320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaatasin mängu kõik oli loko kontrolli all ja ei muretsenud krasnadori värava pärast aga siis teine poolaeg otsustas loko täitsa kaitsesse tõmata ja täiesti eesti liigataseme kaitseprohmakad 10 min ja oligi läinud....usun siiski oli hea bet lihtsalt loko jättis ise 2-0 löömata 1 pooaeg

    Kommentaar


      Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
      vaatasin mängu kõik oli loko kontrolli all ja ei muretsenud krasnadori värava pärast aga siis teine poolaeg otsustas loko täitsa kaitsesse tõmata ja täiesti eesti liigataseme kaitseprohmakad 10 min ja oligi läinud....usun siiski oli hea bet lihtsalt loko jättis ise 2-0 löömata 1 pooaeg
      Jah, aga kui palju sa tegelikult oled eelnevalt Venemaa liigat jälginud. Kuivõrd tunned sa Lokomotivi kui klubi üldist dünaamikat? Need ei ole üldse tühjad sõnad. See põhjus, miks mu blogi sisuliselt üle aasta pausi peal oli, seisneb selles, et mul ei olnud võimalust jalgpalli sellises mahus jälgida nagu paar aastat tagasi. Ma tundsin ise, et tulemused lähevad alla ning ma ei ole enam selles mahlas. Tänu teatud sorti arengule elus, tänu Setanta kanali tulekule, ma hakkasin taas rohkem vaatama ning huvi tundma. Pane tähele, ma panustan üliharva Inglise liigale. Ma ei vaata seda ja ma ei topi oma nina sellesse. Jah, for fun, mingid eurod võib kõigele panustada. Ja SBT-s näiteks ma teen täiesti ulmelisi ja ebaloogilisi panuseid enamjaolt. Aga ma räägin siin suuremat sorti panustamisest, mida ma endiselt ei soovita kunagi teha sündmustele, millest puudub ülevaade.

      Saladuskatte all võin öelda, et need vooru kokkuvõtted on mul ka selle mõttega tehtud, et teatud tähelepanekud saaksid jäädvustatud ja mul oleks hiljem lihtsam neid leida (välja arvatud Eesti liiga, seda teen armastusest jalgpalli vastu).

      PS! Pole üldse kellegi peale vihane, loodan, et sellist muljet ei jäänud. See on oluliselt nauditavam protsess, kui käib mingisugunegi tagasiside või mõtete avaldamine. Lihtsalt ma olen kindel, et väga paljud siit tegelikult Venemaa liigat ei jälgi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Loomulikult ei jälgi venemaa liigat ma...jälgin inglismaad ja seal usun olen tugev, aga usun ikkagi mingi loogika siin rääkis Loko poolt aga ei jää taga nutma. See kõik mis sa teed siin on kiiduväärt ja olen kindel siin on salapanustajaid kes ei kirjuta midagi vastu vaid loevadki su tippe ja panustavad nii nagu sina ning võtavad infot SBT-st

        Kommentaar


          No nüüd alles jõudsin koju. Oleks vaadanud täna ilmselt Leicester-Sevilla mängu. Meeldin underi mõte ja Leicesteri backing. Sevilla on kohutavas vormis. Juve - Porto mängust soovitan eemale hoida.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Topin oma nina ka vahele , Venemaa liigat jälgisin kunagi hästi palju aga seda, siis kui Spartaki treener oli Romantsev ja Lokos Semin .Seda võitlust nende meeskondade vahel oli lausa lust vaadata, siis käiski võitlus nende kahe klubi vahel 1 ja 2 kohale , aga alati jäi peale Spartak .Lokos oli tol ajal super ründaja Zaza Dshanashija( kindlasti kirjutasin nime valesti , aga kes mäletab see teab) värvas Nigmatullin kes hiljem ka Serie A pallinud, keskel Loskov oma supertäpsete söötudega .Muidugi Spartakil oli vastu panna Filja väravas ( kes nüüdseks ka maailmameister rannakas) Titov ja Tihonov kes olid lapsepõlves mu iidolid ja mustanahaline Robson .Aga see kõik oli ammu, enam ma ei suuda Venemaa jalgpalli vaadata , nüüd ei saa öelda , et Loko ja Urali mängus võidab Loko või Spartaki ja Sibiri mängus võidab Spartak.Kvaliteet on väga muutunud või ma ei tea, aga enam ei tõmba.( ki dlasti oli Zenit ja Cska tol ajal ka kõvad satsid , aga Zeniti aeg tuli veidi hiljem ja Cska oma peale selle.)

