320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2016 valikturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle käepalli said nad ju Tallinnas tagasi, milleks enam neile kingitusi jagada.
    Bosnia on natukene pettumus, sellisest puidust peaksid nad üle olema.

    Kommentaar


      Super! Kanaarilinnud Hoolahan ja Brady alustasid ka veel, mis tegi minu õhtu eriti rõõmsaks. Huvitav saab olema näha, kas Põhja-Iirimaa ja Iirimaa saavad suvel kahepeale punkti või kolm kirja. Ja kumb neist siis tugevam on - pole varem juhtunud, et mõlemad samal finaalturniiril mängivad.
      Ühtlasi saab suvi olema minu jalkavaatamise ajal esimene kord kui Briti saartelt on suurturniiril lausa neli koondist! Mehhikos 1986 oli neid kolm: Inglismaa, Shotimaa ja Põhja-Iiri.
      Nüüd veel taanlased ka homme edasi ja valikturniir oli pea täiuslik.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Selle käepalli said nad ju Tallinnas tagasi, milleks enam neile kingitusi jagada.
        Bosnia on natukene pettumus, sellisest puidust peaksid nad üle olema.
        +1.

        Iirimaa on muidugi üks ebasümpaatsemaid meeskondi, aga kui Bosnia isegi neid ei võida ja kahe mängu peale kokku ohtugi ei tekita, siis ei vääri nemadki seda kohta rohkem. Eks olegi huvitavam, kui iiri puit EM-il Hispaania ahju visatakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          +1.

          Iirimaa on muidugi üks ebasümpaatsemaid meeskondi, aga kui Bosnia isegi neid ei võida ja kahe mängu peale kokku ohtugi ei tekita, siis ei vääri nemadki seda kohta rohkem. Eks olegi huvitavam, kui iiri puit EM-il Hispaania ahju visatakse.
          Lihtsalt neile kes mänge ei näinud, siis ärga seda juttu tõena võtke.

          Kommentaar


            EMi playoffides üldjuhul sellist ründavat värava alt-värava alla jalgpalli ei näegi. Absurdne penalt iirlastele ja värava ees õnnelikult Waltersile ette kukkunud pall olid täna selleks vaheks, mis ühe koondise EMile viis ja teise ukse taha jättis. Mõnel teisel päeval oleks võinud taolised olukorrad vastupidiselt tekkida.

            Meenutades esimest mängu, siis seal bosnialased mängisid väga innukalt, ma mäletan vähemalt 4 väga ohtlikku olukorda, millest ainult 1 löödi ära. Ei arvesta siia sisse mingisuguseid kauglööke. Samas iirlastel oli mängu lõpus ainult 1 võimalus, mis ära realiseeriti, oli ka suhteliselt pehme löök. Kahtlemata on iirlased ründe poole pealt kõige hambutum meeskond, kes seekord EMile jõudis.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Lihtsalt neile kes mänge ei näinud, siis ärga seda juttu tõena võtke.
              No ma ei tea. Agree to disagree. Okei, kahe mängu peale kokku vb midagi tõesti isegi tekitati. Kuigi minu meelest polnud ka need esimese mängu võimalused midagi erilist. Muidugi ei väida, et iirlastel midagi rohkemat oli. Lihtsalt Bosnia koondist vaadates ootaks neist ikka palju enamat. Ja noh, tänases mängus oli ju üks lattilöök 92.minutil ja mingid poolkõvad kauglöögid.

              Kommentaar


                "... med tanke på [att] de skulle skicka mig i pension, jag skickade hela deras land i pension"



                kolmas vaatenurk!!sic!!. dios mio. maradona lvl.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Morten Olsen on lahkunud lõpuks, oli ka aeg. Taanit oli eile valus vaadata - tohutu pallivaldamine ja ei mingit lõpp-produkti.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar

                  Working...
                  X