320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aasia valikmängudes olid favoriidid väga kindlad selle eest kodustes mängudes (loomulikult olid ka koefitsiendid olematud).
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      20.00 Guingamp - Nancy
      Guingamp @1,900

      Mul on mõttes rohkem põhjusi, miks Nancy täna kaotab ja keskendusin Kirde-Prantsusmaa meeskonna käekäigule. Ja Nancy hetkeseis on pigem kurb. Lihtsalt statistilisest vaatenurgast vaadates: 5. veebruaril võideti Nantes ning pärast seda on saadud kokku 1 punkt liigas ning löödud 3 väravat ja millest 2 on löödud eelmise vooru kodumängus autsaideri (veel hullema kui Nancy ise) Lorienti vastu.

      Miks on see nii juhtunud?
      Ennekõike tuleb vaadata treenerile ja mängijatele otsa. Pablo Correa on suurepärane inimene Nancy jaoks. Mänginud mitu hooaega võistkonnas, seejärel olnud pikka aega klubi treener. Siis korra proovinud Evianis ning siis tuli koheselt Nancysse tagasi. See, et sellel mehel valutab süda klubi pärast, ei ole kahtlustäratav. Küll aga on mees see hooaeg natuke ummikusse jooksnud ja teisalt on klubi teda ka alt vedanud. Kui eelmine aasta võideti Ligue2, siis loodetud tugevduste asemel, noh ütleme, et need tulid, kuid mitte treeneri poolt loodetud. Selline sisemine äng on kindlasti Correa tööd mõjutanud ning liiga tihti keskendub ta probleemidele mitte nende lahendamistele.

      Rääkides mängijate tasemest, siis tegelikkuses on see tõesti väga nõrk. Lisada siia paari kogenud mehe vigastused ning muud põhjused, miks alati põhikoosseis mängida ei saa, ja saame päris õhukese ja Ligue1 jaoks suhteliselt lahja mängijate nimekirja.

      Mingi hetk ei olnud Nancy võimeline enda 1. ringis püstitatud latti kõrgel hoida ja hakkas ära vajuma. Peamised vasturünnakutsoonid pandi vastaste poolt kinni ning Nancy enda kodus nõelati nende endi relvaga.

      Milleni on see viinud?
      Hetkel selleni, et pärast viimast mängu oli treener maruvihane ja ütles palju asju, mida üks treener ei tohiks oma mängijatele öelda (mõned neist jõudsid ka ajakirjanduse vahendusel inimesteni). Otsene mängijate süüdistamine on piisavalt halb märk ning näitab, et Nancyl saab olema ülikeeruline olukorrast välja minna. Kui meeskonna vorm on kehv, tähendab see üht, kuid kui võistkond on samal ajal täis erimeelsusi, siis on see hoopis midagi muud.

      Ja vastas on Guingamp, kellel ei ole skoorimisega probleeme. Ja kuigi aasta 2017 pole olnud nii viljakas kui 2016 sügis, ollakse hetkel ikkagi pigem keskmikud (kuigi valvel tasub ikka veel olla ja võtta punkte sealt, kus on seda eeldatavasti lihtsam teha, sest vahe 18. kohaga ei ole veel raudkindel).

      Suhteliselt suur risk on muidugi vahepeal olnud koondisepaus, mis on Nancyle andnud aega maha rahuneda ja end kokku võtta, kuid hetkel ma hindan Guingampi võidu tõenäosust sellest kõrgemaks.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ma alustan uut projekti. See ei too mulle mingit tulu, ei too ka lugejatele mingit tulu.

        Nimelt ma tahan katsetada koefitsientide loomisel. Ma võtan ühe liiga, millele (üldjuhul) ei ole kusagilt koefitsiente võtta. Eesti 2. liiga E/N tsoon. Kuna ise olen sellega tihedalt seotud, siis enne igat vooru teen omapoolse katsetamise 1x2 ning Under2,5 koefitsiendi näol. Vooru lõppedes võtan tulemused kokku. Vaatan, mis sellest välja tuleb.

        Esimest 2 vooru on läbi ning minu nägemus kolmandast voorust on siin:
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          kuidas sa hindad, kui edukad su koefid olid?

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            20.00 Guingamp - Nancy
            Guingamp @1,900


            Guingamp võitis, Nancy punane oli selleks suureks abiks. Märts osutus vaatamata väga heale algusele tavapäraseks kuuks, kus ma tembeldasin nulli ümber. Lõpuks jäin küll plussi, aga reaalsus on ikka plussmiinus 0. Ehk siis nüüdseks on olnud 3 täiesti erinevat kuud. Edasi ootan vähemalt märtsisugust, loodan veebruaritaolist, pelgan jaanuaritaolist.

            Jaanuar: -262,1
            Veebruar: 457.15
            Märts: 2.85
            Laoseis: 1197.9


            Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
            Hispaania: 7/15 (4 VOID)
            Saksamaa: 4/6 (1 VOID)
            Itaalia: 2/3 (1 VOID)
            Inglismaa: 1/2
            Venemaa: 1/1
            Eurokarikad: 6/8
            Eesti: 1/1
            Koondised: 1/3
            Muu Sport: 0/2
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              kuidas sa hindad, kui edukad su koefid olid?
              Edukuse hindamiseks peaksin ma need ju kusagil mängu panema. Aga koos koefitsientidega enne mänge, tuleb ka analüüs pärast mänge (siis kui kõik protokollid üleval on). Vaatame, mis sellest välja tuleb. 2. liiga huvilised võivad kaasa rääkida.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                15.00 Ufa - Lokomotiv
                Lokomotiv goals under 1,0 @1,826

                Ufa, -5 kraadi, suur lumesaju tõenäosus, eeldatav publikuhulk max. 1000 inimest...

                Ei meenuta midagi? Kõik me teame küll, kui masendav on sellistes ilmastikuoludes vutti vaadata ja uskuge mind, seda mängida on veel masendavam. Kiire mängutempo, kõrge press? Igal juhul on seda füüsiliselt raskem teha.

                Aga rääkides võistkondadest, siis Ufa on tüüpiline Venemaa liiga autsaider (kusjuures hetkel asub Lokomotivist kõrgemal ja omab 5 punkti rohkem), kelle mänguehitus on üles ehitatud lähtuvalt kaitsest. Mingit erilist talenti mängijate seas pole, meisterlikkuse puudus korvatakse meeskonnatööga. Peatreener on hetkel Sergei Semak, kelle töövilju on vast vara veel hinnata, sest ta on olnud peatreeneri rollis vaid 3 vooru.

                Lokomotivil on see-eest talenti küllaga (Venemaa liiga kohta), aga asukoht tabelis on ilmselgelt "vale". Sellel on mitmeid põhjusi:
                1. On klubi juhtkonna tasandil toimunud imelikud otsused ja liikumised juba oma 10 aastat ja hetkel näib see tee pikas perspektiivis sarnane Moskva Dinamo omaga.
                2. Selle hooaja valguses on määratud vale treener. Jah, Juri Semin on klubi legend, kes on klubi ka CL playoffi viinud, aga ta mängustiil on jäänud ikka sinna 2000date algusesse. Mitmed punktid on kaotatud seetõttu, et võistkond tõmbub kokku ja ei oska 1. viiulit mängida.

                Selles mängus peab Lokomotiv seda tegema hakkama. Peab hakkama vastast lahti muukima, otsima läbipääsu UFA 3-mehelisest kaitseliinist (mis on tegelikult 5-meheline kaitsefaasis). Ma ei väida, et Lokomotiv ei pruugi väravat täna lüüa, aga Lokomotiv ei oska sedasorti asju teha. Lisaks kõigele puudub täna ka Ari, kes saadi Krasnodarist ja kes on sedasorti mängudes ülikasulik ründaja. Ufa pole Semaki käe all veel väravat lasknud. Tegelikkuses on neil paar korda (eriti võõrsil Krasnodari vastu) vedanud, kuid see näitab ära Ufa mängustiili ja seda, et neil on parima tõrjeprotsendiga väravavaht liigas (muideks Belenov on tõrjunud ära 4 penaltit 5-st see hooaeg).

