320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Santos ja iii mäng on ülehomme küll...

    Kommentaar


      Mina jälle näen, et Real Sociedad on mänguliselt alavormis. Viimased võõrsilt saadud võidud Malaga ja Las Palmase käest on olnud pigem ebaloogilised. Samas Betis on selline nii ja naa. Ei julgeks üldse näppida ja ilmselgelt mul on päevakest vaja puhata Hispaania liigale panustamisest.

      Lyoni võit võib olla väärtus, lihtsalt seepärast, et see on nii ebastabiilne sats. Aga võib ka väga kergelt põruda.

      Shparkzi ideid oleks huvitav lugeda. Ladina Ameerikast olen kauge. Kuid Heerenveen kodus peaks ju loogiliselt GAE-st palju tugevam olema ning Santost eelistades näen ma väärtus. Aga sellest on Romario enda blogis ka rääkinud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        21.30 Augsburg - Leipzig
        Both teams to score @2,01

        See mõte tekkis mul umbes kolmapäeva paiku ja ma ei kavatse sellest loobuda.

        Leipzigi puhul mulle meeldib see, kuidas nad suudavad tühja koha pealt rünnakuid luua. Isegi kui vastane lükkab seina ette, suudavad nad neid lõhesid enda lühikeste keskväljasöötudega üles leida. Väga sümpaatne mänguehitus ning väga enesekindlad noored ründes. Kas Leipzigi ründes on piisavalt klassi? Jah. Kas Leipzig on võimeline väravat lööma? Jah.

        Kas Augsburg on võimeline väravat lööma? Jah. Sest Augsburg on selline "jõuga lõuga" tüüpi sats, mida sümboliseerib kõige paremini nende esiründaja Raul Bobadilla kehaehitus. Just selliste stiilide vastu ongi Leipzig kõige enam hädas kaitses olnud. Mängulisust armastavaid võistkondi (PS endast nõrgema klassiga) on Leipzig suutnud ohjeldada. Kuigi... ikkagi tuleb kaitses eksimusi, mille peamisteks põhjusteks pean ma noorust.

        Aga eks näis, mis Augsburg Arenal täna juhtuma hakkab.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Eesti Laul 2017

          Mul on hea meel, et sellisest mõttetust asjast tehakse nii suur asi. Läbi selle üritavad bookied meie panustamisvajadusi rahuldada. Minu käest saab virtuaalse high five coolbet, kes pakub ohtralt panuseid ja ma püüan ette ennustada, mis toimuma hakkab.

          Alustuseks jälle formaadist:

          Kõigepealt esineb 10 erinevat artisti (kollektiivi). Seejärel hakkab neid hindama žürii täpselt sellisel skaalal, nagu päris eurovisiooni teeb (ehk siis 1. kohta 12 punni jne). Žüriisse kuuluvad väga erinevad inimesed, alates võib-olla lugupeetud inimestest, lõpetades mitte nii väga lugupeetud inimestega. Žürii hinnagu põhjal reastatakse artistid (1. saab 10 punkti, 2. 9 jne.)

          Seejärel hakkab rahvahääletuse voor. Vooru lõppedes järjestatakse jälle artiste (1. koht saab 10 punkti, teine 9 jne). Seejärel zürii tabeli ja rahva tabeli punktid liidetakse.

          Summa põhjal arvestatakse TOP3 finalisti ning võitja otsustatakse ainult rahvahääletusel.

          Millega tasub arvestada?

          1. voorus lahjendab publiku arvamust žürii. Eelmine aasta sai tänu sellele 4. koha mikk pedaja.
          2. voorus tuleb arvestada ainult sellega, kui paljud selle esineja poolt on valmis hääletama.

          Natukene statistikat

          a) Eurovisiooni kodulehel vabatahtlik hääletus lemmiklaulu poolt Eurovisiooni süsteemis:



          b) Lauluvideote vaatamised youtubes:

          Kerli - 288 000
          Laura&Koit - 329 000
          Ariadne - 398 000
          Liis - 170 000
          Lenna - 80 000
          Rasmus Rändvee 32 000

          Pange tähele esineja Ariadne on (mulle isiklikult vähemalt) tundmatu nimi, kuid näib internetiinimeste seas suhteliselt populaarne.

          Panused:

          a) millega tasub üritada raha teenida?

          1. Esialgu mulle tundus ülihea idee teha 100-eurone panus Kerli võidule Triobetis @2,15 ning 50-eurone panus Koidu ja Laura võidule Coolbetis @3,50. Üks neist suure tõenäosusega võidab. Kuid kui Ariadne peaks finaali saama, siis võib ta täielikult selle võitja sassi lüüa. Samas, kellel 150 eurost kahju poleks, võib seda trikki proovida.

          2. Koit Toome & Laura to finish TOP3 @1,40. Kuigi niigi nõrga häälega Laura jäi haigeks, siis küll nad TOP3 ikka triivivad.

          3. Rasmus Rändvee ei saa TOP3 @1,36. Kas Rasmusele on oodata suurt publiku toetust? Ei. Ta on selles vallas umbes 6. Kui žürii teda esimeseks ei pane (mis on vähetõenäoline), siis jääbfinaalist välja.

