320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Meil oleks siia ühte videokohtuniku tarvis.
    Videokohtunik ütleb, et käega mäng peab reeglitest tulenevalt olema tahtlik ning Sanchezi oma kindlasti seda ei ole. Teiselt poolt oleme me kõik siin nõus, et me ei soovi selliseid väravaid näha, kus otse käest pall väravas maandub. Videokordustega selline värav tühistatakse.

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Meil oleks siia ühte videokohtuniku tarvis.
    Videokohtuniku jaoks väga selge tõmme Stonesi vastu. Videokordustega selline värav tühistatakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Ehk kui on 50/50 olikord siis ei peakski vilistama. Mõistlik
      Mine ja küsi ema käest mida tähendab 50/50. Ja varu rohkem aega, tõenäoliselt läheb päris pikalt ...
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas videokohtunik Vaata postitust
        Videokohtunik ütleb, et käega mäng peab reeglitest tulenevalt olema tahtlik ning Sanchezi oma kindlasti seda ei ole. Teiselt poolt oleme me kõik siin nõus, et me ei soovi selliseid väravaid näha, kus otse käest pall väravas maandub. Videokordustega selline värav tühistatakse.


        Videokohtuniku jaoks väga selge tõmme Stonesi vastu. Videokordustega selline värav tühistatakse.
        Ma olen meelitatud. Preemiaks siis, kas Alonso tegi Bellerini vastu vea? Kas Gibbsi viga Lazari vastu oli kollane või punane?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Eelmise nädalavahetuse üks staaridest on otsustanud edaspidi Inglismaa jalgpalli sõpru liigsest närvikulust säästa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ma olen meelitatud. Preemiaks siis, kas Alonso tegi Bellerini vastu vea? Kas Gibbsi viga Lazari vastu oli kollane või punane?
            Lahtine pall õhus. (Õhu)võitlusesse minnes peab mängija arvestama teise mängijaga ja käega näkku lennates teeb ta vea. Videokohtunik tühistaks värava ja annaks kollase Alonsole.

            Gibbsi vea puhul konkureerivad kaks tahku. Esiteks Gibbs on päris pikalt viimane mees. Vastukaaluks on see, et pall pole ründajal kontrolli all. Punase jaoks peab värava võimalus olema ilmselge, seega pallikontrolli puudumise tõttu annaks videokohtunik kollase.

            Kommentaar


              EPLi "video"kohtunikud tegid, teinuks vastupidi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar





                Kommentaar


                  Mark Clattenburg was said to be unhappy with the level of public support referees are given by Professional Game Match Officials Limited


                  Pikem jutt siin siis.

                  Kommentaar


                    tundub kõigile osapooltele kasulik. Clattburx saab rahhi, Naftad saavad oma kohtunike taseme parmeaks, inglased saavad oma kohtunike taseme paremaks.

                    Kommentaar


                      Esimesed kaks vastavad tõele, kolmas mitte. Clattenburg on ikka väga hea kohtunik
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Jah, kui 2016 maailma parimaks valitud kohtunik nahka teeb, et siis muidugi tase tõuseb.

                        FA peaks piinlikust tundma selle pärast. Ise suplevad rahas aga kohtunikele maksta ei taha. Väidetavalt on kohtuniku palk aastas kusagil 100k naela ringis.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Esimesed kaks vastavad tõele, kolmas mitte. Clattenburg on ikka väga hea kohtunik
                          Kerge on silma paista kui terav kriit Taylorite, Deanide ja Atkinsonide seast.

                          Ja viimane asi mida jalgpall vajab on staar-kohtunikud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Jah, kui 2016 maailma parimaks valitud kohtunik nahka teeb, et siis muidugi tase tõuseb.

                            FA peaks piinlikust tundma selle pärast. Ise suplevad rahas aga kohtunikele maksta ei taha. Väidetavalt on kohtuniku palk aastas kusagil 100k naela ringis.
                            100 tuhat naela sellise töö eest? Ja sa ütled et maksta ei taha. See on kuradi ok palk ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              100 tuhat naela sellise töö eest? Ja sa ütled et maksta ei taha. See on kuradi ok palk ju.
                              Keyword "aastas". Natuke vähe ju kui igasugu Ruunid ja muud gängsterid saavad mitu korda rohkem nädalas kui kohtunikud aastas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Keyword "aastas". Natuke vähe ju kui igasugu Ruunid ja muud gängsterid saavad mitu korda rohkem nädalas.
                                natuke vähem kui keskmine perearsti palk inglismaal. Täiesti paras sellise intelligentsi mitte nõudva töö eest. Ei ole mõtet igast Rooneyde ja sellistega võrrelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X