320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma läksin Monaco võidu ja üle 2,5 värava peale, 2.20 kandis koef on päris magus, lisaks Tondela +2,5 Porto vastu, Juve mängus alla 3 värava ja samuti ilmselt võib Augsburgi 0 või +0,5 olla hea valik.

    Kommentaar


      Minu meelest on Porto-Tondela raudselt under.
      Juve on kahtlane, sest Palermo on tõesti pask.
      Augsburg-Leverkuseni mängu ei julgeks üldse puutuda, samamoodi Granada - Betis. Pigem jälgin.
      Minu meelest on hea koef ka Roda võidule täna.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ma võtan Tondela +2,25 ja väikse sidebetina correct score Tondela poolt vaadates 0:2 (Unibet annab 6,10 koefiks)

        Kommentaar


          mis lugupeetud kaaspanustajad arvavad Heidenheim-Stuttgart U2,5 ja võibolla isegi BTTS - No?

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Tänane laskesuusatamise etapp on küll põnev jälgimiseks, kuid ääretult igav panustamiseks. Vähemalt praeguseks hetkeks ei ole pafis (Unibetis) suurt midagi välja tulnud.

            Jah, Saksamaa on suur favoriit, aga 1,50 ei kutsuks mind seda panust mängima (pole nii safe bet midagi).

            Üks läbiv mõte minu peas siiski mõlgub. Mängiks Venemaa naiste vastu vs. Norra @2,35. Venemaa koondis on väga halb ja Akimova pole ka end liiga palju tõestada suutnud. Norra on ka selline nigel, aga võrses seisundis, miks eelistada väiksemat koefitsienti.

            Arvan, et kolmas koht võib jääda täna lahtiseks ja miks mitte ei võiks Itaalia @2,15 või Valgevene @3,25 sinna jõuda?

            EDIT! bet365 pakub, et Tšehhi ei jõua TOP3 @1,40. Minu meelest on see päeva safe bet.
            Jumala kindla peale minek oli Tšehhi TOP3 väljajäämine ju. Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis Koukalova minek oli kahtlane lõpus.

            Venemaa ikkagi oli parem Norrast, tervelt poole sekundiga. Ja noh Itaalia ja eriti Valgevene olid ikka äärmiselt kaugel TOP3-st.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              mis lugupeetud kaaspanustajad arvavad Heidenheim-Stuttgart U2,5 ja võibolla isegi BTTS - No?
              Nagu ka Härra minu lingitud uudisest täna soovitas, siis ei tasu igale asjale panustada, vaid keskenduda nendele liigadele, mida jälgid. Ise jälgin pingsamalt Prantsusmaad, Saksamaad, Hispaaniat ning Itaaliat. Natuke vähem Inglismaad. Ja jutt käib siis kõrgliigadest. Ülejäänute kohta on mul vaid mõtteid. Eurokarikates katsun ka võtta mänge nende võistkondadega, kes on mainitud liigadest. Märtsist stardib ka Venemaa kõrgliiga.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Jumala kindla peale minek oli Tšehhi TOP3 väljajäämine ju. Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis Koukalova minek oli kahtlane lõpus.

                Venemaa ikkagi oli parem Norrast, tervelt poole sekundiga. Ja noh Itaalia ja eriti Valgevene olid ikka äärmiselt kaugel TOP3-st.
                Koukalova lõpp ei olnud nüüd hull midagi, Pidhrushna on kuradi tark sportlane, sõitis kogu aeg rahulikult, hoidis lõpuks, eelmine aasta kui ta oli tipus, oli ta üks kiiremaid viimasel ringil ja suutis pea kõikidega võidelda, ideaalne näide, kuidas hoida oma jõuvarusid õigesti. See mm oli juba sõiduvormi leidmas ka vaikselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  21.45 Bastia - Monaco
                  1st half goals over 1,0 @1,781


                  Suhteliselt keeruline reede on olnud ja Void ei olegi nii halb või mis?

                  Veebruar: 200.75
                  Laoseis: 938.65


                  Prantsusmaa: 6/9 (2 VOID)
                  Hispaania: 4/9 (2 VOID)
                  Saksamaa: 2/4
                  Itaalia: 1/2 (1 VOID)
                  Inglismaa: 1/2
                  Eurokarikad: 2/2
                  Muu Sport: 0/2

                  Nii kallid lugejad ja kolleegid. Mida me nädalavahetuseks võtame? Kellel mingit head inffi, häid ideid? Mul vist on paar tükki, aga lõpliku otsuse teen nagu alati mängupäeval.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Bastia-Monaco.
                    Faen Monaco. Nädala panus läks sinna alla. Frustreeriv.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      "Mõttetu 10 euro maha mängimine"

                      Tractori värav (Iraani liiga)
                      Kometa Brno väravad O2,5 (Tšehhi hoki)
                      Porto - Tondela esimese poolaja värav

