Lehekülg 32, kokku 33 EsimeneEsimene ... 22282930313233 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 657
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Following Monday's @EmiratesFACup tie at @ChelseaFC, @ManUtd have been charged for failing to control their players:

Hullem kui Trump ja Brexit
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Igaks juhuks panen siia 98% kõrvale võrdluseks selle.

Algupärane

99% olukordadest on sellised kus ei tohikski eksida. Aga näe kohtunikud suudavad "tervelt" 98% õigesti panna.
    Seal võiks ikka mingit kaalu ka kasutada, praegu ei näita see number mitte midagi ning pigem ütleb just see viimane midagi (a la kohtunik teeb 1 suure vea iga 4 mängu tagant).

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tõesti, kui panna ühele kaalukausile küljesissevisked ja kiirrünnaku peatamised, siis saab otsuste protsendi 98% peale. Aga on suur erinevus, kas kohtunik näitab auti õigele poole ja eksib väravavõimaluse rikkumise hindamisel või vastupidi, annab audi sellele, kellest välja läks, aga väravavõimaluse peatamise paneb täkkesse. Mis on ühtlasi põhjus, miks paljud soovivad videokohtunikku - et tähtsad otsused ei sõltuks sellest, kas kohtunikul oli pulss punases, keegi varjas vaatevälja või lihtsalt polnud mune anda samas mängus neljandat penaltit.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma saan aru küll, et Arsenalis polda harjunud, kuid tegelikult on 100% olukordadest sellised, kus ei tohi eksida.

Tegelikult mind huvitab numbritest rohkem kohtunike poolt tehtud vigade selgitus. See oleks väärt kraam.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tegelikult mind huvitab numbritest rohkem kohtunike poolt tehtud vigade selgitus. See oleks väärt kraam.
    Enamasti on vea põhjuseks see, et ei näinud olukorda hästi. Kas oli keegi ees, kohtunikul vale positsioonivalik või toimus viga nii, et asjaosalised ise varjasid oma kehadega. Või oli tegemist väga kiire olukorraga, näiteks üks jooksis kiirrünnakul teisele korraks jala pihta või astus natuke peale. Lõi palli läbi jala või vastupidi, lõi vastase jalga ja muutis ühes sellega palli suunda. Eriti keeruline on sukeldumist kindlaks teha, sest reeglina toimub hüpe ikka siis, kui vastane on lähedal.

Siiski on olukordi, mida isegi nelja nurga alt kordusest vaadates ei jõuta üksmeelele, need käivad peamiselt suluseisu kohta. Mõjutas, ei mõjutanud; segas, ei seganud; varjas, ei varjanud.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma pidasin konkreetsemat infot silmas - olukord + kohtuniku selgitus.

Üldise selgitusega mõistagi päri.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kahjuks Premmi kohtunikel ei ole lubatud meedias esineda. Nad ise tahaks küll vahel hingelt ära rääkida, but for Mike Riley..

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ajuvaba. Selgelt on ju näha, kuidas Hazard hakkab juba peast haarama, kuid siis mõtleb ümber, sest tegelikult tema keha liikus Rojo jala suunas.
    Paistab, et ka FA nägi seda nii, sest midagi pole järgnenud?

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

2. aprillil peale Arsenali ja City mängu näitab Sky Sports saadet The Referees - Onside with Carragher and Neville, peaosas ei keegi muu kui MNFi duo Carragher ja Neville. Tundub huvitav.

http://www.skysports.com/football/ne...er-and-neville
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Algupärane

Otsi veel selgemat jalaluu murdmis olukorda. Kollane kaart ning null järelkaja meedias, motd's isegi ei mainitud (vähemalt mina ei näinud) ning lehed ka suht vaikivad. Mnjah... Huvitav kuna tegemist siiski ju foreigner'ga. Siis tavaliselt lükatakse ju kohe bandwagon tööle, aga eks antud olukorras ju jäsemed jäid külge seega all is fine. Ja ma veel andsin aega atra neil seada enne kui juttu tegin.

Reservmängija Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Well.. Kohtunik jättis mängu lõpus isegi penalti andmata kus Nacho Monreal käega selgelt mängis.. Pärast ise ka Monreal tunnistas seda.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=ZLgnuiMEQuE
    !HALA MADRID!

Algupärane

Überlol oleks olnud kui sellist asja oleks penaltiks antud muidugi. Puhtalt silmad üleval olnud pallil, läks selle peale, Navas pani jalaga käele laksu ning siis palli ripsas käsi ka. Pmst läks hästi, et käsi tal seal oli, muidu oleks võinud jalaga näkku ka saada.
    Ma pole ausalt öeldes kuskilt näinud et keegi üldse oleks arvanud, et see pennalt väärt oli (v.a peale mängu City omaksed)

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Überlol oleks olnud kui sellist asja oleks penaltiks antud muidugi. Puhtalt silmad üleval olnud pallil, läks selle peale, Navas pani jalaga käele laksu ning siis palli ripsas käsi ka. Pmst läks hästi, et käsi tal seal oli, muidu oleks võinud jalaga näkku ka saada.
    Ma pole ausalt öeldes kuskilt näinud et keegi üldse oleks arvanud, et see pennalt väärt oli (v.a peale mängu City omaksed)
    Oh, ma nii hästi kujutan ette, kui olukord olnuks vastupidine. Seda nuttu siis...

kusagil struktuurides ... Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oh, ma nii hästi kujutan ette, kui olukord olnuks vastupidine. Seda nuttu siis...
    Keegi on kusagil reeglitesse kirjutanud, et kui viga tehakse kodanik Monreali vastu, siis seda ei vilistata? Ja sellele ei juhita ka tähelepanu? Sellegipoolest, Martin Atkinson, daamid ja härrad.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Keegi on kusagil reeglitesse kirjutanud, et kui viga tehakse kodanik Monreali vastu, siis seda ei vilistata? Ja sellele ei juhita ka tähelepanu? Sellegipoolest, Martin Atkinson, daamid ja härrad.

polnud emmigi nii puhas pennu, kui enne video vaatamist võis arvata igasuguste WTF asjade peale. Pigem jäi silma Byrami jalg mis korraks päris hästi paindus. Viga Monrealile.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    polnud emmigi nii puhas pennu, kui enne video vaatamist võis arvata igasuguste WTF asjade peale. Pigem jäi silma Byrami jalg mis korraks päris hästi paindus. Viga Monrealile.
    Victoria Concordia Crescit

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Trollid?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud