320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käega viimaselt vennalt jala pealt pall ära. ah juhtub ikka kutid, pole midagi mängime edasi.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Mis kuradi dementne kohtunik seal on????? Selge pennu andmata, väravavõimalus peatati selgelt kätega ja anti audi sissevise, mõne hetke pärast puutub Pogba palli õlaga ja antakse Burnleyle pall. Kes veel ütleb, et Hispaania kohtunikud on hullemad kui premmi omad?????????

      Kommentaar


        Algselt postitas NEY Vaata postitust
        Mis kuradi dementne kohtunik seal on????? Selge pennu andmata, väravavõimalus peatati selgelt kätega ja anti audi sissevise, mõne hetke pärast puutub Pogba palli õlaga ja antakse Burnleyle pall. Kes veel ütleb, et Hispaania kohtunikud on hullemad kui premmi omad?????????
        Kes oleks arvanud, et VAR aitab?

        Kommentaar


          Tore kuulda. Mäletavasti oli United üks neist klubidest, kes VARi vastu hääletas.

          Kommentaar


            Vaadates kordusest seda Rashford-Bradsley olukorda paneb ikka mõtlema küll, et mis kuradi pärast see ainult kollane oli?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ma lootsin, et mul pole põhjust mitte kunagi siia teemasse kirjutada, aga Jon Moss võiks küll jalga puhata.
              Rashford-Bradley olukord läbi heleroosade prillide- Bradley lajatab mänguvälises olukorras kossi, siis Rashford vajutab või surub peaga vastu teise pead ja punane kaart. Selles olukorras kas mõlemale kollane või mõlemale punane.
              Vahepeal oli mingi poolik penalti.
              Ja siis Lukaku läbiminek, vastane vajub pikali, näeb et pall hakkab eest ära minema, fakit tõmban käega ära. Moss näitab auti.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Tore kuulda. Mäletavasti oli United üks neist klubidest, kes VARi vastu hääletas.
                Jep, Trump on ka hea poiss. Kõik mis tema kohta loed on lihtsalt fake news. Ma ükskord kuskilt lugesin nii, must be true.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Vaadates kordusest seda Rashford-Bradsley olukorda paneb ikka mõtlema küll, et mis kuradi pärast see ainult kollane oli?
                  bardsley kollane anti selle eest, kuidas ta rashi headbuttile reageeris ehk et jalaga löömise olukorda moss ei näinud, mis tähendab potentsiaalset hilisemat karistust.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    bardsley kollane anti selle eest, kuidas ta rashi headbuttile reageeris ehk et jalaga löömise olukorda moss ei näinud, mis tähendab potentsiaalset hilisemat karistust.
                    Mõtlesin sama alguses, aga pärast kordust: https://www.clippituser.tv/c/ryqbwz ei vea nagu väga välja, et ei näinud seda. Samas selg on kohtuniku poole ja nii see vist pidi tõesti olema.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Masuaku viga Walcottile, kus äärekohtunik ja peakohtunik nägid ja andsid kollase on selle hooaja Premmi kõige idiootsem ja labasem viga kohtunike poolt. Kui selline asi ei ole punane kaart, siis ei ole mõtet üldse punastel kaartidel.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Kuskilt lugesin et seal anti veel Firminole viga ning pall Spursile?
                          Nii oli.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar




                            English FA: "We're too cool for VAR".
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Kui see Pawson nädalast nädalasse selliseid partiisi teeb, siis kaastunne teile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kui see Pawson nädalast nädalasse selliseid partiisi teeb, siis kaastunne teile.
                                Kas ma olen loll või mis valesti oli? Ma ausalt ei märganud ühtegi suur pange ta esituses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X