                Mina ennustan pigem tasavägist ja võitluslikku jalgpalli, mis muidugi võib tulemuse poolest osutuda ükskõik milliseks mänguks...
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Natuke ka pingevabu mõtteid teile:

                  1. Chelsea - Crystal Palace under 2,5.

                  2. Marseille- Dijon, Marseille to win to nil, BTTS NO.

                  3. Bayern - Augsburg, Augsburg AH+2,5, under 3,5

                  4. Roma - Empoli, Roma AH-2

                  5. Real Sociedad - Leganes, kuigi on puudu Vela, siis Sociedadi võit, BTTS YES

                  6. Malaga - Atletico, Atletico võit.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Edukuse hindamiseks peaksin ma need ju kusagil mängu panema. Aga koos koefitsientidega enne mänge, tuleb ka analüüs pärast mänge (siis kui kõik protokollid üleval on). Vaatame, mis sellest välja tuleb. 2. liiga huvilised võivad kaasa rääkida.
                    koefitsiendiloojana saaks sa oma edukust kontrollida, kui näiteks 3-4 selles liigas pädevat isikut teevad oma valikud - rohkem sa ilmselt kokku ei saa. Aga ütleme näiteks on sul 20 eksperti ja lased neil valida vastavalt koefitsientidele - kui jagunevad enamvähem pooleks, siis on book balansis ja kui mõnda valikut teevad näiteks 19 eksperti, siis ilmselgelt kas 1) eksisid suuresti koefitsiendi määramisel, kui see valik võidabki 2) kui see valik kaotab, siis olid sa miskitpidi teadlikum, kui ülejäänud eksperdid ja tõmbad mõnusa summa endale sisse

                    Kommentaar


                      Ma soovitaks kasutada asian handicap ja goal line ennustust. Kui ennustus jääb +-0.5 sisse võrreldes reaalse tulemusega, siis ilmselt oled kasumlik.

                      Nt. Maardu United -0.25 ja GL 3.75

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma alustan uut projekti. See ei too mulle mingit tulu, ei too ka lugejatele mingit tulu.

                        Nimelt ma tahan katsetada koefitsientide loomisel. Ma võtan ühe liiga, millele (üldjuhul) ei ole kusagilt koefitsiente võtta. Eesti 2. liiga E/N tsoon. Kuna ise olen sellega tihedalt seotud, siis enne igat vooru teen omapoolse katsetamise 1x2 ning Under2,5 koefitsiendi näol. Vooru lõppedes võtan tulemused kokku. Vaatan, mis sellest välja tuleb.

                        Esimest 2 vooru on läbi ning minu nägemus kolmandast voorust on siin:
                        Ma arvan, et su viigikoefid on jube madalad. Eriti kui enamus mängudele ennustad sa pigem over 2.5. Näiteks esimene mäng on juba Under 2.5 ja viigi puhul korralikult vastuolus. Üldiselt on rusikareegel oddside complymisel, et eeldatavalt kõrgeskoorilistes mängudes peaks ka viigi koefitsent olema üsna kõrge. Kui just pole tegu EM 2004 Rootsi vs Taani mänguga Maja cuti võiksid ka veidi väiksemaks võtta Sul enamus mängudel on see ikka üle 10%, mis väga atraktiivne pole

                        Muidu aga edu ettevõtmisel!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                          Ma soovitaks kasutada asian handicap ja goal line ennustust. Kui ennustus jääb +-0.5 sisse võrreldes reaalse tulemusega, siis ilmselt oled kasumlik.

                          Nt. Maardu United -0.25 ja GL 3.75
                          Tegelikult väärt mõte, aga esimesed voorud harjutan tavaliste 1x2 peal.

                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Ma arvan, et su viigikoefid on jube madalad. Eriti kui enamus mängudele ennustad sa pigem over 2.5. Näiteks esimene mäng on juba Under 2.5 ja viigi puhul korralikult vastuolus. Üldiselt on rusikareegel oddside complymisel, et eeldatavalt kõrgeskoorilistes mängudes peaks ka viigi koefitsent olema üsna kõrge. Kui just pole tegu EM 2004 Rootsi vs Taani mänguga Maja cuti võiksid ka veidi väiksemaks võtta Sul enamus mängudel on see ikka üle 10%, mis väga atraktiivne pole

                          Muidu aga edu ettevõtmisel!
                          Ka väärt ideed. See 10% on tõesti esimesele voorule varuks pandud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            15.00 Ufa - Lokomotiv
                            Lokomotiv goals under 1,0 @1,826


                            Paras pusimine see oli ning otsustavaks sai 1 värav, mis tuli kauglöögi rikošetist. Panus on aga VOID.

