320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käsi kullas või Pehrsson mullas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kuulab ,mis ta hommikul TV -s pajatab. Saab ,mis saab ega hullemaks ikka ei lähe. Ma olen kindel ,et toob väheke kaasaegsemaid ideid siia kolkasse.
    Kaks sõna - OHH JAH.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Kaks sõna - OHH JAH.
      +1
      Mis nii hullu, siis on, et enam hullemaks minna ei saa!?

      Kommentaar


        #18
        Eks tulemused hakkavad arutust andma, julge pealehakkamine on pool võitu.
        Üks mis kindel, Eesti fännid seisavad koondise seljataga neid ühtse jõuna toetades ükskõik kes treeneripingil käskimas - keelamas.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #19
          Enne olin rohkem vastu sellele, et Pehrsson valitakse, aga nüüd kui asi kindel on millegi pärast üsnagi hea tunne sees. Muutusi on vaja ja tundub intervjuude põhjal selline täiesti asjalik vana olevat. Ja nagu keegi eelnevalt mainis, siis mulle ka meeldib kui treener on ülikonnaga platsi kõrval mitte dressides.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Kuulab ,mis ta hommikul TV -s pajatab. Saab ,mis saab ega hullemaks ikka ei lähe. Ma olen kindel ,et toob väheke kaasaegsemaid ideid siia kolkasse.
            Mõned vanaaegsemad võiks Ta tagasi oma kodumaale saata, nt sinu.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kuulab ,mis ta hommikul TV -s pajatab. Saab ,mis saab ega hullemaks ikka ei lähe. Ma olen kindel ,et toob väheke kaasaegsemaid ideid siia kolkasse.
              rootsi ja kaasaegne?
              hakatuseks võiks nad stockholmi 4g välja ehitada...
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                #22
                Toimivaid lahendusi ning arenguid soovides, nii et ka normaalne sisekliima säiliks. Ootame huviga esimest aastat.
                Foorumi teema pealkiri võiks siiski lihtsalt "Magnus Pehrsson" olla.

                Kommentaar


                  #23
                  Nüüd on raske talle reaalset eesmärki ette panna, sest EMi valikturniir on nüüdsest uue väärtusega.
                  Või noh... kõik see, mida Järvela siin ütleb: http://www.ohtuleht.ee/556316
                  //Pehrssoni arutelu võiks siia teemasse suunata. Jube tüütu on viiest erinevast teemast arvamusi lugeda.
                  //// Mina ootaks, et muutus annab kas või lühikeses perspektiivis mingi positiivse tõuke ja süsti. Ootan väga esimesi sõprusmänge.

                  Kommentaar


                    #24
                    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                    Kommentaar


                      #25
                      Väga hea tutvustav video Janinho!

                      Aga muidu endal sama keiss nagu üleval pool mainiti, et enne tema palkamist oli tunne väga kahtlane, aga nüüd kui asi kindel, siis kuidagi rahul. Ootab põnevusega uut aastat.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                        Väga hea video Janinho! Tekst käib ainult liiga kiiresti läbi.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Toimivaid lahendusi ning arenguid soovides, nii et ka normaalne sisekliima säiliks. Ootame huviga esimest aastat.
                          Foorumi teema pealkiri võiks siiski lihtsalt "Magnus Pehrsson" olla.
                          Sekundeerin pealkirja osas. Lõigakem mehele veidi släkki. Järgmine aasta samal ajal oleme märksa targemad, siis võib persed mulda pista, kui soovi on

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Sekundeerin pealkirja osas. Lõigakem mehele veidi släkki. Järgmine aasta samal ajal oleme märksa targemad, siis võib persed mulda pista, kui soovi on
                            Pealkirjas ongi esitatud kahe variandiga küsimus, mille vastus tuleb järgneva kahe aasta vältel. Miks teie ainult teist varianti näete?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Pealkirjas ongi esitatud kahe variandiga küsimus, mille vastus tuleb järgneva kahe aasta vältel. Miks teie ainult teist varianti näete?
                              On ju ka kesktee

                              Kommentaar


                                #30
                                Minu arust üsna tabav pealkiri, eriti kui arvestada siinse foorumi senist fooni.

                                vt
                                "Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?"
                                "Tarmo Rüütli - mees kes päästab koondise??"
                                "Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???"

                                kaugemale kaevates leiab veel selliseid toredaid pealkirju nagu:
                                "Kas Kaljuveer ja Co tuleks välja vahetada?"
                                "Pijpers koju?"
                                "Kas on kriis või ei ole?"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X