320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, kuidas valimistel läheb, kuid Stig ja Elina said igatahes Eurovisioonile ning Milan sai viimasel minutil pendla. Need panused on mööda. Silkeborg aga toidab.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Tänastest mängudes näen väärtust Cag-Int mängus väravate mängimises. Kas on kellelgi vastuväiteid?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        21.45 Schalke 04 - Real Madrid

        Lisaks üks minu blogi esmakordne mitte jalgpalliga (ja üldse mitte spordiga seotud panus).

        Elina Born ja Stig Rästa ei võida Eesti laulu 2015 @3,55 (Olybet).

        Olybet laseb mul vähemalt sellele panustada miskit 136 eurot. Siiski õnnestus mul veel 64 eurot panustada sellele ühe teise inimese abiga.
        Minule isiklikult meeldis see lugu ainukesena mingil määral nendest kümnest. Samas ma usun, et isegi kui nad on favoriidid, siis nende võiduvõimalused on 50/50 mitte 80/20.
        bettimiskunn tegi seda taas

        Kommentaar


          22.00 Cagliari - Inter
          Over 2,5 @2,02 (Sbobet)

          Ründepotentsiaal mõlemal võistkonnal on hea. Kaitsepotentsiaal on suhteliselt halb. Koefitsent 2 eest võiks seda iseenesest proovida. Inter tahab kindlasti võita ja kohati võib olla tähelepanu võib veidi hajuda pärast Eurokarika mängu.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Napoli -1 ning sinu soovitatud Cagliari - Inter O2.5 läks täppi, aitäh-aitäh-aitäh!

            Kommentaar


              Tänane päeva küsimus:

              kas peale selle, et tegemist on play-off esimese mänguga, on veel põhjusi, miks Juve - Dortmundi mängus väravaid nii kõrgelt hinnatakse?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Noh, seni pole ükski play-off mäng üle 2 värava pakkunud. Juve grupimängudes juhtus seda vaid korra. Dortmundil küll kolm korda, aga mängudes, kus oldi Galatasaray ja Anderlechti vastu suured soosikud. Mängud Arsenaliga nägid mõlemad 2 väravat.

                Samas läheb Juve kodus kindlasti võidu peale ja Dortmund ei tule ka bussi parkima, pealegi on mõlema meeskonna kaitse viimasel ajal kärisenud.

                Pigem kalduks siiski väravatevaese mängu poole, aga üldiselt on see liiga ettearvamatu vastasseis, et üldse puutuda tahaks.

                Kommentaar


                  Mina näiteks ei panusta kunagi over/under 2,5 panuseid alla 2 koefiga. Olgem ausad, jalgpall on nii ettearvamatu, et jube raske on mingite kaitseformatsioonide või varasemate mängude pealt ennustada, kas lüüakse palju või vähe. Nii et Juve/Borussia over 2,5 oleks täitsa väärtuslik valik juba koefitsendi poolest.

                  Kommentaar


                    Tegelikult on O/U palju lihtsam ennustada mõeldes mängukäigule, kui näiteks ennustada võitjat.

                    Põhimõtteliselt eelmise nädala mängudes oli kõigis U2,5, aga kolmes mängus oli siiski 2 väravat. Over 2.0 sellele mängule on midagi 1,70 kandis. See on täitsa mängitav juba. Igatahes...

                    Mõlemad võistkonnad lähevad ikkagi võitma ja kui Dortmund ei lähegi võitma, väravat tahaks ju ikka lüüa. No vaevalt, et Klopp Torinosse 0-0 peale madistama läheb. Siinkohal meil on õigus eeldada, et tuleb ka värav, suure tõenäosusega ka enne 60ndat minutit.

                    Mis kõige olulisem on? Kuidas käituvad võistkonnad, kui lüüakse värav? Kui Juventus avab skoori, kas minnakse kuivatama? Tõenäoliselt küll, kuid samas Dortmund läheb siis ise pigem rünadma ja Dortmundil on päris OK rünne, parem kui Atalantal näiteks, kes oleks eelmises voorus Juvet äärepealt karistanud. Samas on Dortmundil väga suur risk ka kontra enda väravale saada, kui liialt pressima hakkavad. Juvel on olemas mängijaid, kes kiiretest vasturünnakutest värava lööks.

                    Kui Dortmund avab skoori? No see oleks veel parem panusele. Juvel poleks mõtet tagasi hoida ja ega Dortmund siis midagi muutma ei hakkaks. Sellisel juhul võib mäng sootuks lahtiseks minna.