          Panused, millel on väärtust (issand, me räägime Eesti Laulust)

          1. Ariadne vs. Elina Born 2,05. Publik on Ariadne poolel. Tasub riskida.

          2. Ariadne vs. Rasmus Rändvee @1,90. vt. eelmist punkti.

          3. Koit Toom & Laura TOP2 @1,83. nende toetus on 1-2 kohal. TOP3 on vaja lihtsalt saada, mida nad saavad.

          4. Ariadne TOP3 @3,15. Jah, kui žürii teda päris viimaseks ei pane, tal on suured lootused olla TOP3.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust

            PS: kusjuures oled tubli oraakel olnud, vahepealse suure miinuse suutsid edukaks plussiks mängida! Ma juba vaatasin, et isegi spets saab panustades vastu pükse, aga tuleb välja, et ei pruugi saada.
            Ma küll spets ei ole, pigem harrastaja. Kogu tegevus on ikkagi põhitöö kõrvalt.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Rosario Centrali ja San Lorenzo mängud jäävad ära. Argentina alaliit on omadega nii put*is, et ei suudeta hooaja teist poolt kuidagi alustada, aga see on juba pikem jutt ja mõnda teise teemasse kuuluv jutt..

              Nii et jään täna siis ilmselt selliste mängude juurde.

              Tenerife - Mirandes

              Tenerife on tabelis 4. kohal ja Mirandes on eelviimane.
              Tenerife on väga korralikus hoos hetkel. Viimati kaotati mäng 10. detsembril. Viimased 5 kodumängu on võidetud. Kodus ei ole Tenerife see hooaeg veel kordagi kaotanud. Mirandes on võõrsil täiesti saamatu. Võõrsilt on neil näidata ainult 1 võit, kui 19.02 võideti tabeli põhjas olevat Rayo Vallecanot. Muidu on 13 võõrsilmänguga löödud 8 väravat..

              Vigastusi ega mängukeelde ei tohiks olla kummalgi poolel täna.

              Tenerife võit on 1.54

              Union Berlin - Wurzburger Kickers

              Berlin on tabelis 3. kohal ja Kickers 8.

              Berlin on kodus kaotanud vaid korra ja seegi oli oktoobris (7W, 3D, 1L, +13GD). Kickers on võõrsil üsna keskpärane (3W, 3D, 4L, 0GD). Viimati suutis Kickers küll võõrsil võita 14. oktoobril Arminia Bielefeldi vastu.
              Berlin on 6 mängu kaotuseta (WWWDWL). Kickers on samal ajal 6 mängu võiduta (DLLLDL).

              NB! Berlinil jääb mängust eemale väravavaht ja left back. Rohkem vigastatuid ega mängukeelde ei tohiks kummalgi poolel olla.

              Berlini võit on 1.88. Berlin üle 1 @1.50 ja üle 1.5 @2.25 on ka mõttekohad. Viimased 5 kodumängu 2-0, 3-1, 2-1, 1-1, 2-0.


              Heerenveeni võidu võtan ka tõenäoliselt. Pole veel koefe uurinud täpsemalt.

              Kui midagi segaselt kirjutasin, siis vabanduseks on see, et mobiiliga bussis istudes on ilge jama kirjutada

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust

                Tenerife võit on 1.54
                straight win annab pisut vähe, kas sa ei proovi näiteks Tenerife AH -0,75, või pigem varblane pihus?

                Kommentaar


                  Ma pole veel jõudnud väga süveneda jah. Eks koju jõudes vaatab täpsemalt, et mis, kus ja kui paljuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.30 Augsburg - Leipzig
                    Both teams to score @2,01


                    Esimene võit ka märtsis. VOIDide rida hakkas väsitama. Samas parem VOID kui kaotus, või mis?

                    Jaanuar: -262,1
                    Veebruar: 457.15
                    Märts: 50.5
                    Laoseis: 1245.55




                    Prantsusmaa: 6/10 (2 VOID)
                    Hispaania: 7/12 (4 VOID)
                    Saksamaa: 4/6
                    Itaalia: 1/2 (1 VOID)
                    Inglismaa: 1/2
                    Eurokarikad: 4/4
                    Muu Sport: 0/2
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Ikka väga kenasti on juba päris pikalt läinud. Millal viimane kaotus oli üldse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                        Ikka väga kenasti on juba päris pikalt läinud. Millal viimane kaotus oli üldse?
                        Viimane kaotatud panus oli 18. veebruari Nice over 1,25 Lorienti vastu (kusjuures hakka või müstikasse uskuma), aga see oli see panus, mille kirjeldamisel tegin väikese näpuka ja ajasin Nice ja Lille segamine.

                        Aga eks iga positiivne seeria ka lõppeb kunagi. Tuleb kaotusi ja võite rahulikult võtta. Minu jaoks ei olegi võit niivõrd eesmärk. Pigem on rõõm otsida väärtuslike panuseid ning neid publikuga jagada.

