320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ma nii kahe vahel, rõve olukord. tegelikult ju astub kõrvale, väldib kontakti ja siis hüppab.
    huvi pärast küsiks lahtiseletust kui aega on?

    esialgu olin surmkindel, et daiv ja bänn, aga pärast korduste vaatamis pärast mängu ma ei teagi. Pole nagu häid reegleid sellisteks olukordadeks.
    Selge pennal. Kaitsja ei tee üritustki jalga tagasi tõmmata, mistõttu õigus saab jääda ainult ründavale poolele. Kontakti tugevus ei mängi mingit rolli, tähtis on kontakti olemus. Oleks Burnley mees suutnud reageerida Alli tegevusele ning jala tagasi tõmmanud, saaks rääkida daivist ja mängukeelust, kuid antud olukorras pole sellest juttugi.

    Alli oma jõhkrutsemiste eest viimases paaris mängus oleks mõnemängulise puhkuse muidugi ära teeninud küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas diver Vaata postitust
      Selge pennal. Kaitsja ei tee üritustki jalga tagasi tõmmata, mistõttu õigus saab jääda ainult ründavale poolele. Kontakti tugevus ei mängi mingit rolli, tähtis on kontakti olemus. Oleks Burnley mees suutnud reageerida Alli tegevusele ning jala tagasi tõmmanud, saaks rääkida daivist ja mängukeelust, kuid antud olukorras pole sellest juttugi.

      Alli oma jõhkrutsemiste eest viimases paaris mängus oleks mõnemängulise puhkuse muidugi ära teeninud küll.
      Minu silma arust hüppab pikali enne puudet, ehk siis reaalselt kontakt puudub.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Ma olen nagu aru saanud, et küsimus ei ole mitte niivõrd puute esinemises kui puute ja kukkumise põhjus-tagajärg seoslikkuses. Siin ma seda seoslikkust eriti ei näe aga vist pole ka see video kõige parem selle hindamiseks.

        Kommentaar


          Huvitav, mis valemiga Simon Francis jalg-näos täklamise eest vaid kollasega pääses??
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Minu silma arust hüppab pikali enne puudet,
            Mingi uus tegelane Marveli sarjast?
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Nbc näitas poolajal kokkuvõtteid. Maguire oleks pidanud punase saama või seal polnud viga?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Llorente värav sulust ja Sanchezele andmata punane.

                Kommentaar


                  Esmaspäevases FA Cupis Birghtoni ja Crystal Palace vahelises mängus testitakse lõpuks ka inglismaal seda VAR süsteemi.


                  Brighton’s FA Cup match with Crystal Palace will mark the debut of video officiating in a competitive club match in England.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Gotta get my VR-glasses ready!
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ma olen VARi vastane olnud, aga vist oleks tõesti aeg.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Äärmiselt haarav mäng, mida tahtis aga täiesti horror vile pidevalt segada. Mitte ainult need suured otsused, aga väiksemad vead või nende mitte vilistamised. Ikka õudne kapsas, huvitav kas vahepeal keegi vaatab järele ja mõtleb, hmm, äkki mõni mustas mees puhkusele.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          See, palju paska inimene läbi laseb, on ikka kohutav - ammu oleks pidanud taolised systeemid kasutusele võtma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                            See, palju paska inimene läbi laseb, on ikka kohutav - ammu oleks pidanud taolised systeemid kasutusele võtma
                            Üldistada ei maksa. On üksikud kohtunikud, kes toodavad järjekindlalt ühte auku. See miks nad ikka veel vilistavad krt seda teab. Oleks eraettevõtlus siis oleks sittade tulemuste eest ammu kinga saand vist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Üldistada ei maksa. On üksikud kohtunikud, kes toodavad järjekindlalt ühte auku. See miks nad ikka veel vilistavad krt seda teab. Oleks eraettevõtlus siis oleks sittade tulemuste eest ammu kinga saand vist.
                              Ole sa kes tahes kõike sa lihtsalt väljakul ei saa lihtsalt näha. videokordused on juba ammu olnud ainuõige lahendus, et mitte kohtuniku eksimuse pärast mängu tulemust muuta.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Ole sa kes tahes kõike sa lihtsalt väljakul ei saa lihtsalt näha. videokordused on juba ammu olnud ainuõige lahendus, et mitte kohtuniku eksimuse pärast mängu tulemust muuta.
                                Muidugi ei saa kõike näha. Loomulikult tuleb kohtuniku aidata nii palju kui võimalik kõige kaasaegsemate vahenditega. Aga kui minu point oli see, et küürakast baleriini ei tee eks? Ja minu silmis (mul puudub sümpaatia nii Arsenali, kui ka Chelsea vastu ja pigem on se kasulik minu punastele prillidele et mõlemad punkte kaotasid) on Taylor eriline küürakas, kes ei peaks EPLis vilistama juba ammu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X