panustamine on ühiskonnapeegel. Kes üritab raha teenida, kes üritab süsteemi petta, kes üritab leida meelelahutust, kes üritab vürtsi lisada mängude vaatamisele, kes tahab oma lemmiktiimile kaasa elada, kes on lihtsalt haige...

                          Kõik variandid, välja arvatud viimane, on muidugi lubatud ja peaksid olema austatud. Lõppude lõpuks mängib igaüks iseenda rahaga ja niikaua kuni igaüks adub, mis summa ta on valmis ja võib kaotada, on kõik ok. Kui keegi satub hoogu ning ei oma oma kulutuste üle kontrolli, siis on vastav inimene haige ja ei tohiks kokku puutuda hasartmängude teenusega. Selliseid inimesi tuleb märgata ja aidata. Selliste inimeste aitamine on ka hasartmänguettevõtete enda huvides...

                          Aga see selleks. Igapäevaselt ma käin läbi mingi osa panustest, igapäevaseid võitjaid ja suuremaid kaotajaid. Igapäevaselt vaatan ma läbi, kes on üritanud panustada üle limiidi ning mis mängud on miinust ja kahjumit toonud. Seda siiski Eesti ürituste raames. Igapäevaselt ma näen nii suuri võite, kui ka suuri kaotusi, nii kavalaid kui ka rumalaid panuseid, nii meelelahutust otsivaid inimesi, kui ka teadlikke panustajaid. See pole üldse keeruline nendel tüüpidel vahet teha. Kui miskit mulle kahtlane paistab, saadan kasutaja andmed vastavale osakonnale. Aga minu tähelepanekud on vaid 5% jälgimisest. Suurem osa teeb vastav osakond ise ning mingisugused sildistamised ja limiteerimised toimuvad ikkagi CustomerRiskAnalysis osakonna poolt.

                          Niisiis, keda siis bookied limiteerivad? Siinkohal tahaks kohe kõige levinuma müüdi purustada. Kui inimene on võidulainel, ei tähenda see limiteerimist. See ei tähenda tegelikult umbes 90% juhtudest limiteerimist. Oluline on see, kuidas neid võite on saadud...

                          Mis kasutajad langevad siis tähelepanu alla?

                          Arbitraaži otsijad. See on kõige suurem grupp. Need isikud on limiteeritud miinimumini ja suhteliselt kohe. Nad jäävad ka suhteliselt lihtsalt silma. Põhimõtteliselt Betsafe süsteemis jäävad nad 4-5 panusega vahele. Ja kabuum max 1 eur panus garanteeritud.

                          Kasutajad, kes jälgivad ainult koefitsientide liikumisi. Ehk siis kossuliin algab langema ja arvake ära, kes laivis on? Need tüübid...

                          Kasutajad, kes on panustavad ainult kohalikele liigadele ja otsivad vigu. Bookied küll üritavad kõiges targad olla, aga olgem ausad, see on raske, kohati võimatu.

                          Ja nüüd on väga oluline punkt... 2. ja 3. grupp jääb silma vaid juhul, kui nad kasutavad neid strateegiaid ja kasutavad suurte summadega. Kui sa mingeid kümnekaid või 25-kaid viskad, siis üldjuhul ei koti sa kedagi. Kui sa näed mingit viga ja muidu panustad 10 eurot ja nüüd lendad 500-ga laivi, siis sorri, sa oled radaril...

                          Jah, siinkohal on arusaadav pahameel- mis mõttes mind blokeeritakse, kui ma panen püstitatud koefitsientidele summa, mis on lubatud, siis mis õigusega mind piiratakse. Eks ta selles mõttes kassihiire mäng ka ole. Mina isiklikult väga piiramist ei poolda ja mulle meeldib mängida osavate inimeste vastu. Niimõnigi kasutaja panus annab mulle aimu, et olen valel teel. Küll aga äri seisukohast on oma raha kaitsmine tegelikult arusaadav.

                          NB1! Mitte kunagi ei ole ma nõus ega tohi teie limiite Betsafe's lihtsalt muuta. Otsused tehakse minust kõrgemal ja mul jääb teile ainult kaasa tunda.

                          NB2! Järgmises osas jagan paar endapoolset soovitust.

                          1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

                          2. osa: kontrastide maailm

                          3. osa - mida teeb telekavaataja Betsafe's


                          4. osa - kaotatud põlvkond

                          5. osa - kuidas sünnib koefitsient


                          6. osa - Mida ma koefitsientide maailmas vihkan?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            "Kasutajad, kes jälgivad ainult koefitsientide liikumisi. Ehk siis kossuliin algab langema ja arvake ära, kes laivis on? Need tüübid..."

                            Et siis kes panustavad langevale tiimile? Julgen väita, et koefi kukkumine küll ei tähenda midagi. Võibolla Eesti liigades tähendab, aga mujal küll mitte.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              "Kasutajad, kes jälgivad ainult koefitsientide liikumisi. Ehk siis kossuliin algab langema ja arvake ära, kes laivis on? Need tüübid..."

                              Et siis kes panustavad langevale tiimile? Julgen väita, et koefi kukkumine küll ei tähenda midagi. Võibolla Eesti liigades tähendab, aga mujal küll mitte.
                              Suurematele liigadele on raskem seda liikumist täpsemalt ära tabada, kuna siis pole muutused nii ühesed. Aga pidev langevale koefitsiendile panustamine toob limiteerituse kaasa.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ma tahan nii väga eksida ja ma loodan, et ma eksin, aga õhtul on oodata suurt koefitsientide rallit ühes täna Eestis toimuvas mängus.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X