320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kokkuvõte eilsetest mõtetest

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    1. Krylja Sovetov under 1,0 Panin mööda.

    2. Zenit clean sheet Panin mööda, kuigi üleüldine under oleks väga hea olnud.

    2. Stoke - Liverpool under 2,5 Panin mööda, sest Liverpool suutis end kokku võtta.

    3. Lyon goals over 2,0 Panin väga mööda. Lyoni ei puutu üldse hooaja lõpuni. Ma pakun, et see on võistkond, keda ma suudan kõige halvemini ennustada see hooaeg.

    4. Leipzigu võit Leverkuseni vastu Ja näe võitiski lõpuks. Ometigi ei toonud see mulle rõõmu.

    5. Bayern AH-1 See oli väga hea mõte.

    6. Chievo AH+ (mida antakse). Liinid olid kusagil 1,75...2 vahel. Sisuliselt on loogiline, et Juve enne Barcat mingeid täistuure ei pane.

    7. Malaga AH+ (mida antakse) Samuti väga loogiline panus.
    Tänased pingevabad:

    1. Krasnodar - CSKA over 2,0

    2. Spartak goals under 1,25

    3. Rostov AH 0

    4. Eibar goals under 1,0

    5. Guingamp AH +2

    6. Nantes AH+ 0,25

    7. Hertha võit Augsburgi vastu
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      19.00 Lokomotiv - Rostov
      Lokomotiv goals under 1,0 @2,11

      Rostov on pärast talvepausi mänginud 8 mängu. Selle tsükli sees on kohtutud 2 korda Manchester Unitediga, 2 korda Sparta Prahaga, Krasnodariga, Terekiga võõrsil. 8 mängu sees on lubatud teha enda vastu 14 raamilööki. See on alla 2 raamilöögi per mäng.

      Üldiselt on Rostov isegi hardcorim kaitsele suunatud võistkond, kui seda oli Berdõjevi Kaasani Rubin. Vaid ülima meisterlikkuse ja kannatlikkusega saab seda kaitset murda. Tuletan meelde, et sel hooajal on raskustes olnud Atletico, PSV, Manchester United- rääkimata võistkondadest nagu Sparta Praha, Ajax või mingid Venemaa tipud.

      Kas Lokomotivil on seda x-factorit, et Rostovi maha murda? Ausalt öeldes suhteliselt vähe. Lokomotiv on üsna kehv vastase survestamisel, enda tahtmise pealesurumisel. Vasturünnakud tugevama võistkonna vastu... Jah, see on Semini leib, kuid kui sinu ees on Lõuna-Venemaa buss, siis on keeruline. Isegi Ufa taolise satsi vastu oli Lokomotivil keeruline (kuigi tuleb tõded, et läbi ussim*nni saadi need võidud kätte).

      Eks väga keeruline on panustada mängudele, kus üks osalejatest on lemmiktiim, kuid objektiivselt vaadates, tulevad Rostovi võrku väravad ainult juhul, kui Rostov ise eksib. Selle tõenäosus nullilähedase surve puhul on üüratult väike.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Mis ajast ja miks on sulle Loko meeldima hakkanud? Kui tohib küsida.

        Kommentaar


          Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
          Mis ajast ja miks on sulle Loko meeldima hakkanud? Kui tohib küsida.
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          1.-2.
          Lokomotiv Moskva- Keegi siinsetest foorumikasutajatest vaevalt seda mõistab, aga ma olen Lokomotivi suur austaja. Ja millest kõik algas? Kuradima 1996 aasta Vene karika finaal, kus tugevale, võimsale ja minu poolt juba siis vihatud Spartakile astus välja tõeliste meeste brigaad. Kujutage vaid sellised nimed nagu Drozdov, Chugainov jne. Ja neid juhib Juri Semin, kes on ja jääb ainukeseks tugevaks Lokomotivi treeneriks läbi ajaloo.

