320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

football2u Lõuna-Ameerika blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Minu viis picki Prantsusmaa liiga avavoorust. Lühidalt ja põgusalt:

    1) Monaco - Toulouse - üle 2.5 värava @1.60
    Samuti meeldib mulle tegelt 0-1 händicap ja Monaco võit@1.87, kuid valin väravad. Avavoor ja Monaco on selgelt parem. Palju on veel vaja kokkumängu siluda, kuid tundub suhteliselt hea pakkuda väravaid.

    2) Lyon - Strasbourg - Lyon @1.4
    Kui esmapilgul tundus, et heldelt pakuvad, siis tegelikult on kõik õige. Aga jällegi avavoor ning Lyon pole veel jõudnude midgai pekki keerata, motivatsioon on laes ning meeskonda on tugevdatud korralikult. Suur küsimärk on väravate löömine, aga usun, et selline 1-2 lüüakse ära.
    PS! Marseille võit Dijoni üle on minu arvates sama väärtusega, kui isegi mitte kindlam. Koef on ka umbes sama.

    3) St. Etienne - Nice - viik @3.20
    Prantsusmaal on see naljakas, et sa vaatad mõnda mängu ja sa mõtled - siin tuleb viik. Seölline mõte tuli just seda mängu vaadates, kuna hooaja esimene mäng, Nice on saanud end Euroopa Liigas soojendada/väsitada ning meeskonnad peaks tasemelt olema võrdsed. Viik peaks ka mõlemat rahuldama, külalisi vast veidi enam. Pakuks ka undereid ja julgematele BTTS ja lõppskoor 1:1.

    4) Troyes - Rennes - X2 @1.43
    Troyes on liiga uustulnuk, kes end hapukurgihooajal tegelikult proovile ei pannudki. Seni nähtu põhjal julgen pakkuda neile rasket hooaega ning Rennes ei kaota seda kohtumist. Rennes polegi sel suvel kõige hullem supermarket olnud, pigem on ise tehtud ca 15-milline ost Ismaila Sarri näol. Remember the name, huh?

    5) PSG - Amiens - 0-2 händicap ja PSG võit @1.99.
    Ma suudan selle teksti siin ilma kordagi teatud nime mainimata kokku panna - sest kopp ees juba. Aga PSG tahab teha kodus võimast algust ning vahe vastasega on meeletu. Olulisi puudujaid pole, Pastore on suurepärases vormis (Wengeri loogika järgi on ta lausa signing). Raske näha siin midagi muud peale goalfesti. Ilmselt üks meeskond pargib bussi ja teine peksab bussiaknaid sisse.
    Polnud paha. Kaotused samuti napid ja tegelikult suund õige. Täna äkki uued ennustused.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #77
      Minu viis picki Prantsusmaa liiga teisest voorust. Lühidalt ja põgusalt:

      1. Guingamp - PSG - 1-0 handicap ja PSG võit@1.75.
      PSG eest teeb kõigi eelduste kohaselt debüüdi Neymar. Kogu maailm jälgib seda mängu - üks meeskond on harjunud sellise tähelepanu all mängima ja tahab teha steitmenti ning teine oli mullu küll tubli, kuid tabelikoht polnud neil kindlasti juhuslik. Kindlasti on motivatsioon suurem PSG-l ning imestan, et nii head koefi nende võidu eest pakutakse. Samuti julgeksin raha panna Neymari väravale.

      2. Rennes - Lyon - BTTS@1.63. Megaväike koef, pigem siis juba Lyon +1,5 väravat@1.85.
      Natukene teeb mind ettevaatlikuks Lyoni suur väljaränne ja palju uusi nägusid. Kuid avamängu põhjal ennustaks siit võõrsilvõitu. Siiski olen piisavalt kaua olnud Lyoni toetaja, et siit ennustada BTTS.

