320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et kumbki kodusats Meistrite liigas täna ei kaota. Võõrsilväravaga viigi võtaksid mõlemad tiimid "enne mängu" täna meeleldi vastu.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Ma arvan, et kumbki kodusats Meistrite liigas täna ei kaota. Võõrsilväravaga viigi võtaksid mõlemad tiimid "enne mängu" täna meeleldi vastu.
      Mul for fun on täna täpselt samad panused.

      Kommentaar


        21.45 Benfica - Dortmund
        1st half goals under 1,0 @1,925

        Väga raske on panuseid teha, kui neile Zigmaister and co. kaasa ei ole elamas, aga proovime...

        Kas te olete ka tähele pannud, kui rasked on Dortmundi väljasõidud Bundesligas ning kui erinevad on sellest väljasõidud meistrite liigas (ja eurokarikates üleüldiselt) Tucheli käe all? Mina olen. Kohati on küll selline tunne, et miks te mehed ei või Darmstadti vastu ka nii mängida? Oleksite ju ammu Bayerniga esikohta jagamas. Aga on mingi kiiks selle asja juures...

        Tuchelil, nagu igal Meistrite Liigas ning karikas mängiva võistkonnatreeneril, on vaja vahepeal koosseisu roteerida. Eks mõni treener võib olla selles parem, mõni võib olla halvem, aga Tuchel on konkreetselt Football Manageri tüüpi. Roteerime, katsetame ja vaatame... Ja mida Dortmund üldiselt näeb on hulk lastud väravaid ning kaotatud punktid. Mänguskeemid on erinevad ning üldiselt pingutatakse rünnakujõuga ära, unustatakse täielikult keskväli.

        Tänaseks mänguks ennustab kicker (ja mina olen nendega nõus) formatsiooni 4-1-2-2-1. Kusjuures see allajoonitud mängijate kolmik (Weigl, Castro, Guerreiro) on muidugi toredad poisid ja rünnakul võivad palju ära teha, kuid peamiselt on nende ülesanna täna balanseerida. Dortmund läheb ettevaatlikule režiimile. Tark ei torma. Sest vead mängu algusest peale võivad väga kalliks maksma minna, sest vastas on Benfica...

        Ma ei ole liiga palju kursis Benfica tegevustega ja ilmselt see, kuidas Benfica liigas mängib polegi liiga oluline. Ilmselt tasub vaid arvesse võtta mängud Porto ja Sportinguga, mis tavaliselt alustatakse samamoodi ettevaatlikult. Igal juhul on Benfica kogenud eurosarja võitleja ja ka neil pole kuhugi kiiret. Kaotusseisu jäämine ilmselgelt vähendab nende võimalusi ning parem on kannatlikult oma võimalusi oodata.

        Lähtudes sellest, et tegemist on play-offi ja analüüsides natuke kodumeeskonna seisu ja võõrsilvõistkonna olemust, on mul lihtsalt raske vastupidisele panusele loota...
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          21.45 Benfica - Dortmund
          1st half goals under 1,0 @1,925



          Veebruar: 159.8
          Laoseis: 897.7




          Prantsusmaa: 6/9 (1 VOID)
          Hispaania: 4/9 (2 VOID)
          Saksamaa: 2/4
          Itaalia: 1/2 (1 VOID)
          Inglismaa: 1/2
          Eurokarikad: 1/1
          Muu Sport: 0/2

          Ma ootan teie käest mõtteid tänastele mängudele. Saab väga põnev olema. Kas Bayern ja Real on nii selged favoriidid? Kuidas väravateturgudega lood? Kuidas hakkavad mängud välja nägema.

          Muide Barca värav ei olnud safe bet, küll aga kiidan kasutajat Halb ründaja, kes pole nii halb panustaja,
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            sama siin, kiidusõnad! Läksin ise mõlemasse mängu 1x ja toitis. BTTS minu jaoks natukene ootamatult ei toiminud... Tänaste mängude puhul tahaks taaskord BTTS peale minna. Reali kaitse on üsna haavatav koht ja Napolil hea away mängude scoring. Sama kehtib ka Bayerni kohta. Ühelgi meeskonnal pole suuri vigastusi ka, v ä Bale.

            Kommentaar


              Algselt postitas kangura Vaata postitust
              sama siin, kiidusõnad! Läksin ise mõlemasse mängu 1x ja toitis. BTTS minu jaoks natukene ootamatult ei toiminud... Tänaste mängude puhul tahaks taaskord BTTS peale minna. Reali kaitse on üsna haavatav koht ja Napolil hea away mängude scoring. Sama kehtib ka Bayerni kohta. Ühelgi meeskonnal pole suuri vigastusi ka, v ä Bale.
              Mulle jälle Real-Napoli BTTS ei meeldi. Ja mitte sellepärast, et see ei juhtu, vaid selle väärtuse pärast. Mul siin mõlguvad sellised mõtted... Reali ja Bayerni võitude tuim kombo?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Meanwhile jätkub täna aga laskesuusa MM ning luubi all on naiste 15km individuaalsõit. Antud sõidu eripära seisneb selles, et trahviringe ei sõideta, kuid iga möödalask tähendab lisaminutit võistleja ajale.

                Ehk siis otsime neid, kes on enam-vähem tulistanud ning enam-vähem tempoga ka sõitnud. Mis mulle siis on silma jäänud (Unibet on kontoriks):

                1. Enim tabamusi Domracheva @3 vs. Kaisa Mäkäräinen. Ma olen kindel, et see koefitsient on seda väärt. Domracheval on olnud 1 brainfart- sprindi püsti laskmine. Ma usun, et mingid järeldused on sellest tehtud. Kaisa tulistamisprotsent ei ole mingi saladus.