            Kommentaar


              Kuna ma sel nädalal olin rohkem põhitööga hõivatud, siis ka täna on väga vähe aega panustamisele keskenduda. Ma ei tea, kas jõuab midagi välja mõelda.
              Atletico - Leverkuseni mäng on koheselt out. Monaco - Man City on palju huvitavam. Väravad on nii ära väänatud, kui üldse võimalik. Kõik usuvad, et tuleb rohkelt väravaid. Mina ei julgeks neid overeid niiviisi näppida. Oluliselt huvitavamad on panused esimesele poolajale. Näiteks Man City ei löö 1. poolajal @2,17. Kas super väärtus või on hoopis City värav @1,775 easy money? Monacol on samas suurusjärgus. Ma mõtisklen tunnikese selle üle.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                21.45 Monaco - Man City
                Manchester City not to score in 1st half @2,16

                Mul ei olegi sellele panusele mingit loogilist seletust. Ma lihtsalt arvan nii ja riskin vahelduseks. Jah, võin minna märtsikuu saldoga miinusesse, aga mulle tundub (väga võimalikult, et eksklikult) see haip väravate järgi selle mängus ülepingutatuna.

                Mul on sisetunne, et keegi jätab löömata esimesel poolajal ja võtan selleks võistkonnaks Manchester City. Mitte selle pärast, et City ei lähe jälel domineerivalt palli hoidma ja mitte sellepärast, et nad ei suudaks seda. Väga lihtsalt suudavad, võib olla juba mängu alguses koksavad ära ja mina nutuse näoga vaatan, kuidas 50 eurot lähevad, kuid siiski...

                Man City jaoks ei juhtu ju midagi, kui nad ei löö esimesel poolajal. Isegi kui nad jäävad 1-0 taha- mitte midagi ei juhtu. Sedasorti kindel olukord võib muuta liiga enesekindlaks, kusagil rahustada. Jah, tegu on CL playoffiga ja vaevalt tahetakse see lahendus liiga kaugele jätta.

                Ja Monaco... Kas tormab kohe rünnakule ja kiireid väravaid otsima? Kas Jardim on õppimisvõimeline? Kas ta nägi seda, et terveks mänguks jaksu ei jätku? Kas ta saab aru, et hullu tempoga 2-0 ette minnes, ei pruugi ikka kõik hästi lõppeda? Igal juhul Monaco on see, kes siin paaris peab üritama.

                Tegelikult ma loodan, et tuleb hea mäng ja kui City kavatseb 1. poolajal värava ära lüüa, tehku seda kohe alguses, et ma ei peaks närvitsema.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  No nüüd alles jõudsin koju. Oleks vaadanud täna ilmselt Leicester-Sevilla mängu. Meeldin underi mõte ja Leicesteri backing. Sevilla on kohutavas vormis.
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  21.45 Monaco - Man City
                  Manchester City not to score in 1st half @2,16
                  respekt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    21.45 Monaco - Man City
                    Manchester City not to score in 1st half @2,16


                    Jaanuar: -262,1
                    Veebruar: 457.15
                    Märts: 79.35
                    Laoseis: 1274.4


