320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    21.45 Granada - Atletico Madrid
    Granada goals over 0,5 @1,925

    Mis mind selle hooaja järelejäänud voorudes rõõmustab? Granada järelejäänud kodumängude vastased: Atletico, Barcelona, Valencia, Celta, Malaga, Real Madrid, Espanyol.

    Klubi on vastu seina. On vaja võtta punkte ja mitte ainult viigipunkte, vaid võidupunkte.
    Atleticol on samuti kentsakas olukord. Tegelikult ei ole nad üldse kaugel olukorrast, mil nad ei pruugi Meistrite Liigasse saada. See oleks suur löök. Ja kuna Leverkuseni vastu on põhitöö justkui tehtud, peab keskenduma täna just liiga mängule.

    Aga see kõik ei puutu asjasse. Miks ma arvan, et Granada võib täna väravat lüüa?
    1. Granada on tugev koduvõistkond. Esitused on tugevalt kodustaadioni poole kaldu.
    2. Atletico kaitsetöö ei oma see hooaeg liiga tugev kontsentratsioonitaset.
    3. Üks kobin värav võib alati juhtuda.
    4. Mulle meeldib see koefitsient.

    Kahjuks Pinnacle ei pakkunudki BTTS sellele mängule (või siis mina olen nuub ja ei leidnud). Aga jah, võib olla ka see päev, kus Atletico paneb Granada jaoks kõik teed kinni ja 50 eurot lendavad jälle Pinnacle toetuseks maha.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      21.45 Granada - Atletico Madrid
      Granada goals over 0,5 @1,925


      Jaanuar: -262,1
      Veebruar: 457.15
      Märts: -21.75
      Laoseis: 1173.3




      Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
      Hispaania: 7/14 (4 VOID)
      Saksamaa: 4/6
      Itaalia: 1/2 (1 VOID)
      Inglismaa: 1/2
      Venemaa: 1/1
      Eurokarikad: 5/6
      Muu Sport: 0/2

      Tänased pingevabad mõtted, millede vahel valin midagi:

      1. Toulouse AH +1,5 - ehk siis Lyonil ei ole sellist eelist, nagu bookied pakuvad.

      2. Liverpool - Burnley - miks mitte proovida Burnley väravat või mingisugust AH+ vms?

      3. Hamburger - Mönchenbladbach - BTTS

      4. Chievo võit Empoli vastu

      5. Udinese AH 0 Pescara vastu

      6. Inter- Atalanta over 2,5

      7. Deportivo - Barcelona, udner 3,0

      8. Villarreali AH 0 Celta vastu.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        16.00 Internazionale - Atalanta
        Over 2,5 @1,862

        Täna ma valin hästi lihtsa panuse. Minu panus baseerub tegelikult sellele, et Atalanta lööb värava. Ja kui Atalanta lööb värava, siis pole Interil mingit mõtet viigiseisu hoida. Ma ei ütle, et Inter on võimeline seda mängu võitma, kuid kindlasti ei jää nad enne seisma, kui tulemus on käes.

        Kas Atalanta on võimeline väravat lööma, kui Inter peaks juhtima minema? Jah, kvaliteeti on piisavalt- Petanga, Gomez, D'Allessandro kolmik on piisavalt kahjustusi vastastele teinud ning murdnud ka kindlamaid kaitseliine. Ja Interi kaitseliin... No ok, pilt on parem kui sügisel, aga ikkagi iga mäng on Interi mängus 15-20 brainfardi periood, kus vastastele lubatakse teha kõike.

        Muidugi on oht ka underile, sest viimane kord, kui Atalanta kuivale jäi, oli just mäng San Sirol, aga loodame, et täna seda ei juhtu.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          16.00 Internazionale - Atalanta
          Over 2,5 @1,862


          Jaanuar: -262,1
          Veebruar: 457.15
          Märts: 21.35
          Laoseis: 1216.4


          Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
          Hispaania: 7/14 (4 VOID)
          Saksamaa: 4/6
          Itaalia: 2/3 (1 VOID)
          Inglismaa: 1/2
          Venemaa: 1/1
          Eurokarikad: 5/6
          Muu Sport: 0/2
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Tänased pingevabad mõtted, millede vahel valin midagi:

            1. Toulouse AH +1,5 - ehk siis Lyonil ei ole sellist eelist, nagu bookied pakuvad. Viimasel ajal ma alahindan tugevalt Lyoni. Kui Lyon saab Romast EL-s jagu, avaldan avaliku vabanduse sellel teemal.

