320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühtegi mängu ei suudeta enam ilma mingi suure pasata ära teha.

    Kommentaar


      Clattenburg olla poolajal Hullu poiste ees vabandanud et olla käsi olnud. Kuidas ta sellele mõttele siis nüüd järsku jõudis kui telekat ta poolajal vaadata ei tohi ja värki.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Clattenburg olla vabandun poolajal Hullu poiste ees vabandanud et olla käsi olnud. Kuidas ta sellele mõttele siis nüüd järsku jõudis kui telekat ta poolajal vaadata ei tohi ja värki.
        Abikohtunik ütles ehk?
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Abikohtunik ütles ehk?
          Abikohtunik oleks seda mängu ajal pidanud ütlema
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Kas ma olen ainus, kella arust see värav pidigi lugema? Sest noh, tal polnud võimalik reageerida ja pall väga lähedalt, väga kiiresti põrkas vastu kätt.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Kas ma olen ainus, kella arust see värav pidigi lugema? Sest noh, tal polnud võimalik reageerida ja pall väga lähedalt, väga kiiresti põrkas vastu kätt.
              Ei ole ainuke, Howard Webb arvab ka nii.

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                ma ei ütle, et värav ei peaks lugema, aga miks siis clattenburg vabandama pärast läks??
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  ma ei ütle, et värav ei peaks lugema, aga miks siis clattenburg vabandama pärast läks??
                  Sest ta eksis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Sest ta eksis
                    Mis otsast ta siis ikkagi eksis? Käsi polnud mingist otsast tahtlik, käsi oli loomulikus asendis.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Mis otsast ta siis ikkagi eksis? Käsi polnud mingist otsast tahtlik, käsi oli loomulikus asendis.
                      Arvas Webb, kelle arust on siin ka jalg loomulikus asendis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Arvas Webb, kelle arust on siin ka jalg loomulikus asendis

                        Algselt postitas Stok
                        Onu Howard tunnistab, et ta ei näinud de Jongi kung-fu lööki, sest 3 meest jooksid kõrge palli peale, kellest Alonso oli keskmine ja van Bronckhorst varjas täielikult vaate ära. Lubas, et kahetseb surmatunnini, et ei andnud punast. Olukorda ei olevat näinud ka ükski teine kohtunik, mis on muidugi ilmne, sest seal ei ole kaardi värvis küsimustki.
                        Tähemärgid
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ilmselt peaks cannumani arvates jalgpallurid käed raudus seljataga terve mäng olema
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Mis otsast ta siis ikkagi eksis? Käsi polnud mingist otsast tahtlik, käsi oli loomulikus asendis.
                            Loomulik asend?
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Käsi ei olnud loomulikus asendis, point mida kohtunikud ütlevad on see, et siis pole käsi kui sa ei jõua reageerida ja pall otsib kätt. Et pmst kui sa oleks kaitsja siis penaltit ei antaks selles olukorras.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Et pmst kui sa oleks kaitsja siis penaltit ei antaks selles olukorras.
                                Kui kaitsja joonelt palli sellise liigutusega ära tooks ning käsi lugemata jäetaks, siis läheks ikka löömaks küll. Suhteliselt keeruline situatsioon. Eks inimestele ei meeldi, et käega on võimalik teoorias väravat kaitsta ning lüüa, ala on ju jalgpall. Muidugi ainult siis, kui kohtuniku arvates oli "kogemata". See on juba omaette teema, kuidas kohtunik nii väikese infoga peaks otsustama, kas oli pall vastu kätt/vastupidi/mõlemat/misüldsetoimus.

                                Robustsemad reegleid oleks vaja. Vilistaks ära kõik kehast eemal lotendavad käed, mis eelise kellelegi annavad? Ehk on veidi ebaaus nende "kogemata" juhtumite puhul, aga karistuse suurusega saaks eraldada lihtlabaseid juhtumeid teistest. Eks mingit head varianti polegi, praegune ju logisedes töötab, aga nende edge caseide puhul on tihti liiga palju eriarvamusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X