320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kas ma olen loll või mis valesti oli? Ma ausalt ei märganud ühtegi suur pange ta esituses.
    Minu meelest väga ebaühtlane vile. Seda mõlema poole jaoks. Olukord, mida ühel juhul isegi ei vilista, on järgmises olukorras teisele poole kollane. Ei olnudki suurt kala. Lihtsalt ühtlaselt sitt.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Minu meelest väga ebaühtlane vile. Seda mõlema poole jaoks. Olukord, mida ühel juhul isegi ei vilista, on järgmises olukorras teisele poole kollane. Ei olnudki suurt kala. Lihtsalt ühtlaselt sitt.
      Peab nõustuma sinuga. Kui vigade määramine oli veel enam-vähem, siis kaartide jagamine oli küll täielik lambikas. Ja paraku ongi selline tase ka neil koduliigas igapäevane - iga olukorda vaadatakse eraldiseisvana ning igasugune järjekindlus puudub. Lisaks veel krooniline soovimatus või oskamatus vahet teha küünilisel taktikalisel veal ja ausal üritusel palli peale minna - liialt keskendutakse olukorra hindamisel sellele, kas kontakt kui selline oli piisavalt tugev või mitte, et viga vilistada.

      Eks igal kohtunikul tuleb ette nii paremaid kui halvemaid partiisid, kuid Pawsoni eilne esitus andis minu meelest üsna täpse ülevaate keskmise Prem-i kohtuniku tavalisest tasemest.

      Kommentaar


        Kas premmis on mingid omad reeglid käega mängu puhul karistusalas? Eelmine nädal andis Lacazette söödu käega ja täna plokkis keskkaitsja Bamba selgelt Leicesteri pealelöögi käega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Kas premmis on mingid omad reeglid käega mängu puhul karistusalas? Eelmine nädal andis Lacazette söödu käega ja täna plokkis keskkaitsja Bamba selgelt Leicesteri pealelöögi käega.
          Reegel on endiselt see, et mida kohtunik ei näe, seda ta ka ei vilista. Nii võiks ka jääda.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Reegel on endiselt see, et mida kohtunik ei näe, seda ta ka ei vilista. Nii võiks ka jääda.
            Kaitse nüüd Lee Proberti kollast ka.

            Kommentaar


              Tuleb ka see VAR teil ükskord või?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kas premmis on mingid omad reeglid käega mängu puhul karistusalas?

                ühe praegu teat. põhjustel mitteaktiivse foorumlase nimelised käegamängu reeglid,

                kelle meelest iga käsi karistusalas on juhuslik ja mittetahtlik,
                isegi kui see täiesti ilmselgelt on tahtlik väravasse suunduva palli peatamine käega
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Reegel on endiselt see, et mida kohtunik ei näe, seda ta ka ei vilista. Nii võiks ka jääda.
                  Ma kasutan sama taktikat oma probleemide lahendamisel!

                  Kommentaar


                    Oeh...kohtunike tase liigas on ikka päris...masendav. Samas peab tõdema, et päris palju on olukordi, mida on silmaga keeruline näha või hinnata. Selleks ongi loodud VAR. Loodetavasti järgmisest hooajast siis kasutatakse ka.

                    Kommentaar


                      Miks ei andnud Martin Atkinson täna värava tähistamise käigus särgi seljast rebinud Sol Bambale kollast kaarti? "Kohtunik küsis minult, et kas võtsin särgi seljast ära? Vastasin, et ei."

                      Kommentaar


                        Kas VAR-i pole seni sellepärast Premmi toodud, et Mike Dean ikka edasi vilistada saaks?

                        Kommentaar


                          ma ise loodan, et sellepärast, et saaks liverpooli meistriks fixida

                          Kommentaar


                            See retro bänn sukeldumiste eest on veel teemas muidu? Korea poeg peaks ju siis saama miskit.

                            Kommentaar


                              There will be no retrospective action against Manchester United's Marouane Fellaini after pulling the hair of Arsenal's Matteo Guendouzi during Wednesday's Premier League match as referee Andre Marriner gave a free-kick for the incident.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Mõni ime ka, vaata kus noore uluki kätu uitab su enda pandud pildil

                                “I think the best thing is for the next match for Matteo to cut his hair, and this problem is finished,” the Arsenal manager smiled. “Just like Fellaini!
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X