320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Sügisel nähtud Cagliari-Roma 2:2 ja Cagliari-Fiorentina 3:5 põhjal panustaks ikka väravate rohkusele. Kaks mängu pole küll eriline valim, aga ka muud tulemused kinnitavad trendi - Cagliari kodumängud on näinud keskmiselt 4,18 väravat. Neil on hämmastav kodurekord (7-2-2), võimas kodupubliku tugi ja julgus kodus jalgpalli mängida. Kui Juve vähegi tahab, peaks nad leidma ruumi korralikuks väravapeoks.

    Ja kõige selle juures pakub Marathon over 2,5 koefiks 1,91. Nobrainer minu meelest.
    Selles see võlu ongi, et nüüd on neil vastas Juventus. Robot, kes neelab neid 1-0; 2-0 võiduga. Aga see oligi esialgne mõte muidugi. Loogilisem oleks ehk tõesti overit proovida.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      18.00 Saint Ettienne - Lorient
      Saint Ettienne @1,813


      Veebruar: 73.9
      Laoseis: 811.8


      Prantsusmaa: 6/9 (1 VOID)
      Hispaania: 4/9 (2 VOID)
      Saksamaa: 2/4
      Itaalia: 0/1 (1 VOID)
      Inglismaa: 1/2
      Muu Sport: 0/2

      tarretise ja Zigmaisteri piinad veel jätkuvad.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Pingevabad mõtted:


        1. Wolfsburg - Hoffenheim
        BTTS; või üldsegi Hoffe AH 0. WOlfsburg paneb kelbast, Hoffenheim on üks selgeima plaaniga võistkond Bundesligas. BTTS oleks olnud väga hea panus. Hoffenheimil jäi palju veel löömata. AH0 Hoffele on puhas õnn. Mäng oli tegelikult võrdne ning õlekõrre tõmbas välja Wolfsburg.


        2. Crotone - Roma
        Under 3,0 või 3,5. Romal ei ole võõrsil päris sama, mis kodus. Pealegi oleks vaja säästurežiim ka vahepeal sisse lülitada. Crotone on lihtsalt megapask. Toitis, samas ei löönud Džeko penaltit sisse mängu alguses.


        3. Sampdoria - Bologna
        Aga miks mitte Sampdoria võit? Koefitsiend 2 eest ma prooviks. Bolognal oli veel nädalasisene mäng ka, mis kindlasti vaimset heaolekut võistkonnal ei tõstnud. Toitis.


        4. Sassuolo - Chievo
        Under 2,5. Sassuolo hakkab vastu seina jooksma, Chievo ei hakka kuhugi jooksma. 3ndal minutil sai Sassuolo punase kaardi. Kahjuks see muutis mängu totaalselt. Kusjuures oleks Chievo näiteks punase saanud, oleks panus mänginud.


        5. Cagliari - Juventus
        Prooviks jälle underit Juventuse mängule võõrsil, mina küll riskiks. Toitis.


        6. Villarreal - Malaga
        Kui siin mängus on mingit head väärtust, siis see on raudselt Villarreal võidab nulliga. See ei toitnud kohe üldse. Malaga lõi kohe mängu alguses värava.
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Mehed
        Martin Fourcade TOP3@1,20 (bet365). Peaks olema kindel. Jälitajatest on Fourcade parem. Boe või Doll keegi neist langeb nagunii ära (suure tõenäosusega mõlemad)

        Kui riskida, siis ma ikkagi annaksin Šipulinile veel ühe võimaluse TOP3 saada. Pealegi pakutakse selleks koefitsiendiks 7.
        Päris hea matchup tundub Schempp @1,83 vs. Moravec.

        1 möödalask vähem ja koefitsient 7 oleks olnud tõsiasi. Moravec edestas Schemppi suht kindlalt. Fourcade TOP3 oli liiga safe.
        Mul on täna tahe Lazio-Milani mängu proovida. Mulle tundub, et koefitsiendid on liiga Lazio poole kaldu (kuigi Milani kaitse on hetkel väga eksperimentaalrivistuses). Aga ma mõtlen veel.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          21.45 Lazio - Milan
          Both to score @1,793

          See on mäng, kus minu meelest on Lazio ülehinnatud. Kuid Lazio vastu ma panustada ei julge. Ei julge just Milani koosseisu probleemide tõttu.

          Miks peaks Lazio värava lööma?
          Sest nende ründemäng on suunatud kiiretele vahesöötudele. Neil on palju liikumist ründes ning mis kõige tähtsam- neil on inimesi, kes ka ära löövad. Väike vahetõrge oli Chievo vastu, aga üldiselt realiseerimisprotsent näitab seda, et too mäng oli pigem erand.