      3. Nantes - Marseille - Marseille@2.15
      Marseille on teinud minu silmis suurepäraseid täiendusi. Valmis mängijaid, erinevalt minu lemmikust, kes enamasti tulevikule mõtleb. Nantes ei jätnud mulle avamängus erilist muljet ning mina - vähemalt täna - ei usu seda Ranieri-kohal-Nantes-Uus-Leicester mulli. Võõrsilvõit.

      4. Toulouse - Montpellier - viik@3.0
      Kuigi ma viikidele ei panusta enne mängu kunagi, siis siin tundub taas selline hünguline mäng. Toulouse'i potentsiaal on tänavu tegelt meeletu, Delort võib kindlasti üheks staariks tõusta. Montpellier kaotas oma liidreid, kuid ma neid veel maha ei kannaks. Mõlemad jätsid avamängus üsna viisaka mulje.

      5. Strasbourg - Lille - kodumeeskond võidab esimese või teise poolaja - EI@1.60.
      Lille jättis hea mulje ning võiks isegi minna võitu püüdma, kuid ma mängiks pigem vastase nõrkusele, sest Bielsa meeskonnal võivad ka muud faktorid mängu tulla ning ei välistaks viiki/väravapõuda.

      +Monaco võit mingi 1.5ga ofkoors.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Minu viis picki Prantsusmaa liiga teisest voorust. Lühidalt ja põgusalt:

        1. Guingamp - PSG - 1-0 handicap ja PSG võit@1.75.
        PSG eest teeb kõigi eelduste kohaselt debüüdi Neymar. Kogu maailm jälgib seda mängu - üks meeskond on harjunud sellise tähelepanu all mängima ja tahab teha steitmenti ning teine oli mullu küll tubli, kuid tabelikoht polnud neil kindlasti juhuslik. Kindlasti on motivatsioon suurem PSG-l ning imestan, et nii head koefi nende võidu eest pakutakse. Samuti julgeksin raha panna Neymari väravale.

        2. Rennes - Lyon - BTTS@1.63. Megaväike koef, pigem siis juba Lyon +1,5 väravat@1.85.
        Natukene teeb mind ettevaatlikuks Lyoni suur väljaränne ja palju uusi nägusid. Kuid avamängu põhjal ennustaks siit võõrsilvõitu. Siiski olen piisavalt kaua olnud Lyoni toetaja, et siit ennustada BTTS.

        3. Nantes - Marseille - Marseille@2.15
        Marseille on teinud minu silmis suurepäraseid täiendusi. Valmis mängijaid, erinevalt minu lemmikust, kes enamasti tulevikule mõtleb. Nantes ei jätnud mulle avamängus erilist muljet ning mina - vähemalt täna - ei usu seda Ranieri-kohal-Nantes-Uus-Leicester mulli. Võõrsilvõit.

        4. Toulouse - Montpellier - viik@3.0
        Kuigi ma viikidele ei panusta enne mängu kunagi, siis siin tundub taas selline hünguline mäng. Toulouse'i potentsiaal on tänavu tegelt meeletu, Delort võib kindlasti üheks staariks tõusta. Montpellier kaotas oma liidreid, kuid ma neid veel maha ei kannaks. Mõlemad jätsid avamängus üsna viisaka mulje.

        5. Strasbourg - Lille - kodumeeskond võidab esimese või teise poolaja - EI@1.60.
        Lille jättis hea mulje ning võiks isegi minna võitu püüdma, kuid ma mängiks pigem vastase nõrkusele, sest Bielsa meeskonnal võivad ka muud faktorid mängu tulla ning ei välistaks viiki/väravapõuda.

        +Monaco võit mingi 1.5ga ofkoors.
        Kui totakas viik Toulouse ja Monty vahel ja Lille'i julm lagunemine välja jätta, siis muidu väga rahul. Lyoni mängu kõik mõtted olid õiged, Nantes'i maaniaga kaasa ei läinud (Marseille täiendused ikka väga head), PSG oli vastasest kindlalt üle ning listis kõvasti. Võimalusi oli piisavalt, et 10:0 mäng võita, aga samas palju ka eksiti ja 3:0 täitsa õiglane. Kusjuures PSG mängus sai Handicapi 2-0 kätte 2.70ga, ebareaalne.

