320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, arvasin, et hoian ka ikkagi sellest eemale. Mäng toimub veel lisaks neutraalsel väljakul. Samas Islandil on päris mitu kvaliteetmeest puudu ja üldse kui võrrelda koosseise, siis ei tohiks Island nii suur favoriit olla. Pigem see valikturniir jälgime Kosovot.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      21.45 Horvaatia - Ukraina
      Over 2,0 @1,819


      Kuigi oleks esimesel poolajal võinud olla vabalt ka 2-3 väravat, oli 2. poolajal selge, et Horvaatia ei taha enam midagi ja Ukraina ei suuda. Panin analüüsiga mööda. Cacic on lihtsalt sedatüüpi treener.


      Jaanuar: -262,1
      Veebruar: 457.15
      Märts: -30
      Laoseis: 1165.05




      Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
      Hispaania: 7/15 (4 VOID)
      Saksamaa: 4/6 (1 VOID)
      Itaalia: 2/3 (1 VOID)
      Inglismaa: 1/2
      Venemaa: 1/1
      Eurokarikad: 6/8
      Eesti: 1/1
      Koondised: 0/1
      Muu Sport: 0/2
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


        Esmased mõtted, milles ma püüan selgusele jõuda:

        1. Gruusia 1X, või Gruusia värav. Serbia väravate mingisugune under. Gruusia väravaga panin täppi ja kes teab, kuidas oleks mäng kujunenud, kui poolaja lõpus poleks kodumeeskond endale lüüa lasknud. Aga muidu Serbiale kindel võit.

        2. Austria - Moldova 1st half over 1,0, Austria skoorib mõlemal poolajal (seda vist Pinnacle ei paku). Jääb arusaamatuks, kuidas Austria ei lükanud Moldovale esimesel poolajal. Halb mõte.

        3. Horvaatia - Ukraina- mõlemad skoorivad. Halb mõte, sest Ukraina ei olnud väga võimeline Horvaatiale skoorima.

        4. Itaalia - Albaania, under 2,5. Toitis.

        5. Kosovo AH+1,5 või isegi AH+1. Põhimõtteliselt toitis, aga tegelikkuses oli Island palju rohkem üle, kui ma arvasin.

        6. Liechtenstein - Makedoonia, Makedoonia väravate under, kui pakutakse midagi. Ei toitnud.
        Mis jääb täna silma?

        1. Fääri Saared on praegu tugevam võistkond kui Andorra. AH-1 Saartele?

        2. Eesti väravad Under 1,0, kui pakutakse sellist asja.

        3. Rootsi - Valgevene, under 2,5

        4. Belgia - Kreeka, mõlemad skoorivad

        5. Holland AH -1

        6. Portugal - Ungari, mõlemad skoorivad

        Aga tegelikult peab rohkem mõtlema. Mingit esmapilgul head ideed pole. Lähtume loogikast.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Kosovo AH kasvab, hetkel on +1,75 juba 2 kandis. Islandit nii suure favoriidina näha on üsna kahtlane. Fix lõhn on küljes.
          Ilmselt oli ikkagi publik nii julmalt Islandi peal, et see liigutaski koefe. Vähemalt mulle tundus nii.

          Kusjuures olen jälginud juba mitut Kosovo mängu (kohati küll poole silmaga) ja vähemalt ründefaasis mängitakse sellist lõbusat ja päris kenat jalgpalli, kaitsest liigutakse rünnakule üllatavalt kiirelt. Eile põrutati kastist väljast ilus pirakas latti kui mäng oli veel 0:0 ja oli veelgi omajagu häid võimalusi..
          Aga eks see kaitse neil on nagu ta on

          Kommentaar


            Luksemburgi +3 on üle kahe korralikult, ehk +3,25 vast saaks ka kuskilt hea koefiga, olen liialt optimistlik? Valikturniiril on Luksemburgi seni suurim kaotus 1-3 Hollandile. Tegu pole enam peksupoisiga, Prantsusmaa peab olema väga motiveeritud, et võõrsil purustada vastane, ainult Prantsusmaa kiire värava korral usuks Prantsusmaa väga suurt võitu. Reaalsus on see, et Luksemburg on võimeline väravat lööma, kui Prantsusmaa liiga lõdvalt võtab.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Luksemburgi +3 on üle kahe korralikult, ehk +3,25 vast saaks ka kuskilt hea koefiga, olen liialt optimistlik? Valikturniiril on Luksemburgi seni suurim kaotus 1-3 Hollandile. Tegu pole enam peksupoisiga, Prantsusmaa peab olema väga motiveeritud, et võõrsil purustada vastane, ainult Prantsusmaa kiire värava korral usuks Prantsusmaa väga suurt võitu. Reaalsus on see, et Luksemburg on võimeline väravat lööma, kui Prantsusmaa liiga lõdvalt võtab.
              Iseenesest pole üldse halb mõte autsaidereid bäkkida TOP tiimide vastu. Samas tunnistan ausalt, et ma isegi ei taha sellesse mängu ronida. Liiga ettearvamatu. Vähemalt minu jaoks.

              Mis ma siin veel mõtlesin, et äkki Šveits tahab ka Läti vastu sotid kiirelt esimesel poolajal selgeks teha. Läti koondis on hetkel väga kehv.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                19.00 Switzerland - Latvia
                Switzerland 1st Half AH-1 @1,833

                Polegi ammu nii rasket päeva panustamise maailmas olnud ja suht tõenäoline oli ka täna lihtsalt skippida. Samas blogi ja koondiste maailm ikka omajagu tõmbavad. Rohkem ei saagi ju koondiste mängudele panustada kui ainult selles rahvusvahelises pausis (plaan oli blogi taasavada suveni).

