320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pehrsson: 'Premium Liiga võidab...' - Eesti koondis treener rääkis Rumori'le põhjalikult kuidas ta valib mängjad Premium Liiga'st ja proovib ennustada kes võidab.
    欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      ei suutnud ära otsustada millisesse kalevi teemasse postida, sp torkasin siia.
      lahe leid, imho
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Väga hea laul! peaks enne PL mänge mängida laskma palju viis parem kui trahula möga!

        Kommentaar


          ahah ma isegi selle laul tean!
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            telepildis heietati just, et Elhussieny-st saab arvatavasti esimene Egiptuse passiga mees, kel Eesti meistritiitel taskus. Kuskil nagu käis mingi aeg läbi statistika, et mis riigi mehed ka seda tiitlit varem saanud on.

            Mäletab keegi, kus see kirjas oli? Kas ka II MS eel mõni välkar selle au osaliseks sai, mõni ungarlane vms?

            Kommentaar


              Tundub, et üle pika-pika aja selgub meistritiitli omanik alles viimases voorus. Kümme aastat, mis ma olen kodusel liigal silma peal hoidnud, ei ole sellist asja igatahes juhtunud. Millal viimati?

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Tundub, et üle pika-pika aja selgub meistritiitli omanik alles viimases voorus. Kümme aastat, mis ma olen kodusel liigal silma peal hoidnud, ei ole sellist asja igatahes juhtunud. Millal viimati?
                2002 Levadia - Flora otsustav mäng?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Tundub, et üle pika-pika aja selgub meistritiitli omanik alles viimases voorus. Kümme aastat, mis ma olen kodusel liigal silma peal hoidnud, ei ole sellist asja igatahes juhtunud. Millal viimati?
                  Ma usun,et esikoht on ikkagi juba Levadia oma ja Flora-Kalju paarist keegi jääb veel medalist ilma
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Ma usun,et esikoht on ikkagi juba Levadia oma ja Flora-Kalju paarist keegi jääb veel medalist ilma
                    Nojah, nüüd ei teagi, mida arvata, sest Budu ennustused lähevad ju tavaliselt päris mööda.

                    Kommentaar


                      Narva on juba korra Levadialt punkte röövinud, äkki suudab veel

                      Kommentaar


                        Huvitav, kui Levadia mängib ühe järelejäänud mängudest viiki ja Flora võidab kõik kolm viimast kohtumist, mis tähendaks, et võrdsete punktide korral toimub lisamäng, siis kus seda mängitaks?
                        Kas Flora kodustaadionil A.Le Coqil või Levadia kodustaadionil Kadriorus?
                        Kellele eelis antakse?
                        Või hoopis on ilm novembri lõpu poole nii tuksis, et publikumäng korraldatakse mingil kunstmuru-treeningväljakul, veel hullem - sisehallis?

                        8. nov on viimane voor, selga tulevad 12. ja 15. nov. koondisemängud, millal üldse mängitaks, päris novembri lõpus?

                        Kommentaar


                          Lisamäng toimuks riigi esindusstaadionil. Ja peale koondisemänge.
                          Ehk siis novembri teisel poolel A. Le Coqil või Sportlandil
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Nüüd on Kaljukatel ilmselt esimesest voorust tõsiselt kahju.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Nagu 'reality show', kes tahab saada Eesti meistriks? See kes teeb vahem vigu. Miks? Seletan siin
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Meistriks tuleb Sillamäe!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X