320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esmalt...

    Kommentaar


      Du juu spiik estonian?
      Mida perset teil mehed viga on, et te ei suuda isegi ühte sõna emakeeles öelda?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Du juu spiik estonian?
        Mida perset teil mehed viga on, et te ei suuda isegi ühte sõna emakeeles öelda?
        Kergem ennast väljendada keeles milles on kordades rohkem sõnu kui kallis emakeeles kokku.

        Sellest areneb edasi ka lihtsate sõnade vahetus. Kui kõik arusaavad siis ei tohiks probleemi olla.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Du juu spiik estonian?
          Mida perset teil mehed viga on, et te ei suuda isegi ühte sõna emakeeles öelda?
          Vabandused. Mis on teie mõtted antud olukordade puhul, kallid foorumlased? Happ...ptüi! Õnnelik?

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kergem ennast väljendada keeles milles on kordades rohkem sõnu kui kallis emakeeles kokku.

            Sellest areneb edasi ka lihtsate sõnade vahetus. Kui kõik arusaavad siis ei tohiks probleemi olla.
            Ära ole selline kodja. Jõuga! Sõnad on olemas.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Vabandused. Mis on teie mõtted antud olukordade puhul, kallid foorumlased? Happ...ptüi! Õnnelik?
              Väga õnnelik.

              Esimene klipp- kollane.
              Teine klipp- ei saa vaadata.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Väga õnnelik.

                Esimene klipp- kollane.
                Teine klipp- ei saa vaadata.

                Esimesega olen päri.
                Teine kaabiti kiirelt maha, sest inglased ju ei daivi. ja ma ei leia ka enam liikuvat pilti sellest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Esimesega olen päri.
                  Teine kaabiti kiirelt maha, sest inglased ju ei daivi. ja ma ei leia ka enam liikuvat pilti sellest.
                  Terve internet = inglased. WP! Selliseid videosi on aina raskem selletõttu otsida, et sendihunterid viskavad videote pähe sadu pilt*videoid.

                  Why the fuck see eng hate tho?

                  Homme võin sulle otsida video.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kus sa eng hate'i nägid seal tekib küsimus.
                    On lihtsalt teada fakt, et inglise meedia ei tunnista fakti et Dively Young, Jamie Vardy, Stiivi G, Wayne Rooney, Dele Alli etc kõik on elu jooksul korduvalt daivinud. Kõik olid/on inglise paipoisid seega see on ju ennekuulmatu, et nad kohtunike petaks.
                    Aga näe kui dirty foreigner tuleb seda tegema siis on selline pill ja pillerkaar lahti, et hoia ja keela.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Terve internet = inglased. WP! Selliseid videosi on aina raskem selletõttu otsida, et sendihunterid viskavad videote pähe sadu pilt*videoid.

                      Why the fuck see eng hate tho?

                      Homme võin sulle otsida video.
                      Mis see terve internet siia puutub? Kui FA käsib youtube`ist, twitterist ja mujalt sotsiaalmeediast videod maha võtta viidates autoriõiguste rikkumisele, siis need videod ka kaovad. Huvitaval kombel muidugi see Alli kollase kaardi viga istub ilusti üleval.

                      Inglaste heiti pole. Inglismaa klubi enda fännid ju ise viskavad selle üle nalja, kuidas inglased meedia ja igasuguste punditite poolsest kriitikast tavaliselt kergemalt pääsevad, kui välismängijad. Eriti, kui nad veel noored on. Ja jutt ei ole ju ainult daividest. Võta kasvõi viimane Liverpool-Arsenal mäng, kus Gomezi räige eksimus Arsenali tagasi mängu tõi. Oleks Klavan või Lovren sama asjaga hakkama saanud, siis oleks ilmselt nad avalikult oksa tõmmatud meedia poolt. Gomez aga erilist kriitikat ei teeninudki. Isegi sai kohati paremaid hindeid mängu järgselt, kui näiteks meie mees. Küll aga näiteks Mignolet sai korraliku kriitika osaliseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mis see terve internet siia puutub? Kui FA käsib youtube`ist, twitterist ja mujalt sotsiaalmeediast videod maha võtta viidates autoriõiguste rikkumisele, siis need videod ka kaovad. Huvitaval kombel muidugi see Alli kollase kaardi viga istub ilusti üleval.
                        Kõik taolised olukorrad kaovad sama kiiresti netist. Väga kahtlane conspiracy sul - https://www.reddit.com/r/soccer/comm...ane_7_penalty/
                        Endale tundus alguses dive, hetkel ei oska öelda.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Kõik taolised olukorrad kaovad sama kiiresti netist. Väga kahtlane conspiracy sul - https://www.reddit.com/r/soccer/comm...ane_7_penalty/
                          Endale tundus alguses dive, hetkel ei oska öelda.
                          Minu jaoks ei ole see dive.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Kõik taolised olukorrad kaovad sama kiiresti netist. Väga kahtlane conspiracy sul - https://www.reddit.com/r/soccer/comm...ane_7_penalty/
                            Endale tundus alguses dive, hetkel ei oska öelda.
                            Võimalik.

                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Minu jaoks ei ole see dive.
                            Sinu arvates ei vajunud juba enne puudet?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Sinu arvates ei vajunud juba enne puudet?
                              Minu jaoks ei ole see dive ja see on minu jaoks pennu.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Minu jaoks ei ole see dive ja see on minu jaoks pennu.
                                ma nii kahe vahel, rõve olukord. tegelikult ju astub kõrvale, väldib kontakti ja siis hüppab.
                                huvi pärast küsiks lahtiseletust kui aega on?

                                esialgu olin surmkindel, et daiv ja bänn, aga pärast korduste vaatamis pärast mängu ma ei teagi. Pole nagu häid reegleid sellisteks olukordadeks.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X