                    Seda kõike kokku võttes ja arvestades seda brainfarti, mida mõlemad võistkonnad enda kaitses viimastes mängudes tekitavad, siis:

                    21.45 Juventus - Dortmund
                    Over 2.0 @1,73 (Sbobet)
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Sellise koefiga pane parem BTTS, 1:1 on täitsa reaalne...
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Julgen BTTS´ga kahelda. Ise toitun peamiselt nendest ja sellele mängule ei julge väga yes panna.1-0 reaalne.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Siit tulevadki välja erinevate inimeste erinevad lähenemised. Mina ei analüüsi kunagi eeldatavat mängukäiku nii nagu telekavaataja. Panustan sageli ainult numbrite pealt. Aga neid telekavaataja analüüse on huvitav lugeda, seega pöial püsti.

                          Näiteks ei panusta ma kunagi korvpalli undereid/overeid, kuna tegemist on minu jaoks mündiviskega 1,95 koefiga. Aga jalka over2,5 on ka sageli mündivise, aga koefitsendid on näiteks 1.70 / 2.20. Siis ma panustan alati suuremat numbrit ja segan seda strateegiat vahel ka progressive staking meetoditega nagu Fibonacci.

                          Sest mõelge, kui tihti me eeldame, et tuleb palju väravaid kuna mängivad kaks ründavat satsi, aga lüüakse ikkagi vähe kolle. Ja vastupidi. Minu jaoks on väravate arv mängus palju juhuslikum kui võitja ennustamine. Seega selles valdkonnas ma ei nõustu telekavaataja seisukohtadega. Aga ongi huvitav, et on erinevad vaatenurgad.

                          Minu süsteemi järgi oleksid tänased CL panused
                          City-Barca under 2,5 @ 2.23
                          Juve-Borussia over 2,5 @ 2.38

                          Aga reaalses elus ei pane ma raha mitte kummagile, kuna tegemist ei ole liigamängudega ja play-off stiilis mänge ma rahaga ei puutu.

                          Kommentaar


                            Panus mängis ja tänan kõiki, kes aitasid minu mõttekäigule kaasa.

                            Olen giga204-ga nõus ja samas ka pole.

                            Olen nõus, et panustamisel tasub rohkem tähele panna numbreid ja nende ebaloogilisust, kui üritada lähtuda ainult mängust endast. Minu meelest mängida tõenäosuse vastu on päris põnev ja pikas perspektiivis ka ilmselt tulukas.

                            Küll aga ainult numbrite pealt ma ei mängiks. Näiteks mingisugusele Guingamp - Monaco mängu ma ei katsuks elusees overit, kuigi O2,5 oleks ligi 3 selles mängus. Ma lihtsalt tean, et need võistkonnad ei lähe end ründefaasis seal tapma, oskuslikult panevad kõik teed kinni. Nende võistkondade kaitsemäng on tugevam kui ründemäng. Seega puhtalt numbrite pealt ei saa seda asja võtta. Samas on näiteks Man United - Chelsea ja selle emma-kumma kas O või U koefitsent oleks üle 2, siis tasuks igal juhul proovida.

                            Üks taoline eksimus tuleb mul enda blogis meelde, kui mängisid Terek ja Lokomotiv (vist oli detsembris kusagil). Lähenesin ainult numbrite pealt ning ei tahtnud arvestada sellega, et ühe treener on Rakhimov- paadunud kaitsemängija, ning teisel pool on Lokomotiv, kelle mäng on see hooaeg üles otsida tipuründaja pika palliga ja loota mingile ime läbijooksule. Oleks ma seal vähegi arvestanud mängujoonisega, oleks praegu 200 eurot rohkem.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              19.30 Ujpest - Pesci
                              Ujpest AH -0,75 @1,94 (sbobet)

                              Mitte kõikidele turniiris mainitud panustele ei mängi ma 200 eurot. See on aga see, mida mängin.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Tulemas on valimised ning paljud kontorid on teinud võimalikuks meile ka panustamise. Lihtsalt poolnaljaga enda vaatenurgast, prooviks välja sõeluda väärt koefitsente:

                                Reformierakonna võit @1,90 (paf)
                                Valimisaktiivsus üle 63% @1,75 (paf)
                                Mihkel Raud ei saa parlamenti valituks @4,0 (paf)
                                EKRE ei pääse parlamenti @5,4 (Olybet)
                                Valimisringkonna nr. 7 enim hääli kogunud - Yana Toom @1,31 (Olybet) (1000 euro panus)
                                Reformi võit checked

                                Valimisaktiivsus checked

                                Mihkel Raud (Tofoa selgitas ära ja vastupidine tasuta õlle panus checked)

                                EKRE pääses parlamenti

                                Yana Toom double check
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X