          Juventus- Teine minu poolt armastatud klubi. Jah, on olnud erinevaid aegu, on seda võistkonda ka karistatud ja praegugi pole kõik päris puhas. Aga kogu Itaalia jalgpall pole minu meelest puhas. Samas kõik algas millest? See Meistrite Liiga tiitel Ajaxi vastu. Mäletan nii hästi, et Ajax oli tol hetkel suurfavoriit ja Juve poisid tegid ära selle ning võitsid. Mäletan väga hästi, kuidas ema kustutas tule mu toas ning ma salaja panin teleka tagasi tööle ja vaatasin mängu. Siiamaani Ravanelli värav silme ees.

          Jah need on 2 klubi, kelle ebaedu teeb tõeliselt kurvaks, kelle võidud tõeliselt rõõmustavad. Samas ei saa ma end nimetada tulihingeliseks fänniks, ei vaata neid iga hinna eest, ei ole valmis oma aega kulutama kusagil foorumis, et midagi rivaali fännile tõestada.

          3.-5. Siin on klubid, kelle poolt ma otseselt ei fänna, kuid tahaks, et nad oleksid võimalikult kõrgel ja alati hoian pöialt + jälgin, kuidas neil läheb.
          Kaiserslautern, Betis, Djurgarden. Põhimõtteliselt need sümpaatia tekkelood on erinevad.

          Puhvertsoon
          Siin on võistkonnad, kellele ma sümpatiseerin erineval ajal. Põhiliselt esinevad siin need võistkonnad, kes oma koduliigas on võimelised suuri ja hirmsaid troonilt kukutama. Hetkel on sellisteks võistkondadeks: Atletico, Dortmund, Marseille, Liverpool, PAOK jne.
          Lisaks antud postituses kirjutatud informatsioonile lisan ka selle, et mu isa on raudteetööline ja isapoolne suunamine (kuigi mitte nii tahtlik tegelikult) on ka aktuaalne.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            19.00 Lokomotiv - Rostov
            Lokomotiv goals under 1,0 @2,11
            Kui Semini ja Berdõjevi võistkonnad kohtuvad, siis väikeseskooriline mäng on lihtsalt sisse kodeeritud.



            Jaanuar: -262,1
            Veebruar: 457.15
            Märts: 2.85
            Aprill: 22.7
            Laoseis: 1220.6


            Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
            Hispaania: 7/15 (4 VOID)
            Saksamaa: 5/8 (1 VOID)
            Itaalia: 3/5 (2 VOID)
            Inglismaa: 1/2
            Venemaa: 2/2 (1 VOID)
            Eurokarikad: 6/8
            Eesti: 1/1
            Koondised: 1/3
            Muu Sport: 0/2
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ural - Orenburg
              Ural dnb @ 1.78

              Arvamusi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Ural - Orenburg
                Ural dnb @ 1.78

                Arvamusi?
                Ma arvan, et see on päris hea. Samas tuleb arvestada, et neljapäeval ol iUralil karikamäng, kus võideti ja saadi finaali. See jätab väga suure jälje sellele mängule. Aga üldiselt tundub see mäng mulle huvitav panustamiseks ja ma arvan, et päeva jooksul kirjutan sellest lähemalt.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kokkuvõte eilsetest mõtetest



                  Tänased pingevabad:

                  1. Krasnodar - CSKA over 2,0

                  2. Spartak goals under 1,25

                  3. Rostov AH 0

                  4. Eibar goals under 1,0

                  5. Guingamp AH +2

                  6. Nantes AH+ 0,25

                  7. Hertha võit Augsburgi vastu
                  Õigluse mõttes tuleb mainida, et väga valesti mõtlesin punktidega nr. 2, 4 ning 5. Hertha võitis väga kindlalt, Krasnodar - CSKA over2,0 oli jaburalt kõrge koefitsiendiga. Nantes ei jäänud Saint Ettiennile milleski alla.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    17.30 Ural - Orenburg
                    Ural goals over 0,75 @1,800

