Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene 1234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 72, kokku 72

Algupärane

Kaks head leidu. Pikka põhjendust ei tule. Panama koef on kórge, kuna nad on âármiselt motiveeritud, sest neil on mehhiklastega ùks kana kitkuda. Siiski on kùlalised igas mòttes mâekòrguselt ùle ning kindlasti tahetakse váltida mulluse MM-i kvalifikataiooni supernapikat. Brasiiliale pakutakse ùsna head koefi, vòtaks vastu, aga kerge kóhklus on sees.

Panama-Mehhiko -Mehhiko@1.8
    Peruu-Brasiilia - Brasiilia@1.65

Algupärane

Üleeile öösel toimus Kolumbias üks tähelepanuväärne mäng. Nimelt mängisid Kolumbia liiga Clausura play-off'i teises poolfinaalis kaks kohalikku giganti Atletico Nacional ja Santa Fe.
    Tegu oli korduskohtumisega, avamäng lõppes 1:1 viigiga ehk Nacional võttis võõrsilt suurepärase tulemuse.

Sellegipoolest otsustati mängule minna hoopis sisuliselt U19 satsiga ja varumeestega, kuna põhisats sõitis juba Jaapanisse, kus toimub klubide MM. Esimene mäng peetakse 14. detsember jaapanlaste Kashima Antlersi vastu.

Mäng oli üsna halb kodumeeskonna seisukohast vaadates. Arvestades, et põhihooaeg võideti ja Copa Libertadoresil jõuti finaali (R.I.P. Chape), siis üsna uljalt otsustati sisuliselt mäng ära anda ning vaevalt 0:4 kaotus kedagi üllatas.

Atletico Nacional on sel aastal olnud minu arvates Lõuna-Ameerika top 3 meeskondi ning arvestades kõike eelnevalt mainitut, võib kindel olla, et mängudele tullakse topeltmotivatsiooniga.

Usun Atletico Nacionali võitu@2,10

Peagi on tulemas minult üks pikem tekst ka Kolumbia jalgpallist. Stay tuned.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Algupärane

Reaalsus:
    Koef langes mängu alguseks isegi 1,75 peale, kuid see, mis reaalselt juhtus... Kashima võitis 3:0 ning kohtub finaalis Real Madridi/Americaga. Tugev esitus Atleticolt, kaks korda ragistati isegi väravaraame, kuid meeskond tundus ülehäälestunud. Avavärava määras eestlaste lemmik Viktor Kassai videokorduse järel ning kohtumise viimase 10 minutiga lõid jaapanlased veel kaks. Põnev mäng ja äärmiselt ootamatu tulemus. Fakk.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Algupärane

Moded, kas oleks võimalik selles teemas lubada postituste muutmine? Mul oleks plaan üks 30-päevane eksperiment teha, kuid selleks oleks vaja edit võimalust.

Alternatiiv oleks vast lehe tõstmine teise teemasse, a'la "Muud liigad ning karikasarjad".

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kuni järgmise SBT-ni (märtsini) võib edit nupp ju töötada.

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nüüd saab jälle postitusi muuta.

Algupärane

Juuhuu!

Edit: Juhuu!

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Moded, kas oleks võimalik selles teemas lubada postituste muutmine? Mul oleks plaan üks 30-päevane eksperiment teha, kuid selleks oleks vaja edit võimalust.

Alternatiiv oleks vast lehe tõstmine teise teemasse, a'la "Muud liigad ning karikasarjad".
    Millal sa oma eksperimenti tutvustad`Ma olen ootuses ausalt öeldes.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Millal sa oma eksperimenti tutvustad`Ma olen ootuses ausalt öeldes.
    Sellega läheb veel natuke aega. Aga üsna peagi

Algupärane

Copa Sudamericana täna öösel. Huvitav mäng, mis silma jäi - Defensa y Justica - Sao Paulo, Argentina vs Brasiilia.

Defensa y Justica tegi mullu meeletult hea hooaja, kuid tänavu ollakse 30 seas viimase 10 seas. Sao Paulo tegi võidurelvastust. Keskväljale toodi Hiinast tagasi Jucilei ning ründeliini täiendavad Lõuna-Ameerikas lammutanud Pratto ja Wellinton Nem. Meeskond on äärmiselt ambitsioonikas ning kindlasti tullakse täna ründama.

Arvan, et koefidega on veidi puusse pandud, pigem pakuksin Sao Paulo x2 või isegi DnB. Võit on magus 3,0 ringis, kuid mängitakse ikkagi võõrsil. Mina pakun, et Sao Paulo hakkab selles mängus tegema, julgeks isegi võitu pakkuda. Lets go for it!

Algupärane

Tahaks siin teemas hakata edaspidi kirjutama igasuguseid bettimismõtteid - ka väljaspool Lõuna-Ameerikat. Kuigi Lõuna-Ameerikas on just hetkel üsna mammud mängud, siis tean, et selle mõttega nõustub iga vähegi bettimisega tegelev inimene:

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Brasiilia liiga ju täistuuridel praegu.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi