320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    KüKKi kohta nii palju, et lubasin kõigile, et kes soovivad osaleda neile ka eriluba taotleme.
    Grisha kohta ma ei loodagi, et eriloa saame. Mehe enda sõnul ta hetkeseisuga aastalõpukal kellegi teise eest ei plaani mängida.
    Meil oli algselt 3 vv, aga kõigi jaoks oleks vaja eriluba, sest nad mängivad teistel turniiridel. Kui luba ei saada, siis pean ise väravas olema
    Ja see Gerli kartmine on minu arvates päris naljakas, mõelge nüüd natuke peaga.

    KüKK tahab samuti, et see üritus oleks fun ja võidu peale me kindlasti mängima ei lähe, kaotama samuti mitte. Lihtsalt naudime seda üritust nagu ka eelmisel aastal.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      KüKKi kohta nii palju, et lubasin kõigile, et kes soovivad osaleda neile ka eriluba taotleme.
      Grisha kohta ma ei loodagi, et eriloa saame. Mehe enda sõnul ta hetkeseisuga aastalõpukal kellegi teise eest ei plaani mängida.
      Meil oli algselt 3 vv, aga kõigi jaoks oleks vaja eriluba, sest nad mängivad teistel turniiridel. Kui luba ei saada, siis pean ise väravas olema
      Ja see Gerli kartmine on minu arvates päris naljakas, mõelge nüüd natuke peaga.

      KüKK tahab samuti, et see üritus oleks fun ja võidu peale me kindlasti mängima ei lähe, kaotama samuti mitte. Lihtsalt naudime seda üritust nagu ka eelmisel aastal.
      ei taha teravat tõmmata,aga turniiri nimi on "Fänniturniir" . Järelikult võivad sellest osa võtta vaid klubide fännid ja siis see üks lubatud liigamängija! Miks alati on vaja mingeid erandeid taotleda ? Kuidas on KÜKK seotud fännidega??
      Kui on selgelt öeldud,et iga mängija võib osaldeda vaid ühel turniiril, siis kas tõesti on sellest raske aru saada?
      soccernet.ee võiks olla ka karmim sellega ja jätta turniiri ikka fännide pärusmaaks!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Kuidas on KÜKK seotud fännidega??
        KüKK on seotud päris palju fännidega.
        Näiteks suvel, üle nädala saavad Koeru fännid oma roppu suud nende aadressil pruukida

        Minu arvates kohtunikud annavad antud turniirile värvi juurde. Ärge olge kadedad, et me eelmisel korral võitsime. Me ise ka ei uskunud, et turniiri võidame. Sel aastal oleme tiitlikaitsjad, aga ilmselgelt oleme outsiderid, nagu ka eelmisel aastal.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #34
          Iseenesest on see üsna huvitav võimalus, et kohtunikud ja fännid saavad oma aasta jooksul settinud erimeelsused sportlikus-sõbralikus keskkonnas välja higistada. Probleem on pigem selles, et see aasta tuli ebanormaalselt palju eritaotlusi (mis viimase seisuga kahjuks KÕIK ka rahuldati) ning KÜKK turniiri "võõrkehana" esitas neid kõige enam. Üks taotlustest oli näiteks Grigori Ošomkovile, kes mängib Saali Meistriliiga esikolmiku meeskonnas, kuulub saalikoondisesse ning muuhulgas võitis eelmise Aastalõpuka ML turniiiri Tallinna Kalevi koosseisus. Kui oleks 300 aktiivse eesti kohtuniku seast valinud pundi, mis erilube ei vajaks, siis ei oleks keegi vast erilist tähelepanu "kollastele" pööranud..

          Ma saan aru, et järgmine samm on korraldajatel meeskondi veenda vutiässasid mitte kasutama. Loodan, et see operatsioon õnnestub ja saame selle totaka probleem seljataha jätta..

          Kommentaar


            #35
            Olge rahulikud, Grisha ei mängi. Mis on teiste võistkonna tõenäoliselt õiglane.
            Väike täpsustus ka, Grisha ei olnud viimasel korral saalikoondises (eelmisel nv toimunud Balti turniiril) ja meistriliigas on ta tänavusel hoojal mänginud väga episoodiliselt. Suurt vutti mängis ta viimasel hooajal Rada, kes pallis 3 liigas.
            Peace!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #36
              Turniiri eelvaade on siin!

