Loosipotid on nüüd ametlikud
Pot 1: Spain (holders), Germany, Netherlands, Italy, England, Portugal, Greece, Russia, Bosnia and Herzegovina
Pot 2: Ukraine, Croatia, Sweden, Denmark, Switzerland, Belgium, Czech Republic, Hungary, Republic of Ireland
Pot 3: Serbia, Turkey, Slovenia, Israel, Norway, Slovakia, Romania, Austria, Poland
Pot 4: Montenegro, Armenia, Scotland, Finland, Latvia, Wales, Bulgaria, Estonia, Belarus
Pot 5: Iceland, Northern Ireland, Albania, Lithuania, Moldova, Former Yugoslav Republic of Macedonia, Azerbaijan, Georgia, Cyprus
Pot 6: Luxembourg, Kazakhstan, Liechtenstein, Faroe Islands, Malta, Andorra, San Marino, Gibraltar
Matchday 1: 7–9 September 2014
Matchday 2: 9–11 October 2014
Matchday 3: 12–14 October 2014
Matchday 4: 14–16 November 2014
Matchday 5: 27–29 March 2015
Matchday 6: 12–14 June 2015
Matchday 7: 3–5 September 2015
Matchday 8: 6–8 September 2015
Matchday 9: 8–10 October 2015
Matchday 10: 11–13 October 2015
Play-off first leg: 12–14 November 2015
Play-off second leg: 15–17 November 2015
Final tournament draw: 12 December 2015
Final tournament (France): 10 June–10 July 2016
9 alagrupi (8 6-liikmelist ja 1 5-liikmeline). Inglismaa, Saksamaa, Holland, Itaalia, Hispaania on televisioonilistel põhjustel 6stes alagruppides ning omavahel ei saa ühte grupi kuuluda Gibraltar ja Hispaania ning Armeenia ja Azerbaidzaan.
Prantsusmaa pannakse 5-liikmelisesse alagruppi ning nendega peetavad mängud tulemusi ei mõjuta.
Otse pääsevad edasi iga alagrupi 2 esimest ning parim 3. koha omanik. Ülejäänud 8 3. koha meeskonda mängivad play-offide teel välja 4 viimast edasipääsejat
Pot 1: Spain (holders), Germany, Netherlands, Italy, England, Portugal, Greece, Russia, Bosnia and Herzegovina
Pot 2: Ukraine, Croatia, Sweden, Denmark, Switzerland, Belgium, Czech Republic, Hungary, Republic of Ireland
Pot 3: Serbia, Turkey, Slovenia, Israel, Norway, Slovakia, Romania, Austria, Poland
Pot 4: Montenegro, Armenia, Scotland, Finland, Latvia, Wales, Bulgaria, Estonia, Belarus
Pot 5: Iceland, Northern Ireland, Albania, Lithuania, Moldova, Former Yugoslav Republic of Macedonia, Azerbaijan, Georgia, Cyprus
Pot 6: Luxembourg, Kazakhstan, Liechtenstein, Faroe Islands, Malta, Andorra, San Marino, Gibraltar
Matchday 1: 7–9 September 2014
Matchday 2: 9–11 October 2014
Matchday 3: 12–14 October 2014
Matchday 4: 14–16 November 2014
Matchday 5: 27–29 March 2015
Matchday 6: 12–14 June 2015
Matchday 7: 3–5 September 2015
Matchday 8: 6–8 September 2015
Matchday 9: 8–10 October 2015
Matchday 10: 11–13 October 2015
Play-off first leg: 12–14 November 2015
Play-off second leg: 15–17 November 2015
Final tournament draw: 12 December 2015
Final tournament (France): 10 June–10 July 2016
9 alagrupi (8 6-liikmelist ja 1 5-liikmeline). Inglismaa, Saksamaa, Holland, Itaalia, Hispaania on televisioonilistel põhjustel 6stes alagruppides ning omavahel ei saa ühte grupi kuuluda Gibraltar ja Hispaania ning Armeenia ja Azerbaidzaan.
Prantsusmaa pannakse 5-liikmelisesse alagruppi ning nendega peetavad mängud tulemusi ei mõjuta.
Otse pääsevad edasi iga alagrupi 2 esimest ning parim 3. koha omanik. Ülejäänud 8 3. koha meeskonda mängivad play-offide teel välja 4 viimast edasipääsejat
Kommentaar