320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt see eristabki mind, asjahuvilisest ja vabaajaharrastajast, inimesest, kes sellega reaalselt teenib. Mida ma oleks pidanud tegema? Tühja sellest Infonetist, aga vahetult enne mängu oleks pidanud mingis teises kontoris Flora DNB võtma ning pluss oleks garanteeritud. Panused olid 5 tunniga kardinaalselt muutunud.

    Rääkides tulevikust, siis järgmisest nädalast proovin üht projekti, millest ma esialgu siin ei kirjuta. Kui see ebaõnnestub, siis saate peagi sellest siin lugeda.

    PS! Optibetis on Otepää MK etapile 20 eurot riskivaba panust. Kas keegi oskab homsetele sõitudele mingit raudnaela soovitada?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      18.00 Ekvatoriaal-Guinea - Congo
      Under 2,0 @1,99 (Sbobet)

      Aafrika turniirist võiks veelgi rohkem kirjutada kui Aasia omast, kuid Kaspar Koort suudab seda (ning ka tegi) minust palju paremini, seega ei hakka ma otseselt kedagi tutvustama ega kellestki rääkima. Ütlen vaid, et keda informatsioon ja huvitav arvamus huvitavad, külastage Aafrika jalgpalli teemat.

      Kui rääkida sellest mängust, siis mida vastased ootavad, mida tahavad? No siin alagrupis on veel Gabon ja Burkina Faso, kes on favoriidid. Kui keegi neist tahab edasi saada, tuleb siin võita või siis vähemasti mitte kaotada.

      Arvan, et keegi tormama ei lähe, pealegi on Congol juba selline mängustiil- pehmelt öeldes mittetormav. Ja Ekvatoriaal-Guinea on üldse kahtlane võistkond, kes pole viimasel ajal üldse mänginud ja viimasel hetkel sai koha turniiril. Minu meelest ei ole erilisi eeldusi suureskooriliseks matšiks.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        18.00 Ekvatoriaal-Guinea - Congo
        Under 2,0 @1,99 (Sbobet)
        Mainin igaks juhuks, et see jäi 1-1 ja sain raha tagasi.

        Mis puudutab tänast Aasia Karika päeva. Iraan on ikka selline Iraan. Pallivaldamisprotsendiga 30 võita viimase minuti väravast mingit kusist UAE võistkonda. See tulemus mängib Jaapanile kasuks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          21.00 Alžeeria - Lõuna-Aafrika
          Over 1,75 @1,77 (Sbobet)

          Ma saan aru, et on Aafrika mängud, on tähtsa turniiri esimene mäng ja särki värki, aga see ei ole EkvatoriaalGuinea lõppude lõpuks. Nendel võistkondadel on piisavalt oskusi ja kvaliteeti ründes, et 2 väravat lüüa.

          Ma tean, et tihtipeale minu "ülemäära kõrgete" koefitsentide jaht lõppeb hoopis kaotusega, kuid minu arvates peaks julgelt mängima sellist panust.

          Kellel veel riskimistahet võib proovida Over 2.0 @2,05; Over 2,5 @2,70 või lausa ulmeline Over 3,0 @4,40.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            9.30 Lõuna Korea - Uzbekistan
            Over 1,75 @1,86 (sbobet)

            Ma võtan ette riski. Risk seisneb selles, et Lõuna-Korea on suhteliselt saamatu ründefaasis. Nende mäng on olnud siiamaani aeglane ning suunatud eelkõige vastase eksimustele. Lisaks on statistiliselt nende võistkondade 4 mängu 6-st lõppenud 1-0. Põhimõtteliselt võiks öelda, et vastupidine panus oleks palju loogilisem. Aga võistkondadel on tegelikult meeletult ründepotentsiaali, meeletult. Ja sisuliselt 2 värava eest anda nii suurt väärtust... Ühesõnaga ma veidi murdusin. Arvan, et tõenäosus, et tuleb vähemalt 2 väravat on ikka väga suur.

            12.30 Hiina - Austraalia
            Over 2,0 @1,74 (sbobet)

            Siin ei mõista ma eriti panuste väärtust. Mõlemad mängivad rünnakule (eriti Austraalia). Kui Hiina hakkab bussi parkima, siis hävivad nad see mäng ja ei pääse siit kerge nahaga. Austraalia aga ei jää seisma kodupubliku ees.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              9.30 Lõuna Korea - Uzbekistan
              Over 1,75 @1,86 (sbobet)
              0-0 jäi normaalaeg.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Telekavaataja mida arvad täna 15:30 algavast mängust Eesti U21 ja Moldova U21 vahel?

                Eesti sai alagrupis suhteliselt kindlad kaotused: Türkmenistani vastu 3:1, Soome 2:1 ja Valgevene koguni 4:0. Vastaste võidukoefid nendes mängudes olid 2.9, 1.6 ja 2.0 ehk vägagi kõrged. Vv 2:9.
                Moldova samal ajal on endiselt kaotuseta, aga jäid grupis 3ndaks, 3viiki, kõigis mängudes lasid viimasel 10 minutil endale viigivärava lüüa. Vv 4:4.

                Sellest tulenevalt suht mõistetamatu miks Moldova koefid suhteliselt kõrged:

                Otse võit 2.4
                AH 0 1.675 12 tundi tagasi 1.775
                AH -0,25 2.0
                AH -0,75 2.750 12 tundi tagasi oli 3.0
                AH -1 3.700 12 tundi tagasi oli isegi 4.1

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  9.30 Lõuna Korea - Uzbekistan

                  12.30 Hiina - Austraalia
                  Over 2,0 @1,74 (sbobet)
                  0-2

                  Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                  Telekavaataja mida arvad täna 15:30 algavast mängust Eesti U21 ja Moldova U21 vahel?

                  Eesti sai alagrupis suhteliselt kindlad kaotused: Türkmenistani vastu 3:1, Soome 2:1 ja Valgevene koguni 4:0. Vastaste võidukoefid nendes mängudes olid 2.9, 1.6 ja 2.0 ehk vägagi kõrged. Vv 2:9.
                  Moldova samal ajal on endiselt kaotuseta, aga jäid grupis 3ndaks, 3viiki, kõigis mängudes lasid viimasel 10 minutil endale viigivärava lüüa. Vv 4:4.

                  Sellest tulenevalt suht mõistetamatu miks Moldova koefid suhteliselt kõrged:

                  Otse võit 2.4
                  AH 0 1.675 12 tundi tagasi 1.775
                  AH -0,25 2.0
                  AH -0,75 2.750 12 tundi tagasi oli 3.0
                  AH -1 3.700 12 tundi tagasi oli isegi 4.1
                  Tead, miks ma arvan, et koefitsendid kõrged on? Sest suhteliselt raske on ennustada, mis motivatsioon kellelgi on. Kas moldovlased lähevad nüüd maksimumi täna püüdma? Või on hoopis Eesti see motiveeritum sats?

                  Pakun, et pigem on mõistlikum võtta näiteks Under 2,0, sest Moldova oli siis hea, kui nende vastu rünnati. Eesti ei lähe kindlasti sinna ründama ja Moldoval saab ehk veidi keerulisem olema. Samas Eesti rünnak on ka selline nagu ta on.

                  Kuigi AH 0 tundub suht kindel bet olevat.

                  PS! Päris naljakas, et 4 halvima tiimi seas on kõik balti riigid esindatud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                    Telekavaataja mida arvad täna 15:30 algavast mängust Eesti U21 ja Moldova U21 vahel?
                    Väga heade koefidega mäng, tänud tähelepanu sellele osutamast!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Samas Eesti rünnak on ka selline nagu ta on.
                      Pigem on Eesti kaitse siuke, nagu ta on. Rünnak on ilmselt paremas seisus, kui kaitse.

                      Kommentaar


                        No teiste koondiste taustal on ka rünne pask. Oleks see alagrupimäng olnud, kaotanuks Eesti 0-1 või 0-2. Laupäeval siis Leeduga eelviimase koha peale mäng.

                        23.01.2015 08.30 Iraan - Iraak
                        Iraan võidab ning total under 2,5 @3,45 (Marathonbet)

                        Iraan ja Iraak on mõlemad kaitsvad võistkonnad. Iraan on veidi tugevama tasemega kui Iraak. Penalteid tahab vähem Iraan. Ükski nende mäng siin turniiril pole O2,5 olnud. Samas U2,5, Iraani võit, Iraani kuiv võit on kõik liiga madala väärtusega.

                        Alternatiivpanused: 1. poolaeg 0-0, täpne seis 1-0, Under 1,75, Iraak ei löö väravat.

                        23.01.2015 11.30 Jaapan - UAE
                        1st Half AH -1,0 @3,30 (Marathonbet)

                        Jaapan on igas mängus esimest poolaega võitnud. Jaapanil on motivatsioon juba esimesel poolajal juhtima minna, kuna järgmine mäng on Austraaliaga ja 1 päev vähem puhkamist. Lisaks on UAE koondis saanud kauem puhata. Jaapani mängustiil, mängijate tase võimaldavad kohe alguses paremuse maksma panna. Tavaline Jaapani võit on masendavalt väike, overid on kahtlased. Kui esimest poolaega juba juhtima minnakse, siis on suur tõenäosus, et UAE hakkab lendama...

                        Alternatiivpanused: Jaapan skoorib mõlemal poolajal, Jaapan võidab mõlemad poolajad, UAE ei löö väravat
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                          23.01.2015 08.30 Iraan - Iraak
                          Iraan võidab ning total under 2,5 @3,45 (Marathonbet)
                          Ausalt öeldes mängu ei vaadanudki. Kuid see punane... Kas mees käis juba kohtunikul enne ka pinda? Suht harsh decision. Ma ei tea, mis oleks olnud, kui 2. poolajal mängiksid täiskoosseisud, aga mulle tundub, et see punane mõjutas mängukulgu minu panusele ebasoodsas joones.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                            23.01.2015 11.30 Jaapan - UAE
                            1st Half AH -1,0 @3,30 (Marathonbet)

                            UAE lööb alguses oma ainsas rünnakus värava ja saavad indu juurde. Jaapan juhib mängu, ründab, aga pole mingit tolku. Bangas on 708 eurot. Ilmselt ma see nädalavahetus mõtlen, kas jätkata edasi või kanda need 708 välja.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kas sa oled kokkuvõtte ka teinud näiteks exceli tabeli näol, et mis liigade ja milliste panustega sa võitnud/kaotanud oled. Oleks huvitav näha sellist statistikat. Minu mäletamist mööda oled sa suurema võiduprotsendiga tabanud ebapopulaarsete liigade over/under panuseid ja väiksema võiduprotsendiga populaarsete liigade ja suurte turniiride panuseid. Igaljuhul, huvitav oleks teada millised liigad ja mis sorti panused sulle kasumlikud olnud on.

                              Kommentaar


                                Tee 50€ised panused ja panusta rohkem meinstriimi ka
                                Praegu sul vist €200 per bet kui ei eksi?
                                Jätka kindlasti, huvitav lugeda aeg-ajalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X