                        Ja tagasiside on sitaks chill.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          15.30 CSKA - Zenit
                          CSKA goals under 1,0 @1,98

                          Venemaa Premier Liiga naaseb pärast talvepausi puhkuselt. Ligi 4 kuud pole mänge peetud. Eurokarikates kevadfaasi saanud said muidugi natuke jala valgeks (Zenit kaasaarvatud, kuid kaotas Anderlechtile).

                          Mis seisus on CSKA?

                          CSKA pikaaegne treener (ja tänapäeval on 7 aastat väga pikk aeg) Slutskyi otsustas lahkuda. Uueks treeneriks sai Viktor Goncharenko, kelle suurim saavutus on ilmselt BATE võit Bayerni üle alagrupifaasis.

                          CSKA-l on ilmselged finantsprobleemid. Kogu raha läks uude staadionisse ning omanik ootab nüüd kasumit sellest. Kõik. Kraanid on tühjad ja pealegi on omaniku vastu mõned kohtukeissid, mis nõuavad suuri summasid. Selles valguses ei ostnud CSKA kedagi. Üldse mitte. Ainuke enam-vähem ründaja, Traore, kes oli ka laenul, läks ära. Ründes on lootust oma noortele. Noh Olanare on ka, aga see pole eriline tase.

                          Goncharenko katsetas pausi ajal uut taktikat. CSKA, läheb ilmselt kevadest välja 3 keskkaitsjaga. See on ainuke võimalus lasta keskpoolkaitsjatel rohkem rünnata. Dzagoev, Tosic, VItinho saavad rohkem vabadust rünnakule. Aga see taktika on räigelt roostes ja eriti see osa, mis puudutab rünnakule minemist.

                          Mis seisus on Zenit?

                          Mitte kõige paremas jällegi. Euroopa Liigas langeti välja, Lucescu treenerigeeniuses kaheldakse, mängijate agendid ründavad ja pealekauba suutis Kokorin jälle oma valge Bentley-ga avarii teha. Täispask.

                          Kuidas mäng kulgeb?
                          Aga fakt on see, et Zenit hakkab olema domineeriv pool selles mängus. Hakkab palli hoidma, hakkab survet tekitama. Selles valguses on vaja kedagi, kes vasturünnakutega karistaks, aga CSKA-l ei ole seda materjali. Ei ole nii palju materjali, et tekitada 2 väravajagu võimalusi.

                          Muidugi on alati targem esimesed voorud ära oodata, kuid mäng VEB-Arenal tuleb nii põnev, et sellele ei saanud mitte panustada. Eks paistab...
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tänased pingevabad mõtted:

                            1. Orenburg - Arsenal Tula. Ilmselt tuleb väga igav ja sündmustevaene mäng. Hooaja algus, sitt ilm... 1. poolaeg lõppeb 0-0.

                            2. Mets - Rennes. Ei oota liiga palju väravaid koduvõistkonnalt. Mingisugune Metz goals under 1,0.

                            3. Montpellier - Guingamp. Puhtalt viimase aja vormi pealt, oleks Montpellieri võit hea.

                            4. Hoffenheim - Inglostadt. Minu meelest pakutakse head koefitsienti over2,5-le.

                            5. Werder - Darmstadt. Mõlemad löövad värava.

                            6. Barcelona - Celta. Julgeksin pakkuda AH -2.5 Barcale. Motivatsioonitase on erinev.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              15.30 CSKA - Zenit
                              CSKA goals under 1,0 @1,98


                              Jaanuar: -262,1
                              Veebruar: 457.15
                              Märts: 99.5
                              Laoseis: 1294.55


                              Prantsusmaa: 6/10 (2 VOID)
                              Hispaania: 7/12 (4 VOID)
                              Saksamaa: 4/6
                              Itaalia: 1/2 (1 VOID)
                              Inglismaa: 1/2
                              Venemaa: 1/1
                              Eurokarikad: 4/4
                              Muu Sport: 0/2
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Tänased pingevabad mõtted:

                                1. Orenburg - Arsenal Tula. Ilmselt tuleb väga igav ja sündmustevaene mäng. Hooaja algus, sitt ilm... 1. poolaeg lõppeb 0-0.

                                2. Mets - Rennes. Ei oota liiga palju väravaid koduvõistkonnalt. Mingisugune Metz goals under 1,0.

                                3. Montpellier - Guingamp. Puhtalt viimase aja vormi pealt, oleks Montpellieri võit hea.

                                4. Hoffenheim - Inglostadt. Minu meelest pakutakse head koefitsienti over2,5-le.

                                5. Werder - Darmstadt. Mõlemad löövad värava.

                                6. Barcelona - Celta. Julgeksin pakkuda AH -2.5 Barcale. Motivatsioonitase on erinev.
                                1. Vahel võib nii juhtuda, et suvaline standardolukord esimese 10 minuti jooksul muudab mängu kulgu, mis oli talle saatuse poolt määratud. Nii juhtus ka esimeses punktis. Täielik feil.

                                2. VOID.

                                3. Viiki jäi.

                                4. Over2,5 toitis ja kuidas veel.

                                5. Kuidas jumal küll Darmstadt ära ei löönud?

                                6. Jah, mul oli õigus.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X