          Miks peaks Milan värava lööma?
          Sest see on nende ainuke lootus täna. Me ei hakka ju tõsimeeli arutama selle üle, et Roomast saab täna punkti vaid juhul, kui kaitse täielikult lukku panna. Kellega see lukk kinni tõmmata? Ei, härrased. Milan ei saa siit väravat löömata punktigi kätte. On vaja mängida rünnakule, otsida võimalusi sealt. Deulofeud on kõvasti usaldatud. Kas täna ka? Poisil on kiirust ning vasturünnakust võib siit midagi ehk tulla.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Mis arvad Eibar-Granada mängust?
            Ise mõtlesin proovida Granada AH+1(1,95) või X2(2,55)

            Kommentaar


              Ma mõtlen, et kunagi peab hakkama Eibari hoog ka raugema. Minu meelest on nad juba liiga pikalt laianud. Eelnevatel hooaegadel on nad kevadringides ohtralt punkte loovutanud. Samas kui võrrelda kahe võistkonna mängu, siis sürreaalne oleks Eibari vastu minna natuke. Samas Eibari kaheväravalisse võitu ma kindlasti ei usu.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                21.45 Lazio - Milan
                Both to score @1,793

                See on mäng, kus minu meelest on Lazio ülehinnatud. Kuid Lazio vastu ma panustada ei julge. Ei julge just Milani koosseisu probleemide tõttu.

                Miks peaks Lazio värava lööma?
                Sest nende ründemäng on suunatud kiiretele vahesöötudele. Neil on palju liikumist ründes ning mis kõige tähtsam- neil on inimesi, kes ka ära löövad. Väike vahetõrge oli Chievo vastu, aga üldiselt realiseerimisprotsent näitab seda, et too mäng oli pigem erand.

                Miks peaks Milan värava lööma?
                Sest see on nende ainuke lootus täna. Me ei hakka ju tõsimeeli arutama selle üle, et Roomast saab täna punkti vaid juhul, kui kaitse täielikult lukku panna. Kellega see lukk kinni tõmmata? Ei, härrased. Milan ei saa siit väravat löömata punktigi kätte. On vaja mängida rünnakule, otsida võimalusi sealt. Deulofeud on kõvasti usaldatud. Kas täna ka? Poisil on kiirust ning vasturünnakust võib siit midagi ehk tulla.
                Kurat, ma usun, et tuleb ära! Teen selle riski minut varem!

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  21.45 Lazio - Milan
                  Both to score @1,793



                  Veebruar: 113.55
                  Laoseis: 851.45


                  Prantsusmaa: 6/9 (1 VOID)
                  Hispaania: 4/9 (2 VOID)
                  Saksamaa: 2/4
                  Itaalia: 1/2 (1 VOID)
                  Inglismaa: 1/2
                  Muu Sport: 0/2

                  Zigmaister palju õnne! Oled SBT14 osavõtja.

                  Kõige põnevam on tänane päev. Kindlasti ma võtan luubi alla Meistrite Liiga mängud. On kellelgi ideid, mida teha, mis on safe bet jne?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Aitüma! Tarretis õnneks ei tundnud, et see mäng võib ära tulla. Olin ka ise viimse minutini suhteliselt ebavlevas seisukohas, kuna see aasta ei ole sealse vutiga väga kursis... Ma ise küll mängu ei näinud, aga statistika järgi oli suhteliselt napikas - 45+1 pennal ning teine värav alles 85?

                    Igatahes, proovin kõvat konkurentsi tulevases SBT-s just Eesti vuti ning kossu näol pakkuda - Mark my words!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                      Igatahes, proovin kõvat konkurentsi tulevases SBT-s just Eesti vuti ning kossu näol pakkuda - Mark my words!
                      Mazz niigi konkureerib Eesti liiga panuste eest, ära tule mu panuseid ära võtma.

                      Kommentaar


                        Kui Zigmaister on ka SBT-s sama kavala ja vastast kurnava strateegiaga, siis on meil tugev vastane juures.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kas ilma Thiago Silvata PSG suudab Barca ründetriot pidurdada? Pigem mitte. Barca over 1,5 goals @ 2 proovida ehk?

                          Kommentaar


                            Mulle endale tundub Barcelona värav selline Fourcade TOP3 stiilis safe bet. Ja ma ise arvan tõesti, et Barca pigem lööb üle 1,5. Aga ma ise kaldun arvama, et teen panuse teisele mängule. Õnneks aega on veel mõelda.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Mõlemas mängus BTTS?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kangura Vaata postitust
                                Mõlemas mängus BTTS?
                                Minu meelest on Benfica - Dortmund BTTS pigem avantüür. Palju suurem väärtus on vastupidises panuses. Ja üldse ei tasu unustada, et tegu on play-offiga- teeb võistkondi veidi ettevaatlikumaks. Küll aga ma teeks (hüpoteetiliselt) sellise kombo küll, et kõik tänased võistkonnad skoorivad ja kui üks jätaks löömata, saaks raha tagasi vms.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X