            2. Liverpool - Burnley - miks mitte proovida Burnley väravat või mingisugust AH+ vms? See oleks küll toitnud.

            3. Hamburger - Mönchenbladbach - BTTS Toitis.

            4. Chievo võit Empoli vastu Toitis.

            5. Udinese AH 0 Pescara vastu Toitis.

            6. Inter- Atalanta over 2,5 Toitis rämedalt.

            7. Deportivo - Barcelona, under 3,0. Mõte oli hea, aga VOID, sest Barca suutis 2 väravat sisse imeda.

            8. Villarreali AH 0 Celta vastu. Ja see ka toitis
            Üldiselt oli minu jaoks väga hea päev nii mõtetelt, kui tegudelt (isegi SBT-s suutsin seisu natuke parandada. Mis puudutab homset päeva, siis annab mõelda Lokomotiv-Krasnodar ning Lazio- Torino poole pealt.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              aga miks sa neid pingevabu mõtteid ei kasuta panustena SBT-s?

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                aga miks sa neid pingevabu mõtteid ei kasuta panustena SBT-s?
                Mul on SBT-s nats teine strateegia (päris "edukas" nagu näha võib).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ütlesin küll suure hurraaga, et panustamismaterjali on täna, aga kui mõte pähe ei tule, siis ära näpi. Oli üks mõte proovida Krasnodari O0,75 või üldist O2,0. Aga samas ei julge ka. Jätame parem täna vahele.

                  Lazio - Torino osas on koefitsiendid liiga väikesed minu meelest. Aga lainele vastupidiselt mängida ei julge.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Ma usun täiesti kindlalt Loko võitu krasnador tuleb euromängult raske trip seljataga + uus euromäng ees täna minnakse vaiksel reziimil ja loko on heas hoos ning võtab kodus asja ära kruvib tempo üles

                    Kommentaar


                      Kust sa võtad, et Lokomotiv heas hoos on?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        See Venemaa premmi voor pole ükski klubi võõrsil väravat löönud. Fun fact. Äkki Krasnodaril seekord tuleb? Üldse ollakse väga puised võõrsil senise põhjal kui lihtsalt tabelit vaadata.

                        Kahju, et Pinnacle over 0,5 ei paku. Peaks kusagil ~1,8 kanti olema over 0,75 koefitsienti järgi tuletades.

                        Aga noh, kuna neil neljapäeval euromäng, siis võib-olla tõesti minnakse 0-0 mängima.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Lokomotivi puhul tuleb mainida, et nende kõik viimased treenerid on hingelt kaitsemängu fanaatikud olnud. Yuri Semin on samasugune retrovend. Kevadest võtab veel vana hea 5-3-1-1 kasutusele ja sellest on ülikeeruline läbi saada. Krasnodari värav on siin pigem 50/50, eriti kui arvestada, et Krasnodaril on Hispaaniast tulek, kus neid suruti palju kõrgema tempoga, kui nad harjunud on.

                          Lisaks on Krasnodaril juba ammu teistsugune mängustiil, mis ei viljele nii palju pallihoidmist, kui pigem toores jõudu ja lotust, et Smolov lööb ees ära (kes see mäng üldsegi ei mängi).

                          Aga Loko võitu ma ka ei julgeks võtta, sest ees ei ole lihtsalt piisavalt kvaliteeti. Võibki selline 0-0 tulla.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            All but a win vs Krasnodar today would be a huge blow. Other teams dropped points and Shalimov can't rely on Kaboré, Gazinskiy and Smolov...

                            Mängin ka täna Lokot.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ütlesin küll suure hurraaga, et panustamismaterjali on täna, aga kui mõte pähe ei tule, siis ära näpi. Oli üks mõte proovida Krasnodari O0,75 või üldist O2,0. Aga samas ei julge ka. Jätame parem täna vahele.

                              Lazio - Torino osas on koefitsiendid liiga väikesed minu meelest. Aga lainele vastupidiselt mängida ei julge.
                              Njah. Siiski arvan, et mittepanustamine oli õigustatud. Väga riskantne mäng.

                              Ja siin oli tegelikult paar kaasarääkijat ka selle mängu osas. Ma ei taha mingil juhul maha teha kedagi. Aga nagu mäletate, siis soovitasin ja soovitan panustada ainult nendele liigadele, mida ise jälgite. Tunnistage need, kes Lokomotivi võitu ootasid, kui palju te tegelikult Venemaa liigat jälgite? Ja sry lauri, aga su väide, et Lokomotiv on hoos, oli väga eksitav.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Aga nagu mäletate, siis soovitasin ja soovitan panustada ainult nendele liigadele, mida ise jälgite. .
                                Siia +1.

                                Ainult statistika ja varasemate mängude põhjal prematch panustamine ei saa kuidagi olla +EV ettevõtmine, sest omate täpselt sama informatsioon, mida on bookied arvestanud koefitsientide määramisel, ainult selle vahega, et maksate iga panusega ka bookie marginaali kinni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X