                Igatahes mulle meenutab Läti koondis kaheaasta tagust Eesti koondist Pehrssoni käe all (ainult, et reaalselt oli siis Eesti koondis tugevam). Klass kui selline võistkonnal puudub täielikult. Mingisugusest moraalist on ka raske rääkida. Organiseeritud ründemäng- sisuliselt olematu. Ja vastas on Šveitsi koondis ja seda veel võõrsil. Meenutab täpselt tonnast Eesti koondise seisu ja tookord tehti sotid juba esimesel poolajal selgeks. Ja mis on alates sellest ajast Šveitsis muutunud? Sisuliselt peale Lichtsteineri vanemaks jäämise midagi.

                Mul on väga raske ette kujutada (arvestades seda, mida Läti on viimased 30 kuud näidanud), kuidas suudavad lätlased esimese poolaja ilma väravat sisse laskmata vastu pidada. Ja kui see värav neile veel varakult ära lüüakse, siis võib antud panus väga kergelt mängida.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  19.00 Switzerland - Latvia
                  Switzerland 1st Half AH-1 @1,833


                  Päris äge on enda kuud perse keerata international breakiga. Siiski on tänaseks paar ideed. Püüan ühe neist valida.

                  Jaanuar: -262,1
                  Veebruar: 457.15
                  Märts: -80
                  Laoseis: 1115.05








                  Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
                  Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                  Saksamaa: 4/6 (1 VOID)
                  Itaalia: 2/3 (1 VOID)
                  Inglismaa: 1/2
                  Venemaa: 1/1
                  Eurokarikad: 6/8
                  Eesti: 1/1
                  Koondised: 0/2
                  Muu Sport: 0/2
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    21.45 Malta - Slovakkia
                    Malta AH +2,5 @1,757

                    Vaata, kuidas soovid, aga üldine tendents on ikka see, et kedagi ei huvita see koondisemäng nii palju, et mindaks hullult lustima. Jubekeeruline on ennast motiveerida endast oluliselt nõrgema vastase vastu täiega mängima. Pigem on eesmärgiks lihtsad 3 punkti ning tervena jõudmine klubi juurde.

                    Selles valguses ootab Slovakkiat ees "must win" mäng Malta saarel, mille võidule on nad kahtlemata favoriidid, kuid kuiväga neil seda 3-0 võitu vaja on?

                    Tegelikult see kõlab klišeena, aga sisuliselt oskavad kõik juba kaitsta ja piisava õnne korral ka rünnata. Selleks, et murda Malta või Eesti suguseid võistkondi nende kodus on vaja suurt pingutust. Ja selleks, et neid täielikult alistada peavad teatud asjad kokku langema (näiteks Malta-Šoti mängus andis kohtunik olematu penalti šotlaste kasuks).

                    Seega ma isiklikult ei näe põhjusi, miks peaks Slovakki nii väga Maltat purustama ja see kuidas see international break on möödunud, toetab mu arvamust. Üle jääb vaid vaadata ja loota...
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      21.45 Malta - Slovakkia
                      Malta AH +2,5 @1,757


                      Märtsis tuleb veel maksimaalselt ainult üks panus ja seda reedel. Üldiselt peaks international break'i suhtes pettuma. Ei tabanud pointi ära ja raiskasin 100 eurot.

                      Jaanuar: -262,1
                      Veebruar: 457.15
                      Märts: -42.15
                      Laoseis: 1152.9


                      Prantsusmaa: 6/10 (3 VOID)
                      Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                      Saksamaa: 4/6 (1 VOID)
                      Itaalia: 2/3 (1 VOID)
                      Inglismaa: 1/2
                      Venemaa: 1/1
                      Eurokarikad: 6/8
                      Eesti: 1/1
                      Koondised: 1/3
                      Muu Sport: 0/2
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        jalgpallipanustamise koha pealt täitsa mõttetu nädal - andke meile klubijalgpall tagasi!

                        Kommentaar


                          Kas Eesti suudab täna 1 ära lüüa @ 2.25? Ise kohal, teeks mängu vaatamise huvitavamaks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Calva Vaata postitust
                            Kas Eesti suudab täna 1 ära lüüa @ 2.25? Ise kohal, teeks mängu vaatamise huvitavamaks!
                            Ma tean, et sa sedamoodi ei mõelnud ja panustamisel võib olla väga palju eesmärke, aga ma ei panustaks ja soovitaks panustada raha mängu põnevamaks muutmiseks. Lihtsalt minu hoiak. Isegi kui panustad paar eurot selleks, siis osta parem üks roos naisele.

                            Rääkides sellest mängust, siis tegu on sõpruskohtumisega, tegu on koondiste sõpruskohtumisega. 2,25 on äge koefitsient, aga ma skipin igal juhul. Eriti kui ma ei suutnud ametlikele koondisemängudele eriti pihta saada.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              For fun panused on pikas perspektiivis ikka pigem väga kahjulikud jah.
                              Samas selline panus nagu Horvaatia under 1.5 Pinnaclest 2.2ga on minu arust igati ok ja saab ka südame rahuga Eestile kaasa elada. Ainus aga selle juures hetkel veel on loomulikult Eesti algkoosseis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
                                Samas selline panus nagu Horvaatia under 1.5 Pinnaclest 2.2ga on minu arust igati ok ja saab ka südame rahuga Eestile kaasa elada.
                                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                                Kas Eesti suudab täna 1 ära lüüa @ 2.25? Ise kohal, teeks mängu vaatamise huvitavamaks!
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X