                    Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
                    Hispaania: 7/14 (4 VOID)
                    Saksamaa: 4/6
                    Itaalia: 2/3 (1 VOID)
                    Inglismaa: 1/2
                    Venemaa: 1/1
                    Eurokarikad: 6/7
                    Muu Sport: 0/2
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Tänase päeva küsimus: kas Rostov lööb väravat või mitte?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kuidas hindad Roma võimalusi 4:2 kaotusseis edasipääsuks pöörata? Lyon on küll heas hoos, kuid Roma kodus on sellise EL taseme kohta ikka üsna tugev ja nende ründevõimekuses ei tohiks nagu kahtlust olla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                          Kuidas hindad Roma võimalusi 4:2 kaotusseis edasipääsuks pöörata? Lyon on küll heas hoos, kuid Roma kodus on sellise EL taseme kohta ikka üsna tugev ja nende ründevõimekuses ei tohiks nagu kahtlust olla?
                          Ma hindan väga kõrgelt. Koefitsient 3-ga prooviks isegi niisama väikese summaga (aga see pole mu blogi point). Ma ikka endiselt ei usu Lyoni. Monacosse ma uskusin ja pidasin neid veebruari alguses City vastu favoriidiks, aga Lyon ikka ei meeldi mulle. Ei saa see periood kaua kesta, mis neil praegu kestab.
                          Teine asi on muidugi Roma, mis lihtsalt iga mänguga laguneb koost, kuna Spalletti ei viitsinud vahepeal roteerida (noh olgem ausad polnud eriti materjali ka). Lisaks on Spalletti väga sitt treener, mis puudutab eurokarikaid ja play-offe.
                          Samas Pinnacle pakub näiteks Roma võitu @1,74. Why not?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            22.05 Manchester United - Rostov
                            Rostov goals 0ver 0,5 @2,500

                            Ok, ma saan aru, et Rostov on selline kaitsest lähtuv võistkond ja värki ja et ManU-l on maailmaklassi mängijad ja üldse kõik on vinge ja äge. Aga no 2,50?

                            Jah, Rostov ei lähe ilmselgelt sinna domineerima ja palli hoidma, aga lõpp-kokkuvõttes on neil ikkagi väravat vaja ju. Ehk siis kui on vähegi mingi standardolukord või võimalus, siis võetakse see suurema keskendumisega, minnakse ehk julgemalt vasturünnakutele.

                            Ja kui ManU kohe alguses edasipääsu ära kindlustab? No siis on jälle võimalus, et kodutiim laseb veidi lõdvaks mängu lõpus. Jälle võimalus väravale.

                            Kas Rostov on võimeline väravat lööma tippsatsidele? Bayernile löödud, Atleticole löödud, PSV-st, Ajaxist ja Sparta Prahast rääkimata. Klassi ründes on, ManU on kaitses eksimuseks võimeline. Lisaks oli esmaspäeval väsitav mäng Chelsea vastu. Aga jah, kunagi ei saa välistada täielikku brainfarti venelaste poolt ja ManU kindlat edasipääsu.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              jõhker, Rostovi võit bet365s on 19.00. Võibolla tõesti oli esimeses matšis ja ka eelnevates Rostovi ainulaadsed sähvatused ja ManU teeb seekord 5-0, aga 19.00 on ikkagi...palju
                              Samas sinu bet tundub väga mõistlik ja väga head koef ka, esimest korda elus panustan kellegi tip'i peale täna. Loomulikult loodan, et ManU pannakse kotti ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                22.05 Manchester United - Rostov
                                Rostov goals 0ver 0,5 @2,500
                                Rostov ei löönud väravat. Vähemalt proovisin. See oli tõesti üks riskipanus.

                                Jaanuar: -262,1
                                Veebruar: 457.15
                                Märts: 29.35
                                Laoseis: 1224.4


                                Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
                                Hispaania: 7/14 (4 VOID)
                                Saksamaa: 4/6
                                Itaalia: 2/3 (1 VOID)
                                Inglismaa: 1/2
                                Venemaa: 1/1
                                Eurokarikad: 6/8
                                Muu Sport: 0/2
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X