                2. Irina Starykh parim venelane @3,50. Sleptsovast ja Podchufarovast ei tasu rääkidagi. Võrreldes Akimovaga on Starykh samaväärne. Koefitsient on hea.

                3. SAFE BET Laura Dahlmeier TOP 6 @1,20.

                4. Domracheva TOP6 @1,75. Võiks proovida.

                5. Liza Vitozzi TOP10 @3. No aga miks mitte. Tüdruk on näidanud, et eraldistardis võib stabiilselt lasta ja see võib teda TOP10 tõsta küll.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ja teen ühe paralleelrubriigi (mis jääb ilmselt megalühikeseks), kus ma üritan oma Unibetis saadud boonust suurendada.

                  Praegu mul on 10 eurot. Hakkan 1.9...2.3 koefitsiendiga raha läbi mängima ja vaatame, kuhu jõuda võib. Loodan õnnele ja minimaalsele statistika uurimisele.

                  Tänased valikud: Dahlmeier TOP6 finiš; Bayerni 2. poolaja värav; Litvinov - Kometa Brno (Tšehhi hokiliiga) värav 1. kolmandikus. Koefitsient on 1,90 ja panen 10 eurot mäng.

                  Eesmärk jõuda 100 euroni. Sealt edasi hakkan võiduraha natuke kõrvale panema. Aga väga väga väga suure tõenäosusega ei jõua 100ni.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    sul vist riskivabad mõtted/panused lähevad rohkemgi pihta, kui süvaanalüüsiga saadud ennustused

                    Kommentaar


                      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                      sul vist riskivabad mõtted/panused lähevad rohkemgi pihta, kui süvaanalüüsiga saadud ennustused
                      Selle Unibeti projektiga loodan SBT-le panka teenida. Kui kaotan, siis kaotan, mingit probsi pole. Samas kui tänane läbi läheb, siis ootan iga päev teil safe bette.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mulle jälle Real-Napoli BTTS ei meeldi. Ja mitte sellepärast, et see ei juhtu, vaid selle väärtuse pärast. Mul siin mõlguvad sellised mõtted... Reali ja Bayerni võitude tuim kombo?
                        Bayerni koef on 1,44. Ma näen küll väärtust Arsenalil x2 2,8. Samas poleks midagi selle vastu kui eksiksin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Meanwhile jätkub täna aga laskesuusa MM ning luubi all on naiste 15km individuaalsõit. Antud sõidu eripära seisneb selles, et trahviringe ei sõideta, kuid iga möödalask tähendab lisaminutit võistleja ajale.

                          Ehk siis otsime neid, kes on enam-vähem tulistanud ning enam-vähem tempoga ka sõitnud. Mis mulle siis on silma jäänud (Unibet on kontoriks):

                          1. Enim tabamusi Domracheva @3 vs. Kaisa Mäkäräinen. Ma olen kindel, et see koefitsient on seda väärt. Domracheval on olnud 1 brainfart- sprindi püsti laskmine. Ma usun, et mingid järeldused on sellest tehtud. Kaisa tulistamisprotsent ei ole mingi saladus.

                          2. Irina Starykh parim venelane @3,50. Sleptsovast ja Podchufarovast ei tasu rääkidagi. Võrreldes Akimovaga on Starykh samaväärne. Koefitsient on hea.

                          3. SAFE BET Laura Dahlmeier TOP 6 @1,20.

                          4. Domracheva TOP6 @1,75. Võiks proovida.

                          5. Liza Vitozzi TOP10 @3. No aga miks mitte. Tüdruk on näidanud, et eraldistardis võib stabiilselt lasta ja see võib teda TOP10 tõsta küll.
                          Toitis siis Safe Bet ning Domracheva sai rohkem pihta kui Mäkäräinen. Ülejäänud ei õnnestunud, kuigi Akimovale tegi Starykh ära, ületas end Podchufarova veidi.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                            Bayerni koef on 1,44. Ma näen küll väärtust Arsenalil x2 2,8. Samas poleks midagi selle vastu kui eksiksin.
                            No kui suur tõenäosus on samas, et Bayern ja Real mõlemad võidavad täna? Minu meelest küll üle 50%.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ma ise olen ka pigem seda meelt, et Arsenal võib sellest paarist üllatada. Wenger arvatavasti teab, et siit paarist edasi minnes peavad nad täna kindlasti värava lööma. Kui täna jäädakse nulli peale siis vaevalt, et Emiratesil väga neil lootust on, kui võõrsilväravat kaasas pole. Olen see hooaeg oma 5-6 Bayerni mängu vaadanud ja ei näe neil seda suurt enesekindlust või võimsust, mis neil mõned aastad tagasi olnud on. Lähen täna jälle rohkem sisetunde peale välja, sest sellises faasis ainult statistikale lootma jääda oleks üsna rumal.
                              Olen üsna kindel, et värava saab Arsenal täna kätte. Palju endale sisse lastakse, seda ei oska öelda aga Mõlemad Skoorivad(1,85) oleks minu meelest üsnagi mõistlik panus. Väiksema summaga proovin ka Kodumeeskonna võitu+Mõlemad skoorivad(2,85).

                              Loodame ,et täna tuleb samasugune intrigeeriv mäng nagu seda oli eile

                              Kommentaar


                                Ma jätan täna hoopiski panustamata. Läbivat ideed ei tulnudki. Suurim mõte oli teha tuim Madrid + München võitude kombo, aga koefitsient hakkas liiga kiiresti alla minema. Ei raatsinud enam...

                                Pigem siis naudin mänge ja hoian nõrgematele pöialt.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X