320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Omade eksimust võiks ikka tunnistada, mitte kohtunikku süüdistama hakata.
    Ainuke kes eksis, oligi kohtunik.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Rojo hoidis ju Hulli mehest päris selgelt kinni. Eks ta üldjuhul andmata jääb kuna kastis lubatakse standardite ajal ebanormaalselt teiste küljes rippuda, aga viga oli siiski.
      Rojo pani ka mängu lõpus hea täkli maha, suhteliselt üks ühele Xhaka olukorraga, sama kohtunik aga kaart nüüd kollane. Veits järjepidevust võiks olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Rojo hoidis ju Hulli mehest päris selgelt kinni. Eks ta üldjuhul andmata jääb kuna kastis lubatakse standardite ajal ebanormaalselt teiste küljes rippuda, aga viga oli siiski.
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Kui see oli viga, siis pole premis mitte ühtegi nurgalööki mis ei peaks lõppema viie kollase ja pendlaga. Sitt kohtunik on sellepärast sitt, et mitte midagi ei tehta peale valet otsust.

          Palju nad ikka palka saavad? Mõni hiinlane tuleb pakub sulle paar milli ja ühe sellise otsuse teeks iga teine premi kohtunik vast ära, lihtsalt annad nurgalöögi ajal pendla.

          masendav
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Särgist tiriti mängijat kelle peale pall lendas, seega viga ilmne ja õigesti fikseeritud. Rohkem peaks kõneainet pakkuma Manule andmata penalti..

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
              Rohkem peaks kõneainet pakkuma Manule andmata penalti..
              see on käesoleval hooajal juba nii tavaliseks saanud, et ei pane enam õlgugi kehitama. seni on saadud üks pennal, vilistamata on jäetud kolm täiesti ilmselget (Bravo, Ledley, Kone) ja mõned sellised umbes 90-protsendilised veel.

              järjepidevuse osas nõus, hooaja algul oli kisa "reeglite muutmise" ümber palju ja mõned pendlad antigi varasemast kergemini ära ka, enne kui asi taas tavapärastesse rööbastesse loksus ja Pogba võis jälle mehi kahele poole loopida.

              minu arust Rojo olukord ei olnud Xhaka liigutusega võrdne, väga jõuline minek küll, aga tald ei olnud ees ja see teebki vahe sisse. samas pidin siin pärast Xhaka olukorda vaidlema ka ühe terasemat tõugu foorumlasega, kes arvas, et tegemist oli lihtsalt perseli kukkumisega ja ülemäärast jõudu ei kasutatud ning ohtu vastasele polnud, seega punane olnuks justkui üle võlli. näitab ennekõike lihtsalt seda, kui erinevalt inimesed asju võivad näha - ja muidugi tõestab taas, et isegi kohtunik on inimene.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Tore et kodututele vaimupuudega inimestele lähedalt jalgpalli näidatakse aga nahhui sellega mängu üle otsustamise õigus ka kaasneb sellest ma aru ei saa @Lee Mason.

                Tra kui see Rodwelli 100% intentional kahejalgne vikat ei olnud punane siis... tähendab muidugi annab teha jõhkramat viga ja tallad ees sisse lennata aga no nahhui sellist asja ei saa ju läbi lasta kui see otse silme all tehti?!?

                Kommentaar


                  käi vi¤¤¤ Clattenburg!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    käi vi¤¤¤ Clattenburg!
                    et kui vastast põlve lüüa, siis see ei tohiks arvesse minna?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Tore et kodututele vaimupuudega inimestele lähedalt jalgpalli näidatakse aga nahhui sellega mängu üle otsustamise õigus ka kaasneb sellest ma aru ei saa @Lee Mason.

                      Tra kui see Rodwelli 100% intentional kahejalgne vikat ei olnud punane siis... tähendab muidugi annab teha jõhkramat viga ja tallad ees sisse lennata aga no nahhui sellist asja ei saa ju läbi lasta kui see otse silme all tehti?!?
                      Noh, Rodwell pole lihtsalt "Johnny Foreigner", talle on lubatud. Lihtne.

                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Võiks muidu saada aru, millepärast kohtunik huiteabkellele üsna kerge punase on andnud ning millepärast Rodwelli niitmine taolist tähelepanu ei saanud.
                        Teine teema juba on, millepärast Rodwelliga läks nii, nagu läks.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Inglismaa jalgpalli karikavõistluste 1/16-finaali korduskohtumises Leicester City - Derby County sai kohtunik Mike Jones hakkama õudse pirukaga.


                          Kas mitte ei olnud siin hiljuti juttu, et väravavaht väljaspool karistusala käega mängides saab kollase kaardi? Kui just saja protsendilist väravavõimalust ära ei võta. Või ma mäletan valesti?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            http://sport.ohtuleht.ee/786615/vide...l-punane-kaart

                            Kas mitte ei olnud siin hiljuti juttu, et väravavaht väljaspool karistusala käega mängides saab kollase kaardi? Kui just saja protsendilist väravavõimalust ära ei võta. Või ma mäletan valesti?
                            Iga väravavahi käega mäng kastist väljas ei ole jah automaatselt punane. Aga minu meelest pidanuks selles olukorras küll punase andma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Iga väravavahi käega mäng kastist väljas ei ole jah automaatselt punane. Aga minu meelest pidanuks selles olukorras küll punase andma.
                              Pidanuks, pidanuks. Kohtunik ei näinud olukorda, kuulis üksnes ründaja kaebekisa. Joonemees ka väljaku vastasküljel, väravavaht vaadet blokeerimas. Juhtub selliseid asju, kollases ajakirjanduses hüüded muidugi taevani.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Utoopiline kuidas ikka 2017 aastal sellised asjad vilistamata jäävad. Lihtne videokorduste süsteem kasvõi, raha liigades on nagu muda.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X