320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    natuke vähem kui keskmine perearsti palk inglismaal. Täiesti paras sellise intelligentsi mitte nõudva töö eest. Ei ole mõtet igast Rooneyde ja sellistega võrrelda.
    intellikentsi
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      100 tuhat naela sellise töö eest? Ja sa ütled et maksta ei taha. See on kuradi ok palk ju.
      100k aastas selle eest, et kodust väljudes vōid 90% tōenäosusega linnas molli saada. Ei saa ka mina aru, pōhjust virisemiseks ei tohiks küll olla

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        natuke vähem kui keskmine perearsti palk inglismaal. Täiesti paras sellise intelligentsi mitte nõudva töö eest. Ei ole mõtet igast Rooneyde ja sellistega võrrelda.
        Jalgpalluri töö vajab ju veel vähem "intelligentsi". Kas Sa just väitsid, et kohtunikega võrreldes on Rooney eriti intelligentne?

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          natuke vähem kui keskmine perearsti palk inglismaal. Täiesti paras sellise intelligentsi mitte nõudva töö eest. Ei ole mõtet igast Rooneyde ja sellistega võrrelda.
          No aga pane sinna vaimne ajukepp ka juurde. Üks asi on platsil ringi joosta ja mingeid otsuseid langetada, aga hoopis teine teema on see, kui sind iga nädal meedia poolt pasaga üle valatakse. Ja noh siis see pidevas hirmus elamune, et avalikult ringi liikudes on suht suur tõenäosus, et mingi ajuhiiglane sulle molli tahab kütta. Sa oleks nõus 100k eest aastas seda tööd tegema? Mina ei oleks...

          edit: see 100k aastas pane siis Inglismaa konteksti (keskmine palk and shit). Eestis muidugi oleks nõus.

          Kommentaar


            Tööta arstina natuke, siis alles näed vaimset ajukeppi. Lisaks pole veel kuulnud et mõni premier league kohtunik kuskil üle kesta saaks linna peal. Iga kell teeks sellist tööd 100k eest aastas. Lisaks on vastutus ka nullilähedane, kuna kohtunike vigu korra mainitakse ja siis unustatakse.

            Jalgpallurid on klubide raha allikad. Sellepärast on nende palgad nii absurdselt suured.

            PS inglismaa keskmine on ikka tugevalt allapoole seda 100k

            Kommentaar


              Mul pole tahtmist, et hakata võrdlema (pere)arsti ja EPLi kohtuniku tööd, sest senised argumendid on kehvad.

              Küll aga mõnes ettevõttes makstakse sisuliselt sama töö eest kordades rohkem. Millepärast?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Mul pole tahtmist, et hakata võrdlema (pere)arsti ja EPLi kohtuniku tööd, sest senised argumendid on kehvad.

                Küll aga mõnes ettevõttes makstakse sisuliselt sama töö eest kordades rohkem. Millepärast?
                Ei saagi võrrelda võrreldamatuid - eesti perearst on jama- külmetused ja paberitöö eelkõige. Inglise omal on märgatavalt rohkem protseduure ja vastutusi. Arsti viga võib maksta patsiendi elu. Kohtuniku oma halvimal juhul otsustab mängu käigu. Absurd on et kohtunik saab arstiga ligilähedastki palka. Ja mis ettevõtetes on kohtunikuametiga sarnast tööd, mis on veel pealegi kõrgelt tasustatud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Tööta arstina natuke, siis alles näed vaimset ajukeppi. Lisaks pole veel kuulnud et mõni premier league kohtunik kuskil üle kesta saaks linna peal. Iga kell teeks sellist tööd 100k eest aastas. Lisaks on vastutus ka nullilähedane, kuna kohtunike vigu korra mainitakse ja siis unustatakse.

                  Jalgpallurid on klubide raha allikad. Sellepärast on nende palgad nii absurdselt suured.

                  PS inglismaa keskmine on ikka tugevalt allapoole seda 100k
                  Noh sellest liiga palju kahjuks ei räägita jep, aga tegelikkuses nende elu päris nii lill ei ole, nagu sa kirjeldad. Võtame näiteks selle artikli: http://www.telegraph.co.uk/football/...e-spirals-out/

                  Kommentaar


                    Kui sa keskendud absurdile, siis on raske olukorda mõista.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas check Vaata postitust
                      Noh sellest liiga palju kahjuks ei räägita jep, aga tegelikkuses nende elu päris nii lill ei ole, nagu sa kirjeldad. Võtame näiteks selle artikli: http://www.telegraph.co.uk/football/...e-spirals-out/
                      ma selgelt rõhutasin et premier league kohtunik, millegipärast ma arvan, et need artiklis toodud madalamate ja noorte liigade tüübid näevad sellest 100k palgast küll und ainult. Selles osas võiks küll ilmselt FA palkasid ühtlustada kohtunike hulgas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        natuke vähem kui keskmine perearsti palk inglismaal. Täiesti paras sellise intelligentsi mitte nõudva töö eest. Ei ole mõtet igast Rooneyde ja sellistega võrrelda.
                        Tuli ära võrdlus arstiga, tubli.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Rahadega on see lugu, et Premm on küll maailma rikkaim liiga, aga näiteks uuest telelepingust ei saa kohtunikud mitte ühtegi quidi. Kohtunike unistuseks on, et PGMOL saaks Premmist ja FA-st sõltumatuks ning seejärel saaks nad enda teenust juba kokkuleppehinnaga "müüa".
                          Huvitav, kas siis saab endale "kogemata" kodusema vilepartii ka kuidagi tellida?

                          Kommentaar


                            Kas Bartonile on tagantjärgi veel mingi karistus ka tulemas?
                            Või Hull, Swansea ning Liverpool saavad rõõmustada, et nad 10 mehe vastu peavad mängima. Seda siis eeldusel, et Barton pannakse neis mängudes platsile torbikuks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              intellikentsi
                              Ei saanud naljast aru

                              Kommentaar


                                Clattenburg läheb alles hooaja lõpus suurt raha teenima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X