        Monaco tootis (ja lekkis) taas väravaid, Falcao kübar. Lebo ots.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #79
          Täpselt 17 tunni pärast on Copa Libertadores finaali teine kohtumine Lanus - Gremio. Esimese mängu võitis Gremio minimaalselt 1-0. Minu arust on siin Lanuse võidul @2.44 täitsa väärtust ju. Gremio 1-0 ei ole ikka midagi kindlat ja kodus peaks Lanus olema suuteline võiduks küll. Meenutagem jälle poolfinaali kus nad tulid kodus 0-3 kaotusseisust River Plate vastu tagasi. Minu andmetel puudujaid kummalgi poolel ei ole.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Täpselt 17 tunni pärast on Copa Libertadores finaali teine kohtumine Lanus - Gremio. Esimese mängu võitis Gremio minimaalselt 1-0. Minu arust on siin Lanuse võidul @2.44 täitsa väärtust ju. Gremio 1-0 ei ole ikka midagi kindlat ja kodus peaks Lanus olema suuteline võiduks küll. Meenutagem jälle poolfinaali kus nad tulid kodus 0-3 kaotusseisust River Plate vastu tagasi. Minu andmetel puudujaid kummalgi poolel ei ole.
            tundub huvitav matš tulevat - mu jaoks hetkel liiga vara veel öelda, kes või mis, aga uurisin tagamaid pisut - mulle Lanuse üleolek nii kindel ei tundu isegi. Koduliigas on Gremio raudselt paremini alustanud võrreldes Lanusega, küss nüüd, kummas liigas paremolek näitab kvaliteeti. Siis, leidsin mingi South America klubide rankingu, kus Gremio on 4. ja Lanus 24.
            Kodumatšides on Lanus olnud samahea, kui Gremio away-matšides - mõlemad viimasest 5st kaotanud ainult 1. Eks siis öö hakul näis, kelle peale ise panen rahad.

            Kommentaar


              #81
              Lanuse liigatabeli kohta ma ei vaataks. Nad panustavad 100% Libertadoresele ja liigas on nii mõnigi mäng laste ja varumeestega lastud.

              Mis rankingust sa räägid muidu?

              Kommentaar


                #82
                Palmeiras from Brazil is the continent's best football / soccer team in South America today. The second place is occupied by Atlético Mineiro (Brazil). River Plate (Argentina) is third, while Fluminense FC from Brazil and Flamengo from Brazil complete the Top 5 from the continental best. Check out our complete club world and continental rankings.


                Tundub päris pädev tabel olevat. Supertähtsust ei maksa omistada muidugi sellele, aga lihtsalt üks infokild killumeres. Gremiol üks põhikaitsjaid Kannemann ei osale, see muidugi räägib Lanuse kasuks.

                Kommentaar


                  #83
                  Eks homme hommikuks oleme targemad jah. Vähemalt peaks väga huvitav mäng tulema.

                  Kommentaar


                    #84
                    Selle rankingu põhjal on Levadia maailma 45. klubi

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Selle rankingu põhjal on Levadia maailma 45. klubi
                      LOL. see tabel võib siis jalga puhata

                      Kommentaar


                        #86
                        Lanuse koef on shokeerivalt kõrge ning 1:0 võit on minu arvates kõige tõenäolisem skoor mängule. Ise prooviks näiteks Lanuse esimesena skoorima panna. Plaanisin väikese eelvaate mängule kirjutada, kuid kuna huvi mängu vastu on suur, teen seda kindlasti!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          #87
                          regulaaraeg 1:0 siis? sellisel juhul lisaajale?

                          Kommentaar


                            #88
                            1:0 pealt tuleb lisaaeg, jah.

                            Kommentaar


                              #89
                              nooo ootame analüüsi

                              Kommentaar


                                #90
                                Shparkz, lähen samuti Lanus straight win, Pinn pakub hetkel 2.41, niiet let's go ja good luck!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X