320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    21.45 Napoli - Real Madrid
    1st Half under 1,25 @2,15
    Sarri otsustas vastupidi ja kes olen mina ütlema, et tal ei olnud õigus? Napoli läks rünnakule ning kuni esimese väravani käis kõva väravast-väravani andmine. Siis ehmus Real natuke ära...

    Panuse mõttes tähendab seis 1-0 pärast esimest poolaega siiski väikest võitu. Ma tänan kõiki, kes täna väikeses arutelus osalesid. Võiks seda tihedamalt lugeda enda blogis.

    Jaanuar: -262,1
    Veebruar: 457.15
    Märts: 78.25
    Laoseis: 1273.3


    Prantsusmaa: 6/10 (2 VOID)
    Hispaania: 7/13 (4 VOID)
    Saksamaa: 4/6
    Itaalia: 1/2 (1 VOID)
    Inglismaa: 1/2
    Venemaa: 1/1
    Eurokarikad: 5/5
    Muu Sport: 0/2

    Mul on homme mõtteid mõlema mängu osas, aga peab natuke veel vaatama ja mõtlema.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Põletavad küsimused:

      1. Kas Benfica on võimeline skoorima?

      2. Kas PSG üritab pigem rünnata või pigem bussi parkida?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Borussia vs Benfica mõtted. Esimene mäng tegelikult ei peegeldanud lõppskooris, Dortmund oli kõvasti üle igas elemendis,kuid lihtsalt ei suudetud ära lüüa. Eksiti penaltil ja mitmel 1-1 võimalusel. Benfica tegi aga ainult ühe löögi raamidesse ja see ka tuli ära. Borussia on sel aastal olnud aga väga heas hoos, kaotatud ongi ainult see sammune üks mäng Benficale, Borussial on küll puudujaks Reus aga usun,et see ei saa nii suurt rolli mängima kui esmapilgul võiks tunduda. Lisaks on veel Borussia tuntud väga kõva kodumeeskonnana, sinna ei ole kellelgi kunagi meeldiv mängima minna.

        Mis aga Benfica väravalöömisse puutub,siis usun,et ühe nad suudavad ikka ära lüüa.Kuigi dortmund on seda aastat võimsalt alustanud siis kaitses ei ole just alati asjad kõige kindlamad, kas või eelmisel nädalavahetusel kui mängiti Leverkuseniga lubati endale kaks tükki lüüa,küll aga löödi ise 6. Lisaks Benfica skooris igas alagrupi mängus ka vähemalt ühe kolli,kuigi vastased ei olnud sellise klassiga siis ikkkagi ka Napolile löödi 2 mänguga kolm tükki.

        Usun,et lõpuks dortmund selle mängu ikkagi võidab,aga Benfica saab siit vähemalt ühe kätte.
        Minu panused sellest mägust oleks BTTS 1.90 ja Dortmund+BTTS 2.85

        Kommentaar


          21.45 Dortmund - Benfica
          Benfica goals over 0,5 @1,800

          Olen rohukaga nõus. Dortmund oli esimeses mängus ja väärinuks kindlasti võõrsilväravat. Aga seda ei saadud...

          Nüüd on vähe pentsik olukord, Dortmund peab võitma, aga ei tohi väga väravat lasta. Nad on 3 küll võimelised lööma, aga kui Benfica peaks indu juurde saama, on kõik võimalik.

          Mina mängin siin puhtalt koefitsienti. Kas ma julgeks panustada Dortmundi clean sheedile selles mängus? Never ever. Kas või selle pärast, et see on play-off, see on meistrite liiga ja see on Dortmund ja täna läheb põnevaks.

          Kui palju on Benfical vaja, et väravat lüüa? No üks võimalus ju ikka tuleb, kuhu Dortmundil taganeda on? Igal juhul oleme õhtul targemad.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ja teise mängu kohta mina väidan, et Barca AH -1,5 @2,3 vms on väga hea panus.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              21.45 Dortmund - Benfica
              Benfica goals over 0,5 @1,800
              Oleks-poleks, aga Barca mõte lõpuks toitis vägevalt. Benfica siis ei löönudki, mängu ei näinud, ei oska midagi enam kommenteerida. Eurokarikate esimene rahaline kaotus tuli ka. Ei tea, kas homme jõuab midagi mõelda.

              Jaanuar: -262,1
              Veebruar: 457.15
              Märts: 28.25
              Laoseis: 1223.3


              Prantsusmaa: 6/10 (2 VOID)
              Hispaania: 7/13 (4 VOID)
              Saksamaa: 4/6
              Itaalia: 1/2 (1 VOID)
              Inglismaa: 1/2
              Venemaa: 1/1
              Eurokarikad: 5/6
              Muu Sport: 0/2
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ilmselgelt jätan tänase Euroopa Liiga vahele. Nendes mängudes, kus ma tunnen mõlemat võistkonda, on panused minu meelest väga 50/50 peale ära timmitud, seega ei ole ihaldusväärne.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  20.00 Nice - Caen
                  1st Half over 1,0 @2,02

                  Miks peaks esimesel poolajal värav tulema?
                  Sest Nice omab teatud käitumismustrit. Võõrsil kobistatakse-jobistatakse 1-0 võidu ning kodus surutakse vastast ning saadakse mänguliselt kindel, kuid skoorilt mitte liiga kindel võit. Ehk siis, mida ma tahan öelda on see, et Nice suure tõenäosusega haarab initsiatiivi enda kätte. Nice'l on, kellel väravat lüüa.

                  Caen teisalt on selline võistkond, kellele nõrgema poolena olek suhteliselt hästi sobib. Selliselt on nad võimelised palju rohkem võimalusi looma. Vasturünnakud toitsid väga hästi Saint-Ettienni vastu.

                  Igatahes, eks näis...
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kust sellist koeffi saab? Pigem sa vist mõtlesid Nice värav esimesel poolajal mitte 1 poolaja väravaid üle 0,5?

                    Kommentaar


                      Oi blin, over 1,0 ikka.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Lisaks mainitud panusele on minu meelest väga hea panus ka Las Palmas goals under 1,0. Ok, ühe võivad lüüa, aga teoorias võiks Espanyolile olla kodus väga sobiv mängida Las Palmase suguse võistkonna vastu.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          20.00 Nice - Caen
                          1st Half over 1,0 @2,02


                          Jah, seda ma ka kahtlustasin, et pigem tuleb VOID. Kartsin overit ka mängida, sest selle realiseerimine oleks keerulisem, kui esimesena skoorinuks Nice...

                          Jaanuar: -262,1
                          Veebruar: 457.15
                          Märts: 28.25
                          Laoseis: 1223.3


                          Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
                          Hispaania: 7/13 (4 VOID)
                          Saksamaa: 4/6
                          Itaalia: 1/2 (1 VOID)
                          Inglismaa: 1/2
                          Venemaa: 1/1
                          Eurokarikad: 5/6
                          Muu Sport: 0/2
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tänaseid mänge vaadates, viib mind mõte ikka Hispaania poole: Valencia - Gijon; Sevilla - Leganes. Väga suure tõenäosusega valin midagi sealt. Mõtted on alati teretulnud (eks mingeid mõtteid saab SBT-st ka välja lugeda).
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Valencia - Gijoni mängus oleks mõistlik BTS poole vaadata(koef 1,7-1,8).
                              Valencia jäi Atleticole eelmine mäng kindlalt alla ning kodus tahetakse kindlasti vigade parandus teha. Gijon suure tõenäosusega langeb aga neil pole enam midagi kaotada ja värava saavad arvatavasti kätte.
                              Samuti võib proovida Granada - Atletico mängus BTS(koef 2 ringis)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas saxzz Vaata postitust
                                Samuti võib proovida Granada - Atletico mängus BTS(koef 2 ringis)
                                Sellel panusel on tõesti väga suur väärtus, aga Pinnacle ei paku hetkel seda. Peaks natuke refreshima. Sevilla - Leganes mõtlesin tulise andmise peale ja paneksin rõhku esimesele poolajale. Over 1,0 pakutakse 2 ringis. Aga aega veel on nendeni.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X