320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    a mis siis saab kui väravavaht tõrjub samas olukorras Kanele jalapeale palli?
    Siis on sulg, mille üle keegi ei vaidle

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kui väravavaht tõrjub palli ründajale (kes oli sulus) kas siis on sulg? Jah siis on sulg, see olukord on 100%? suluseis.

      ainult sellepärast, et ründaja oli sulus sellele eelnevas olukorras, pealöögi hetkel, mis eelnes tõrjele

      muidu vastasmängijalt tuleva söödu puhul suluseisu mõistagi pole
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Härra oli ise jube rahul, et peakohtunik ümber mõtles ja penalti andis Kusjuures Lamela oli veel mingi 20 senti sulus ka, aga neid asju ei näe muidugi keegi.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Härra oli ise jube rahul, et peakohtunik ümber mõtles ja penalti andis Kusjuures Lamela oli veel mingi 20 senti sulus ka, aga neid asju ei näe muidugi keegi.
          Haha wtf
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Ma oleks ka rahul, kui suur juht minu otsusega rahul on.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              No krdi esimene penalti olukord on ikkagi sulg ju, Alli idee oli Kanele s66ta ja tol hetkel oli Kane sulus. See on t2iesti irrelevant kui mitme m2ngija jalad seal vahel on v6i kui saamatud nad on ja selles olukorras p6rkas see vasta Ginit ka enne Lovreni.
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                ainult sellepärast, et ründaja oli sulus sellele eelnevas olukorras, pealöögi hetkel, mis eelnes tõrjele

                muidu vastasmängijalt tuleva söödu puhul suluseisu mõistagi pole
                Aga väravavaht ju ise söötis talle?

                Sama keiss oleks tavalise karistuslöögi ajal, et õrnalt puutub keegi peaga ja siis kari sulus olevaid ründajad löövad ära, sest sööt tuli ju kaitsja juukse puutest! Tähendab heast tagasi söödust.

                Sesmõttes, et karma võitis, Karius võttis ära ning viimane penalt oli karm, aga õiglane.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar




                  rahva ello - üks pilt ütleb tuhat sõna
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Seda oli juba kordusest valus vaadata.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ütlen ka oma kaks senti.
                      Esimene selge sulg ja dive.
                      Teine oli pennal, tabas jalga täitsa kobedalt.

                      Kane saab selle dive' eest ikka karistada ka?

                      Kommentaar


                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Miks äärekohtunik peab peakohtunikule üldse reegleid selgeks tegema DDDDDDDDDDD
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Mida helmetit siin jaurata on. See on ju reeglites üheselt kirjas, et kui pall tuleb vastase puutest siis ei ole suluseisu. See, et Lovren ei oska palli ära lüüa on juba tema enda viga. Selge puude on, st suluseisu ei olnud. Kane'i ja Kariuse vahel kontakt oli, seega dive'i jutu võite endale sisse istuda. Jah, ei olnud mingi jõhker viga, aga puude oli ja palli Karius ei mänginud = pennal.

                            Teisel juhul ei suuta van Dijk palli lennusuunda õigesti hinnata, teeb steptantsu ja vahepeal jõuab Lamela vahele. Lööb jalaga argentiinlast= ka penalti.

                            Kumbki polnud jõhker viga, aga mõlemal juhul oli viga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Esimesega minu arvates ei tohiks sulgu olla kui Liverpooli mees ise palli puutus.
                              Mis seal vahet on kas puutus palli või ei? Loomulikult oli see 100% suluseis.

                              Naljakas on üldse siit lugeda, kuidas foorumi vanad kalad ei tea isegi mis suluseis tähendab. Reeglid selgeks poisid!

                              Klopp: "I'm not allowed to go in the [referees'] room for half an hour after the game. The first thing after the whistle he [the referee] comes to me and says he made a mistake, clear offside, unbelievable. I don't know what they [the officials] were discussing.

                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Mida helmetit siin jaurata on. See on ju reeglites üheselt kirjas, et kui pall tuleb vastase puutest siis ei ole suluseisu.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                See läheb järjest paremaks. Ahh sitta kah, anname pennu?!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X