                    Ma mõistan siinkohal riske, miks võib Uralil täna sitasti minna:
                    1. Nimetatud karikamäng neljapäeval, kuhu jäeti ohtralt jõudu ja emotsioone. Muide Venemaa liigas on see nädalasisene mäng väga suur asi. Venelased ei ole sellise tiheda graafikuga harjunud ja tihe graafik võib teinekord punkte maksta.
                    2. Orenburg ei ole eriti talendikas võistkond ning selle tõttu rõhub enamjoalt oma mängus kollektivismile, kaitsetööle. Aga selles mõttes ei erine Orenburg oluliselt Amkarist, Anzhist, keda Ural suutis võita (rääkimata väravalöömisest).
                    3. Ural on saanud viimasel ajal sellise "Venemaa liiga Narva Transi tiitli", kus mänge antakse ära. Samas Venemaal on see dünaamika teistsugune ja see mäng ei tohiks see keiss olla.

                    Aga nagu iga panuse juures, on ka siin omad riskid. Samas meile pakutakse tugevama kodumeeskonna sisuliselt väravalöömisele koefitsienti 1,8. Jag, Venemaa liiga on veidi väiksema keskmise skooriga üritus, kuid sellegipoolest on Ural tsipa tugevam kollektiiv. Lisaks ei ole neil suuri probleeme, kui vastas on bussiparkiv võistkond. Mingil määral see Uralile isegi sobib, sest siis pole liiga suurt survet kaitseliinile ja saab proovida ise ehitada. Jah, neil hakkab muidugi keeruline võimaluste loomisega, kuid paar momenti ikka tekib.

                    Lisaks ei tohiks Urali mängijatel päris ükskõik veel tabeliseisust ka olla. Miski pole kindel ja tegelikult ollakse hetkel vaid 5 punkti kaugusel üleminekumängudest, mida keegi küll Uralis ei taha (pealegi järgmised 4 mängu on Zenit, Lokomotiv, Spartak + Terek võõrsil).

                    Võib olla panen ma väga puusse, aga tundub hetkel loogiline.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Ural - Orenburg
                      Ural dnb @ 1.78

                      Arvamusi?


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      17.30 Ural - Orenburg
                      Ural goals over 0,75 @1,800


                      Jaanuar: -262,1
                      Veebruar: 457.15
                      Märts: 2.85
                      Aprill: 62.7
                      Laoseis: 1260.6


                      Prantsusmaa: 7/11 (3 VOID)
                      Hispaania: 7/15 (4 VOID)
                      Saksamaa: 5/8 (1 VOID)
                      Itaalia: 3/5 (2 VOID)
                      Inglismaa: 1/2
                      Venemaa: 3/3 (1 VOID)
                      Eurokarikad: 6/8
                      Eesti: 1/1
                      Koondised: 1/3
                      Muu Sport: 0/2
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        21.45 Dortmund - Monaco
                        Monaco to score in 1st half @2,29

                        Mul on selle mängu ja konkreetselt selle panuse osas oma loogika ja ma püüan seda selgitada. Enne, aga tahaksin mainida, et AH+1 Monacole tundub päris magus siin mängus ja hea kindlustus ka olemas, aga nüüd enda panusest...

                        Me kõik ju eeldame, et siin mängus tuleb ehk keskmisest rohkem väravaid. Igal juhul vastupidisele ma panustada ei julgeks. Samamoodi ei julgeks ma panustada sellele, et mõlemad ei löö väravat. See tundub ka loogiline. Aga millal siis Monaco peaks oma väravad lööma?

                        Nagu eelnevad CL-i mängud on näidanud, siis Monacol on probleeme füüsilise vormiga teisel poolajal. Eriti lõpus. Selline järsk äravajumine maksis head tulemust Inglismaal (lisaks ka Jardimi võistkonna kohta kohutav kaitsetöö). Samas nii Manchesteris kui ka Monacos olid prantslased rõhku pannud esimesele poolajale ja lõid korduvalt võimalusi ja skoorisid ka väravaid. Võõrsilväravad on need, mis Monacot edasi viisid ja võõrsilväravad on need, millel on suur osakaal ka Dortmundi vastu.

                        Teades sellist võistkonna omadust ära vajuda (ja Dortmund ei ole ka füüsiliselt Man Cityst nõrgem), on targem ju rõhuda esimesele poolajale.

                        Ja noh küsimus "kas Dortmund on võimeline tegema rumalusi kaitses" on puhtalt retooriline. Tugevama surve all murduvad nad väga kergelt.

                        Kahjuks ei näe ma seda mängu laivis, aga millegipärast tundub, et see on hooaja esimene mäng, mida ma kordusest ära vaatan.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          21.45 Dortmund - Monaco
                          Monaco to score in 1st half @2,29
                          Juhtus siis nii, et Pinnacle VOIDis ära selle panuse mul.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ma dubleerin. Minu panuse osas ei tohiks suurt midagi muutunud olla. Pigem on Dortmund kannatajaks siinpool. Koefitsient ka tõusis veidi...

                            Ja selline lugu, et seda saab nüüd laivis ka näha (mitte, et mul toimunud plahvatuse üle heameel oleks).

                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            21.45 Dortmund - Monaco
                            Monaco to score in 1st half @2,30

                            Mul on selle mängu ja konkreetselt selle panuse osas oma loogika ja ma püüan seda selgitada. Enne, aga tahaksin mainida, et AH+1 Monacole tundub päris magus siin mängus ja hea kindlustus ka olemas, aga nüüd enda panusest...

                            Me kõik ju eeldame, et siin mängus tuleb ehk keskmisest rohkem väravaid. Igal juhul vastupidisele ma panustada ei julgeks. Samamoodi ei julgeks ma panustada sellele, et mõlemad ei löö väravat. See tundub ka loogiline. Aga millal siis Monaco peaks oma väravad lööma?

                            Nagu eelnevad CL-i mängud on näidanud, siis Monacol on probleeme füüsilise vormiga teisel poolajal. Eriti lõpus. Selline järsk äravajumine maksis head tulemust Inglismaal (lisaks ka Jardimi võistkonna kohta kohutav kaitsetöö). Samas nii Manchesteris kui ka Monacos olid prantslased rõhku pannud esimesele poolajale ja lõid korduvalt võimalusi ja skoorisid ka väravaid. Võõrsilväravad on need, mis Monacot edasi viisid ja võõrsilväravad on need, millel on suur osakaal ka Dortmundi vastu.

                            Teades sellist võistkonna omadust ära vajuda (ja Dortmund ei ole ka füüsiliselt Man Cityst nõrgem), on targem ju rõhuda esimesele poolajale.

                            Ja noh küsimus "kas Dortmund on võimeline tegema rumalusi kaitses" on puhtalt retooriline. Tugevama surve all murduvad nad väga kergelt.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Mis siis neljandas voorus juhtus?



                              1. Kõigepealt suur üllatus juhtus Jõgevas, kus teist vooru järjest jõgevamaalased ei lasnud suurfavoriidil end võita. Vähe sellest, ei lasknud nad Merkuuril väravatki lüüa ning võitsid mängu ära. Kas Merkuur ei suuda end kokku võtta see hooaeg või hindan ma neid tugevalt üle.

                              Selle mängu video:



                              2. End kokku võtta suutsid ka Kohtla-Järve ning Santos, kes said enda jaoks väga olulised punktid.

                              3. Narva Unitedi võit oli oodatud ning nende võidukoefitsient oleks võinud veelgi madalam olla.

                              4. Nagu oodata oligi, siis Ararat-Võru oli selline mäng, mis võis mõlemale poole kukkuda. Kokkuvõttes võitis Võru.

                              5. Legion oli samuti favoriit Maardu Unitedi vastu, samas suureks muutus skoor alles mängu lõpuks.

                              6. Kohati üllatavalt võitis Piraaja Dünamot ning ilmselt oleks ka under ära tulnud selles mängus, kui poleks esimese poolaja omaväravat https://www.facebook.com/jkpiraaja/v...5440118524365/ ning teise poolaja Dünamo vastuväravat.

                              Kokkuvõtteks ei toimunud ühtegi viiki ning olen nõus, et hindan nende esinemist veidike üle.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Uus voor, uued mõtted:
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X