                      36,50 eurot läheb koefitisendile 2,04.
                      Iraani mäng lükati homseks nii et homme orienteeruvalt kolme paiku saan teada, mis värk selle projektiga on.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Faen Monaco. Nädala panus läks sinna alla. Frustreeriv.
                        Bastia viimased 7 kodumängu liigas:



                        Kusjuures Marseille lõi võiduvärava üleminutitel.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Täna on laskesuusatamise MM-l meeste teatesõit. Vaadates koefitsiente, on mul tekkinud järgmised mõtted:

                          1. Fourcade suudab Prantsusmaa mehi poodiumile tõsta @1,66 (bet365)

                          2. Venemaa ei pääse TOP3 @1,83 (bet365). See taust, mis on koondise ümber, kindlasti ei aita kaasa. Pärast eilset naiste feili, on surve veelgi suurem ja surve all peab Šipulin viimast etappi jooksma. Aga kas tal selleks hetkeks on veel midagi teha?

                          3. Lesser edestab Bjorndalenit 1. etapil @1,83 (paf).


                          Safe Bette ma enda arust ei täheldanud, vaadakem ja nautigem.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            21.00 Lorient - Nice
                            Lille goals over 1,25 @2,01

                            Olenemata sellest, et Prantsusmaa liigas on koduväljaku eelis tugev faktor, on minu meelest Nice võidukoefitsient küllaltki magus. Küll aga tahan ma enda panusega seda veidi kindlustada. Viimasel ajal ei ole Nice kaitsefaasis liialt palju enesekindlust näidanud ning veidi lõbusama Lorienti vastu võidakse selles küsimuses hätta jääda.

                            Küll aga, mis on minu meelest rusikas silmaauku, Nice väravad. Kuidas Nice on väravaid lööb? Läbisöödud keskelt, ärajooksmised, kõrge liini karistamine. Ja kuidas Lorient mängib kodus? Rünnakule, (suhteliselt) kõrge kaitseliiniga. Selle hooaja Lorient on tegelikult Nice jaoks loodud. Ja kui eelmises voorus suudeti mängutapva Rennes vastu 2 lüüa, siis on see hea märk (muidugi ei garanteeri veel midagi).

                            Mis mulle veel selle mängu juures meeldib on see, et viik ei rahulda tegelikult kumbagi poolt. Lorient mängib koduseid kohtumisi võidu peale ja Nice ka (vähemasti enne mängu) siit viiki ei taha. Mis tähendab, et on suur tõenäosus, et seisul 1-1 ei jää kumbki seda mängu tapma.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Pingevabu mõtteid tänasele päevale:

                              1. Marseille - Rennes under 2,5. Rennes pole suurim asi äralööja ja Marseille pole suurim asi sedasorti võistkondade hävitaja.

                              2. Angersi võit Nancy vastu. Nancy on viimased mängud suures augus olnud.

                              3. Mainzi võit Werderi vastu. Werder eksib kaitsefaasis liiga lihtsalt ja Mainz ei ole sedatüüpi sats, kes laseb liiga palju tagasi lüüa.

                              4. Dortmund - Wolfsburg over 3,0? Teate küll, kui pole kohe väga pikka aega sital käinud ja siis tuleb kõik korraga välja...

                              5. Freiburgi AH0 Hamburgeri vastu.

                              6. Atalanta väravad täna- näiteks over 2,5.

                              7. Gijon - Atletico over 2,5.

                              8. Real Madrid - Espanyol 1st half over 1,5
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                21.00 Lorient - Lille
                                Lille goals over 1,25 @2,01

                                Olenemata sellest, et Prantsusmaa liigas on koduväljaku eelis tugev faktor, on minu meelest Nice võidukoefitsient küllaltki magus. Küll aga tahan ma enda panusega seda veidi kindlustada. Viimasel ajal ei ole Nice kaitsefaasis liialt palju enesekindlust näidanud ning veidi lõbusama Lorienti vastu võidakse selles küsimuses hätta jääda.



                                Küll aga, mis on minu meelest rusikas silmaauku, Nice väravad. Kuidas Nice on väravaid lööb? Läbisöödud keskelt, ärajooksmised, kõrge liini karistamine. Ja kuidas Lorient mängib kodus? Rünnakule, (suhteliselt) kõrge kaitseliiniga. Selle hooaja Lorient on tegelikult Nice jaoks loodud. Ja kui eelmises voorus suudeti mängutapva Rennes vastu 2 lüüa, siis on see hea märk (muidugi ei garanteeri veel midagi).

                                Mis mulle veel selle mängu juures meeldib on see, et viik ei rahulda tegelikult kumbagi poolt. Lorient mängib koduseid kohtumisi võidu peale ja Nice ka (vähemasti enne mängu) siit viiki ei taha. Mis tähendab, et on suur tõenäosus, et seisul 1-1 ei jää kumbki seda mängu tapma.
                                Leiad põhjuseid miks Nice lööb täna vähemalt 2 väravat ja sellest tulenevalt panustad, et Lille lööb kaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X