320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Smalling võib vastase varba maasse kinni astuda ja midagi ei anta. Aus.
    Juventusele oleks sealt Unitedi asemel vabalöök määratud.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Smalling võib vastase varba maasse kinni astuda ja midagi ei anta. Aus.
      Ja nüüd Valencia annab vastasele korkidega näkku ja ei saa isegi kollast.

      edit: Siiski sai, režissöör lihtsalt arvas, et seda võiks 3 minutit hiljem näidata.

      Kommentaar


        Clear and obvious jah?

        Kommentaar


          Rahabosside liiga ja VAR suluseisu jooned teeb mingi 8 aastane ''häkker'' MS Paindis...

          Kommentaar


            HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHA

            MASENDAV!

            Ainukene loogiline seletus on, et mingid retardid on VARi vastu ja siis korraldavad sellist sitta. HÄMMASTAV KOHTUNIKE TASE!

            Suht kindel kuidas varsti tuleb "ausatelt" kohtunike härradelt hinnang, et otsus oli õige ja leitakse mingi hetk kus Mata juba suluseisus kuigi sööt ammu tehtud.

            häbi häbi häbi

            https://my.mixtape.moe/uicleg.mp4 BT sport jutt. Palun vaadake neid jooni, ma loodan, et ma varsti ärkan üles ja see on lihtsalt uni.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar










              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                need jooned on ju BT spordi omad, ma ei imesta, kui seal mata päriselt ongi mingi sentimeeter sulus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  need jooned on ju BT spordi omad, ma ei imesta, kui seal mata päriselt ongi mingi sentimeeter sulus.
                  Need jooned pole BT spordi omad. VAR süsteemi jooned.

                  Võis, võis ka mitte olla suluseis, aga VARi reeglite järgi vist seda ära ei vilistata, kuna täpset sööduhetke vist raske leida ja 1 cm ei lähe arvesse? Põhimõtteliselt, et pole clear and obvious.

                  Eile pani imestama, täna tuli meelde, et kohtunike tase ongi alla igasugust arvestust.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Need jooned pole BT spordi omad. VAR süsteemi jooned.
                    Et see on see pilt mida kohtunikule näidati? Kust võtad seda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      .

                      Võis, võis ka mitte olla suluseis, aga VARi reeglite järgi vist seda ära ei vilistata, kuna täpset sööduhetke vist raske leida ja 1 cm ei lähe arvesse? Põhimõtteliselt, et pole clear and obvious.
                      Näita mulle seda reeglit palun.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        need jooned on ju BT spordi omad, ma ei imesta, kui seal mata päriselt ongi mingi sentimeeter sulus.
                        BT Sport

                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Näita mulle seda reeglit palun.
                          VARI handbookist,

                          The standard for overturning the referee's original decision is that there has been a "clear error", sometimes expanded to "clear and obvious error"

                          ‘was the decision clearly wrong?’

                          Principles
                          There are twelve principles which are the foundation of the VAR experiment:
                          1. Video technology will only be used to correct clear errors and for missed serious
                          incidents in defined match-changing decisions: goal, penalty/no penalty, direct red
                          card and mistaken identity (e.g. the referee cautions/sends off the wrong player).

                          The original decision given by the referee will not be changed unless the video
                          review clearly shows that the decision was clearly wrong.

                          Sööduhetke on päris raske nüüd TÄPSELT paika panna ja Mata 1 sajandik siia sinna on sulus ja pole sulus, ei tea kas see on nii clear siin?

                          to dollarman: VARI jooned, kohtunik saab seal ilmselgelt kruttida asju ja sai hiljem ka väidetavalt sai sutsu parema pildi(Sellest ka see ootamine) aga noh, ehk tuleb kuskilt mingit juttu mis täpsemalt toimus.

                          edit: Tekkis ka küsimus kuidas seda reeglit ise ei tunne kui oled foorumi staarkohtunik? (Ei ma ei mõtle seda pahaga, ma ei tea tegelikult kes sa oled, aga on nagu meelde jäänud, et kohtunik või keegi kes peab tundma reegleid sa oled? Või siis on siin sind selleks lihtsalt tembeldatud)
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Selle BTspordi joone järgi on ju sulu vilistamine õige otsus. Mata põlv on üle joone. Huddersfieldi kaitsja oma ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Selle BTspordi joone järgi on ju sulu vilistamine õige otsus. Mata põlv on üle joone. Huddersfieldi kaitsja oma ei ole.
                              Võta paar sajandikku kaader tagasi ja Mata on onside. See on selline 50/50 olukord mille puhul peaks VAR jõusse jätma kohtuniku esialgse otsuse. Sulgu ei vilistatud - värav peaks lugema.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Neid poole jalaga suluseise pole ju kunagi ära vilistatud. Mis siin üldse otsus oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X