320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub ,et Valencial mingi erisuhe Oliveriga. Kuda ta veel vähemalt kollase peal pole on puhas õnn.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      seega pigem mike'i kui kapteni sitt, et poistele (eriti neile, kel kollane all elik ainsana ander) infi edasi ei suutnud anda. kas või kui palju oliveri või üldisem kohtunike poolne instruktaaz enne mängu on toimund, teemal "poisid, nüüd teeme nii, et me räägime peaasjalikult kapteniga ja olukorras olnud mängijaga, mitte ei tee barcelona laata", jääb ainult asjaosaliste teada.

      ses suhtes, et kui andnud poleks, siis ei oleks ka midagi hullu olnud, aga päris pilvitust taevast asi ei tulnud.
      love ander muidugi. tänase kanname kuludesse.
      Kohtunik ei tohiks emotsiooni pealt kaarti anda, soovitan korra veel enne see teise kollase koht üle vaadata - hea kui Herrera seal üldse hazardi karva vastu läks.

      Teiseks see ka nüüd väga normaalne ei ole kui kohtunik ütleb, et hazardi enam ei puutu või krt saate kaardi! Andku siis see kaart Jonesile ära ja asi ants.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Enne punast oli täiesti korralik mäng aga jah paraku see sama kohtunik on varemgi ManU mängudele varakult lõppu üritanud teha!

        Teine poolaeg ei julgenud enam üldse kollast näidata, päris palju jäi neid näitamata, tundub et sai oma veast aru ja vältis kaartide andmist Oleks sama rida jätkanud oleks mõlemad meeskonnad lõpuks vähemuses mänginud.

        Kommentaar


          A no jobanavakult see Herrera esimene kollane oli ju puhta nali. Kõik see laat, mis seal platsil täna toimus (kasvõi Valencia ilunumbrid kaks jalga ees), siis need kaks kaks kollast Herrerale olid ikka vaimukas valik küll.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Hmmmm

            Kommentaar


              Ajuvaba. Selgelt on ju näha, kuidas Hazard hakkab juba peast haarama, kuid siis mõtleb ümber, sest tegelikult tema keha liikus Rojo jala suunas.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ajuvaba. Selgelt on ju näha, kuidas Hazard hakkab juba peast haarama, kuid siis mõtleb ümber, sest tegelikult tema keha liikus Rojo jala suunas.
                Ainult sinule on see vist näha.
                Vastupidi, just tahaks Hazardit kiita, et ei olnud sellist eidetsemist ja rullitamist eilsete raiumiste järel, nagu moes on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Ainult sinule on see vist näha.
                  Vastupidi, just tahaks Hazardit kiita, et ei olnud sellist eidetsemist ja rullitamist eilsete raiumiste järel, nagu moes on.
                  Kuidas sa nüüd sarkasmist seal aru ei saanud, jääb inimkonnale mõistatuseks
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Following Monday's @EmiratesFACup tie at @ChelseaFC, @ManUtd have been charged for failing to control their players:

                    Hullem kui Trump ja Brexit
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Kodjad.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Igaks juhuks panen siia 98% kõrvale võrdluseks selle.

                        Kommentaar


                          99% olukordadest on sellised kus ei tohikski eksida. Aga näe kohtunikud suudavad "tervelt" 98% õigesti panna.
                          Seal võiks ikka mingit kaalu ka kasutada, praegu ei näita see number mitte midagi ning pigem ütleb just see viimane midagi (a la kohtunik teeb 1 suure vea iga 4 mängu tagant).

                          Kommentaar


                            Ma saan aru küll, et Arsenalis polda harjunud, kuid tegelikult on 100% olukordadest sellised, kus ei tohi eksida.

                            Tegelikult mind huvitab numbritest rohkem kohtunike poolt tehtud vigade selgitus. See oleks väärt kraam.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ma pidasin konkreetsemat infot silmas - olukord + kohtuniku selgitus.

                              Üldise selgitusega mõistagi päri.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Oh seda inimloomust küll.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X