              Triobeti fänniturniir toob tribüünid platsile
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                #37
                kaasalöömiseks
                kaasaelajas_final.jpg

                Kommentaar


                  #38
                  Loodedavasti on see viimane Fänniturniir, kus on lubatud erandid! Olen päris mitme meeskonna asjapulgaga suhelnud ja kui selline erandite tegemine jätkub,siis loobuvad järgnevatest turniiridest.
                  Kui on alguses paika pandud,et iga mängija võib osaleda vaid ühes turniiril, siis ei tohiks ju mitte midagi keerulist olla.
                  See aasta on lubatud ka kasutada ühte mängijat,kes mänginud II või madalamates liigades.
                  Fänniturniir peaks ikka jääma FÄNNIDELE!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #39
                    Kas Fänniturniiril on ka vaja pilet osta??? Pean silmas neid kes meile kaasa tulevad elama?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #40
                      Loomulikult peavad, pühapäeval jääb Koeru A&O st lihtsalt igal matsil üks suur Taurus ostmata :-)
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Loomulikult peavad, pühapäeval jääb Koeru A&O st lihtsalt igal matsil üks suur Taurus ostmata :-)
                        No Rein, arvesta sellega,et koerukad tulevad suure bussiga ja see ei ole üldse odav lõbu!
                        Tallinna omadel jah lihtne,aga meie ei saa nii odavalt hakkama! Fänniturniir võiks siis ikkagi olla TASUTA!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Loodedavasti on see viimane Fänniturniir, kus on lubatud erandid! Olen päris mitme meeskonna asjapulgaga suhelnud ja kui selline erandite tegemine jätkub,siis loobuvad järgnevatest turniiridest.
                          Kui on alguses paika pandud,et iga mängija võib osaleda vaid ühes turniiril, siis ei tohiks ju mitte midagi keerulist olla.
                          See aasta on lubatud ka kasutada ühte mängijat,kes mänginud II või madalamates liigades.
                          Fänniturniir peaks ikka jääma FÄNNIDELE!
                          Oot mida? Mul jääb näiteks praegu karude eest müramata, sest olin oma klubi eest platsil. Lugesime nimelt välja, et kes kusagil mujal turniiril juba osaleb, see osaleda ei saa, kus kohast üldse mingite erandite teema päevakorda tuli?
                          Aga olge mureta, platsi kõrval olen kohal!

                          edit: ok, lugesin uuesti reegleid ja näen, et sealt jookseb erand läbi, no milleks üldse siis reegleid teha?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas elx Vaata postitust

                            edit: ok, lugesin uuesti reegleid ja näen, et sealt jookseb erand läbi, no milleks üldse siis reegleid teha?

                            No seda tahaksime ka meie teada,et milleks üldse on vaja erandeid teha, kui reeglid olemas!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #44
                              Üldiselt olen buduga seekord nõus. Tulevikus võiks olla nii, et osaleda saavad need, kes pole mänginud kõrgemal kui 3 liiga ja samal aastal kuskil mujal turniiril ei mängi (kaasa arvtud rahvaliiga) ja mingeid erandeid ei tehta.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #45
                                Jumal küll kus on alles hala. Nagu te ise fännid ütlete, siis turniiri esikoht on teisejärguline - milleks siis nii palju hädaldada ja kaagutada täiesti teisejärgulise teema üle? Turniir peaks olema fun ja kui juba ette lähete sellise virisemisega sinna turnale siis kujutan ette, kuidas pärast hakatakse siin seletama, et turniiri võitjatel oli nii ja nii palju erandiga mängijaid satsis...

                                Olge platsil ja platsi ääres ise kõvad, mitte ärge ette ära ennast hädaldage. Electric Legionil poleks midagi selle vastu olnud, kui mõni isegi meistriliiga mees oleks platsile jooksnud. Olekski ainult (V)vunki kogu üritusele juurde andnud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X