                            Jaanuar: -262,1
                            Veebruar: 457.15
                            Märts: 2.85
                            Aprill: 0.0
                            Laoseis: 1197.9


                            Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
                            Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                            Saksamaa: 4/6 (1 VOID)
                            Itaalia: 2/3 (1 VOID)
                            Inglismaa: 1/2
                            Venemaa: 1/1 (1 VOID)
                            Eurokarikad: 6/8
                            Eesti: 1/1
                            Koondised: 1/3
                            Muu Sport: 0/2
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              16.00 Chievo - Crotone
                              Chievo to win @1,847

                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Chievo vs Crotone, koduvõit, koef 1.88

                              Crotone on võõrsil olnud pehmelt öeldes kohutav, kui on võetud 14st mängust 2 punkti (sealjuures üks neist Viola vastu, kus löögid olid lilladele 26:4). Chievo kaks viimast kodumängu olid teiste Seria kotikute vastu ja sealt võeti väga kindlad võidud (2:0 vs Pescara ja 4:0 vs Empoli) ehk üldkokkuvõttes tundub, et see 1.88 on üsna no-brainer.
                              Idee selle panuse kohta andis mulle üleval tsiteeritud härra. Natuke varastan ideed, kuid lisan veel üht asja sellele. Crotonel on tõesti vähe punkte ja eriti vähe on neid võõrsil. Mis on selle põhjuseks?
                              1. Lihtne põhjus on see, et mängijate tase ei vea välja. No lihtsalt pole piisavalt meisterlikke ja kogenuid mehi, kes oleksid võimelised püsimajäämise eest võitlema.
                              2. See, kuidas Crotone mängib, mängule valitud taktikad. Need korrad, mil ma olen Crotone peale sattunud see hooaeg, on mulle avardunud imelik vaade. Võistkond ei survesta vastast tema enda poolel absoluutselt. Ja sisuliselt mingisugune vastuvõtt algab enda väljakukolmandikult. Sedaviisi mängides (ning lootes üksikutele vasturünnakutele, mida nii sügavalt on jubekeeruline väravaks konverteerida) Crotone teeb vastastele elu tegelikult palju lihtsamaks ning väravalaskmise tõenäosus on üpris suur.

                              Mis on selle panuse riskid?
                              a) see, et Chievo hooaeg on läbi ning mängitakse oma lõbuks.
                              b) sügisel suutis Crotone Chievot võita. Ehk kuigi Chievol! oli ülekaal, ei suutnud nad seda võiduks vormistada. Kas suudavad nüüd?

                              Kella kuueks oleme targemad...
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kokkuvõte "suurepärasest" eilsetest mõtetest.

                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Natuke ka pingevabu mõtteid teile:

                                1. Chelsea - Crystal Palace under 2,5. 15. minutiks oli see mõte purustatud. Samas Chelsea impotentsust väravalöömisel siiski esines. CP oli see, kes üllatas.

                                2. Marseille- Dijon, Marseille to win to nil, BTTS NO. Arvan, et see oleks olnud ikkagi väärt panus, kuigi ta lõpuks kaotas. Väravad löödi muideks standardolukordadest.

                                3. Bayern - Augsburg, Augsburg AH+2,5, under 3,5 Täiesti mööda.

                                4. Roma - Empoli, Roma AH-2 VOID

                                5. Real Sociedad - Leganes, kuigi on puudu Vela, siis Sociedadi võit, BTTS YES Sociedad ei võitnud, aga 1-1 jäi.

                                6. Malaga - Atletico, Atletico võit. Siin oleks olnud kõik korras.
                                Tänased pingevabad siis:

                                1. Ajax - Feyenoord, over 2.5

                                2. Amkar - Terek, 1st half CS 0-0.

                                3. Real Madrid - Alaves, under 4,0

                                4. Granada - Barcelona, Under 3,5, Granada AH+2.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X